Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Gość pimuliku
moja ciocia była przy śmierci swojego brata, trzymała go za ręke w ostatniej sekundzie zycia potem okazało się : bioenergoterapeuta stwierdził że miała podczepienie tej zmarłej osoby, a w ogole nic nie wiedziała o tym fakcie co napisałam na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinka z kominka beatrycze czy mogę Cię prosić o opinie na temat związku ona panna on waga? czy to ma szansę bytu (małżeństwo i wspólne życie)? -------------------------------------------------------- takie porównanie jest zbyt ogólnikowe ja według znaków z swoim mezem jestem na zasadzie przeciwieństw a tyle lat razem proponuje ci zrobic dogłebna analize u astrologa lub numerologa wtedy bedziesz miała wszystko szczegółowo (u astrologa podajesz jeszcze godzine i miejsce urodzenia by był bardzo precyzyjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimuliku moja ciocia była przy śmierci swojego brata, trzymała go za ręke w ostatniej sekundzie zycia potem okazało się : bioenergoterapeuta stwierdził że miała podczepienie tej zmarłej osoby, a w ogole nic nie wiedziała o tym fakcie co napisałam na początku ------------------------------------------------------------------------ czasem sie tak zdarza szczególnie kiedy osoba odchodząca ma cos na sumieniu (mało z nas ma czyste w 100% sumienie) wtedy kiedy tej osobie cziezko odejsc czesc swojego ciezaru przezuca na osobe która koło niego jest .Czasem bywa tak ze ktos boi sie smierci nie chce odejsc i podczepia sie pod dana osobe i tak jak by nie przchodzi tylko znia cały czas jest tego chyba doswiadczyła twoja ciocia dlatego wielu ludzi boi sie byc przy konajacym człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
dzięki beatrycze za interpretacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem dzieje sie tak ze osoba zmarła "podłancza" sie pod kogoś z rodziny czesto idzie to zaobserwować kiedy w danej osobie naraz widzimy cechy ruchy zachowanie osoby zmarłej specyficzne jest to ze przedzej ona sie tak nie zachowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
mój wujek zmarł 3 lata temu... i to podczepienie trzyma się do końca życia osoby żywej? ciocia trafiła ostatnio do szpitala z wieloma dolegliwościami (naraz parę chorób) na szczęście podczepienie zostało zdjęte,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem samo sie odłancza innym razem ktos w tym pomga np bioeneroterapeuta czasem egzorcyzm (w kosciele) to zalezy od samej osoby która sie popieła i ile miła na sumieniu czy cos co sprawiło ze sie podpieła tu sprawa jest bardzo indywidulana niedawno pracowalam nad przypadkiem kiedy 3latnie dziecko nie było z nim konkatu podejrzewano autyzm okazało sie ze zmarła jego bacia była pod nie podłaczona po 2 egzorcyzmach jej dusza odeszła a dziecko zaczeło normalnie funkcjonowac jak 3latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beatrycze, pamiętam jak pisałaś tu kilka lat temu. Którą książkę Ewy Kulejewskiej miałaś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
jesteś bardzo pomocna i obcykana w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 744ue5d
„Niech wystąpią i cię ocalą twoi astrolodzy którzy starannie badają gwiazdy, którzy opisują strefy nieba i miesiąc w miesiąc mówią ci, co cię spotka. (...) Nie potrafią ocalić nawet samych siebie (Izajasza 47:13, 14 Niech się nie znajdzie u ciebie nikt, kto wróży, ani nikt, kto wypatruje znaków wróżebnych. Każdy, kto to czyni, jest obrzydliwością dla Boga (Powtórzonego Prawa 18:10, 12). „co człowiek sieje, to będzie też żąć (Galatów 6:7) przestań ludziom ciemnogród wciskac bo ten ciemnogród jest bardzo niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
''Potem czasem słyszymy "mój dziadek po śmierci do mnie przychodził" to jest nic innego jak zjawisko które pokazuje ze dusza z jakiegos powodu nie zaznała spokoju .'' - to nie są zmarli tylko demony, które za tych zmarłych się podszywają. Czlowiek po śmierci idzie do nieba, czyśćca albo piekła. Tylko demony mają możliwość 'umilać' nam życie i straszyć podszywając się za zmarłego. Powie Ci o tym każdy egzorcysta. Co do tego artykułu to jak osoba która uprawia tarociarstwo może mówić o sobie, że jest wierząca? to tak jak być w ciąży, ale nie do końca! Nasza wiara katolicka wyklucza tego typu 'zabawy'. Wiele przykładów możemy znaleźć w Piśmie Świętym. Przecież to nic innego jak zaprzeczanie własnym słowom. Są to praktyki zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę prosić o wróżbę
