Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość karrrol
to ktora chetna na mego malego wacka i szpetny ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Sam fakt ilości czasu spędzonego na odpowiedzi świadczy przeciw Tobie." moja osoba jest tu zupelnie bez znaczenia "Ty przez cały dzień wmawiasz ludziom, że dziewczyna powinna płacić za siebie" kazda normalna kobieta wie to sama i nie trzeba jej tego "wmawiac" "podczas gdy normalni faceci fundują swoim kobietom różne drobiazgi" w porzadku, ale co ma piernik do wiatraka? "Ale tak małostkowa osoba nigdy nie zrozumie radości dawania " ja rozumiem radosc dawania, ale nie w pierwotnej fazie randkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagle09
Płacenie za kobiety to bardzo dobra, stara szkoła. Szkoda, że obecnie ten zwyczaj zanika. Prawdziwa kobieta nie wyobraża sobie nawet, że ma wyciągać portfel na spotkaniu z mężczyzną, chyba że są małżeństwem. pozdrawiam wszystkich wypowiadających się w temacie, bo jest kontrowersyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile czasu tu siedzisz to
dowód że to po prostu żałosny biedak i tyle na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile czasu tu siedzisz to
zaczął o godzinie 10:22 [zgłoś do usunięcia] karrrol a ty plac za siebie a jest 23 więc pisze tu całą dobę 12 godzin żenada i dno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"dowód że to po prostu żałosny biedak i tyle na jego temat." co nie zmienia faktu, ze dorosli ludzie placa swoje rachunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pamniętammm
Cóż, dobra stara szkoła to również kobieta posłuszna mężczyźnie i kobieta wykonująca 100% obowiązków domowych. Jak ktoś chce praw, to niestety za tym idą i nowe obowiązki. Nie uważam za fair tego, że z równouprawnienia wybieramy sobie zalety, a wady zostawiamy mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturrrrico
To, że powtórzysz swój wydumany refren choćby i milion razy nie znaczy, że stanie się ta teoria prawdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagle09
Płacenie za kobietę nie jest wadą ale przywilejem. Nie jest również obowiązkiem. Chcesz to płacisz, nie chcesz to nie. Nikt Cię nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"To, że powtórzysz swój wydumany refren choćby i milion razy nie znaczy, że stanie się ta teoria prawdą" no jesli wg ciebie to, ze dorosli ludzie placa swoje rachunki, to " wydumany refren" to zycze powodzenia w doroslym zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to wszystko gdzieś i tak zazwyczaj płacę za siebie, chyba, że ktoś bardzo nalega. Zdarza mi się też płacić za faceta (zarobki mamy podobne). Jednak autor tematu i tak wydaje mi się jakiś...dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
jak chcecie, to się specjalizujcie w równości, czyli braku specjalizacji. zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Płacenie za kobietę nie jest wadą ale przywilejem. Nie jest również obowiązkiem. Chcesz to płacisz, nie chcesz to nie. Nikt Cię nie zmusza. " dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagle09
Rzeczywiście, autor tematu jest chyba dziwny i prawdopodobnie ma jakieś kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nzos
