Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Zmieniło się w obowiązek? Czyżbyś sugerował jakoby dawniej nie było obowiązku zabiegania(także finansowego) o kobietę, która sama (bądź jej rodzice:P) mogła przyjąć bądź odrzucić kandydaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Heh to wypowiem się za SIEBIE TYLKO:P Żebyś mi nic nie zarzucała:P Ale Ci się podłożyłem hehe Gdyby te utarte tradycje miały rację bytu to nadal kobiety by żyły jak w XIX wieku?:P Kobiety z równouprawnienia chcą sobie wybrać to co najlepsze:P Obowiązków żadnych:D Pewnie, że mniej zarabiają na podobnych stanowiskach czemu się sprzeciwiam pod warunkiem, że są tak dobre jak mężczyźni, a nie, że za pozorną dyskryminacją kryje się lenistwo:P Powtarzam nie mów mi, że kobiety nie mają na kawę i wyjścia z mężczyznami, bo to by znaczyło, że mężczyźni zarabiają 2 razy lepiej, bo płacą za siebie i za kobietę, a tak źle to chyba nie jest:P Nie uważasz Droga Damo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Po za tym trzeba przytoczyć pewne hasło: KAŻDA DAMA PŁACI SAMA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Kochany Wielokropek się zbulwersował:P Coś o goliźnie marzy, ta pora na to pozwala:P Kiedyś zabieganie finansami byłlo normą, bo kobiety nie miały pieniędzy wcale. Niemniej ojciec za córkę wnosił posag:P Kobiety chciałyby być równe mężczyznom dzięki równouprawnieniu i traktowane tam, gdzie im było lepiej jak z XIX wieku:D Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Insynuowanie mi rzeczy których nie miałam na myśli jest nieczystĄ zagrywką. WYPRASZAM SOBIE I WBIJ SOBIE DO TEJ TĘPEJ PAŁY ŻE JEŚLI NAWET O CZYMŚ MARZĘ TO NIE O TOBIE A NA TWOJĄ GOLIZNĘ PUSZCZAM PAWIA!!! I NIE WMAWIAJ MI ŻE WIESZ O CZYM MYSLĘ, BO TO JUZ ZAKRAWA NA CHOROBE PSYCHICZNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Teraz coś o wariatkowie czyta Kochany Wielokropek, bo przytacza jakieś choroby psychiczne:P Ciekawie, ciekawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Dobrze się bawie i mam nadzieję, że też nadal dostarczam śmiechu:P Śmiejmy się haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik szonek
Ale gdybys kumplowi powiedzial stary zapraszam Cie na piwo, to ide o zaklad ,ze kumpel oczekiwl by ze to Ty bedziesz za to piwo placil, skoro zapraszales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Ideę nie ma nic za darmo dość łatwo sprowadzić do tego: Bawimy się jak damy, a jak nie damy to się nie bawimy:P Ok, nie twierdzę, że sytuacja kobiet jest tragiczna, ale w porównaniu do standardów europejskich nie jest dobrze. Choć sama poczuję to dopiero za jakiś czas:D Jedynie próbuję przedstawić świat realniej, zamiast samej bieli i czerni dodać ciut szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Hehe, ale wtedy jak mężczyzna płaci to mu świta taka nieładna myśl właśnie, że może wymagać - w końcu za coś płaci sobie tak myśli. Mężczyźni w Polsce też fatalnie zarabiają;/ To dotyczy obu płci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Ja wolę czerń albo biel tam, gdzie leży sprawiedliwość tylko takie koloru obowiązują. A tam, gdzie to względne to wole kolory niż tylko odciene szarości:P Cała tecza róznobarwna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
A wystarczy by Pan, chcący płacić po połowie, uwzględnił zasobność portfela towarzyszki i nie stawiał jej w cokolwiek niezręcznej sytuacji zapraszając do miejsc gdzie sama by się nie udała:P I oczywiście owo zaproszenie ubrał z zgrabne słowa, jak tu mądrze pisze kornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Właśnie tak, chorzy na schizofrenię sądzą że czytają w cudzych myślach tak jak tobie sie wydaje że wiesz o czym myslę (marzę). I dość tego zwracania się do mnie per "kochany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
