Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

z tym pinokiem to dobre:Dpasuje do mnie jak ulal bo ja tez dziecko dżepetta:classic_cool: ona my wszystkie wiemy ze jestesmy niesamowite:D ty tez wiesz ze jestes:classic_cool: a po gruszkach cie nie wybrzuszy? bo mnie owszem przeczysciloby ale brzuch jeszcze drugi dzien mialabym wydety dlatego najbezpieczniej z mojej strony wlasnie kefiry,ale jak tobie nic nie jest to w sam raz:) ja kurna zas mylam wlosy:O mylam na wieczor ale wstalam i byly do niczego i znow musialam:O ja je wykoncze, chyba ze teraz przez tydzien bede uciekac przed woda:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki;)) witam przy kawce. adziam jestes ranny ptaszek. ja ledwo o 6 zwlokła sie z łozka. a teraz chce jeszcze rano biegac. bo mam bardzo blisko do pracy teraz... adziam. mąż ma po czesci racje. chce zebys sie czuła swietnie....ale z drugiej strony instynkt macierzyński tez gdszies sie właćza i nie daje spać...;)) także musicie duzo rozmawoac i mowi9c o swoich obawach, jak i pragnieniach....🤗 ona. ja tez czasem robie sobie takie dni oczyszczajce. pije kefirki i duzo wody. rano kawa plus jablka. mega przyczyszczenie.... a u mnie nawet dobrze. tylko duzo roboty. wczoraj prawie cały dzien na dwóch jogurtach i wodzie. po pracy zakupy i wieczorkiem leczo włąsnej roboty. lodoweczka juz stoi. tylko znow trzeba zacisnąc pasa. bo troche oszczednosci poszło na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mgosiu:) ja jestem odstrzelona do wyjscia i czuje sie swietnie pomimo tego ze pogoda nie taka;) wychodze na krotki spacerek i do centrum potem wiec bede pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wild;) odstrzeliłas ise...mmmmmm to pewnie laska z Ciebie ;))) ja tez lubie sie odstrzelić. hehheh ale ostatnio troszke zaniedbana chodzę. maluje sie z rana na szybko. poprawiam w pracy oczeta i tylko szpilki wkladam, zeby czuc sie kobieco wsrod facetów w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak mnie bark strasznie boli od tygodnia, ból promieniuje na łopatkę. siedizec nie mogę;/ co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie co jem... tak tak.. pistacje :P dzisiaj rano specjalnie po nie pojechalam.. normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje.. :D mam nadzieje ze szybko mi sie przjedza :P Ona - moze Wild faktycznie ma racje i zamiast opychac sie gruszkami wez jablka.. gruszki sa 'toaletowo napedowe' ale rowniez moze cie brzuszek bolec a nie chcemy zebys na tym spotkaniu latala do kibelka tylko przed spotkaniem :P no wlasnie nie rozpedz sie za bardzo bo potem stoperan bedziesz musiala wziac :D hehe :P ja kefiru pic nie moge.. maslanke jeszcze jak cie moge.. ale od kefiru ostatnio mnie mdlilo :( oh, na szczescie Mlody takich akcji nie ma wstawanie o 5.30 to jeszcze okej jak dla mnei bo wtedy wiem , ze na spokojnei sie wyrobie do pracy a i tak wyspana jestem :) Wild - ja musze myc wlosy codziennie rano ;) Mgosiu - hejka :D ja dni przeczyszczajacych miec nie moge i tak codziennie jestem w toalecie rano na 100% a czasem dodatkowo wieczorem:) jak mnie zacznie czyscic w pracy to mam... przesrane hehehehe :P ja dzisiaj pokupilam calego kurczaka organic, czyli kiedys chodzacego sobie zwawo po podworku ksztaltowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo.. nie wkleilo sie jedno pisalam, ze wy przynajmniej wiecei jak wygladam a ja was sobie tylko ksztaltuje w wyobrazni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam. jak Ci dobrze, ze tak czesto biegasz do kiblelka. kurcze tez bym tak chciała. kiedys czytałam o zespole wrazliwego jelita. chyba to mam.;(. mogę wkleić zdjecie swoje sprzed 2 lat.i juz wrociłam chyba do tej samej wagi, a na pewno do sylwetki...;) http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=1a28c13891f3e9b1 jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej :D jaka sliczna usmiechnieta buzia :D i pupa i nogi sliczne! jak to zrobilas, ze tak wysoko skoczylas he ?:D ;) super zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:) nogi mi do tylka wlaza:P mialam nie wydawac kasy ale nie moglam sie oprzec, wydalam na ciuchy sztuk 6- 46zl:classic_cool:2 pary spodenek krotkich do cwiczen, nawet mozna w nich latem wyjsc,2 t-shirty, bluzke z rekawem do lokcia i sweterek zapinany. 