Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość zcczczxvzxv
Zaskroniec Ale kobiety się ubierają ładnie zazwyczaj nie dla mężczyzny, ale dla innych kobiet by pokazać, że są lepsze Tak mówią na mieście haha Ja się nie znam, ale tak wieść gminna niesie ---> NO WLASNIE SIE NIE ZNASZ. TO WIDAC, brak doswiadczenia z kobietami. Niestety. Nie widzisz, ze mowisz zle. To pusta teoria, ale zycie jest inne. Nie takie jak Ci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
zcczczxvzxv ciekawe masz podejście, ale obale je:P Randka trwa góra 4 h, niech randkują 3 razy w tygodniu, a kosmetyki wystarczają conajmniej na miesiąć. Czyli powinien pokryć tylko tą częśc kosmetyków co używa na wyjścia z nim czyli góra 10%. Wyliczajcie i przychodźcie z rachunkiem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
W kakaowe oczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Co Zaskroniec teraz nie masz nic do napisalania? Bronisz sie ale nie przyjmujesz tego ze zle piszesz. Widac malo doswiadczenia z laskami w Tobie. Pomysl troche wyjdz poza swoj portfel i uzyj mozgu. Wykalkuluj bo ja wiem, ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik szonek
zcczczxvzxv zlituj sie uwazasz ze umawianie sie ew zwiazek jest inwestycja i bedziesz sie klocic kto ma wiecej kosztow wlasnych. Zaskroniec w sumie to taki rownouprawniony facet jest niezla rzecza. A jesli facet zaprasza mnie do drogiej resteuracji to z regoly mowie nie. Nie chodze tam gdzie ewentualnie nie moge sama zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
a ciuchy, buty? Chcecie ladniej laski przeciez? Tego nie liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
A brzydsze mają gorzej bo muszą zużywać więcej makeupu:P Ech, ale tego nie da się generalizować wszystkiego. Znam mega zadbanych ludzi, wydających fortunę na ubrania, kosmetyki itp a będących wiecznie samotnymi, a z drugiej strony są zwyczajni, nie przywiązujący zbyt wielkiej wagi do wyglądu a żyjący w szczęśliwych związkach. Facet MUSI dominować?...w takim razie niech kobiety rzucą pracę, będzie jej więcej dla facetów by mogli lepiej dominować. I wywalić posłanki z sejmu. Zaskrońcu, a po co Ci to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Jestem biednym gimnazjalistą i nie mam na colę to zakładam portye prowa w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Haha podszywanie i przebieranki też Was bawią:P Macie fetysze ludzie::P Może pójdziecie w pewną branżę z takim upodobaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
To jestes naiwna bo on bedzie jak to w Plk wiecej od Ciebie zarabial a Ty co? On w skarpete, ty na minusie. ZWIAZEK TO PO CZESCI KALKULACJA, BO TO ZYCIE. Nie wiesz co bedzie za 10lat wiec mysl tez o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Kobiety na sile chca to obalic by nie byc uwazane za blachary, facetom to sluzy im sie to oplaca. A naparwde to kobiety same siebie krzywdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
W kakaowe oczko? Macie znajomość fachu podszywacze zcczczxvzxv ja Cię szanuję za taką postawę tylko Ją komunikuj mężczyźnie i będzie cacy:) Może któryś zrozumie:P Jak można być na minusie skoro oboje korzystają z wyjścia:P To jego humor, czas bezcenny, ta chwila się nie powtórzy nic nie znaczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję Ci .biedoto
paszoł w pizdu🖐️ posrańcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
"Kobiety na sile chca to obalic by nie byc uwazane za blachary, facetom to sluzy im sie to oplaca." Co chcą obalić? Co się facetom opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Kobiety sobie robią krzywdę, bo stawiają się w roli przedmiotu, który, żeby skusić trzeba kupić inny. Potem się wymaga czegoś innego. Tak się rodzi brak szacunku niestety;/ Niemniej śmiejmy się:D:D PODSZYWACZE POKAŻCIE CO UMIECIE:P JAKA PROFESJA JEST WAM BLISKA I SKĄD SIĘ WYWODZICIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
