Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

myszko tyje sie od nadmiaru kalorii. wegle jedynie maja to do siebie ze po nich szybciej jestesmy glodni a wiec dojadamy i wtedy w kaloriach ciezko sie zmiescic. swego czasu jadlam glownie wegle z tluszczami czyli tzw bomba kaloryczna ale ze to byla kanapka i czekolada badz kanapka i chipsy to nie tylam bo tych kalorii bylo za malo.sam wiec skladnik odzywczy nie jest straszny.oczywiscie wyglad po takim odzywianiu pozostawia wiele do zyczenia:O wszystko z umiarem to najlepsza dieta:) heh tez lubie zawijasy z sera i wedliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild hehe - ale facet twoj ma mniej niz 80lat:) bo tak zabrzmiało hehe starszego jakby o cale pokolenia myszka witaj-super że czujesz sie lżejsza ja tez lubie takie uczucie mgosia - no tak chcialoby sie trojeczke ale najpierw zacznijcie od pierwszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam - pewnie że się starajcie, jeśli to Wasze marzenie :) ja też chce trójkę do 40, mam już 22 lata i jedno, za jakieś 5 chce drugie i przed 40 trzecie, mąż też tak chce, pokochał dzieci po urodzeniu się Kubusia, a myślał sam, że po prostu będzie dziecko i trzeba na nie zarobić i czasem coś przy nim zrobić, a jest tak cudownym ojcem, że sama bym nie pomyślała ;) desdemonaaa - ja słodkiego prawie nie jem, odkąd jem mało węglowodanów to praktycznie nie potrzebuje, czasem z grzeczności zjem od święta u kogoś w odwiedzinach kawałek ciasta czy jakieś ciastko, a tak to nie. Mąż ma teraz jazdę na lody, co kilka dni je albo litrowe, albo kilka na patyku, ja to widzę i w ogóle mnie nie ciągnie, ja wolę zjeść sobie kawałek wędzonego łososia czy kawałek camemberta, nie wiem, co mi się stało ;) Nie wiem, czy oglądacie seriale [się Panowie z nas czasem śmieją;)] ale ja lubię pierwszą miłość i m jak miłość, taka odskocznia od całego dnia z dzieckiem, gotowania i sprzątania, bardzo lubię te wieczorne pory, a wreszcie wróciły po wakacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild - no tak, pamiętam moje ciałko, jak na śniadanie jadłam parówki, popijałam spritem, na obiad parówki, na kolację coś słodkiego, matko. :P Jak ja mogłam jeść takie rzeczy, teraz bym chyba szklanki sprite nie wypiła. Ale ostatnio zasmakowaliśmy z mężem w półwytrawnych winach, nie są tak cierpkie jak wytrawne, ale też nie są słodkie. Ale jakieś takie tanie kupujemy ;) po 15.20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona- nie, 80 jeszcze nie ma:D wiem ze teraz granice wieku sie przesunely ale w sumie to chcielibysmy jakiejs zmiany w naszym zwiazku czyli slub i dziecko-choc ja jestem bardziej sceptyczna. heh tez lubie te 2seriale ale chyba bardziej z przyzwyczajenia je juz ogladalam i odkad nie ogladam tv w ogole juz chyba 3 miesiace, to nie ciagnie mnie zeby zalaczyc sobie serial.tv jest wlaczony tylko jak moj przyjezdza bo on lubi tak jak cos leci po prostu. ale moze wroce do seriali np do hulahopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wino preferuje niestety slodkie,choc kiedys znalazlam pol slodkie i bylo bardzo dobre ale rzecz jasna wypilam 2 butelki i potem juz go nie moglam nigdzie znalezc. ostatnio mnie wzielo na te likiery:Pale wypilam jeden przez weekend i na razie mi wystarczy,czasem wypije piwo i git.mi waga po alkoholu spada bo sie odwadniam ale na drugi dzien trening niewskazany wiec sie ograniczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak fajnie, ze ani nie zniecheciliscie ani nie najechaliscie :D czasami sie slyszy - po co ci trojka dzieci!!!??? szczegolnie ze mam i chlopca i dziewczynke - to po co trzecie?? ano wlasnie - bo pragniemy :D czy komfortowa sytuacja jest tego nie wiem.. no zle nie jest na pewno pomaga to ze jest stala praca na kontrakt i dom moze i troszke pozyczek i rachunkow ale jak ja to mowie - jak sa podstawy egzystencji to i kaska sie znajdzie ;) oszczedzi sie tu i tam :) wiecie to jest tak troszke podkombinowane bo gdy ubiegalam sie o zmiane godzin pracy - nie zgodzili sie a jak bede po maciezynskim i napisze podanie - to albo beda musieli sie zgodzin na pol etatu albo zaproponowac mi inne stanowisko ;) wiec wyjde na lepsze :) poza tym gdybym urodzila to akurat wczasie gdy Mlodszy by zaczynal szkole tam gdzie teraz Starsza wiec mialabym mozliwosc na macierzynskim zaprowadzac ich do szkoly i odbierac i byc wiekszosc czasu z nimi i jeszcze miec za to kase z macierzynskiego ;) a na powiedzenie - poczekajmy moze lepiej bedzie nie ma co czekac bo przyszlosci sie nie zna - ale to jak to mowie jak sie ma podstawy choc Wild - ja w pierwsza ciaze tez zaszlam na wynajmowanym mieszkaniu, bez slubu, i z dorywcza praca, z ktorej odeszlam w 3 miesiacu ciazy bo taki stres byl ze mi grozilo poronienie :) ale jak ktos czuje,ze lepiej nie - to lepiej nie ja uwazam ze gdy sie czlowiek waha.. to lepiej niech tego nie robi :) no , a teraz was podczytam :D Wild - zaraz Ci wysle kobito :) ja po lunchu mialam taaaaaaaaaaaaaaka ochote na czekolade ale uratowalo mnie to, ze siedzaly w kantynie kobity z ktorymi jem lunch i zeby trzymac linie:P to wstalam, pokonalam swoje pragnienie i wyszlam z kantyny.. myslac tylko o tym ze mam czekoladowego slim fasta w torbie i go wypije o 15.30 :D Wild - ciebie goni czas na dzieci??? kobito, 80% moich szkolnych znajomych nie ma jeszcze dzieci.. wiekszosc pierwsze ma po 30 o-O to ja jestem wybrykiem w wieku 28 lat myslac o 3 :D Ona - absolutnie nie opuszcze zwlaszcza ze tym razem nie zamierzam przytyc 20kg lub wiecej!!! hehe, Myszko - ja tez dzisiaj takie zawijasy ale we wrapie:) ciach - taki pelnoziarnisty nalesnik z sopocka i serkiem zoltym, na cieplo uuuuuu - ale mi sie goraco zrobilo dyrektor mnie zaskoczyl i ciach przylapal mnie ze na kafeterii siedze:P uciekam na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak pisalam mnie tyle mnie goni czas co mojego faceta;) ja chyba nie mam takiej odwagi zeby w tych warunkach myslec o rozmnazaniu sie,oszczedzam i tak na czym moge a chcialabym sie tez rozwijac.to na pewno nie jest dobry czas ale jakby sie zdarzyło to bym to wziela na klate. ja sie ucze- ło matko jakie to nudne:P no ale nie moge pojsc zielona na zajecia bo znow sie babsko mnie uczepi, dla niej nie ma tlumaczenia ze w wakacje nikt nie siedzi w ksiazkach:P no wracam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec, doszlam do kont czworek i piatek i wysiadlam, za cholere nie pamietam o co chodzilo wiec najpierw musze o tym poczytac ale to jutro moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie byla grilowana, ja bym byla z popiołu:classic_cool:haha zrobiłam sobie druga lekcje pisania,ja nie wiem czemu program nie widzi postepow, ja mam wrazenie ze pisze duzo szybciej, z tym ze to dolicza czas za bledy a niestety czasem mi sie zdarzy i cofam sie kilka liter w tyl i to wszystko uznaje za blad chyba.no ale nic grunt ze ja czuje ze jest duzo lepiej. zrobilam tez sobie pazurki tak ze sa gotowe do pomalowania i wyskubalam brwi-rowniez gotowe do pomalowania:P teraz zalacze sobie serial i pokrece hula potem spacer kolacja i robie sobie to co mam zrobic czyli jeszcze dodatkowo peeling maska tym razem oczyszczajaca a potem oliwka na noc i powinno byc git,oczywiscie na czas spa bede siedziec przed kompem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie byla grilowana, ja bym byla z popiołu:classic_cool:haha zrobiłam sobie druga lekcje pisania,ja nie wiem czemu program nie widzi postepow, ja mam wrazenie ze pisze duzo szybciej, z tym ze to dolicza czas za bledy a niestety czasem mi sie zdarzy i cofam sie kilka liter w tyl i to wszystko uznaje za blad chyba.no ale nic grunt ze ja czuje ze jest duzo lepiej. zrobilam tez sobie pazurki tak ze sa gotowe do pomalowania i wyskubalam brwi-rowniez gotowe do pomalowania:P teraz zalacze sobie serial i pokrece hula potem spacer kolacja i robie sobie to co mam zrobic czyli jeszcze dodatkowo peeling maska tym razem oczyszczajaca a potem oliwka na noc i powinno byc git,oczywiscie na czas spa