Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

ja się ciesze, że jutro ani w niedziele się nie zważę, w poniedziałek będzie więcej na minusie :D tak to korci codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem... ale juz chyba wole wazyc sie nawet codziennie niz obudzic sie pol roku nie wazenia z 20 kg balastem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę się przyłączyć?:) Mam 24 lata i w obecnej chwili ważę 80 kg :( Przytyłam po ciąży i rzuceniu palenia. od 2 miesięcy jestem na diecie 1000kcal, ale ponieważ odechciało mi się liczyć to jest to bardziej dieta MŻ. Nie jem ziemniaków, chleba, ryżu, kaszy, makaronu, a zamiast tego jem brokuły, marchewki, cukinie itp gotowane na parze. Wcale nie używam mąki, bardzo ograniczyłam jedzenie słodyczy. Piję trzy razy dziennie herbatę czerwoną, staram się pić 1,5 l wody niegazowanej dziennie. Od 2 tygodni biorę simpliq, nie wiem czy działa tak jak powinien, ale na mnie działa w ten sposób że po wszystkim co zjem zaraz biegnę do łazienki :) Kręcę hula-hopem co najmniej godzinę dziennie (teraz niestety hula zostało u mamy :() na inny rodzaj ruchu nie mam albo możliwości albo chęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Miec wage w lazience to jest okropne:p juz nawyk codzienny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne w grupie raźniej :) widzę że ostro działasz a to dobrze bo u nas dzien dzis tak różnie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że startowałaś z taka samą waga jak ja :) dasz radę. ostro się wzięłaś za siebie i dobrze! a jakie hula hop masz? bo ja też kręcę. mam takie z masażerem 1,2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męża starszego o 11 lat więc też się będę czuła wiecznie młoda :) koło też mam takie z podwójnym masażem 1,2 kg wagi i jest świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki ja lecę z młodym na zakupy :) a potem pakowanie. wpadnę wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego sobie to robicie?
jesli myslisz ze na tej diecie schudniesz i zachowasz te wage to jestes stuknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
ja widze ze wszystkie macie starszych mezuw chcialam powiedziec ze nie jestem inna bo tez mam o piec lat starszego ;d mjluska89 : tez ruzne przepisy stosuje dietetyczne typu omlety czy piers z kurczaka na wszystkie sposoby schudnac mi jest prosto pytanie co zrobic zeby utzrymac wage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
jak ktos niema ochoty porozawiuac o diecie to poco na tym forum czyta ??? i pisze cokolwiek ;dlaczego to robiie odpowiedz jest prosta kazdy chce dobrze czuc sie we wlasnym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz pakuję młodego i jadę to teściów go zostawić, mam nadzieję, że teściowa mi nie będzie tradycyjnie wciskała jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
zawsze mozesz powiedziec ze najadlas sie w domu przed wyjsciem ;d;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żeby utrzymać wagę zostanę przy zdrowym odżywianiu, a tylko czasem okazyjnie pozwolę sobie na odstępstwo ;) jak już pisałam nie tęsknie za normalnymi obiadami, a za słodyczami, ale myślę, że jak już schudnę tyle ile chcę i będę się mądrze odżywiać to od czasu do czasu jakiś wafelek czy trochę paluszków mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogę :) ale nie ma że nie chcę, jak jechaliśmy do Krakowa na weekend to nam a właściwie mi specjalnie upiekła ciasto drożdżowe, które uwielbiam :D kiedyś powiedziałam, że mnie boli żołądek bo coś tam zjadłam, to kochana kobitka krople żołądkowe mi dała, żebym mogła zjeść obiad. co jak co, ale teściową mam kochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
no ja mam tez inny problem typu tego ze mam dwoeje dzieci mieszkam w irl i to slodyczy jest po dostatkiem ciagle gdzies sie naie napatocze a uwielbiam i nie piotrafie sobie odmuwc:(gorzej niz z papierosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
acha to muszisz jej delikantie powiedziec ze jest taka kochana i wogule ale ze jestes na diecie ;d;d;d bo nic innego ci nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale wie, że jestem na diecie :) ale uważa, że już mi wystarczy, że ładnie wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA665
acha a ile ty masz wzrostu bo nie wiem gdzioes przegapilam czy pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby utrzymać wagę trzeba wyrobić sobie pewne nawyki... Nie można być całe życie na diecie - wiadomo. Ale takie nawyki jak jedzenie małymi porcjami, rezygnowanie z białego pieczywa na rzecz ciemnego, jedzenie warzyw czy smażenie na małej ilości oliwy z oliwek... rezygnacja z majonezu i tym podobnych niezdrowych dodatków - to powinno wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jedzenia można wymigać się na wiele sposobów :D tak jak mówicie - wykręcić się bólem zęba, żołądka, niestrawnością, biegunką czy czymkolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariaaa z moją teściową nie jest tak lekko :) nigdy nie przepuści. a co do nawyków masz racje, ja np odzwyczaiłam się od ziemniaków, makaronu, białego pieczywa, ryżu, sosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Zjadlam sobie na kolacje o pol 9 dwie rybki smazone na troszku oleju.. Jak myslicie duzo kalorii? Zle?? Oczywiscie przed chwila pare cwiczonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
mjluska89 no to przy twoim wzroscie naprawde ladna juz wage osiagnelas nawet nie marze o schudnieciu tyle ci ty ale chcuala bym z brzucgha zjechac najwiecej tyle ze nie nawidze robic brzuszkuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
Ariaaa co do nawykuw zywien iowych to chyba wiem jaki blad popelniam ciagle i ten sam nie potrafie rpzestac na jednym batoniku ;/;/;/;/ czy tez jednej porcji loduw jedzenie normalne obidy kiolacje praiwe moga dlamnie nie istniec ale teraz staram sie jezsc 5 posilkuw ale nie wiecej niz 1000 kcal dziennie zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×