3 rzeczy w lumpowni ekskluzywnej po dyszce a reszta w terranovie:Dah zadowolona jestem bo wszystko lezy idealnie:) dzis sie odstrzelilam w sukienke i buty na obcasie:classic_cool:z tym ze sukienka w talii (wtf? jakiej talii?!) troche za luzna sie zrobila no i pasek na talie tez troche za luzny a niby gumka. po tym meczacym maratonie zjadlam poltora ciastka francuskiego wiec obiad zaliczony:P zdjecia zobacze dopiero po weekendzie bo teraz mi sie nie zaladuja bo mam zwolniony transfer,tak samo z wrzuceniem swojej daremnej sylwetki;)poczekacie sobie:P aaa wreszcie dostalam moj tusz w promocji po ostatnio byly przeceny o 90gr wiec dla mnie to kpina byla a dzis o dyche mniej zaplacilam wiec wzielam bo juz mi sie wegiel zamiast tuszu zrobil:P zaraz zerkne co ja tam jeszcze mialam napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosiu a mi sie nie otwiera twoje zdjecie, jakis blad pokazuje. Adziam ciekawe jak sobie nas wyobrazasz:)? Ja dzis roboty od chusteczki, nawet godzine dluzej zostane bo cos obrobic sie nie moge. Mysle ze wieczorowa porą juz w domku dam rade wejsc - doczytam na spokojnie to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ja rozumiem myc co rano ale myc wieczorem a potem znowu rano to juz przeginka bo mi wylatywac znowu zaczna bo juz przestaly ale belisse lykam dalej. ale ja nieskladnie pisze ale wiadomo o co biega:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz maybelline one by one volum' express w wersji satin black z 36zl na 25zl w naturze, sa tez inne promocje na tusze wlasnie od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest tam jeszcze promocja na rimmel scandal eyes sa po 23zl zamiast 28,z maybelline jeszcze sa inne tez w roznych cenach i z astora po 25zl. aha warto latac do czytnika bo ceny na regale moga byc stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosiu - bo w fotosiku trzeba sie zarejestrowac i potem dodac zdjecie, jak sie doda tak ad hoc to wyrzuci :classic_cool: Ona - hmm no wlasnie nie mam za bardzo podpowiedzi od was.. bo tylko waga, wzrost i ewentualnie wiek :P no i rozmiar cycow hehe ale dlugosc wlosow, kolor itd - zadnych info :D poczekam na zdjecia od was :) miloby Was bylo poznac wizualnie aha, moze nie koniecznie musicie na forum, nie kazdy lubi sie obnazac jak ja :P ale moja poczta to tilli@wp.pl jakby co :P ja dalej zakatarzona jak nie wiem 😠 nawet nie mialam ochoty na pistacje, zjadlam moze z 5 sztuk... nie mam smaka.. rano zjadlam bulke i serek wiejski z pomidorem i bazylia potem 5 pistacji i pol batonika z ziaren slonecznika i miodu.. (fuj) zaraz mam salate z pomidorami i sosem vinegrette + wrap szynka+ser zolty potem mam jogurt i tyle.. najchetniej bym wyszla juz z roboty... blach 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dopiero wróciłam...zus,skarbówka,księgowy :-p Adziam jak się uporam z tym wszystkim to wkleję swoje zdjęcie :-) Mgosia ja też nie mogę otworzyć :-( Kurde głowa mi pęka :-0 Teraz jeszcze będzie masakra z urzędem pracy,przecież tam za te parę groszy to trzeba z walizką dokumentów iść :-p Rano zjadłam 2 kanapki pumpernikla z serem żółtym,papryką,pomidorem, sałatą i rzodkiewką, a teraz dopiero obiad...niestety dosyć sporo miał kalorii,bo zjadłam kluchy ziemniaczane z białym serem;-) Adziam a z dzidzią jeszcze macie czas na zastanowienie się...może faktycznie odpocznijcie trochę,wyjmij spiralę i zobaczycie jak się życie potoczy :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam ze spacerku:) przyszla mi paczka dla mojego chlopa wiec mam spokoj ale jutro bede sie meczyc z poczta i zakupami. wlasnie liste musze sporzadzic. a nie napisalam co z ta szkola, no wiec poszlam tam gdzie niby taka atrakcyjna cena, ale strona ma sie nijak do rzeczywistosci i wychodzi owszem troche taniej ale mniej godzin wiec chyba nadal pozostaje przy tym co wczesniej.tylko najpierw chcialabym sie zapisac na prawko zeby mi sie przypadkiem dni nie pokrywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi waga ani drgnie, a spodnie luźniejsze i w pasie kilka cm mniej :) Nawet mąż zauważył wczoraj rano, jak się przebierałam, że boczków mniej i brzuszek mniejszy i mówił, że uda też, ale ja akurat tego nie zauważyłam :) A to ja też dam zdjęcia :) Tutaj 3 lata temu, ważyłam jakieś 50kg, ehh 15 mniej. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96f7bcd1abbdfe3f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6728eaa38d51cdf3.html Tutaj wielki brzuszek tydzień przed rozwiązaniem :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67122974287a5a17.html A tu moje Maleństwo w moim szlafroku ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50eb9c012905de43.html A aktualnego żadnego nie mam, muszę jakieś zrobić za dnia, nawet się nie zorientowałam że nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kolacyjka- jogurt naturalny z otrebami, troche platkow owsianych i fruktozy. ehh chcialabym sie juz pozapisywac na te kursy zeby miec to wszystko z glowy. z roboty jakiejs tez mogliby sie odezwac kurna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety . U Mnie SŁABO . Miałam w ostatnie dni mnóstwo grzechów. Zero Hula Hop , elementy diety zachowane lecz nie w całości . Ale OCZYWIŚCIE NIE ŁAMIEMY SIĘ I JEDZIEMY DALEJ . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą. poprzytakalismy sie z moim. poszedł do znajomych. a ja zjadłam parę michałków i juz mi lepiej. jak skoncze ukladac ubrania i sprzatne lazienke to pociwcze sobie,bo juz wiecej miejsca jest... słaba. jak widzisz cos u kazdej raz lepiej raz gorzej ale nei wolno sie zalamywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×