Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość L-ka pętelka
Oj,Dziewczyny,od czasu do czasu kawałek ciasta można zjeść.Jeden kawałek,nie pół blachy.Szczególnie gdy ktoś częstuje,np.weselne lub imieninowe. A w domu już słodkie rzeczy trzeba sobie darować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
40min rowera ahhh :D darusia mowilam tak ogolnie zebyscie sie nie lamaly bo potem placz i lament a to nic nie daje poza krążkami pod oczami.jak cie urazilam to przepraszam🌼 ona40-jesli nie zdarza sie to czesto to mozna sie poczestowac ciachem, zjesc i potem dluzej pocwiczyc i po klopocie grunt zeby nie robic sobie ogromnych wyrzutow bo potem dolek i dieta idzie w diably.mozesz tez probowac odmawiac,byc moze trafisz na osobe ktora zrozumie bez nalegania.a jak cie wyjatkowo meczy to zawsze mozesz ugryzc a reszta na straty,ja tak robie jak do rodzinki ide bo wiecznie mnie mecza ze mi przeciez nie zaszkodzi,albo kategorycznie odmawiam i groze ze sobie pojde:Dalbo ugryze a reszta dla psa:Pjak nie bylo psa to pokruszylam i wygladalo na to ze zjadlam:Ptaki cholerny survival. co do wagi i wzrostu to 160cm i 49,5kg na ten moment. adziam-dzieki:)faktycznie fajnie prowadzi,nie jest to masakryczne choc zmeczyc sie idzie,ale wydaje mi sie tez bardziej kobiece niz inne aerobiki czy tae-bo kiedy czuje sie jak babochlop haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tae bo z billi blanksem mi sie nie podoba bo taka rutyna jest - tylko licza a tu masz fajnie, mile dla ucha podklady muzyczne sama mozesz sobie ustawic trening na kazdy dzien tygodnia i co najwazniejsze - dziala :) no nic to powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia masz racje że to że człowiek zaczął o siebie dbac to daje powera i kiedys nie do pomyslenia było ze mogłam znaleźć czas na biegi czy jakies cwiczenia bo przeciez praca dom dzieci to gdzie ja mogłabym nawet pomyśleć żeby mieć czas tylko dla siebie ale można jednak wszystko pogodzic, najwyżej mniej sprzątam teraz ale jak będę zdrowsza i mniej mnie będzie to wtedy sprzątanie może szybciej Pojdzie:) Adziam tak patrze na twoja stopke to chyba ja u siebie źle wpisałam bo wpisałam że w talii jest 90cm ale to chyba pas na wysokości pępka jest? Darusia Wild- tak zrobie oprocz biegow zalicze wieczorem 2 osmiominutowki te Wild od ciebie i się już rozgrzesze bo rzeczywiście nie ma co plakać jeżeli chodzi o tłumaczenie że czegos nie chce jak jestem czestowana to tego nie umiem robic i by było wielkie zdziwko że czegos sobie odmówiłam bo wszyscy wiedza że kocham jesc i nie jestem z tych co sobie mogą odmówic, ale bardzo mi się spodobal sposób Wild żeby rozdrobnic hehehe i zostawic na talerzu a troszke spróbowac tylko. U mnie w robotce tez maly zastoj, większość tez na urlopach ja już po, może jeszcze pare dni wezme pod koniec sierpnia, ale to w celu wyszykowania dzieci do szkoly. Aha Mgosia jak cos dobrego wyczytasz odnośnie na skore wlosy i paznokcie daj znac bo dzis cos musze kupic jak nie będę wiedziec co to dalej pociągnę skrzypowate Aha mialam już to wczoraj Wild dla ciebie napisac ale zapomniałam dzis przypomniala mi Adziam żeby Ci napisac ze fajnie ta tiffany naprawde prowadzi chociaz do najszczuplejszych nie należy - nogi ma mocnoe rozbudowane ale gdybym mogla mieć jej brzuszek to uda by mi chyba nie przeszkadzaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam ja tam nie wiem jak sie ten gosciu nazywa co prowadzi tae-bo i fakt grupe ma troche opetana:Dale jako wysilek (zwlaszcza cardio)jest ok i faktycznie czuje sie miesnie na drugi dzien.po prostu dla mnie troszke to meskie ja lubie wszelkiego rodzaju taneczne sprawy bo tam ruchy sa bardziej plynne i mniejszy strach o kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ona40-haha no zeby wygladac jak tiff to musialabym utyc