A to mi się podoba:P To jest taka kobieca subtelność. W końcu takie miłe zaskoczenie:) Inaczej by trzeba stosować wykładnie literalną - zapraszam - płacę, chodźmy do kina - nie płacę:P Ja rzadko używałem kiedyś słowa zapraszam tylko jest ciekawa wystawa, pójdziemy i tak wiele kobiet patrzyło na mój portfel choć wyjście kosztowało 5 złotych i trudno by je nie było stać i tak płaciłem - 1 randkę, 2 randkę, 3 randkę i mówiłem koniec. Później kobieta zaskoczona - czemu już ze mną nie wychodzisz, a ja domyśl się sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Kochany Wielokropku teraz na pewno myślisz o schizofremii, bo o niej piszesz:P Trudne tematy na noc sobie szykujesz:P Poskrom swoją niebywałą ciekawość na noc:P Jakieś bardziej lekkie tematy zapodawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
A słowo "zapraszać" kryje w sobie intencję zafundowania czegoś osobie zaproszonej, w domu czy w jakimś innym miejscu. Jeśli powiesz komuś że go zapraszasz, to ten ktoś będzie pewien że chcesz mu coś zaproponować z własnych funduszy. A że nikt na pewno nie chciałby się umówić z tobą po raz 2, dlatego siedzisz tu po nocy i wylewasz swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Szarość dominuje więc wypadało by ją zauważać. I myślę, że nie popadam w skrajny relatywizm moralny, jedynie nadaję kontekst, gdyż każda sytuacja jest inna i nie ma uniwersalnych reguł postępowania. Jeśli te kobiety warte by były zachodu to kwestia płacenia aż tak by Cię nie ubodła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
ploijhgtrfghjkhgvbg to jest zwodnicze - bo jak tanie randki, to powie nie stać Cię na opłacenie, a jak drogie - ale ja tyle nie mam. Jak kobieta nie chcę płacić to tak czy siak nie zapłaci:P Ja się z takimi nie umawiam, bo jestem bezpośredni od 2 lat i nie widzę spadku atrakcyjności wręcz wzrost. Dlatego chciałem w imię męskiej solidarności zwrócić na to uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
no tak, ty jednak jest nieco ograniczony umysłowo :o poszukaj sobie gdzies jak się pisze tę nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Jeśli mam płacić za kobietę to znaczy, że kobieta to rzecz. Do takiego brzydkiego paradoksu dojdziemy. Płaci się za rzeczy:P Ja kobiety stawiam na równi sobie, a w niektórych materiach wyżej i odwrotnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Czytasz mnie wnikliwie i z zapartym tchem Kochany Wielokropku skoro zauważyłaś literówkę:P Super, cieszy mnie to:P Schlebiasz mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Umówimy się Kochany Wielokropku na kawę?:P Tylko pamiętaj nie zapomnij portmonetki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Nie płacic ZA kobietę, tylko za to, na co ją zapraszasz, czyli płacic za coś (kawę, bilety, kwiaty) DLA niej. Ale ja osobiście bym od ciebie niczego nie wymagała oprócz tego, żebys był daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Nie, nie umówimy się, mam ciekawsze znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Kochany Wielokropku nie łam mi serca żartowałem:P Ja się ze skąpymi Paniami nie umawiam:P Nie lubię robić za sponsora. Czyli kobieta idzie z mężczyzną by się napić darmowej kawy, a nie poznać jego wnętrze:P Trzeba było tak od razu Drogie Panie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Ale sądzisz, że tracisz cokolwiek gdy kobieta zrezygnuje z randki uznając, że nei stać Cię na opłacenie czegoś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik szonek
Zakladam, ze w ramach tej rownosci sam sobie gotujesz, pierzesz, prasujesz i sprzatasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Czyli skoro płacę za coś, a bez zapłacenia tego czegoś to wychodzi, że płacę tym czymś za Jej czas. Jak Ona ma zapłacić za mój czas?:P Podstępne pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Błędy w pisowni wyłapuję machinalnie, zwłaszcza takie nagminne i głupawe. Nie masz powodu żeby sobie schlebiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Kornik pewnie, że tak:P Jestem sobie sterem, żeglarzem, okrętem:P Ba nawet więcej gotuję i czasem piekę dla wyjątkowych kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×