Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Hej dziewczynki :D Gratuluję spadków wagi - super :) U mnie waga pokazała - 2 kg :) co uwazam za i tak duzo, bo w ostatnim tygodniu troszke przesadziłąm z jedzeniem, tak wiec jest dobrze. Mialam problemy z internetem wiec sie nie odzywałam pare dni, ale teraz postanawiam,że bede czesciej tu do was zagladac. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello adziam, stinkypinky, czerwcowa Czerwcowa to tak jak ja niecale 2 kg i tez jestem zadowolona bo pas sie zmniejszył, waga moze wlasnie nie isc mi bo troszke moze od biegania idzie w miesnie. Adziam to co naogladalas w telewizji to mi wlasnie brat tez nakazal zebym nie rezygnowala z weglowodanow - ich mam dostarczac ok 200gram, bialka ok 130 tluszczu troche ponad 30gram i zeby miescic sie w 1500 kaloriach. Takze chyba trezci dzien bawie sie w dietetyka i zobaczymy co z tego wyjdzie i czy sie nie zniechece Póki co przed bieganiem zjadlam nektarynke banana i kromke wieloziarnistegoz tostera a teraz delektuje sie salatka z sera typu feta -ten kanapkowy z biedronki i jescze zjem serka wiejskiego Przewidziane mam jeszcze dzis udko pieczone kalafior salatka z kiszonej ryz-to obiad jablko marchewka-przerywnik twarog chudy poł kostki z jogurtem i rzodkiewka i kulka z piersi musztardowa-kolacja danio light juz na wieczór Wyliczone oby sie trzymac planu, dzis nie mam batonika - jak ja przezyje buuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 40 :) bardzo ladnie zero batonika:P ja mam smaka na brukselki ikalafiora to chyba sobie jutro kupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Gratulacje dla Wszystkich:-) Ja jednak będę się upierać,że w walce z ochotą na słodkie pomógł mi ten suplement z Morwą Białą ...W tej chwili nie używam białego cukru,tylko słodzik,albo brązowy cukier ;-) Już tych tabletek nie łykam,a tak bardzo mnie nie ciągnie do ciuciu :-) Dzisiaj bez ćwiczeń...śniadanko-owsianka z tartym jabłkiem i cynamonem, teraz piję kawkę ;-) Na obiad nie wiem...u mnie w miasteczku dzisiaj święto dożynkowe to pewnie gdzieś pójdziemy zjeść :-) Adziam...masz rację z tymi węglowodanami...ja staram się tych dobrych węglowodanów jeść sporo,wtedy nie mam problemów z wc ;-) codziennie też jadam otręby i zmielony len.Zamieniłam tylko wszystko pszenne na razowe lub wieloziarniste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie objadłąm dzisiaj, w sumie wszystko zdrowe, ale tyle tego,że szok, czuję się taka przepełniona. Jutro post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- oj cos skromniutko dzis piszecie, ale pewnie wszyscy korzystali z pogody (jak ja) wiec nic dziwnego no ale jutro rozumiem że bedzie lepiej. Ja teraz malego kąpie pisze na kompie a do kuchni latam -jem twarog z jogurtem i rzodkiewka zagryzam kalafiorem. Czerwcowa jak zdrowe jedzonko to se nie żałuj a powiedz jak tam twoje randki :)? mam nadzieje że jeszcze dzis przerobie jakies filmiki - do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. uff i przeprowadzilismy sie wczoraj. ciezko było. wszystko dzis mnie boli. oczywiscie nie mogłam rano nic znalezc do pracy... nie zwazyłam sie, bo nie mam wagi. hmmm. jutro wpadne rano do przychodni to sie zwaze... gratulacje dla tych, co sie pomierzyły i powazyły;) super wyniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ja ten weekend- tak jak przewidzialam-troche skiepscilam. w piatek bylo ok, bo na obiadokolacje to co mialo byc i nic wiecej, tylko drinka wypilam; w sobote pojechalam