bede siedziec przed kompem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Adziam...super sprawa z dzidzią...ja tak się decydowałam,decydowałam że do teraz nic,zostaliśmy przy jednym dziecku :-( Ogólnie może się trochę zablokowałam po porodzie bo urodziłam w 8 miesiącu i mój Mateuszek leżał pod respiratorem :-( miał problemy z płuckami.Teraz się nie zabezpieczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pohulane i kolacyjka:D serek wiesniacki:P na spacer dopiero za chwile bo sasiadka wyszla ze swoim potworem a on z moim sie nienawidza i nie chce masakry na klatce schodowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora i podlamana widzisz Majeczko - ja tez tak sie decydowalam i decydowalam a sie zdecydowac nie moglam a moj maz byl caly czas za tym zeby miec trojeczke.. a teraz wrocilismy do domu i jak z nim rozmawialam w czasie pracy to glos mial pozytywnie zaskoczony a w domu... powiedzial, ze on jest raczej jednak na nie.. patrzac egoistycznie on chyba juz nie chce wracac do potocznie zwanych 'pieluch' strasznie mi sie przykro zrobilo... strasznie... mowi ze nie podejmie decyzji teraz i nie wie czy decyzja bedzie pozytywna czy nie.. ale mysli na teraz sa na nie.. i ja zglupialam serio, nie wiem co myslec.. dwa razy przechodzilam pierwszy roczek sama, bo meza nie bylo z nami. myslalam ze to trzecie dziecko bedzie miec nas oboje.. ale skoro on nie chce to nawet nie chce myslec o dziecku a ja wyjmuje spirale i taki, za duzo mam problemow zdrowotnych wiec albo bedzie nici z seku albo niech idzie na wazektomie bo mi sie juz babrac w antykoncepcje nie chce i do konca juz bede niespelniona... a w dooope.. jestem strasznie smutna :( cos sie za bardzo mijamy z mezem w tych naszych planach na przyszlosc do jutra kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziamku przytulam 🌼 moze jednak mezus zmieni zdanie, roznie bywa, nigdy nie wiesz co przyniesie los. trzymaj sie skarbie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam kochana, niech miną emocje, porozmawiajcie jeszcze za kilka dni, powiedz mu o swoich pragnieniach i uczuciach. Dziecię śpi, idę poćwiczyć brzuch choć z 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zniklo - ja to sie mam, a tak ładnie pocieszałam adziem, no nic spróbuje odtworzyc - a wiec kochana najważniejsze że mąż wie o twoim pragnieniu i jezeli nie teraz to na pewno do 40tki dorobicie sie maluszka, wasze obecne pociechybedą juz bardziej samodzielne wiec bedziecie miec duuuzo czasu dla najmlodszej pociechy. Nie martw sie bo masz naprawde cudownie, niektóre kobiety nie moga nawet jednego miec dziecka wiec cieszmy sie tym co mamy- a tak jak piszesz masz parke wiec bądz dobrej mysli i badz cierpliwa. A ja w końcu zamowiłam rowerek dla synka: http://allegro.pl/rower-rowerek-dla-chlopca-bmx-16-4bike-toby-kask-i2598815186.html#tabsAnchor i sobie biustonosz sportowy: http://allegro.pl/brubeck-top-biustonosz-sportowy-stanik-termo-r-m-i2576957621.html#tabsAnchor ciekawe czy bedziemy zadowoleni Zrobilam od 20 do 21 filmiki, dzieciaki juz spia i ja tez juz ide.aha Dziewczyny - wild ty mnie na pewno nie zawiedziesz - jak w tempie ekspresowym do wieczora piątkowego w miare zmniejszyc brzuch - kurcze zebym dala rade bym sie przeglodzila, jutro tez biegam ale z glodowka wiem ze nie podolam - mam spotkanie jakies chyba fajne i zamiast pewnie delektowac sie spotkaniem brzuch mi bedzie siedzial w glowie- no nic dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po spa, dostalam alergii na krem do rak ktorego wczesniej juz uzywalam no ale schodzi bo szybko zareagowalam. ona na brzuszek to jesli nie reagujesz zle na nabial to polecam caly dzien lub dwa dni pic kefiry i maslanki, mnie po tym zawsze wsysa i brzuch mam wklesly i pic duzo wody ale malymi lyczkami. dobra ja tez juz ide spac bo jutro musze wstac rano. dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie 5.30 :P jestem zasmarkana na maxa 😠 ok, a wiec dluga rozmowa byla i jest ok maz wytlumaczyl mi czysto meskie podejscie i ma racje spojrzal sie na mnie i mowi.. juz prawie doszlas do 65kg i juz chcesz znowu w ciaze zajsc?? i ja sie na niego patrze i.. klik! eureka 5 lat temu, ciaza.. 