Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

"stwierdzenie-jak coś się stanie to będę się martwić- jest takim nonsensem i tak patologicznym przykładem braku jakiejkolwiek odpowiedzialności, że podejrzewam iż to prowokacja"- To w takim razie wiekszosc ludzi w tym kraju jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka tematu motywuje zapewne swojego faceta do zarabiania więcej niż 1800 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh . . .
a ja znam osoby, ktore marzyly by tyle zarabiac ;/ sama sie do nich zaliczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Historia lubi się powtarzać i za jakiś czas inna gośka dobierze się do jego portek i portfela i mozesz niedługo wyfrunąć z jego domu"- Za jakis czas, to bedziemy szczesliwym malzenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
dziewczyna sie zachlysnela widokiem wiekszej ilosci banknotów:) imponuje jej to, ze moze sie pochwalic , że jej facet jest lekarzem itd mysle, że zawsze marzyla o dobrobycie , bo najprawdopodobniej w rodzinnym domu bylo skromnie historia jakich wiele ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"autorka tematu motywuje zapewne swojego faceta do zarabiania więcej niż 1800 złociszy"- Jesli 31 letni facet nie doszedl samodzielnie do takiego wniosku, to obawiam sie, ze autorka niewiele tu zdziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Ten gostek ma po prostu panienkę do towarzysta, która dodatkowo gotuje i sprząta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wy kobiety macie swoje "sposoby" motywowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mysle, że zawsze marzyla o dobrobycie , bo najprawdopodobniej w rodzinnym domu bylo skromnie"- Tak, bylo bardzo skromnie. I chyba kazdy by chcial dobrze zyc, to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onkaonline
Goska pochodzi z biednej rodziny i była niekochanym dzieckiem... Dlatego mieszka teraz bardzo daleko od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ten gostek ma po prostu panienkę do towarzysta, która dodatkowo gotuje i sprząta"- To zdanie mozna by podpiac pod znaczna czesc kobiet w Polsce, wiec uwazaj na slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Gosiu odwracasz kota gonem znów zamiast rzeczowo się odnieść do zarzutów. NIGDY w całym swoim życiu nie poznałem ANI JEDNEJ dorosłej osoby, która miałby takie niefrasobliwe podejście do przyszłości (niefrasobliwe zresztą to zbyt delikatne słowo, ale nie chce zaogniać sporu) W każdym razie, gdy mówisz o "większości ludzi" to jest to jakaś kosmiczna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onkaonline
Dlatego uczucia są dla niej nieważne, nie umie kochać, liczy się tylko KASA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swojego męża
doktorek jest niezły ;) nakręci gosieńkę, naopowiada jej o złotych górach, naobiecuje małżeństwo i dzieci i piękną przyszłość, żeby przytrzymać naiwne dziewcze przy sobie i móc bez przeszkód sobie bzyka,c ile mu się chcę, a do tego ma zapewniony porządek w domu :D cwana bestia :D a Gosia powiedz mi, ile Ty masz lat? a ile Twój doktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Nie jesteś żoną i nie wiadomo czy będziesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego uczucia są dla niej nieważne"- Uczucie sa dla mnie bardzo wazne:) Nie potrafilabym wyjsc za faceta, ktorego nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Cały czas Gosiu podbierasz się "większością kobiet" choć posty sugerują całkowicie coś odwrotnego. Masz klapki na oczach i swoją sytuację tłumaczysz wyimaginowaną, skrajnie nieprawdziwą wizją świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Znaczna część kobiet nie ROZWALA RODZINY? Rozumiesz? Siadałaś gołą dupa chłopu na kolana, czekałaś na kryzys w ich małżeństwie i dopięłaś swoego :-( ZADOWOLONA JESTEŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Ile płaci Ci miesięcznie za usługi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka , jaka kwota miesięcznie by cię zadowoliła ? kwota za którą mogłabyś godnie wg ciebie przeżyć i aby wystarczyło na każdą twoja zachciankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gosiu odwracasz kota gonem znów zamiast rzeczowo się odnieść do zarzutów."- A jakie sa zarzuty? Ze mnie zostawi za 20 lat? A co innego mozna odpowiedziec na taki zarzut, jak nie to, ze bede sie martwic wtedy jak mnie zostawi? "NIGDY w całym swoim życiu nie poznałem ANI JEDNEJ dorosłej osoby, która miałby takie niefrasobliwe podejście do przyszłości"- Spotkales i spotykasz codziennie, tylko nikt ci o tym nie mowi:) Poza tym moje podejscie nie jest niefrasobliwe, a jak najbardziej przemyslane. "W każdym razie, gdy mówisz o "większości ludzi" to jest to jakaś kosmiczna bzdura."- Naprawde podziwiam twoja idealistyczna wiare w ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosia Stanislav- Nie znasz zadnej rodziny, w ktorej kobieta zajmuje sie domem i dziecmi, a facet utrzymuje rodzine? ja znam kilka takich sytuacji, niektóre z nich bez tak zwanego happy endu- czyli: państwo się umawia, że pan pracuje, a pani zajmuje się domem i dziećmi. Fajnie im jest, w szczególności pani, kiedy już dzieci poszły do szkoły, a ona po 8 godzinach prasowania, zmywania i sprzątania leci na zakupy i zostawia w sklepie dwie moje wypłaty. Tylko po 20 latach pan znajduje sobie młodszą. Pani zostaje bez niczego. A przepraszam, z depresją. Fajnie, że Gosia się tak umówiła. Ok niech jej tak będzie. Ja też bym tak chciała, ale po 2 miesiącach bym zwariowała. Powiem ci Gosiu jedno: ludzie są różni. Jeden zarabia więcej, drugi mniej. Jeden ma większe wymagania od życia, drugi mniejsze. Ty za cholerę nie potrafisz pojąć jak można żyć bez wakacji, pięknego domu i super samochodu. A JA NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ JAK MOŻNA ŻYĆ BEZ JAKICHKOLWIEK AMBICJI? Chodzenie na fitness i kurs gotowania to wg ciebie szansa na autorozwój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Gosia powiedz mi, ile Ty masz lat? a ile Twój doktorek"- Ja 28, on 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I chyba kazdy by chcial dobrze zyc, to nic zlego." o ile nie jest się pustakiem któremu kasa przesłania wszystko inne to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
"Nie potrafiłabym wyjść za faceta, którego nie kocham" Jedno jest pewne : MĄŻ MUSI BYĆ BOGATY :-D Biedny odpada ;-) Tymczasem nie wyszłaś jeszcze za mąż... napisz, jak będziesz :-) Tylko nie kłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka , pytanie było proste - Jaka kwota cię zadowoli ? nie obchodzi mnie czy będzie ona z kosmosu czy z ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka swojego męża
I Ty mając 28 lat nie zdążyłaś zdobyć żadnego wykształcenia poza szkołą średnią? nawet dwuletniego studium? wow tylko podziwiać lenistwo a Twój doktorek jaką ma specjalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanislav- Ja mowie jak jest, a ty mowisz ze jest tak, bo ktos ci tak powiedzial. To duza roznica. A iloscia postow po tej lub tamtej stronie sie nie sugeruj, bo zazwyczaj jest tak, ze nawet jesli ktos robi cos spolecznie nieakceptowalnego, to i tak sie do tego nie przyzna, albo bedzie to ukrywal, wiec moze dlatego masz taka waska wiedze na temat otaczajacej cie rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×