Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

potrzebuję zimnego drania

Polecane posty

Gość x hjmnh gjbnk,m
19:40 [zgłoś do usunięcia]Zuzanna Amelia & 29 No jak ? Moze byc ? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5306241 a ty kurwo stara nie podszywaj sie pod nik zuzanny nie jestes nia nie potrafisz wymyslic sobie wlasnego niku wywloko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontener naładowany, czeka na odbiór. I nie musialem nikogo uszkadzac. Przy moich gabarytach wystarczy że otworze dzwi i grzecznie zaproszę do środka. Jeszcze żaden się odmówił :) No, robota wykonana, można grzecznie iść spać, bo dziś to już chyba żaden duszek się nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No, robota wykonana, można grzecznie iść spać," tym bardziej, ze pewnie na blogu dzisiaj licznik nie próżnował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
a po mojej kampanii niet? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
jakby co to wiesz, co robić, gdybyś potrzebował natchnienia luśka mam nadzieję o mnie zaświadczy, że jestem godna miana muzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
luśka swoja drogą tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie artystka - realistka
Żałuj więc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie artystka - realistka
Jasne, tak jak i ja. :) Ale mogę poprosić o fotkę mailowo? Z Twoich "zeznań" wynika, że jesteście do siebie bardzo podobni, nawet z urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie artystka - realistka
Moje intencje są zawsze dobre i szczere! Zamiarów wobec Ciebie nie mam żadnych, cieszę się, że masz wysoką samoocenę, ale aż tak sobie nie schlebiaj. :P Skrobnęłam maila. I tak mi wyślesz w końcu tą fotkę, więc po co przeciągać nieuniknione? Pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile niebieski ma lat to artystka nie realistka?? :) i skąd my się znamy, proszę pani, możesz mnie wtajemniczyć? :) no i przestańcie już o tych zdjęciach, bo tylko ciekawość widowni pobudzacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, na razie nic, niektóre sprawy nie leżą w mojej mocy Może zajmij się na razie czekaniem na tę przesyłkę od Niebiesko?? Konik jak ma się udać, to się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co powiedzieć, konik ma na pewno dobre serce, przystojny, głupi nie jest, ale czy z mądry z charakterem? pewnie nie, bo za bardzo dał się w życiu wykorzystać. czyli zamknijmy sprawę, lepiej się skupisz na brunecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×