Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

Gość Oj gośka, gośka...
Idź stąd i nie wkurzaj ludzi z samego rana :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ale skoro Gosi narzeczony ma już rodzinę i zarabia ok 15000 miesięcznie (pewnie brutto), to on ma do utrzymania już 4 osoby. 15000:4= 3750 na osobę brutto, czyli jakieś 2600 netto. Gosia chce urodzic szybko dzieci, czyli ta sumka sie zmniejszy na osobnika. Była żona też zapewne wymaga łożenia na wyjazdy w Alpy, SPA, elitarne kursy dla dziecka. Ojjjjjjj, czarno to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska niektórzy tak potrafią i wcale to nie takie trudne tylko trzeba po prostu chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Nie wiadomo, czy doktorek zechce wziąć ślub :-) Może go olśni? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to teraz idz, skoros zdolna, a twoj lekarz na ciebie lozy - niech zaplaci za twoja edukacje, w koncu nauka to inwestycja"- Najblizsze lata mam zamiar poswiecic dzieciom a nie siedziec z nosem w ksiazkach. Moze kiedys w przyszlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
I utrzymanka zostanie tylko utrzymanką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapalena- Jakie 4 osoby? Poki co ma na utrzymaniu mnie i placi alimenty na syna. Jego byla zona niezle zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgedfds
juz wychodze beznajdzieny ten temat sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"goska287 gratuluję dobrego samopoczucia"- Dobre samopoczucie to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Tak sobie myślę gośka, że byłej żonie doktora nie dorastasz do pięt :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 287
a te dzieci to gdzie sa? chyba w twojej wyobrazni. Zreszta mozna studiowac bedac w ciazy i majac male dziecko, nie jest to zabronione :) A z nosem w ksiazkach siedziec nie musisz, dalas do zrozumienia, ze jestes zdolna, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o ile mi sie wydaje to kazdy szuka kogs na swoim poziomie"- To, ze nie mam studiow nie znaczy, ze jestem na niskim poziomie:) Wierz mi, ze nie robie wstydu w towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idź stąd i nie wkurzaj ludzi z samego rana"- Z jakiego samego rana? Klasa robotnicza pracuje od 6:) Panienka z dobrego domu spiaca do 9 z ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1800 zł/mc w warunkach mazurskich ,to całkiem pokaźna sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak sobie myślę gośka, że byłej żonie doktora nie dorastasz do pięt"- Pod jakim wzgledem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Klasy robotniczej już nie ma :-) PRL się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
ale co wy w sumie od niej chcecie ?? dziewczyna sie wycenila na ---- utrzymanie + rozrywki w zamian za prowadzenie domu + rozrywki .... dopoki znajdzie sie chetny na taką transakcje jest ok taki ma sposób na zycie tylko nie pisz , ze ty dokonalaś jakiegoś wyboru , to lekarzyk zgodzil sie utrzymywac ciebie za świadczone przez ciebie uslugi i nie pisz, że coś komuś zapewnilaś, nie możesz zapewnic niczego nikomu , bo niczego nie masz myślisz, że jesteś cwana i dobrze sie ustawilaś ..... mylisz sie, bo nie ty rozdajesz kary w tej grze .... jestes tylko jedną z kart chcesz tak życ ... ok tylko nie przekonuj wszystkich, ze to wspanialy sposób na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a te dzieci to gdzie sa? chyba w twojej wyobrazni."- Tak, taki jest plan:) "Zreszta mozna studiowac bedac w ciazy i majac male dziecko"- Oczywiscie. Sa kobiety, ktore pracuja po 10 godzin majac male dziecko, robia w domu i 100 innych rzeczy. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgedfds
jestem za tym by zamknac to forum kto ze mna;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klasy robotniczej już nie ma PRL się skończyło..."- Klasa robotnicza to nie wytwor PRL, tylko rynku:) Klasa robotnicza jest jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko nie przekonuj wszystkich, ze to wspanialy sposób na życie"- Nigdzie tak nie napisalam. Temat jest o czym innym, nie moja wina, ze wszystko zeszlo na moja osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka , przebudź się i przestań śnić :D Ten twój wymarzony doktorek , o ile taki istnieje , musi być na bank po jakiejś specjalnej szkole :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia- To, ze nie nie zwiazal sie z lekarka to nie znaczy, ze jest po "specjalnej szkole":) Zreszta jego byla zona to kobieta po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgedfds
goska287 historia Twojego zycia naprawde Nas nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"historia Twojego zycia naprawde Nas nie interesuje"- No wlasnie. Wiec moze wroccie do glownego tematu watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Nie dorastasz do pięt, bo podejrzewam, że ona również jest lekarzem, skoro nieźle zarabia. Ma wyższe wykształcenie i własne dochody. Ty czekasz na pieniądze sponsora ;-) Podejrzewam też, że nie odbiła swojego męża innej kobiecie. Ty dodatkowo zrobiłaś z niej wariatkę - chwaliłaś się tym Rozbiłaś ich rodzinę :-p Dostajesz pieniądze za gotowanie, sprzątanie i sex. Ona pracuje. Poza tym nie jesteś żoną lekarza, ani nie masz z nim dziecka. On ma. A on jeśli zdradzał przez rok, to zrobi to kolejny raz. Też to przeżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgedfds
nie ma autorki watku, nie ma o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Chyba faktycznie trzeba zamknąć ten temat bo dawno odbiegł od pierwotnej dyskusji. A stwierdzenie-jak coś się stanie to będę się martwić- jest takim nonsensem i tak patologicznym przykładem braku jakiejkolwiek odpowiedzialności, że podejrzewam iż to prowokacja. W każdym razie jakakolwiek rzeczowa dyskusja jest wykluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj gośka, gośka...
Historia lubi się powtarzać i za jakiś czas inna gośka dobierze się do jego portek i portfela i mozesz niedługo wyfrunąć z jego domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×