po bandzie czyli zjadlam kanapke i frytki w macu ale powiem ze nie zaluje, bo tak to by za mna chodzilo i draznilo a tak zjadlam i wiem ze jedyne co czulam to kupe soli. reszta jedzonka byla ok; w niedziele na obiad byla domowa tortilla wiec to w sumie nie grzech; niestety przez weekend paliłam fajki:(nie wiem co mnie podkusiło i poczestowalam sie jedna od brata a potem poszlam po swoje:O no nic paczke zjaralam-trudno sie mowi i zyje sie dalej, od wczorajszego wieczora znow jestem na odwyku. a i przez weekend wypilam pol litra likieru kawowego- to moj najwiekszy grzech i jeszcze dzis mnie trzyma to przeslodzenie:P dzis juz bede grzeczna jak w koncu pozbieram sie do kupy bo czuje sie jak kupka nieszczesc. poki co sniadanie jogurt jogobella leśny:O paskudztwo- poslij faceta po jogurt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, ona i czerwcowa-gratuluje wam spadkow🌼 ona maciczny roz to taki roz mocny, troche cukierkowy, ale nie do przesady. ehh nie wiem co jeszcze mialam napisac, glowa mi peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki - witaj wild i mgosia- ja tylko liste podpisac bo niby na wolnym a roboty mam od zaje... teraz lece pobiegam to popoludniu juz tylko czas dla malego, potem sie zafarbuje, burakowa ugotuje na indorze z fasolka szparagowa, pranie prasowanie balkon odkurzyc - ale jakos mam werwe- bo sie wcisnelam w fajny dresik do biegania- i nie wygladam jak zwiniety baleron :), wiec wszystkiemu mysle podolam - dzieciaki wygonione do szkol- nie na dlugo ale zawsze jakis to oddech:) a maly w przedszkolu. Co to ja jeszcze chcialam- wild mialas weekend wiec wszystko dozwolone w rozsadnych ilosciach wiec sie nie przejmuj - zreszta tobie mozna:) mgosia - no to super że juz jestes na nowym - pomalutku wszystko znajdziesz:) to spadam -na razie papa hehe - maciczny no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pierwsze sniadanie 3 jabłka na czczo plus kawa. przeczysciło mnie konkretnie. teraz jogurt z otrebami zytnimi i siemie lniane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posprzatalam bajzel po odwiedzinach mojego chlopa i szykuje sie na spacer.zjadlam cala ta jogobelle wiec najpewniej do obiadu nic nie rusze choc na obiad tez nie wiem co zrobic:O z dietetycznych rzeczy kupilam sobie oliwe (bo nie wszystko moge nadgonic orzechami i rybami) i fruktoze do pieczenia ciastek.reszta to co zwykle- otreby itp chcialam kupic te cholerne pistacje ale mieli tylko solone i paczkowane a na wage nul. wzielam wiec standardowo migdaly. cholera nie wiem czy ja mam kaca czy to bol egzystencjalny:O jedno jest pewne-cierpie i nie wiem co mam ze soba zrobic. zatem ide i moze mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)brzuch mi sie zmnieijszyl hihi,takze jestem zadowolona ,teraz tylko czekam na 6 z przodu:P dzis na sniadanko ogoras pomidor razowiec i lyzKa paprykarzu i kawka ja mam dzis wolnosc takze pozniej gdzies wylece sobie:)na razie porzadki i lenistwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj nie za bardzo mam humor... czekam na glupi okres ktory nigdy nie wiem kiedy przyjdzie poza tym przyplatalo mi sie jakies cholerstwo ' tam na dole' raz dostalam antybiotyk.. nie pomogl, wiec posiew zrobilam, wyniki za 2 tyg, i musze zrobic cytologie.. bardzo sie boje bo cos nie tak sie dzieje ze mna :( ale nie bede smucic i straszyc.. w sumie sama siebie poczekam do wynikow.. w ogole zimno mi, i chyba puchne od wody przedokresowej i czuje sie jak jakis