Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość Zaskroniec
Nie pozbawiaj mnie radości Kochany Wielokropku:P Skąd ten chłód od Ciebie płynie?:P Więcej radości:P Więcej mocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
To mężczyźni mają wnętrze, prócz tego które można poznać na gastro- bądź kolonoskopii?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
ploijhgtrfghjkhgvbg ja wtedy skaczę z radości, bo nie marnuję czasu na takie osoby:P Pełno jest mężczyzn, którzy płacą za kobiety, skoro lubią, tylko większość domaga się za to seksu. W jednym filmie usłyszałem pewien brzydki tekst - za wodę i za dupcię się nie płaci:P Coś w tym jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Mają powiem Ci i czasem wydaje mi się, że są bardziej wrażliwi niż kobiety. Ile razy widziałem mężczyzn płaczących za kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
Napisałam że mam ciekawszych znajomych, moze nie popełniają głupich błędów, nie są dusigroszami, nie manipulują w rozmowie a ty wszystko sprowadzasz do tych marnych paru zł. których nie chcesz wydac na kawe dla tej drugiej osoby, zrozum że ja NIE MAM OCHOTY SPOTKAC SIĘ Z KIMS TAK MAŁOSTKOWYM, PŁYTKIM I NIEATRAKCYJNYM INTELEKTUALNIE a kawę mogę sobie sama zafundowac w czyimkolwiek towarzystwie ale w twoim nader niechętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Ale Ty o mnie myślisz Wielokropku Kochany:P Zauroczenie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................,
jesli moje słowa wydały ci się dowodem zauroczenia to jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
No tak, są szczegółowe wyliczenia, że prostytutka jest tańsza, niż randki i prezenty dopóki kobieta nie "da". Ale to świadczy o nich. A tak serio, dla mnie człowiek to człowiek, bez różnicy, płeć, wiek, wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
To jest taka Twoja taktyka przez atak, lubisz ostro Kochany Wielokropku?:P Spokojnie, jestem otwarty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
ploijhgtrfghjkhgvbg, bo tak powinno być. Nieważne czy ktoś skończył 5 fakultetów czy nie ma nawet matury. Ważne jak się do Nas obnosi i co sobą prezentuję. Świadczy źle o mężczyznach, ale w prymitywnej komedii Dziewczyna mojego kumpla główny bohater w knajpie mówi do dziewczyny - płacimy po połowie, nie chcę seksualnych zobowiązań wywierać:D:D:D Kobiety poniekąd same wpadają w te sidła. Dają się niejako przehandlować. Czują się lepiej tak opłacane, mogą się pochwalić koleżankom. To ważniejsze niż to czy mężczyzna jest dobry i wierny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Zaskroncu, nie zgadzam sie z Toba. Nie widzisz naszej strony. Np. 1. wymagacie (moze i slusznie) zebysmy wygladaly ladnie, czy ty zdajesz sobie SZCZERZE z reka na sercu sprawe, ze to kosztuje? np fryzjer, kosmetyczka, kosmetyki. Ni mowie by byc plastikiem ale ogolnie zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Ubiegnę Zakochanego we mnie Wielokropka i od razu Ją wyręczę jako gentelman, że o mnie wszystko źle świadczy:P Zadowolona?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
http://www.okazje.info.pl/uroda/kosmetyki/ tu masz jakas strone z kosmetykami np, ale mozesz wejsc w kazda inna ki sprawdzic ceny, to kosztuje.. I nie mow mi argumentu typowego dla facetow, ze kobieta musi byc naturalna, owszem ale bez przesady. Zadbanie o siebie kosztuje, faceci w Pl nie dbaja o siebie jak Amerykanie, Wlosi, Francuzi, Niemcy. Czesciowo omijaja was te koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
zcczczxvzxv to ciekawy punkt widzenia. Nowe światło pada, ale ja jak idę na randkę gole się maszynką z potrójnym ostrzem, psikam Hugo Bossem, pastuję buty itd. Zatem zadbanie czy nie tu ma mało do rzeczy choć ciekawy punkt widzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