i cwiczyc.po prostu kazdy ma inna budowe.nigdy nie patrze jak wyglada trenerka tylko puszczam stop klatki i robie po jednym razie kazde cwiczenie i sprawdzam czy cos czuje jak tak to znaczy ze trening dobry:) co do mierzenia ja zwykle mierzylam talie (najwezsze miejsce) i potem brzuch (najszersze miejsce ktore obejmuje boczki) nigdy nie mierzylam na wysokosci pepka bo skoro chudne w tamtych pozostalych partiach to tu tez musze:Ppepek nigdy nie zostanie wypukly jak zmniejsza nam sie talia i brzuch pod pepkiem.inaczej wygladalybysmy jak harmonijka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona40juz_nadiecie :) ja mam talie dosyc wysoko - to najwezsze miejsce a pac jest w najszerszym, mozna powiedziec na wysokosci pepka, roznie ludzie maja umiejscowione pepki ;) ja to po prostu nazywam brzuchem :D a Tiffany jest taka umiesniona bo ona nie tylko taki fitnesik prowadzi ale ona serio cwiczy i ciezarki i boks popatrzcie sobie lepiej na te laski ktore dookola niej skacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja szaleję dzis w domu i przez kolejne 2 tygodnie, bo mam urlop :D, ale oczywiscie nigdzie nie wyjezdzam, a remontuje. Jesyem akurat w trakcie rozwalania pokoju. Co do suplementów włosy skóra i paznokcie-ja stosuje biotebal. Probowałam juz wielu suplementow i niec nie pomagało. Biotebal jako jedyny wzmocnił mi paznokcie. Tak okropbie goraco dzis u mnie-36 stopni w cieniu, masakkra. Zjadłam rano serek wiejski, zaraz jakiegos pomidora wszamam. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam dobrze prawi zwykle instruktorki robia duzo wiecej niz to co na filmiku (inaczej ja bym musiala wygladac lepiej bo robie kilka na raz:Pa nie wygladam:P) ajjj wkurzylam sie teraz:Oludzie sa czasami bezmyslni:(az zal ze to moja przyjaciolka ma takie poglady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
nic ide na ten spacer moze mi nerwy przejda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild - czasem bardziej boli jak to wlasnie przyjaciolka powie cos nie tak, niz obcy czlowiek albo znajomy :) tez tak mialam w ten weekend ;) idz, nabierz dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
aj jaki zapal ja wlasnie wrocilam z pracy wczoraj zjadlam snickersa pierwszego od 2 tyg.. mialam wyrzuty ale bez przesady, robilam wczoraj 15 minut rowerka na lezaco dziewczyny spobujcie umieralam po minucie..:) a bardzo dobre to jest na wyszczuplenie nog.. ajj.. zaraz obiadek zupka dietetyczna i porobie 8 minotowki A6W A wieczorem skikne na basen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wrocilam skwar niemilosierny az psiak patrzyl na mnie blagalnym wzrokiem zebysmy wracali do domu. nie przeszlo mi, za to wkurzal mnie kazdy kto stanal na mojej drodze,zwyzywalam i poszlam. najchetniej skopalabym worek treningowy ale nie posiadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! o kurcze, ja to godzinke albo dwie poswiecam dziennie na jakies cwiczonka.a tu widzę "poruszanie" pelną parą!!! namawiałam męża na basen, ale mówi, ze po wczorajszym nie czuje nog.a ja mam tyle zapału;)) chciałabym chodzić na basen 2-3 razy w tygodniu.duzo osob poleca, zeby wysmuklić całe ciałko;))) >>>ona.juz sama nie wiem co kupić na skóre itd.chyba Skrzypowitę-taniej wychodzi, a efekty są takie same- tak piszą. kolezanka z pracy brała capivit A+E i tez bardzo zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. herbata z pokrzywy??? ktos cos słyszał?stosowal? tez sie własnie wczytuję w zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wlasnie mnie oswiecilo ze obiad mialam zjesc jakis:O skleroza nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko mogę sobie wyobrazić jaki musi być skwar na podworku bo siedze w klimatyzowanym pomieszczeniu a i tak cala mokra jestem, aż się boje wyjścia żeby nie paść:) Audrey