Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Gość myszka mikkky
''Nikomu tego nie mówiłam jeszcze ale jak usypiam to czasami czuję zimny dotyk na czole - ciekawe co to może oznaczać?'' - to nic dobrego. Czy coś jeszcze dzieje się dziwnego w Twoim życiu i od jak dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Olorinek- wpisz hasło rekolekcje charyzmatyczne i wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
No to teraz mnie nastraszyliście:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
lps, pumiliku- musicie mieć świadomość, że w momencie kiedy będziecie chciały zbliżyć się do Boga możecie mieć powtarzające się przez jakiś czas koszmary, albo mogą dziać się dziwne rzeczy. Nie możecie się tym zrazić. Szatan będzie próbował was przestraszyć i odsunąć ponownie od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
lps- napisz dokładnie jak to wygląda i co się jeszcze dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce mi sie bo jak mialem 15 lat to bylem z chrzescijanskimi kumplami na takim czyms wlasnie ze ludzie ze lazili modlili bo niby potem mleli ze niby duch swiety ich nawiedzial i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Ależ się teraz boję :( Płakać mi się chcę :( No w sumie nic. Usypiam i czuje takie zimno na czole. :(:( nie dość tyle tych problemów to jeszcze to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
lps- nie ma co płakać tylko trzeba popchnąć to życie do przodu i zacząć nad sobą pracować. Idź jak najszybciej do spowiedzi. Przygotuj się do niej dobrze. Później przyjmij Komunię Święta i zacznij się modlić. Jeżeli dalej będzie coś nie tak to wtedy będziemy myśleć co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
jesteś myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
jestem, jestem. Wpadam i wypadam, bo mam troszkę obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
To nie jest na forum otwarte, ale coś we mnie się zadziało.... Ktoś wczoraj się za mnie modlił w obecności wspomnianego przez Ciebie księdza (nieświadoma poprosiłam o wspomnienie o sobie). Dziś ta rozmowa z Tobą.... - składam wszystko w całość...... Czy to zbieg okoliczności?... Jestem w szoku i cała zryczana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
możesz być pewna, że to nie jest zbieg okoliczności. Pozostaje Ci tylko uwierzyć i nie zbaczać z nowo obranego kursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
nie rozumiem, jak ktoś nie wierzy we wróżby to po co zabiera tutaj głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinkiiiii Witaj beatrycze, pamiętam jak pisałaś tu kilka lat temu. Którą książkę Ewy Kulejewskiej miałaś na myśli? ___________________________________________________ Polecam VADEMEKUN run ale inne tez są dobre mnie ta akurat najbardziej przypadła bo ma wiele waznych interpretacji run

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky ''Potem czasem słyszymy "mój dziadek po śmierci do mnie przychodził" to jest nic innego jak zjawisko które pokazuje ze dusza z jakiegos powodu nie zaznała spokoju .'' - to nie są zmarli tylko demony, które za tych zmarłych się podszywają. Czlowiek po śmierci idzie do nieba, czyśćca albo piekła. Tylko demony mają możliwość 'umilać' nam życie i straszyć podszywając się za zmarłego. Powie Ci o tym każdy egzorcysta. Co do tego artykułu to jak osoba która uprawia tarociarstwo może mówić o sobie, że jest wierząca? to tak jak być w ciąży, ale nie do końca! Nasza wiara katolicka wyklucza tego typu 'zabawy'. Wiele przykładów możemy znaleźć w Piśmie Świętym. Przecież to nic innego jak zaprzeczanie własnym słowom. Są to praktyki zakazane. ______________________________________________ ta osoba nie jest tarocistką co do tych demonów to piszesz syerte głupt i tyle i zostawie to bez komentarza bo widocznie nie wiesz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę prosić o wróżbę mam pytanie, mogę zadać? ------------------------------------------------------------ ja nie przyszłam tutaj wrózyc pisałam o tym wczesniej dlatego prosze nie pisac pytan (wrózb )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimuliku a zapytam odnośnie zabijania pająków bo wczoraj jeden bardzo wielki (jak tarantula) wszedł mi w drogę i go zabiłam... czy mam się tym nie przejmować i czy zabicie pająka wiąże się z jakimś przesądem. ______________________________________________ kazdy przesad to kwestia naszego umysłu przykład jesli ja wierze ze bede miec pecha bo przeleciał mi czarny kot to bede go miec nie dlatego ze to kwestia pecha tylko ze sama poprzez myslenie to spowodowałam (siła przyciągania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky Bioenergoterapeuta może Ci jedynie pomóc w otworzeniu się na działanie zła. Takim to sposobem moja kuzynka została zniewolona duchowo a później potrzebowała wiele egzorcyzmów. Co za brednie opowiadasz. Nie