Obrona przez nieudolny atak:D ALE WAS BOLI PŁACENIE:D TYLKO DARMOCHĘ BYŚCIE CHCIAŁY. ZERO AGUMENTÓW DO KARROLA TO SIĘ CZEPIACIE, ŻE TYLE SIEDZIAŁ. WIECIE CO MOŻNA SIEDZIEĆ NA KOMPIE I W MIĘDZYCZASIE COŚ ROBIĆ I TAK KUKAĆ. WIEM DLA WAS ROBIENIE DWÓCH RZECZY TO ZA DUŻO NA RAZ, NIE MÓWIĄC O WIĘKSZEJ ILOŚCI. SKĄPE BABSKA:D:D SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ZNISZCZYCIE. PRZYKRO MI PANIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
W imię czego mamy płacić? Co zatkało kakao paniusie?:D Kawki to byście piły. Która z Was zaprosiła chłopaka na kawę? I jaki był stosunek zaproszeń? Wy macie tylko postawę roszczeniową. WYLICZAJCIE KASĘ NA SPOTKANIU, A NIE CZAS CHŁOPAKOWI. DAJECIE MU NA INTERNET? WIECIE CO ROBIŁ W MIĘDZYCZASIE? BYŁY TEŻ PRZERWY KILKUGODZINNE PANIUSIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
MĘŻCZYZNA MOŻE MIEĆ NAWET 5000 I W IMIĘ CZEGO MA ZA WAS PŁACIĆ? Wolałbym wydać 1000 na panienkę lekkich obyczajow niż na takie jak wy chociaż 1 zł. ŻAŁOSNE ZAKŁAMANE BABSKA. TYLKO DARMOCHA W GŁOWIE. NAŻREĆ SIĘ NA KOSZT FACETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
CHCECIE KAWUSIE TO SOBIE ZARÓBCIE:D FRAJERZY NIECH PŁACĄ, A WY SIĘ W NOCY ODWDZIĘCZAJCIE PUSTOGŁOWE:D POSMAKOWAŁY WŁASNEGO JADU. LUBICIE TAKI POZIOM? TAKI TYLKO ROZUMIECIE. MOGĘ WAM CISNĄĆ JAK ŚWINKOM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
WALĄ TYLKO JACY MY JESTEŚMY NIEDOJRZALI. ZNALAZŁY SIĘ DOJRZAŁE DAMULKI CO NAWET NIE POTRAFIĄ ZROZUMIEĆ PROSTYCH ZALEŻNOŚCI I NIE WIDZĄ NIESPRAWIEDLIWOŚCI. HEJ CO TAK CICHO? JUŻ WAS POGONIŁEM ROZUMIEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ. BEZ ODBIORU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygama na ciebie
Da się zauważyć kto jest największą sknerą na kafe --- niejaki Regres. tak bardzo się udziela w takich topikach że bardzo możliwe że i tu pisał w orencz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
SKNERSTWO TO WY MACIE. NAUCZCIE SIĘ DEFINICJI:D KTO JEST SKNERĄ TEN KTO PŁACI ZA KAWĘ I MOŻE WYPIĆ 20 w KNAJPIE CZY TA CO CHE BY JEJ STAWIAC i ZA SWOJĄ NIE MYŚLI PŁACIĆ. RUSZ TYM SWOIM UMYSŁEM< MOZE COŚ ZACHRZĘŚCI:P TAKICH JAK MY JEST WELE. BEZ ODBIORU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
NIE BO CONAJMNIEJ TRZECH MĘŻCZYZN, 2 MYŚLĄCE KOBIETY I TAKIE OKREŚLNIKI TO SOBIE DARUJ PRYMITYWIE:D JA WAM CISNE JAK ŚWINKOM BEZ WULGARYZMÓW:D NIE UMIECIE TAK:D POZDRO DLA KUMATYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
NIE ZNASZ ŁADNYCH SŁÓW TO ŚWIADCZY O TWOJEJ BIEDZIE INTELEKTUALNEJ. IDŹ POCZYTAJ COSMO, BO NIE BĘDĘ CI MÓWIŁ TAK JAK DO CIEBIE MÓWIĄ NA PODWÓRKU:D MASZ SZLABAN:D KONIEC ODBIORU NA DZIŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
JESTEM MĘSKIM GÓWNEM I NIE MAM ŻADNEJ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadciągnęło męskie wsparcie
NIE PRZEDSTAWIAJCIE I NIE PODSZYWAJCIE, BO NIC WAM TO NIE DA. SPRAWIEDLIWOŚĆ JEST PO NASZEJ STRONIE. TAK SAMO JAK POSTĘPOWOŚĆ I UCZCIWOŚĆ. GRYŹCIE GLEBE I TAK TEGO NIE ZMIENICIE:D TAK SAMO JAK BRZYDZĘ SIĘ GŁUPIM CWANIACTWEM - LUDZI NAIWNYCH NAZYWA SIE FRAJERAMI, A DLA MNIE FRAJERAMI SĄ CI CO WYKORZYSTUJA LUDZKA DOBROĆ. TYLE POWAŻNIE PRZED SNEM. NA WIĘCEJ ZASZCZYTU WAS NIE STAĆ. DOBRANOC DLA TYCH NORMALNYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojjjaaaaaa
Męskie wsparcie...mężczyzną to siebie lepiej nie nazywaj. Jesteś żalosnym prymitywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
a ty nie nazywaj sie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csacsa
Panie omijają przez strach ten temat. Strasznie im nie na rękę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×