Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

LICENCJA:) czytam twoje wywody beato i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu ,ze pojęcia nie masz o czym piszesz . Jeśli taka sama jest twoja wiedza o tych sztukach magicznych jako Bogu to kiepska z ciebie wróżbiarka . Co nie znaczy ,ze nie niebezpieczna dla otoczenia --------------------------------------------------- moja wiedza na temat Boga nie ma tu nic do rzeczy nie należe do fanatyków wiary wierze w Boga nie uznaje jednak księzy dla mnie oni sa tacy sami ludzie jak inni szacunek do nich mam tak jak do każdego człowieka w zyciu kieruje sie tym by pomagac nie szkodzic obojetnie co robie zawsze kieruje sie takimi zasadami . poza tym moja wiara to moja sprawa i wasze opinie na ten temat mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej tematyce mam wiele do powiedzenia chciaz zapewne na tematy ezo nie ma wszystkich wiadomosci przerobionych to jednak zasób doświadczeń ma duży . Nie kazdy z was miał okazje widziec egzorcyzm na zywo kiedy osoba lewituje lub z jej usrta wypadają ostre narzedzia typu gwóźdz ,nożyczki ( w polsce księza egzorcysci nie dopuszczaja osób swieckich do tego tym bardziej powiazanych z taką dziedzina jak moja ale za granica nie ma z tym wiekszego problemu jesli sie chce mozna dotrzec do takich ludzi i byc swiadkiem takich wydarzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałaś sie ską masz ten " dar " ? kto ci go ofiarował ? Piszesz ,ze jest w twojej rodzinie od pokoleń ,ale przecież nie zawsze tak było , kto jest więć twoim darczyńcą ? Bo przecież nie Bóg , który jest przeciwny takim praktykom i j asno o tym mówi . Skąd więc go masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja wiara jest twoją sprawą o ile nie używasz jej do okłamywania ludzi i wikłania ich w dziedziny życia nad którymi ani oni ani ty nie masz żadej władzy . chcesz być uczciwa ? to mów prawdę . Choć kłamstwa nei dołożysz do swoich grzechów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem cie czy ja podczas wrózby mówie Bóg to pochwala ??czy cos wtym rodzaju 'wogóle nie mieszam wiary do tego co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamstwo wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu. to bys wiedziała co to kłamstwo :):):) bo ja nikogo swiadomie nie okłamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykład ludzi korzystajacych z magi kiedy ktos chce zdobyc mezczyznę który ma zone i dziecko za pomocą magi by był mezczzyna danej kobiety' czemu wy widzicie zło tylko w osobach które to wykonuje a przeciez sama osoba która to xleca jest jeszcze gorsza to ona nie ma zasad itp osoba wykonywujaca jest tylko narzeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
jedni mają zdolności malarskie, inni muzyczne, a niektórzy wróżbiarskie.. i żadnego boga w to nie mieszajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus i piękno Bożego Słowa (ost.) Kamelia przedstawiciele tego tematu niech pozostaną na tamtym temacie i nie zaglądaja tutaj chyba ze chca bym ja s ie przeniosła an ich temat :) i bede propagowac swoje poglady :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
zdolności intuicyjne mam od dziecka, pamiętam jak w dniu egzaminu z rana sprawdzałem w słowniku jak pisze się "puki", bo kilka godzin później to słowo znalazło się w zadaniu egzaminacyjnym.. od dawna ciągnęło mnie do Tarota, ale zacząłem się go uczyć i stawiać znajomym od dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj takie osoby od dziecka obserwują silna intuicje u siebie czasem przeczucia odczucia ale u osób z zdolnosciami na pytanie od kiedy zawsze mówia od dziecka albo odkąd siegam pamięcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps. 139,1
Może mnie nie znasz, ale ja wiem o tobie wszystko. Wiem, kiedy siadasz i kiedy wstajesz. Ps. 139,2 Znam twoje ścieżki. Ps. 139,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Kor 5,18-19
Jezus umarł, abyś ty mógł dostąpić pojednania. Jego śmierć była najwyższym wyrazem mojej miłości do ciebie. Jn 4,10 Oddałem wszystko, co kocham, żeby zyskać twoja miłość. Rz 8,31-32 Jeśli przyjmiesz dar mojego Syna, Jezusa, przyjmiesz mnie. 1 Jn 2,23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (Rzym.6:23).
„Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrycze80: Owszem, przyjaciółka jest uzdolniona :) Sama kiedy ją poznałam nie do końca w to wierzyłam, ale testowałam ją na różne sposoby. W końcu zgodziła się zostać moją "mentorką" duchową czego bardzo mi było trzeba, więc uważam że nasze spotkanie to też nie był przypadek. Od tego czasu widzę u siebie ogromne postępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie a dzis wiele osob uwaza ze nalezy um sie cos za daermo w Wrzechswiecie zawsze jest cos za cos nawet jak wrózba jest za darmo wiesz o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterynka
Do osób wróżących . Czy są dni kiedy nie powinno się wróżyć lub dni szczególnie dobre na wróżbe? Kiedyś słyszałam że w niedzielę się kart nie stawia a najlepszy dzień na wróżbę to wtorek i piątek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wróze w niedziele bo musze odpoczac od pracy ale nie wróze w takie dni jak 1,2 listopada ,wigilia czy inne świeta nie wróże tez nigdy w Wielkim TYGODNIU przed wielkanocą bo wtedy nie powinno sie stwiac kart jednak który jest dobry a który zły dzień na wrózbe ? to zalezy już od samej osoby np kiedy jest zdenerowowana to moze mnie zapamietac niz np kiedy jest zrelaksowana to bardziej o to chodzi w jakim połozeniu jest dany czlowiek ktoremu się stawia karty a nie jaki dzień jest dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaq
aga 15.08.1979,artur 26.09.1979 najbliższa przyszłość ,co nas czeka?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×