namawiaj ludzi do zła i nie mieszaj tematu religijności i nieczystych praktyk, bo zupełnie coś innego ___________________________________________ nikt tu do nikogo nie pisze by korzystał itp kiedy ty lub ktos bliski stanie w obliczu smierci powiesz nie bede korzystac czas umrzec ? kiedy czasem to ostatnia deska ratunku ok masz wybór druga rzecz nim ktos podejmuje sie "ratowania " gogos musi sprawdzic czy moze czasem ktos jest juz przeznaczony smierci i wtedy nie nalezy ingerowac i bioenergoterapeuta odmówi ale czesto pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky Takich przypadków jest naprawdę wiele, często człowiek sobie nie zdaje sprawy jakie jest podłoże. Np.kiedyś chodziłaś do wróżki a po jakimś czasie, np po wielu latach zaczynają się twoje poważne problemy. Czasami szatan daje o sobie zapomnieć na jakiś czas, żeby później zadziałać w twoim życiu. __________________________________________________ absurd totalny obwinasz za całe zło wrózki wybacz a jak ktos wierzocy wrecz swiety dotknnie tragedia to co powie??? byłem tak wierzacy i jeszcze mam kare ? wybacz piszesz kłupoty i tyle nie obwiniaj wrózki za całe zło które jest bo ja znam takich co fanatycy wiary a maja nienawisc do bliźniego wybacz czy to jest ok? pewnie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky New Age, potęga podświadomości, joga, sztuki walki, horoskopy, wróżbiarstwo, bioenergoterapia, życie przesądami- wszystko to prowadzi do zniewoleń duchowych. --------------------------------------------------------- pisanie czegos takiego prowadzi ze zamyka sie komus droge do prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky pimuliku- jak byłaś to musisz się z tego wyspowiadać. Czasami wystarczy sama spowiedź. Skąd mam takie obeznanie w temacie? Tak jak pisałam- należałam do wspólnoty, która współpracowała z księdzem egzorcystą. Naprawdę widziałam przeróżne rzeczy i dziwie się, że ludzie dalej brną w to badziewie. ---------------------------------------------------- konkretnie jakiego jestes wyznania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lps jestes myszko - powiedz mi zatem czy to możliwe, abyśmy "dziedziczyli" jakieś brzemię naszych przodków? Czy koleje mojego życia mogą być uwarunkowane złymi czynami moich przodków? ----------------------------------------------------------- tak to nic innego jak KARMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olorinek widze sie sie mnie olalo --------------------------------------------- to nie jest temat do wrózenia napisałam o tym jasno zreszta tobie osttanio tłumaczyłam to wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky lps- oczywiście,że tak. Myślisz, że ja od samego początku byłam taka pochłonięta wiarą? otóż nie...zbłądziłam, ale trafiłam na osoby, które pomogły mi przejść przez tą kręta ścieżkę i trafiłam prosto w objęcia Boga Może początkowo będziesz negowała moje sugestie, ale powinnaś. 1.Udać się do spowiedzi do dobrego Księdza. 2.Zacząć się modlić, rozmawiać dużo z Bogiem. 3.Warto udać się na rekolekcje charyzmatyczne. Tam jest odprawiana msza gdzie ksiądz oczyszcza z grzechu pokoleniowego, uzdrawia. Polecam rekolekcje z takimi osobami jak np. James Manjackal, Bashobora. Nie ma czegoś takiego jak fatum- wszystko ma jakieś podłoże i przyczynę. Jeżeli weźmiesz udział w tego typu rekolekcjach to nie pożałujesz a nawet możesz odmienić swoje życie. ___________________________________ ci nawróceni są najgorsi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lps myszko - może to moje głupie stwierdzenie, ale ja nie umiem się modlić Jednakże bardzo bym chciała to umieć. Proszę podpowiedz mi jak wygląda Twoja modlitwa? Czuję wewnętrznie, że chciałbym być bliżej Boga, jednak nie chciałbym aby moja modlitwa była "żywa". Niestety nie mogę uczestniczyć w takich rekolekcjach, ponieważ nie ma tu w pobliżu czegoś takiego. No mieszkam w przysłowiowej dziurze. Jestem Ewa. Dałaś mi do myślenia swoją odpowiedzią... ------------------------------------------------- szanuje wasza wiare i was ale kącik modlitewny jest gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem wiem ale ja chce tylko dwie wrozby to tak duzo myslalem ze moze dzis bedziesz we lepszym humorze a skoro nie tu to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky lps- i właśnie taka modlitwa ma dla Boga największą wartość. Nie formułki, ale to co masz w sercu i w głowie. Możesz wielbić Pana Boga, możesz Go prosić, dziękować Mu. Rozmowa z Bogiem to też modlitwa. Zacznij od wizyt w Kościele, kontempluj. Wszystko przyjdzie z czasem. To że trafiłaś na to forum i na ten temat nie dzieje się bez przyczyny. W tym momencie Pan Bóg szuka do Ciebie dojścia ------------------------------------------------------- to ze trafiła tutaj swiadczy ze potrzebuje ezoteryki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×