Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Gość MiaKaLaSa
Kochane jestescie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
I jak tam dziewczynki wam idzie??:) ja pije wodee caly czas niegazowana..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
A ja zjadłam w południe mozarellę z pomidorkiem i bazylią, a za dwie godziny czeka mnie owsianeczka. Popijam czerwoną i zieloną herbatkę i jakoś leci... O 17 wyruszam na rower tak na ok. 2 godzinki.Natomiast jutro wybieram się z koleżankami pozwiedzać Cieszyn i boję się pokus!- a tych pewnie nie zabraknie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również popijam wodę, o 18 ostatni posiłek, sądzę, że brzoskwinia zalana połówką jogurtu :) A jutro.. chyba nie będę miała czasu na obiad. Wychodzę przed 12 i wrócę pewnie około 16 bo.. zakupy! i dopiero zjem kolację.. damradę - trzymaj się! a jak nie to zamów na mieście jakąś sałatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ja tez sobie zrobie salatke owocowa na wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka33
gratuluje spadków wagi;) ja najchetniej rowniez wazylabym sie codziennie ale hmm wydaje mi sie za lepiej by bylo gdybym wazyla sie np co tydzien wtedy widac efekty wiec bede sie starac zeby robic to raz na tydzien tak jak wczesniej pisalysmy w poniedzialek mam nadzieje ze chodz troszke spadnie;) oby oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka33
a dzis zjadlam tylko jedna bulke razowa z pomidorkiem i chcialam sie dzis troszke oczyscic stad tylko to, a mam jeszcze takie pytanie nie wiecie moze jak rozpoznac czy bulka jest naprawde razowa z ciemnej maki czy tylko zabarwiana? bo wiem ze te zabarwiane nie wnosza nic dobrego nie to co te naprawde razowe bo maja blonnik itp ale jak to rozpoznac ;/ a nie chce zrezygnowac calkowicie z pieczywa bo nie dala bym chyba rady i wiem ze ciezko by mi bylo zrezygnowac z pysznych buleczek razowych bo je bardzo lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja sie wam przyznam:( zjadlam dzis na obiad frytki z kechupem kalafior troszke kurczaka:( musze wypic sobie zaraz herbate lisc senesu na przeczyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Przepraszam za tyle razy mi sie skopiowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
nektarynka 33- prawdziwe bułki razowe i zdrowy chleb kupuj na specjalnych stoiskach z pieczywem, które mają certyfikat. W mojej miejscowości są takie punkty, gdzie naprawdę mam zdrowe pieczywo np. chleb razowy ze śliwką czy żytni z oliwkami, czy mój ulubiony gryczany. Są tam też różnego rodzaju pyszne, zdrowe bułki. Co prawda ceny są wyższe niż w normalnej piekarni czy markecie, ale przecież będąc na diecie jesz mniej i zdrowo, pieczywo z pełnego przemiału, a nie co prawda ciemne pieczywo, ale tanie, bo karmelizowane. To na nic. Ja dzisiaj też zakończyłam dzień małym grzeszkiem, bo będąc na 2 godzinnej przejażdżce rowerowej z synem dojadłam za niego ćwiartkę zapiekanki, której już nie mógł:( Ale tak ogólnie staram się pilnować. Pozdrawiam Wam i życzę wytrwałości na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Hej kochane:) na sniadanie grahamka z serkiem ze szczypiorkiem i zielona herbata:) a wy jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj staralam sie naprawde wziąć za siebie i nawet jeździłam na rowerze. Dziś moze byc gorzej bo mam imieniny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnnka
Witam Was dziewiczy:) Jestem tu nowa ale czy moge sie przyłączyć? mój problem polega na tym, że już odchudzam się od miesiąca i nic...:( nie wiem co jest nie tak.. nic nie chudnę, nie jem tłutych rzeczy, słodyczy zero, piję dużo wody,dużo warzyw! piję kawe z cukrem( a rozpuszczalna z cukrem i mlekiem) i nie wiem co sie dzieje.... a do tego jak się waze to na jednej wadze mam 80 kg, na drugiej mam 75 a na jeszcze innej kiedys mi pokazało 87:( TRAGEDIA!!! dużo spaceruję.. mam 171 cm wzrostu. Proszę poradźcie mi co jeszcze mogę zrobić, Mój cel to wrócić do wagi sprzed 4 lat- ważyłam wtedy 64 kg( po ślubie przytyłam..) Czy ocet jabłkowy mi pomoże??? Dziwczyny proszę o pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć malinnka a moze jesz jakies nie zdrowe, kalryczne rzeczy? moze podaj swoj jadłospis to bedzie łatwiej przeanalizowac czy cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnnka
no np. jem rano kawa rozpuszczalna, bułkę z sałatą poledwicą z kurczaka i koprem(tak lubię) bez masła. o 12 drugie śniadanie( tez bułka z tym samym) o 14 jakiś jogurt lub owoc.. o 17 obiad( np. sałatka z sałaty ogórka pomidora z winegretem + np. filet z kurczaka smażony na 1 łyżce oliwy i jeszcze jeden owoc- kwaw sypana i dużoo wody, spacer z psem... czasami rower i nic! zero słodyczy, zero chipsów, czasem gril, zero ziemniaków( no może np w sobotę) zero kolorowych napojów- staram się nie przekraczać 1000 kalorii. i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie :) ja teraz piję sok z cytryny, o 10 przekąszę serek wiejski. Na drugie śniadanie może powinnaś zjeść sam jogurt? A bułkę taką normalną jesz, nie grahamkę? Ja idę się dziś zważyć, trzymajcie kciuki . I ja za was trzymam, nie dajcie się pokusom! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moze to te bulki ? moze sprobuj dzien bez pieczywa... i waz sie na jednej wadze. pozytywnenastawienie napewno bedzie mniej bo trzymasz sie diety. ;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko, któraś z dziewczyn tu piszących mówiła ze kreci hula hopem. Takim zwyklym ? i czy sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnnka
kurczę może faktycznie bułki, ale to dziwne że przez nie.. prędzej jadłam ciemne pieczywo i efekt był taki sam.. już nie iwem co mam robić😭.. ręce opadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×