Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

potrzebuję zimnego drania

Polecane posty

Gość a ile niebieski ma lat?
mnie jako przeciętnego niezbyt wymagającego odbiorcę muzyki mierżą te płytkie ogłupiające teksty bez polotu kiedyś byli dobrzy tekściarze a słuchanie kawałków "z tekstem" sprawiało prawdziwą przyjemność a teraz ręce opadają słuchając tego, co serwują nam stacje radiowe i telewizyjne zrówno polskie jak i zagraniczne myślę, że byś się odnalazł a Ty co myślisz niebieski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A swoją drogą to adblock nie blokuje adwordsow" chyba tylko tobie. z mojej perspektywy na twoim blogu nie ma żadnej reklamy. ani pół banerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
skromność to niewątpliwa zaleta, ale nie przesadzaj rozumiem, że teksty nia mogą być zbyt ambitne, bo "masa" nie doceni, ale tez nie popadajmy w skrajności jest dużo miejsca pomiędzy szczytem a dnem obecnie powszechnie serwuje się ludziom odmóżdżająca papkę i nie mając innego wyboru ludzie to kupują co nie znaczy, że właśnie tego chcą słuchać i wierzę, że kiedyś powiedzą dość wystarczy, że będą mieli wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i adwordsów też nie widzę. zresztą już od dawna chyba są blokowalne, bo na kafe tez mi żadne nie wyłażą. a kiedyś wyłaziły non stop i wkurwiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
ale jeśli się nie czujesz lub nie chcesz to nie namawiam po prostu któryms zmysłem widzę Cię jako tekściarza no nic, nie przeszkadzam Wam w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej się nie czuję. Z adwordsami może i racja. W domu mam FF, w pracy IE, a w telefonie androida i już mi się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagonka trochę zmalała i w końcu mogę coś wyjaśnić. Pomimo setek wpisów wcale nie miałem zamiaru uwieść fiku, a ona wcale nie miała zamiaru dać się uwieść. Oboje wiemy, że nie mogł bym jej dać wszystkiego o czym marzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny sie zawsze
tlumaczy--- dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzialam ze niebieski si
edzial na EROTYCZNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny cham, ale na tyle rozgarniety że krzywdy Ci nie zrobił. Za wiele dobrego co prawda też nie, ale czego można się spodziewac po rozgotowanej nadcipce czy jak to tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na erotycznym czasem są naprawde fajni, wylądowani, dorośli ludzie. Jak się odsieje oczywiscie niektóre osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na erotycznym czasem są naprawde fajni, wylądowani, dorośli ludzie. Jak się odsieje oczywiscie niektóre osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niebieskooki
te glupie baby tutaj wszystko biora na serio to ich zycie i poszukiwanie tego czego nie maja w realu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie się darl w nieboglosy jak go capne za kark i porwe w nieznanym kierunku. Prosciej mi będzie zostać człowiekiem o najwiekszej liczbie epitetów na kafe. Musiał bym jakiś piekielny podstęp z tym brunetem zrobić, a w takich gierkach to jednak kobiety są lepsze. Może spróbuje w wolnej chwili, ale nie obiecuję. Może za bardzo mi się wczoraj podobalo :) No dobrze, ech do czego to doszło, żebym się za brunetami musiał za karę uganiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" te glupie baby tutaj wszystko biora na serio to ich zycie i poszukiwanie tego czego nie maja w realu" Z pewnoscia nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
fiku nie wiesz, jak postępować z przystojnymi brunetami? z facetami jak z dziećmi - za rączkę i do łóżka chyba nie myslisz, że by Ci odmówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile niebieski ma lat?
właśnie wtedy będzie miało bardzo duże znaczenie bo z zakochanymi mężczyznami trzeba umieć się obchodzić zwłaszcza jeśli nie będziesz w stanie odwzajemnić uczucia a myślisz, że będziesz potrafiła postępować z mężczyzną, w którym Ty się zakochasz? naprawdę chciałabyś sie zakochać? po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy jest milosc nie trzeba udawac, stosowac jakies taktyki, wystarczy byc dobrym dla drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prosciej mi będzie zostać człowiekiem o najwiekszej liczbie epitetów na kafe" Ha, nie wiesz na co się porywasz. Lepiej szukaj tego bruneta, bo w ilości epitetów co poniektórych nie prześcigniesz, nawet mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×