Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

potrzebuję zimnego drania

Polecane posty

"Otóż to, niebieski nikogo nie szuka. Nie teraz i nie tutaj." wszystko jasne, tylko chodzi o coś innego - wyobraź sobie jak poczułaby się Twoja zona gdyby maiła okazję zapoznać się z Twoją niewinną jak twierdzisz zabawą w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytam:P ile cm masz w majtkach, niebieski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebnę wierszyk: jestem kafeterianin Niebieski żona na teście znów ma trzy kreski a ja się pytam: czemu nie dwie? a ona na to: cholera wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie niebieski to jakis
zaba idz poszukac offermy....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji - Zabcia, a jak Twój zrodzony na forum związek się ma? Przetwał? zdarzają się tu romantyczne historie z happy endem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie niebieski to jakis
a nie? a kobieta w czerwonym berecie i a ja wiem najlepiej to co ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie podsunąć jeszcze jedną opcję. Ten cyniczny skurwiel bloga prowadzi tylko dla kasy, a tu nabija ogladalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietę w czerwonym berecie kojarzę miała wcześniej inny nick ale z kim ona się ten tego to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie podsunąć jeszcze jedną opcję. Ten cyniczny sk**wiel bloga prowadzi tylko dla kasy, a tu nabija ogladalnosc niebieski jakby ci to .... nadcipki nie powinny udawać cynicznych bo wychodzi z tego komedia i to raczej z tej niższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde nikt niebieskiego nie ostrzegł,że wypisywanie o sobie na kafe padole groź tym co widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
a jest jakiś przymus posiadania muzy? - przymus nie, potrzeba która czasem pojawia się dopiero wraz z pojawieniem sie owej muzy u niebieskiego zdaje się jest permanentna i całkiem nieźle uświadomiona ;) ------------------------------------------------- "nie da się miec w jednej osobie żony i muzy, przynajmniej w dłuższej perspektywie" a czemu nie? to na co komu taka żona? - zapytasz kiedyś swojego męża, to może Ci powie -------------------------------------------------- dlaczego nie wierzycie, że go żona nie rozumie i nie szanuje? ależ wierzymy tym bardziej, że on też jej przecież nie szanuje przynajmniej trafił swój na swego - myślę, że kochają tylko po prostu nie potrafią siebie nawzajem zrozumiec ani docenić, ciężki żywot niedopasowanych emocjonalnie małżeństw i trzeba naprawdę dużo chęci i pracy z obu stron, żeby coś fajnego z tego wyszło ale tylko niebieski wie, jak to tam u niego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
15:36 [zgłoś do usunięcia] Niebieskooki Pozwolę sobie podsunąć jeszcze jedną opcję. Ten cyniczny sk**wiel bloga prowadzi tylko dla kasy, a tu nabija ogladalnosc Blog przynosi kase ? To duzo osob musi go czytac aby taka kase zaczal przynosic. Blogow jest duzo . Nie kazdy jest rentowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sobie to niech on pisze co chce ale może pozwoliłby, żeby żona również pisała o sobie sama jak zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale może pozwoliłby, żeby żona również pisała o sobie sama jak zechce" Skąd wiesz że nie pozwalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies to drapał ,uważam ,że w ogóle nie powinien kłapac jadaczka skoro to jak nadmienił jego rozrywka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nie skomentujesz Niebiesko? cytuję z poprzedniej strony "wyobraź sobie jak poczułaby się Twoja zona gdyby maiła okazję zapoznać się z Twoją niewinną jak twierdzisz zabawą w internecie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale może pozwoliłby, żeby żona również pisała o sobie sama jak zechce" Skąd wiesz że nie pozwalam? bo widziałam jak ją w tym wyręczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zabcia, a jak Twój zrodzony na forum związek się ma? Przetwał? zdarzają się tu romantyczne historie z happy endem" a czemu miał nie przetrwać? najsłabszym elementem naszego związku jest cały czas utrzymanie porządku w mieszkaniu :D a jak już go zrobimy, to niczego znaleleźć nie idzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
dzięki niebieski za odpowiedź nawet wiek podobny, tak myślałam sam widzisz, że miałam podstawy, by sie niefortunnie pomylić mam nadzieję, że za mocno nie namieszałam... jakbyś cierpiał na niedostatek muz to w ramach rekompensaty za wprowadzenie w błąd chętnie Ci użyczę mojej skromnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
jako inspiracji li tylko rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" "wyobraź sobie jak poczułaby się Twoja zona gdyby maiła okazję zapoznać się z Twoją niewinną jak twierdzisz zabawą winternecie" Są różne opcje. Może wie i ma niezly ubaw. Może ją to już nie obchodzi. A może ja wcale nie mam żony. Może też być tak że to Ty masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak udawać ,że nic się nie stało " niebieski nic się nie stało ,naprawdę nic się nie stało":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×