zcczczxvzxv dziękuję za stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
2. w Pl nie oklamujmy sie nadal panuje sytacja gdzie kobieta mniej zarabia od faceta. TAK JEST TO ON MA WIECEJ KASY. To ma jeszcze tu dokladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
O wypłatach już było. Jak dokładać:P To Ona nie pije tej przysłowiowej kawy, bo ja nigdzie nie napisalem by kobieta stawiała mężczyźnie, tak być nie może, chyba, że rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Chyba onieśmieliłem Kochanego Wielokropka. Mogłem Jej dalej się dawać agresywnie podrywać. Zepsułem atmosferę:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Zaskroniec, jesli nie przyswoisz tych 2 argutow do glowy co napisalam a to samo zycie, po jakims czasie za to równouprawnienie baba Cie zostawi. Bo wbrew temu co Ci sie wydaje ona wyjdzie na minus, bo ma wiecej kosztow wlasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploijhgtrfghjkhgvbg
Ja nie zwracam uwagi nawet na próby wywierania zobowiązań, skoro ktoś się upiera coś zrobić, proszę bardzo, kłócić się nie zamierzam, ale niech nie myśli, że od tego momentu ma prawo na coś na co mogę nie mieć ochoty:P Wydaje mi się, że jednak ceny kosmetyków damskich są wyższe, i czas poświęcony na przygotowanie jednak jest dłuższy. Znaczy przeciętnie, bo u kazdego pewnie nieco inaczej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
To kobiety z przyjaciółkami na kawę nie chodzą?:P Nie płacą:P Jak to jest, że z koleżankami za kawę płacicie, a z mężczyzną jakoś nie chcecie:D Tam jakoś nie ma zasady kto zaprasza ten płaci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Czy ty rozumiesz, potrafisz to pojac, ze kobieta ma mniejsza pensje, wecej wydatkow na siebie jesli chce byc w miare zadbana i placac za siebie jest na minusie? to facet ma byc dominujacy finansowo w zwiazku i zawsze od paleolitu tak bylo, ze to on zywnosc przynosił do miejsca zamieszkania. Tak jest. FACET ZARABIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Ale kobiety się ubierają ładnie zazwyczaj nie dla mężczyzny, ale dla innych kobiet by pokazać, że są lepsze:P Tak mówią na mieście haha Ja się nie znam, ale tak wieść gminna niesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zaskroncu jebniety bo
jezyk tylko potrafisz tu pokazywac zyebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
zcczczxvzxv, a jak idziesz z Koleżanką na kawę to płacisz za swoją kawę?:P Kiedyś nie było równouprawnienia, w neolicie tym bardziej:P Teraz mamy, sytuacja się zmieniła. Używanie komparatystyki Drogie Panie nie jest najlepszą drogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Agresja trwa w najlepsze:P Nie szkoda Wam nerwów, bo ja tu się śmieje w najlepsze Zwłaszcza z prymitywnego agresywnego tonu, bo to źle świadczy o wypowiadającym haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcczczxvzxv
Bo tu kazda zyje swoim zyciem, a tu jest zwiazek, randka. I jak mniej zarabiam, wiecej wydaje (dodaje tez ciuchy, buty, on chce miec mila oku laske) on jeszcze mi kaze placic? zegnam go. BO JESTEM NA MINUSIE. Chcesz zadbana laske, wiedz, ze krem 50 dych miesiecznie razy 2 na twarz i cialo, golenie nog (np woskiem 30zl), pelling bys zawsze gladkiej skory dotykal, malowanie paznokci (lakier 20zl), brwi u kosmetyki 30zl bys nie mial kobiety z mewa zamiast brwi. NIE LICZE MALOWIDEL. TO NASTEPNA STÓWA, ale zalozmy, ze sie nie maluje laska. Plus ladna bielizna, plus ciuchy, plus raz na jakis czas fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Skoro prosicie o język to macie :P:P:P:P:P:P:P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskroniec
Jestem napalony na offermę :P kto mnie zrucha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×