Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znowu jestem w Polsce no i.

Wrocilam do Polski na pare tygodni i plakac mi sie chce

Polecane posty

Gość gość
Tej szmaty nawet pies z kulawa noga nie chce przerżnąć. Wielokrotnie tutaj pisała, ze nienawidzi mężczyzn. To pewnie jakas gruba, śmierdząca, zapocona lesba. Tfuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Polska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz kurfo do PL? Nie podoba ci sie, to pakuj mandzur i wypad z celi szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiasz przepiekna wizytowke wszystkim ludziom z PL.. Tej PL miodem i mlekiem plynacej.. według ciebie.. Jestes odbiciem tych wszystkich wybranców narodu , którzy wrocili /zostali w PL.. Rozumiesz choc to , ze sam strzelasz sobie w stope ? Sprawa ktorej tak bronisz zostala dokładnie obsmiana i obrzydzona przez ciebie ! Ty jestes z siebie dumny jak paw, a normalni ludzie sie pala ze wstydu.. czytajac twoje posty obronco polskosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj __Ej polskojezyczne kurefki a wy co tutaj szmaciugi robiciE? Wystarczy, ze postawie tutaj kropke zaraz szmaciury odpisujecie. Wy pokurfiency z brytyjskiego zmywaka. Zdechniecie w uku na zmywaku. Dobrze o tym wiecie.__ Czy mógłby dla mnie to ktoś przetłumaczyć na polski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd w Polakach w kraju tyle nienawiści do tych co są za granicą ? Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrość o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to wygląda. w polsce sobie nie zdają sprawy jak ciezko potszeba peacowac za granicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak zawsze zazdrosci drugiemu polakowi taka to już jest ta nasz cecha narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatowid
Uspokój się chłopcze, wkrótce sam wyjedziesz i zobaczysz jak to na obczyznie latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie szkoda tego faceta,bo choroby psychicznej tak szybko sie nie wyleczy. Zazdrosc wystepuje u wszystkich emigrantow,inne narodowosci zachowuja sie podobnie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestescie syfem, który zasługuje na to, by go obsrac. Pyerdolone poyeby jeszcE maja czelność mowić, ze im ktos czegoś zazdrości. Niby czego to mamy zazdrościć? Co to kurfy za wyczyn dzisiaj z PL wyjechać i na zmywaku zakurfiac. Pyerdolone gowno tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wyleczyć chorobę psychiczną trzeba sobie z niej zdawać sprawę. U tego psychola na to się nie zapowiada. Ułomnych w ogóle nie powinno się wypuszczać z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurefko, spójrz na siebie szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Koles!napisz jakie ty dragi bierzesz,ze tak cala dobe funkcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma życia to całą energię bierze się z internetowego trolowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu tumanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.03.2015 o 10:31, Gość gość napisał:

Skąd w Polakach w kraju tyle nienawiści do tych co są za granicą ? Dlaczego ?

Bo my emigranci żyjemy w dostatku i mamy kasę o jakiej Polacy nawet nie mogą zamarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.03.2015 o 10:25, Gość gość napisał:

gość wczoraj __Ej polskojezyczne kurefki a wy co tutaj szmaciugi robiciE? Wystarczy, ze postawie tutaj kropke zaraz szmaciury odpisujecie. Wy pokurfiency z brytyjskiego zmywaka. Zdechniecie w uku na zmywaku. Dobrze o tym wiecie.__ Czy mógłby dla mnie to ktoś przetłumaczyć na polski ???

Morda biedaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawod54
Dnia 19.07.2012 o 16:07, Plenerowa Żona napisał:

tak, da sie zyc, tyle ludzi zyje i przezywa ze to chyba jakis cud... mnie najbardziej w polsce razi widok ludzi grzebiacych w smietnikach w poszukiwaniu puszek za ktore dostana kilka groszy. kiedy mieszkalam w polsce tez byli tacy ale to zazwyczaj byli menele, zawsze podpici, w wieku srednio 40 lat. teraz widuje sie ludzi bardzo mlodych, mlodych chlopaczkow z plecakami i staruszkow. to jest smutne bardzo zeby zaczynac swoje jeszcze nie dorosle zycie grzebiac po smietnikach i jaka przyszlosc ma taki mlody chlopak? moze na studia pojdzie???? nie, on juz przegrany na cale zycie... i ci staruszkowie ktorzy zamiast sie wylegiwac gdzies pod sloncem na emeryturze albo grzebac w ogrodku to marzna co zima i modla sie zeby szybko umrzec... smutno mi strasznie za kazdym razem jak jestem w polsce i ogladam takich ludzi..

To jest bardziej kwestia tego jak się ludzie prowadzą bardzo często ludzie co tak chodzą to osoby co mają problemy z nadużywaniem alkoholu ,narkomanii.

Jak ktoś woli pić ćpać to nigdy nie będzie bogaty. To nie kwestia polski bo w Niemczech też są czasem bezdomni dużo się nie różnią od Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×