Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Jestem niedobry !!!

Polecane posty

"nie nasza wina że nei ma facetów tlyko pierdoły i o nich musimy dyskutować " Uuuu, no to już było mocne (zaraz znowu napiszą że z Tobą flirtuję). A z drugiej strony faktycznie, facetów jakoś tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczynki:P może nie będę wam przeszkadzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jestem zły i niedobry. Zaczepiam na kafe panienki i mężatki zapominając im powiedzieć o żonie, lub co gorsze narzekając jaka to ona zła i nieczuła. Staję więc publicznie pod pręgierzem i grzecznie czekam na najgorsze epitety pod moim adresem. Im więcej tym lepiej, najwyżej pobiję rekord na kafe. Był już "kretyn", "ciepłe kluchy", "nadc*pka", więc musicie się postarać bardziej. I proszę pod zadnym pozorem nie pisać, że jestem przystojny, wrażliwy i miły " ha ha ha...to masz pecha Kolego , teraz pozostaje Ci tylko bić czołem po forumowym "bruku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to co dziewczynki może nie będę wam przeszkadzać ?" No co Ty, Ike. Poujeżdżaj mnie trochę psychicznie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neibeiski, nei pryzpominaj mi, miałam dostać konika do ujeżdżania, ale Lucy się wycofała z umowy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ci to niebieski... nie" biję" słabszych:P no może czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agugugaga
Niebieski!!!! zakochałam się w Tobie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jakby ci to niebieski... nie" biję" słabszych no może czasam" Konkurencja ? No paczę i paczę i nie dostrzegam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałem coś innego... no może częściej niż czasami ale ty lala nie masz czego się bać :) chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gówniane czasy, facet radzi kobeicie by poszła na polowanie" Wszystko zależy od punktu widzenia. Jak pospacerujesz trochę, to któryś myśliwy złapie Cię za włosy i zaciągnie do jaskini. Oboje w swoim mniemaniu upolujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówniane czasy, facet radzi kobeicie by poszła na polowanie" fiku:P to coś co odczytałaś jako jaja niebieskiego to tylko cień od jego łechtaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się jeszcze kiedyś zdziwisz to se poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
Ale z ciebie kurwa cipa jebana kurwa pierdolony sukinsyn kurwa ja pierdole kurwa zal kurwa boli chuj kurwa od tego kurwa spieradalj ciecie kurwa kurwa KURWA.......zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetryk
No co Ty, Niebieskooki:).Słodziutkie ciasteczko z kremem i wisienką... :P. To tak dla odmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to se poczekam..." Może tak, a może nie. Najłatwiej się wygrywa miazdżąc słabszego przeciwnika siłą ognia. Najprzyjemniej się wygrywa przez kompletne zaskoczenie. Może i wymaga to więcej czasu i zachodu (czasem więcej niż sama zdobycz), ale jest kurewsko przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
cieszę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D on chciałby być mściwy ale dobra! udam, że się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
zastanawiam się kto jest bardziej głupi, ale jakoś....nie mogę się zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mściwy? Po co? Ja nigdy nie straszę i nigdy nie jestem mściwy. Robię co muszę, albo co uważam za stosowne w danej sytuacji i to zazwyczaj wystarczy do osiąnięcia celu (jakikolwiek by był, ale tego to już nigdy nie zdradzam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(jakikolwiek by był, ale tego to już nigdy nie zdradzam właśnie zawsze można go wymyślić na poczekaniu w zależności od efektu postępowania:P widzę koleżanka jest naprawdę zaradna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie zmieniam, ja zawsze dostaję to, co sobie założę :p Zawsze jest plan B, ale nie dotyczy celu, tylko metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×