Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość karrrol
prezerwatywa raczej daje gwarancje, po to sie ja przeciez stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"To jest postrzegane jako sposob wyrazania uczuc. Tak juz jest Ja tez nieraz place za chlopaka jako sposob wyrazenia uczuc - widzi ze nie zaluje na niego pieniedzy. " ale ja to rozumiem, fajnie ze masz takie podejscie, ale piszemy o pierwszych kilku randkach z nowa poznana kobieta, a nie o byciu w zwiazku, bo to baaaardzo duza roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Karol płacisz kurwą kupę szmalu za seks, to nie możesz swojej lasce chociaż za kawę zapłacić skoro daję Ci za darmo?? To jak jest kurwiszonie?? Ona tez Ci pod koniec miesiąca rachunek wystawia za usługi? Czy masz za free bo jesteś jej chłopakiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"zaradna, to nie znacyz, ze macie placic po rowno i ma zaplacic za kawe na ktora ja zaprosisz" oczywiscie ze nie, ale proby naciagania kogos nie sa dobrze widziane, wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa już już już
facet skąpy jak nie chce być jeleniem i płacić za utrzymankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Nie idioto!!! Wcale nie daję 100% gwarancji wystarczy, że Ci prostytutka loda zrobi i już jesteś pozamiatany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Karol płacisz k**wą kupę szmalu za seks, to nie możesz swojej lasce chociaż za kawę zapłacić skoro daję Ci za darmo?? " mi daje za darmo bo jest moja dziewczyna, prostytutce place za usluge bo to jej praca. Widzisz roznice? Ale ciekawe jest to porownanie kobiety przyjmujacej kawki do prostytutki;) Ale to ty napisalas, a nie ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
to co daje 100% gwarancji? no ale cos tam jednak daje bo poki co nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Karol jesteś bydle, kurwiarz, świnia, nie masz za grosz honoru, jaj, jesteś kłamcą do tego chytrym. Jak Ty możesz nie rzygać na siebie z obrzydzenia co? Czy Ty masz jakiekolwiek zasady???? Ale tak szczerze, masz jakieś zasady??? Np kocham nie zdradzam? czy jesteś zerem poniżej dna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
a cos ty sie na mnie uwziela? przeciez nie napisalem ze jej nie kocham, lubie po prostu posmakowac czegos innego od czasu do czasu i tyle, wiekszosc facetow tak robi z tego co wiem, a przynajmniej moich kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
100 % gwarancję daję stała partnerka idioto, bez zdrad!!!! Lubisz wyłapywać takie porównania co??? Jak napiszę ,że Twoja dziewczyna jest zwykłą kurwą to się podjarasz, co pochlebi Ci to nie??? Ach biedny chłopczyku, która kobieta Cię tak skrzywdziła? Pani w szkole wsadzała Ci wskaźnik za tablica w dupę, Czy Jola z 1B Cię opluła co??? Biedne ścierwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoojaaaa
Karol ty nie mozesz byc prawdziwy. Pół kafeter ci tolkuje do tego zakutego lba,ze najnaturalniejsza rzecza pod sloncem jest zaplacenie za te cholerna kawe. Ale ty rób po swojemu. Co za ćwok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Sorry ja nie znam facetów którzy zdradzają swoje dziewczyny z kurewkami, no chyba, że Ty swoich kolegów w więzieniu poznałeś??? Bo tak bezwzględnych skurwieli jak Ty nie ma aż tylu uwierz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
chodzilo mi o to co daje gwarancje jak sie uzywa wiecej niz 1 kobiete, a nie o odpowiedz ze trzeba miec jedna partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Karol ale powiedz tak szczerze, Masz jakieś zasady??? Czy masz chociaż 1% szacunku do swojej dziewczyny?? czy jest dla Ciebie kompletnym ścierwem nie wartym bycia jej wiernym, mało tego wartym zdradzania z kurwami (nawet nie z normalnymi dziewczynami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Karol ty nie mozesz byc prawdziwy. Pół kafeter ci tolkuje do tego zakutego lba,ze najnaturalniejsza rzecza pod sloncem jest zaplacenie za te cholerna kawe. Ale ty rób po swojemu. Co za ćwok" nie jest naturalna rzecza, bo gdyby byla naturalna rzecza, to mozna by ja bylo jakos racjonalnie uzasadnic, a nie da sie. Jest tylko ciagle powstarzajace sie jak mantra zdanie: "facet placi za kobiete". Ale to zaden argument. Ja moge powiedziec, ze 2+2=5, albo ze marchewka jest owocem. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Sorry ja nie znam facetów którzy zdradzają swoje dziewczyny z k**ewkami, no chyba, że Ty swoich kolegów w więzieniu poznałeś??? Bo tak bezwzględnych sk**wieli jak Ty nie ma aż tylu uwierz mi!!!" oczywiscie, ze nie znasz bo takimi rzeczami faceci raczej sie nie chwala przed kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