flak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze cos rozbite jestescie..a ja dzis mam super humorka,wygralam trojke w lotto hehe.taze glowa do gory i niech wam przejda przez monitor moje dobre wibracje:):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) Adziam...nie denerwuj się na zapas wszystko będzie dobrze,zobaczysz ;-) Wild...kanapeczka w Mc to nic w porównaniu do moich wczorajszych 2 kawałów wielkiej pizzy :-p...jeszcze dzisiaj je czuje :-0 Rano na śniadanko zrobiłam sobie placuszki otrębowe...owsianka trochę mi już się przejadła ;-) Na obiad nie wiem... czekają mnie jeszcze małe zakupy z moim synusiem,także trochę mi zejdzie na łażeniu po sklepach :-) Sinkypinky gratulację wygranej...:-) Ona40 no zobacz jak głupi dresik może zmotywować do działania:-) ja też tak mam...jak coś założę i fajnie pasuję to zaraz jest lepszy humorek ;-) Mgosia...super,że już na nowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spaceru ale nic mi to nie dalo,jaka bylam zmierzla taka jestem i do tego JUZ jestem glodna.te slodkie jogurty sa o dupe roztrzasc bo nie dosc ze niedobre to jeszcze kalorii w chuj a czlowiek zaraz glodny:O stinky gratuluje wygranej:)ja w lotka nie gram bo nie wierze wlasnie,sadze ze z moim brakiem szczescia wiecej bym przegrala i jeszcze wpadla w kolejny nalog,ale moj facet lubi sobie puscic i zwykle nie trafia nic:P mgosiu super ze juz po przeprowadzce teraz nic tylko sie cieszyc:) po trochu dojdziesz do tego gdzie co polozylas:) sorki ze tak czytam po kilka postow ale i tak wiecej zapominam co mialam napisac. aha adziam bierzesz jakies hormony?bo ja odkad zaczelam brac tabletki to tez mi sie cos przyplatuje ciagle,ledwo sie wylecze i od nowa. aha kupilam te krople- 3 dychy poszly sie jebac:O okazuje sie ze mialam juz krople z ta substancja i to wtedy kiedy mialam wirusowe zapalenie spojowek wiec dochodze do wniosku ze ta okulistka juz sama nie wie na co mnie leczy:Ono ale jak kupilam to sprobuje na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha majka ta kanapeczka w dodatku z frytkami jak mowisz to bagatela 1000kcal na jedno posiedzenie, ani dobre (choc czasem brakuje mi soli bo niskocisnieniowiec jestem),ani syci ot tak badziewie do kwadratu. ciesze sie ze wczesniej chociaz hotdoga odmowilam bo bym sie juz calkiem pograzyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild - mam spirale bezhormonalna hormonow nie moge brac rzygam, mdleje i jestem na totalnie 'nie dotykac bo ugryze' ale odkad mam te spirale byle mala bakteria zamienia sie w ogromne zagrozenie bo idzie po nitkach do macicy .. i juz sama kurde nie wiem co mam zrobic i z tej roboty dalej cisza wiec juz mi sie nawet nie chce o niej myslec 😡 juz jej nie chce, pa, nara, spierdydudek zostaje gdzie jestem - czy mnie chca czy nie chca ;) znajac moze szczescie okres pewnie dostane w dzien wazenia i na wadze bedzie 68 ha! na bank dziewczyny - pieknie idziecie, po prostu pieknie wam waga spada! :) ja chce chociaz do swiat bozego narodzenia miec te 65 :P nic mi sie nie chce najchetniej wzielabym wolne reszte dnia i poszla do domu poczytac ksiazke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no adziam to wychodzi na to ze jakakolwiek ingerencja w plodnosc prowadzi do czestszych bajerow chorobowych. mnie sie tez nic nie chce, ale probuje sie pozbierac troche do kupy,zrobilam sobie przyklady co moge zrobic do zarcia z racji tego ze zakupy zrobie dopiero w piatek i to nieduze bo okropnie rozwalam kase a przynajmniej tak mi sie wydaje. jak zwykle okazuje