mam pytanie, mogę zadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
a zapytam odnośnie zabijania pająków bo wczoraj jeden bardzo wielki (jak tarantula) wszedł mi w drogę i go zabiłam... czy mam się tym nie przejmować i czy zabicie pająka wiąże się z jakimś przesądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Bioenergoterapeuta może Ci jedynie pomóc w otworzeniu się na działanie zła. Takim to sposobem moja kuzynka została zniewolona duchowo a później potrzebowała wiele egzorcyzmów. Co za brednie opowiadasz. Nie namawiaj ludzi do zła i nie mieszaj tematu religijności i nieczystych praktyk, bo zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
pimuluku- człowiek wierzący nie powinien być przesądny. To tak jakbyś jakieś praktyki i przesądy stawiała wyżej od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Czy naprawdę musi się stać coś strasznego w waszym zyciu, abyście mogli uwierzyć, że to co wciska wam ta pseudo wróżka to nic dobrego? zło przybiera różne twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
myszka mikky napisz mi coś więcej na temat tej koleżanki... bo nie rozumiem... bioenergoterapeuta ma nam pomóc a nie umożliwiać opętanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci zapytam o wróżbę! pirwsza byłam i nic a jestem w pilnej wróżbiarskiej potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
bioenergoterapeuta ma pomóc? od kiedy? większość opętań bierze się z wizyt u tego typu szamanów. Ich moc nie pochodzi od Boga. Wystarczy poczytać w książkach takich znanych egzorcystów jak ks.Posacki, Zieliński, Amorth. Jeżeli nie masz dostępu do ich książek wystarczy jak wpiszesz hasło: 'opętanie bioenergoterapia'. Byłam kiedyś w grupie, która zajmowała się modlitwą w intencji osób opętanych i zniewolonych duchowo. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile tragedii możecie doświadczyć w późniejszym czasie po wizycie u bioenergoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Co do kuzynki- zachorowała na stwardnienie rozsiane, poszła do bioenergoterapeuty chociaż każdy ją ostrzegał. Co nastąpiło kilka dni później po wizycie u niego? Nie potrafiła się modlić i wejść do kościoła, przeklinała bez powodu nawet w sklepie. W nocy budziły ją koszmary i słyszała jakieś głosy. Udali się najpierw do psychologa, który skierował ją do egzorcysty. Okazało się, że po wizycie u bioenergoterapeuty otworzyła furtkę na działanie szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Takich przypadków jest naprawdę wiele, często człowiek sobie nie zdaje sprawy jakie jest podłoże. Np.kiedyś chodziłaś do wróżki a po jakimś czasie, np po wielu latach zaczynają się twoje poważne problemy. Czasami szatan daje o sobie zapomnieć na jakiś czas, żeby później zadziałać w twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
New Age, potęga podświadomości, joga, sztuki walki, horoskopy, wróżbiarstwo, bioenergoterapia, życie przesądami- wszystko to prowadzi do zniewoleń duchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
myszka miki - skąd masz takie obeznanie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimuliku
to jak już się było u bioenergoterapety to co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
no i poszła sobie a miałam tyle pytan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
pimuliku- jak byłaś to musisz się z tego wyspowiadać. Czasami wystarczy sama spowiedź. Skąd mam takie obeznanie w temacie? Tak jak pisałam- należałam do wspólnoty, która współpracowała z księdzem egzorcystą. Naprawdę widziałam przeróżne rzeczy i dziwie się, że ludzie dalej brną w to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
jestes myszko - powiedz mi zatem czy to możliwe, abyśmy "dziedziczyli" jakieś brzemię naszych przodków? Czy koleje mojego życia mogą być uwarunkowane złymi czynami moich przodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×