Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Gość skazananakleske
witam Czy moge prosic o rozlozenie kart na sytuacje zawodową , czy i kiedy zmienie pracę? oraz na zycie uczuciowe, mam kryzys z mezczyzną 1982.09.22 Łukasz, czy bedziemy razem, czy jednak nie, jak to sie dalej potoczy i co tak naprawde czuje do mnie. Aneta 1981.02.27 dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam ochote tak zwyczajnie o czyms popisac bo w pracy ciezki dzien był i trzeba sie odstresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Beatrycze80- jeżeli to co robisz uważasz za dar to bardzo ci współczuję :) To, że ty posługujesz się praktykami demonicznymi to twoja sprawa, ale nie mieszaj w to niewinnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz chodzbym ja kogos zmuszała do wrózb czy ja kogos namawiam do korzystania ?? kto chce zapraszam ale nikogo nie zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
ale dlaczego nie przyjmujesz tego do wiadomości,że takie praktyki są złe i doprowadzają do zniewoleń duchowych? ingerujesz w ten sposób w coś w co ingerować nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
sam fakt, że założyłaś ten temat i pozytywnie wypowiadasz się o tego typu praktykach jest zachętą do wróżbiarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
''Wolny wybór''- masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
ale przez praktyki demoniczne ludzie stają się bardziej podatni na zniewolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
ja też pisze prawdę. zgoła inną od twojej. każda widocznie ma swoją prawdę popartą jakimś doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wrózby sa złe??? jesli ktos ich nadużywa wrżóke traktuje jak Boga to czasem mogą zaszkodzić ale nie dlatego ze wrózby sa złe tylko sama osoby korzysta z tego w nieodpowiedni sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez praktyki demoniczne ludzie stają się bardziej podatni na zniewoleni - tak zgadza sie tylko akurat wrózbiarstwo nie jest praktyką demoniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej narażone sa osoby wykonywujace magie rytualną ale oni wiedza o zagrozeniu (nie ma na mysli tu tych pseuda magów co robia magie z a kilka tys w internecie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
tak, są złe. a dlaczego? 1.często powadzą do zniewolenia. 2.zastanów się kto podaje Ci odpowiedzi na poszczególne pytania, co lub kto kieruje kartami,bo przecież nie Bóg który potępia takie praktyki 3. Pismo Święte otwarcie KRYTYKUJE WRÓŻBIARSTWO i wiąże je jako z praktykami nieczystymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony te osoby maja tego swiadomosc a jednak ida w tym kierunku czemu ? to ich trzeba zapytac ja tylko wrózka jestem nie czarownica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
wróżbiarstwo jest praktyką demoniczną z kilku powodów. Po pierwsze- NIE POCHODZI OD BOGA! a jak nie pochodzi od Boga to zgadnij od kogo? Jest sztuką zakazaną przez wszelkie religie, kościoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
myszka mikkky Jaka ty wkurwiajaca jestes,wlazlas tu i ciagle pouczasz, jak to takie zle to po co wogole to czytasz? Beatrycze ze Ty masz sile z nia dyskutowac, podziwiam Cie naprawde, a tak pomijajac ta mysz to fajan z Ciebie Kobietka, pozdrawiam Cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mikkky -tak bo głowy kosciła czesto sa nie uczciwe i daltego ktytykują takie osoby przestudiuj dokładnie nauki pisna przestudiuj tez historie kapłanów itp dowiesz s ie jacy byli ile mieli na sumieniu i dalczego palili czarownice na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by nigdy ich nie wydały bo one znały ich niecnepostepowanie i by zamknac im usta wyeliminowali ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
myszka mikkky sam fakt, że założyłaś ten temat i pozytywnie wypowiadasz się o tego typu praktykach jest zachętą do wróżbiarstwa" Czy ty kobieto czytac nie umiesz,przeciez Beatrycze chce pogadac,a ty ciagle pieprzysz jedno i to samo, tasma ci sie zaciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze- NIE POCHODZI OD BOGA udowodnij mi to ze nie pochodzi moze ja akurta taki talen dostałam a w pismie jest ze trzeba to rozwijac pomnazac wiec ja tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
Czyli Ojciec Święty Jan Paweł II ostrzegając przed wróżbiarstwem, bioenergoterapią itp. opowiadał bzdury? To samo zapewne tyczyło się Ojca Pio? Charyzmatycy i egzorcyści również opowiadają głupoty z nudów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
Beatrycze80 Gdybys za darmo im tu wrozyla bylabys dobra, tego oczekuja,jak znam zycie to i tak by obgadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat jest o tej tematyce owszem ale czasem ma ochote sie odstresowac i zwyczajnie popisac poza tym czy ja tu zawsze musze przepraszac ze zyje ? ciagle sie tylko tłumaczyc ? przeciez jest wielu którzy maja moje poglady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikkky
''Po pierwsze- NIE POCHODZI OD BOGA udowodnij mi to ze nie pochodzi moze ja akurta taki talen dostałam a w pismie jest ze trzeba to rozwijac pomnazac wiec ja tak robie '' - w pIŚMIE śWIĘTYM JEST, ZE TRZEBA ROZWIJAĆ TALENT WRÓŻBIARSTWA? To chyba jednak inne Pismo Święte czytamy. Udowodnić, że nie pochodzi? Mam zacząć sypać cytatami z Pisma Świętego? Czy może przesłać ci linki do świadectw osób, które kiedyś praktykowały wróżbiarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×