Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Musze was zostawić same na jakiś czas, bo ide pod prysznic (jakaś chętna ze mna ??:D) , a pózniej kolacje zrobić, myśle że wróce jeszcze, a ty wyciągaj od Sylwi informacje bo to ciekawa osoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz chciala bym miec te pare wiosek mniej ale to dorze dla ciebie ze jeszcze mlody jestes a ty Sylwia odezwiesz sie co dzis tak mulisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba na stale nam, dziewczyna uciekla iskrzyc i co ja mam tu sama siedzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha skoda ze nie z nami i jak tam opowiadaj tyle sms napisalas mialam z cb cos wyciagnac a ty nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfafdshdlflsjhdhfjldjggd
zgłaszam się! Zostałam 10krotnie ograna w warcaby na kurniku przez jakiegoś genialnego stratega I pomimo że na uszach przyjemna muza to myślałam o hitlerowskich zbrodniach kiedy tak z nim grałam...sama nie wiem czemu...czułam się jak robaczek którego i tak zdepczą.. PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE nie śpię,nie wiem dlaczego,lubie noc Gdybym miała predyspozycje byłabym alkoholiczką prawdopodobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfafdshdlflsjhdhfjldjggd
Ale łeb słaby wątroba niezbyt zdrowa żołądek wrażliwy i kubki smakowe inaczej ukrztałtowane niż przeciętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz maila, czy dobry mi wysłałaś, bo ja ciągle pisze, widze masz chmurke ale nie odpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfafdshdlflsjhdhfjldjggd
Mam na imie Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfafdshdlflsjhdhfjldjggd
Dziś było gorąco potem spadł deszcz potem przyszła noc a teraz to chyba tem spdła do 14 albo niżej bo zimno mi zaczyna być A było 35 kilka h temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×