Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość TheElatha
Ja jem średnio 1800 i chudnę, ale karmię piersią więc moje zapotrzebowanie jest znacznie większe. Zamiast się porównywać, najlepiej sprawdzić swoje indywidualne zapotrzebowanie i odjąć ok 300 kcal. Będzie to wtedy zdrowe chudniecie i trwalsze niż przy dużych ograniczeniach. W przybliżeniu można obliczyć to np tu: http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr Mój blog: http://fit-mammy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
No z ta ilością posiłków to masz rację ja najchętniej 3 i koniec. Ale powiem ci że czasami nie zjem śniadania i obiadu i do kolacji nie czuję wogóle głodu a potem zjem trzy kanapki i po3h spać-nie wiem czy to dobrze-pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
tzn. jak jest dziecko (w tej chwili na wakacjach)to jeźdźimy na rowerach trochę i to jest mój ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo moze spróbuj z tymi 5 posilkami, i zobaczysz. sniadanie po sniadaniu jakas przekaska , obiad po obiedzie jakis podwieczorek i kolacja. zobaczysz czy to cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia fajna stronka...dużo rzeczy już wprowadziłam do menu...także może się uda :-) Witam nowe dziewczyny i zapraszam do Nas :-)) TheElatha zaraz oblukam twoje przepisy na stówkę się przydadzą i dzięki,że nam je udostępniasz ;-) Heelllooo nie wolno tak robić,że nic nie jesz cały dzień...własnie przez to rozwalasz sobie cały metabolizm...najlepiej nawet do 6 posiłków niskokalorycznych. Wprowadź kilka małych zmian i do dzieła. Ja już dziewczyny 1kg mniej,to nie dużo ale o to chodzi,żeby pomalutku iść do celu :-) U mnie burza i leje deszcz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze ciezko sie przestawic na zdrowy tryb życia. jak sie odkładało tłuszczyk latami. zero ruchu.puste kalaorie. to teraz ciekzo nauczyc sie zdrowych nawyków. ja dzis po pracy lece na 2 godzinki na basen. jest tam tez sauna parowa i sucha i jaccuzzi. kobitki!!! odzyskałam wiarę w siebie i jestem szczesliwa|!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezko, to jest rewolucja, jadlam nieregularnie, duzo i puste kalorie, stad moja gigantyczna waga, najwazniejsze zeby nie tracic wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wybrałabym się na basen,ale jeszcze poczekam...tak za 3 kg. hehe dopiero pójdę :-p Nie wiem czy robiłyście,ale lubię też pulpety z mięska drobiowego z warzywami. Mięsko doprawiamy,dodajemy jajko i przyprawy,formujemy kulki. Wcześniej w garnku gotujemy jakąś mieszankę jarzynową,jaką lubicie i na gotujące się warzywa wkładamy pulpeciki i gotujemy do miękkości,pychotka :-) Zawsze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba mam w nosie!!! niech myslą, co chcą. nie wstydze sie chodzić na basen, choć mam grube uda. ale gdzies to przeciez muszę wyszczuplić. basen jest swietny nogi!!! polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na parówke, na kolacje ale wiem ze to nie zdrowe. tak sobie mysle co na ta kolacje zjesc. chyba salatke albo wasy z czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o plywanie to też nie patrze że cialo nie jest jak u modelki bo na plaży naprawde są rożne kobiety i te naprawde szczuplutkie i te większych rozmiarow, wiadomo na takie szczuplutkie to milo popatrzec nawet dla mnie wiec co sie dziwic facetom - że łypią za zgrabnymi prawie nagimi kobiecymi cialami. Mgosia to najbliżej mam do ciebie - gdzies ok 110 km od olsztyna. Z tabelki o zapotrzbowaniu kalorycznym ktorą ktoraś wrzucila (dzieki) wychodzi że mi potrzeba 2100 kalorii a minimum to 1300 a do chudniecia trzeba 1500 wiec bym musialą podliczyc moje kalorie moze musze zmniejszyc zeby znowu w dol - od tego poniedzialku zgubilam w sumie 1,7kg pewnie woda bo już nie spada no zobaczymy najważniejsze żebym wysmuklila brzuch bo to już lnie ten wiek żeby zgubic za dużo a potem wszystkie zmarszczki wyjdą. Mgosia fajnie że stopke zrobiłaś ja będę musiala dopisac wzrost