http://www.wynagrodzenia.pl/artykul.php/typ.1/kategoria_glowna.532/wpis.2257 zycie to nie bajka. Zabawa zabawa, ale o sobie trzeba myslec. Tak jak powyzej zarbiaja kobiety, nie mozemy w kwestii placenia byc rowno traktowani skoro, my mamy w kwestii pracy glorzej. Najszczerzej bylo by placic procentowo ;) od zarobkow i kosztow wlasnych ale tak sie nie da. Kobieta dluzej jest na wychowawczym, macierzynskim, mniej pracuje, zajmuje sie domem, jesli chce byc dobra zona nie ma szans z oddanym pracy facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Współczuje Ci poziomu Pójdę kiedy zechcę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik szonek
dlaczego on w skarpete ja na minusie? To co mam mu powiedziec misiu zaplac za mnie bo ja musze kosmetyki kupowac zeby Tobie sie podobac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
To mężczyźni są na minusie, bo płacą x2. Za kino bilet 21 złotych to nic, ale 42 złote na polskie realia to już dużo. Kobiety chcą darmowej rozrywki, o Wy cwane hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
zcczczxvzxv jeszcze na procentowy udział mógłbym się zgodzić:P W końcu wszędzie panuje ten przeklęty socjalizm:D:D:D haha on mógł pójść won:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
"...Dysproporcje w płacach są widoczne w każdej grupie zawodowej. Trudno dopatrzyć się prostej zależności w rodzaju: im wyższy udział zatrudnionych kobiet w danym zawodzie, tym niższe dysproporcje w płacach. Dla przykładu, w administracji i pracach biurowych kobiety stanowią 64% ogółu zatrudnionych. Uzyskują one 96,4 % wynagrodzenia mężczyzny, czyli zarabiają mniej o 3,6%. W tej grupie pracowników wynagrodzenia kobiet i mężczyzn są najmniej zróżnicowane. Zdecydowanie większe dysproporcje występują w pozostałych grupach zawodowych. Kobiety zatrudnione w przemyśle i wykonujące prace rzemieślnicze zarabiają 60,6% tego co mężczyźni..." wiecej zarabiasz, wymagasz ladnej kobiety PLAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
IDĘ SPAĆ. DZIĘKUJĘ ZA POLEMIKĘ I HUMOR:) OD TERAZ KAŻDY TUTAJ PODPISUJĄCY SIĘ ZASKRONIEC TO PODSZYW:P Dobranoc Drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
No tak, bo facet wcale nie może być dobrym mężem i oddanym ojcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
OD WIEKOW TAK JEST PRZYJETE. Tak jest i koniec. Chcesz sie klocic? Ty stracisz, bo Twobie rozwali sie malzenstwo. Nie odwracaj kijem Wisly nie da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik szonek
zcczczxvzxv przepraszam ale czy ty jestes utrzymanka? Bo z tego co piszesz tak wynika. Jestem ladna wiec plac, jestem kobieta wiec plac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Nie jestem utrzymanka, mam dobra pensje jak na kobeite bo jestem architektem ale jestem kobieta i wiem jak zycie wyglada. Wy nie umiecie sie w naszej sytacji postawic widziecie tylko swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Wybacz, że nie umiem postawić się w Twojej sytuacji. Mam za małe cycki by mnie uznawać za kobietę czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
byc moze nie mozesz siw wyzej cenic ;) ja moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
No tak, to oczywiste, na bank możesz się wyżej cenić bo dużo zarabiasz, jesteś ładniejsza, mądrzejsza i w ogóle. Dlatego potrzebujesz więcej wydawać na kosmetyki i stroje oraz różne usługi, i dlatego wychodzisz na minus. W przeciwieństwie do mnie, która nie czuje potrzeby by kalkulować ile wyciągnie ze związku. To takie logiczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
nie jestesmy z jednej ligii :) Ja jestem 10 wymagam by facet byl 10 ty jestes 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×