To Ty używasz kobiety tak? Czyli nawet ludźmi dla ciebie nie są tylko przedmiotami? Boże jakim wielkim gównem Ty jesteś. Ale powiem Ci tak szczerzę, że w jednym jesteś najlepszy--" W byciu zwykłym gównem i śmieciem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
"Karol ale powiedz tak szczerze, Masz jakieś zasady???" mam wiele roznych zasad, jedna z nich jest taka, ze w pierwszej fazie randkowania kazda ze stron placi za siebie "Czy masz chociaż 1% szacunku do swojej dziewczyny??" tak, mam do niej wiele szacunku "czy jest dla Ciebie kompletnym ścierwem nie wartym bycia jej wiernym, mało tego wartym zdradzania z k**wami (nawet nie z normalnymi dziewczynami)" tworzymy bardzo udany i szczesliwy zwiazek, poza tym chwilowo jestem na jej utrzymaniu a prostytutki to sa jak najbardziej normalne dziewczyny, tylko po prostu taka maja prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Do żywego gówna vel Karola- zapewniam Cię, że mam bardzo dobre kontakty z moimi kumplami, mają wiele za uszami ale nikt z nich nie płaci kurwą za seks jak ma swoją dziewczynę i nie zdradza jej!!! Jesteś wyjątkowym ścierwem. Moje gratulację!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
czyli jakby twoi kumple zdradzali nie z dziwka tylko z "normalna" laska, to byli by ok tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Ja pierdole teraz to już z krzesła spadłam, Ty męskie ściero nawet się sam utrzymać nie potrafisz i jeszcze zdradzasz swoją chlebodawczynie z kurestwem??? Boże człowieku dlaczego nie pracujesz??? Jak jesteś takim śmieciem to zrób wszytskim przyjemność i palnij se w łeb i nie utrudniaj życia innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Każda zdrada jest skurwysyństwem, chcesz ruchać inne Panny to nie wiąż się z kobietą na stałe proste!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
aktualnie nie pracuje bo jestem bez pracy, ale szukam w necie i nie tylko. Poza tym nie zdradzilem jej emocjonalnie, a to gorsza forma zdrady niz fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Zdrada jest zdradą, nie ma znaczenia czy jest emocjonalna czy sralna. Ale takie ścierwo jak Ty tego nie pojmie, bo nie masz za grosz sumienia i zasad. Spytaj swojej chlebodawczyni i podobno ukochanej czy nie gniewa się ,że chodzisz do prostytutek,a przekonasz się czy dla niej jest jakaś różnica. Do roboty wypieprzaj nierobie, to Ci się odechce zdrad, boże jakim śmieciem jesteś, to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
A powiedź mi Karol tak szczerze, nie jest Ci przykro, że jesteś takim tępym ścierwem?? Np, czy nie chciał byś np, mieć pracy, być wierny swojej dziewczynie, szanować to, że Cię utrzymuję itd. Naprawdę nie przeszkadza Ci to,że jesteś takim śmieciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
tak juz lece jej powiedziec, dzis powiem jak wroci z pracy czep sie kogos innego, niech kazdy zyje po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
prace sobie predzej czy pozniej znajde, nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwkxnqlk
Tak kretynie, ale Twoje decyzję nie przekłądają się tylko na twoje życie, ale mają też wpływ na nią. Ale jesteś za durny żeby to pojąć. Żył byś po swojemu gdybyś stawiał sprawy jasno, i był z nią szczery, ale Ty jesteś kłamcą, zdrajcą, i rujnujesz jej życie,marnujesz jej czas, bo w tym czasie mogłaby być z kochającym, wiernym człowiekiem, który ma pracę i ją szanuję, no i zapłaci za jej kawę. A tak nieświadoma traci czas z takim ścierwem jak Ty, a tak miałąby szanse być z kimś wartościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×