witaj podsunęłaś dobry pomysl z tym rowerkiem na leżąco jak dawno tego nie robiłam. Wild ale chyba nie zagryzłaś nikogo po drodze:) a tak na serio jak wyladujesz się w ćwiczonkch to na pewno humor wroci a i zlość przejdzie na przyjaciółkę a tak na marginesie ciekawi mnie czy ona cos powiedziala ci na temat odchudzania? A jeszcze masz super chyba figurke a ile masz lat? stawiam na 20 pare:) Mgosia no wlaśnie czyli wniosek taki że trza samemu wypróbowywać i jak dobre to po prostu brac, ja najwyżej spytam w aptece jeszcze czy cos lepszego jest na wlosy ale żeby działało tez na skore i paznokcie. Adziam witaj to nowy wątek i zapewne dziewczyny będą się pojawiac i znikac a te najwytrwalsze zostana wiec im nas wiecej tym lepiej bo jest szansa na to że troszke poćwiczymy i zdrowo się poodżywiamy wspolnie, a Ty ładnie schodzisz z wymiarow no i wagi gratulacje. Ja zaraz do domku na obiadek i może z rodzinką wybierzemy się na rowerach na plaże- z checią bym popływała, potem jeszcze bym musiala skoczyc na zakupy a na wieczor biegi a na późny wieczor za te ciasto 2 razy 8minutowki ciekawe co z moich planow wyjdzie dam znac pewnie poźnym wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no nie zagryzlam bo padliny nie ruszam:P nie to nie na temat odchudzania bo odchudzaniem to ciezko nazwac ,wiedza po prostu ze cwicze. poszlo o glupote ale uzyla takich slow ze mnie to zabolalo,probowala zmienic moje priorytety bo ona cos chciala a nie rozumiala ze ja nie moge.z mojej strony to wyglada tak jak ja bym sie na kogos obrazila bo np pracuje.ja mam pewne obowiazki i ona nie chce tego uszanowac i tyle, z tym ze ja nie jestem osoba ktora mozna sobie podporzadkowac jak ksiezniczka czy ksiaze rzuci fochem. lat mam 24. adziam-witamy w naszym gronie:) zjadlam obiad-2 jajka na twardo i szklanka barszczu czerwonego,jestem pelna jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
pokrzywa slyszalam ze jest na pocenie,oczyszcza tez z toksyn. a do czego chcesz mgosia?jak na wlosy to moge polecic jeszcze wode brzozowa,wzmacnia ladnie, tania jest tylko zapach ma sredni.aha tylko nie taka kioskowa gdzie jest sam spirytus, w rossmanie bodajze jest taka bardziej naturalna i alkoholu nie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poniewaz jestem w pracy mysle co zjesc albo bulke grahamke z szynka plus ogorek albo jakis jogurt, albo nie wiem co zjadlam poza sniadaniem banana, 2 nektarynki i kiwi, mam obok biedronke na nic cieplego na normalniejsze jedzenie nie moge liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>wild. będzie dobrze.ja od tygodnia tryskam dobrym humorem i zarazam tym innych."złość piękności szkodzi" ;)) zaraz wracam do domku.dzis na obiad zupa pieczarkowa;)) a potem ćwiczonka. a oto zdjecie z wczoraj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0488d20e2c015cd.html# pozdraiwma wszytskie babeczki i do wieczora;)) miłego popołudnia moje kochane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
wild cranberry ile wazysz i ile mam zwrostu ile chcesz schudnac ze masz tyle zapalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
mgosia to faktycznie obciazonko mialas, ja dzis myslalam na obciazeniem na rowerze tylko nie w nogach a na plecach bo ja sie gibam na rowerze i zmniejszam tak brzuszek:P tez tryskalam humorem do tej pory ale teraz jestem zla.nie znosze jak ktos mna rzadzi.mam nadzieje ze mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
audrey pisalam wyzej 160cm 49,5kg mam zapal do cwiczen i wyrzezbienia ciala a nie do samego chudniecia ale to i tak przyjdzie.bardziej na wymiary patrze i moglabym miec jakas talie a nie jak wyciosana z granitu. to jak jem teraz to jest tak jak zawsze,tylko chipsow nie ma czy slodyczy tak czesto-poki co jeszcze nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×