bo to jednak lepiej widac jak jest i wzrost i waga. Pisałyście wczesniej o siemieniu i otrebach ja często wsypuje do jogurtu naturalnego surowe niezmielone siemie, po łyżeczce rożnych otrąb czasem ze 2 suszone śliwki pare migdałow i wtedy pychota a owoce tez lubie polewac jogurtem musimy nadostarczac teraz jak jest różnorodność w owocach i warzywach naszym organizmom bo zimą to nędza z naturalnymi witaminkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tymi kolacjami teraz to mam zawsze klopot bo najczesciej czytałam że najlepiej na kolacje białko ale spotkalam sie tez zeby byly to weglowodany ale postawilam na bialko i zazwyczaj jest to jajecznica na kropli oliwy lub serek wiejski lub twarog z jogurtem i siemieniem - jednak bialko do mnie bardziej przemawia na kolacje i cos z warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie podobnie slyszalam wiec postawie na bialko moze jakas pasta z tunczyka- tunczyk jajko cebula zmieszac z lyzka jogurtu nat i i na 3 wasy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest też jajecznica z pomidorkami,albo omlet. Jadam też taką sałatkę z łososiem wędzonym:serek wiejski,szczypiorek, łosoś,papryka itp.przyprawiam pieprzem i wcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hey dziewczyny ja tak na szybko dzis mam tragiczny dzien, same klopoty, najpierw chcialam pocwiczyc-dzis dzien aerobiku-okazalo sie ze boli mnie jajnik,owszem czulam jak wstalam ale jak sie chwile poruszalam to juz byla masakra wiec odpuscilam, potem problemy z kanalizacja- poszlam po faceta (z rodziny) zeby mi to naprawil juz chcialam wyjsc wstalam z fotela i o malo nie zemdlalam,zmierzylam cisnienie i puls i masakra na kolkach bo cisnienie bardzo niskie a puls prawie 100:O troche polazilam na tyle na ile bol pozwolil ale to dopiero polowa mojego zalozenia wiec pewnie dzis nie dam rady. mialo byc tak pieknie a sie pokitwasilo:O teraz lece szybko pod prysznic wziac cos przeciwbolowego i czekam na kumpele. nie zdazylam przeczytac wszystkiego,ale widze nowa osobke w naszym gronie wiec witam serdecznie🌼 aha jestem z katowic:) nie pamietam czy mialam jeszcze cos napisac ale jestem do 18 to moze mi sie przypomni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheElatha
Ja też stawiam na białko na kolacje. Zwykle wyglądają one u mnie podobnie ja te które opisałaś, a czasami odgrzewam mięso, które było na obiad i warzywa. Nie dokładam już ziemniaków, kaszy czy tez ryżu, który był na obiad. Dzisiaj zrobiłam kotleciki mielone z indyka. Jeden tylko 140 kcal. Idealne na kolacje jesli przegryźć je ogórkiem kiszonym:) Przepis na blogu http://fit-mammy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak lubisz,zależy...ja dodaję szczypiorek, paprykę,nawet jak mam to natkę pietruszki, itp.zawsze jakaś odmiana :-)) Wild no coś Ty,ale to musisz iść do lekarza,robiłaś badania...mam nadzieję,że to tylko chwilowe bóle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o przypomnialo mi sie!chodzi o siemie lniane bo ktoras pisala ze kupuje odtluszczone.otóż uwazam to za straaaaszny blad.siemie zawiera blonnik i zdrowe tluszcze,a jak jest blonnik i tluszcz to jest spora ulga dla jelit,sam blonnik w nadmiarze owszem moze zapychac bo trzeba pic bardzo duzo wody albo wlasnie z czyms tlustym i wtedy problemow nie ma.unikanie zdrowych roslinnych tluszczy to morderstwo dla skory i wlosow,skora stanie sie zszarzala jak papier a wlosy beda bez blasku wiec dziewczyny nie bojcie sie tak dobrego tluszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majka taki bol pojawia sie u mnie raz na jakis czas z tym ze nic nie wykryto bo badalam sie juz kilkukrotnie. prawdopodobnie to problemy z jelitami przyczyniaja sie do tego bolu ale to jeden gora dwa dni i przechodzi.czasem jak przesadze z cwiczeniami to tez tak jest bo organy podczas skokow czy biegow obsuwaja sie troche w dol,musze wtedy zrobic swiece albo stanac na glowie i to przynosi ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×