sie ze mam co jesc tylko nie wszystko jest tak zdrowiutkie jakbym chciala (bo nie mam zbyt duzo warzyw z racji tego ze szybko sie psuja a nie znosze chodzic do sklepu po 2 rzeczy) no ale nic w koncu sie nie odchudzam:P biore sie za lekcje pisania bo chce miec postepy jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam biegam jak burza, ale i tak nie wyrobie z prasowaniem bo jakos tego wszystkiego duzo, ale bieg zaliczony, krety wydalone, glowa zafarbowana, pranie rozwieszone, zupa sie gotuje tylko zaraz do niej powrzucam warzywa i odkurze, adziam wild glowa do gory ja tez moge rozdawac dzis dobre wibracje, adziam tez sie wybieram na cytologie tylko jakos dojsc nie moge od urodzenia malego -bagatela 3lata. Gratulacje dla nastepnej z nas - desdemona tak trzymaj Adziam z tą wagą sie nie przejmuj bo figurke wiesz przeciez ze masz juz ladna zebym ja tak ubolewala ze mi nie spada to bym tylko plakala ale sie ciesze ze waga moze tylko ciut ciut ale wszystko nie jest juz takie sflaczale, normalnie uda pupa mi sie podobaja hehe a nad brzuchem musze pracowac no coż- nie od razu kraków zbudowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane cytologie trzeba robic regularnie, nie ma czego sie bac czy wstydzic. ja mam na szczescie dobrego gina i pomimo tego ze w moim wieku powinnam placic za cyto to nie place i robi mi co roku, sama sie upominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem ale mam tak jak Ona - ostatnia cytologia przed 2 ciaza... czyli jakies 3 4 lata temu .. i wcale dumna z tego nie jestem ale po prostu nie ma kiedy! szkoda mi wolnego dnia w pracy wziac bo nie mam platnego chorobowego i wszystko trzymam na 'wypadek' 😭 a ja mam juz problemy od jakiegos roku.. i tak bagatelizowalam bo koszt ginekologa to tez nie maly a bylo tyle wydatkow.. a teraz jestem przerazona bo jest wszystko nie tak jak powinno a powinnam na siebe uwazac bo 6 dni po pierwszym porodzie trafilam na intensywny oddzial z ostrym krwawieniem z dolu i praktycznie cudem przezylam...najgorszy moment mojego zycia :( sama z 6 dniowym dzieckiem, Mala byla cala zakrwawiona moja krwia, biale body w krwawe odciski palcow, placzaca, dwie karetki, moje piersi spalily z wysokiej goraczki cale mleko.. ah mowie wam.. masakra :/ i zdecydowalam sie poslac Mala z mezem do domu a ja zostalam w szpitalu maz mial ostra i szybko lekcje zycia i wiedzy o noworodkiach w zyciu nie mial doczynienia z malenstwem a tutaj sam, bez niczyjej pomocy, na obczyznie hehe :D ale dal rade :P najwieszy mial stres jak poszedl do Tesko po mleko modyfikowane.. a tam 3 wielkie dzialy a tego tyle do wyboru! musial zaczepiac panie w sklepie i radzic sie jakie mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - bo od biegania Ci sie piekna sylwetka uksztaltuje!! a 2kg na miesiac to super! sama bym tak chciala kawy dajcie ludzie kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziamku kawka \_/> ty masz ten problem ze chyba w anglii tak sie pracuje dziwnie ze praktycznie caly dzien idzie w dupe,juz nie raz pisalam no forum z kims z wysp i zawsze jakos tak wychodzilo ze nie szlo nic pozalatwiac. jak mialam zajecia calymi dniami to tez musialam kombinowac jak sie dostac do lekarza na 13.00 w ten okreslony dzien w tygodniu no i najczesciej musialam sie zwalniac. cytologii jednak nigdy nie przepuszcze czy zwyklych badan u gina bo co jak co ale nie chcialabym miec pozniej problemow tym bardziej ze ja jeszcze dzieci nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×