9 miesiecy +25 kg.. pozniej odchudzanie, ciezka praca -30 kg.. po 3 misiacach.. ciaza ! + 25kg.. i znowu odchudzanie... zero libido, zero pewnosci siebie.. a teraz w koncu kobieca, szczesliwa - maz mowi, naciesz sie tym!!! daj mi sie tym cacieszyc!! hehe ma racje skubany Ona - i Ty masz racje, mamy to pragnienie, wiemy o tym.. ale moze faktycznie dajmy troszke czasu generalnie decyzja zapadla taka - wyjmuje spiralke ze wgledow zdrowotnych, a co dalej to bedziemy myslec :) dziekuje dziewczynki za podtrzymanie na duchu 👄 teraz tak.. okresu nie ma.. bylo plamienie jeden dzien i cisza 😡 ale w zeszlym miesiacu bylo podobnie.. waga idzie do gory, pojawil sie PMS.. ble :/ a teraz Was sobie poczytam ciesze sie ze mozna tutaj pisac o wszystkim, nie tylko co sie zjadlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam czemu ty nie spisz? zwlaszcza jak sie smarkasz powinnas sie wylezec a nie zgrywac bohatera ze stali, soczek malinowy masz?jak nie to max dawka wit c i wapno i powinno byc lepiej:* ja wrocilam wlasnie ze spacerku, ide pod prysznic i sie bede szykowac do wyjscia.odwiedze ta szkole i bede wiedziec co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - rowerek jest po prostu zaczepisty!!!!!!!!! ohh,, taki wlasnie nam by sie przydal Twoj synek bedzie na bank mega szczesliwy! :D Biustonosz - pierwsza klasa!! jest nieziemska roznica miedzy zwyklym a sportowym - zobaczysz :) co do zmiejszenia brzuszka - dobre przeczyszczenie by sie nadawalo :P zjedz kg gruszek i suszonych sliwek :) zero pieczywa, makaronu i wzdymajacych rzeczy pij herbatke pokrzywowa Wild - witka rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam jeszcze jedno, jako matka 2 wspanialych szkrabow i zona wspanialego meza powinnas byc pewna siebie, ja ciebie odbieram jako spelniona kobiete i tak sie powinnas czuc a nie jakis brak pewnosci siebie czy cos.dziewczyno jestes wspaniala i tego sie trzymaj! przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild - bo mnie ruchomy budzik obudzil :P zyczac sobie z samego rana 'potwory i spolka' :) a ja mam chociaz moment na kafeterie przed zaczeciem tej codziennej porannej bieganiny - przygotowania do przedszkola/pracy dzisiaj sobie kupie cytrynke i w pracy bede pic goraca wode z cytryna no walsnie o tym mowilam, odkad mam te pieprzona spirale co miesiac jestem chora - wlasnie jak okres ma przyjsc :( 😭 ja zawsze okaz zdrowia!! as teraz wspomagajace witaminy wszystkie Omegi itd a o masz! i tak nie jest zle bo mam tylko ten katar wczoraj nie moglam sie wysmarkac a dzisiaj juz wszystko zchodzi ze mnie ... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild 👄 dziekuje hehehe, wlasnie w bajce uslyszalam niezly tekst :D 'mamy przechlapane jak pinokio w krainie termitow' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild, adziam jestescie niesamowite - ż ona40juz_nadiecieeby przed 7.00 rano tak sie rozpisac - ale fajnie - zaglądam szukam na dole naszego topiku a on na gorze i juz tak rozpisany - tak trzymajcie(my). Aha i obu wam dziekuje- dzis zmniejszylam porcje swoje żywnościowe o polowe, na kolacje juz jakis kefir pójdzie a jutro beda gruszki i kefir- moze jogurt bo nie wiem czy dam rade duzo kefifru wciągnąc -chyba nic mi sie nie stanie przez takie oczyszczenie a bede na pewno lepiej sie czula. adziam tak myslalam że męzowi tez moze chodzic o twoje ego,libido - bo wiesz ciąza za ciązą - nacieszcie sie tą dwojką, twoja figura a potem bedzie co ma byc - tworzycie szczesliwa rodzinke i tak trzymajcie. a z tym przechlapanym pinokiem u termitow hehe dobre. Adziam moj maluch mial taki okres chyba z rok póltora temu ze prze miesiąc budzil sie o 3,00 w nocy i bajkeee bubus chce i oglądalismy z 2 godziny on potem slodko zasypiał a ja juz zaczynalam szykowac sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×