Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość audrey1991
aj wlasnie wrocilam z roweraaa uufffff.. najbardziej zalerzy mi na nogach poniewaz brzuch jest calkiem ok a tylek mam brazylijski wiec jest ok wszytsko poszlo w nogi, niestety:( ogolnie moze wy sie bardziej orientujecie niz ja mam ta diete i nie jem slodyczy ale od kilku dni czuje sie zmeczona a pozatym strasznie brakuje mi czegos slodkiego w buzi i w organizmie, i nie wiem jak na to zaradzic.. pozatym skonczyly mi sie pomysly na dietetyczne obiady mam jesc 2 obiady w ciagu dnia nie mam pomyslow KOBIETKI WRZUCAJCIE CO TAM JECIE NA OBIAD:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
audrey ochote na slodkie zabijam owocami,kiedys zrobilam psudodzem z truskawek, tzn skroilam, zagotowalam, dodalam troche zelatyny i slodzika i pycha:)dodaje sobie czasem do jogurtu naturalnego:) jak jestes oslabiona to przejrzyj swoje menu,moze jesz za malo?moze czegos nie dostarczasz?moze to byc tez przejsciowe albo zwyczajnie od pogody ale wczesniej nie zwracalas na to uwagi. ja zauwazylam ze jak czlowiek jest na diecie to nagle zauwaza jak go glowa boli,a to brzuch,a to slaby,blady,wlosy wylatuja,a tak naprawde symptomy byly wczesniej tylko sie to olewalo.u mnie to jest nagminne wiec przestalam zwracac uwage tylko lykam witaminy i wiem ze od mojego odzywiania nic nie moze mi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jeśli można to dołączam do was. Mam 173 cm wzrostu 0 70 kg wagi-zapuściłam się strasznie ostatnio. Zamierzam tak jak wy zdrowo się odzywiac i więcej się ruszać, czyli zaczynam biegac i skakac na skakance, a poza tym gimnastykowac sie. Od jutra mam urlop wiec bedzie mi łatwiej, no i przyzwyczaję zołądek do nowych nawyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki - jestem pod wrażeniem wild cranberry tego jak jestes oblatana z tymi filmikami i ćwiczeniami, kurcze jak by ci sie chcialo cos wrzucic dla mnie tylko na brzuch bo reszta jak dla mnie ok tylko brzuch mam jak wieloryb to byłabym ci wdzieczna. Witamy czerwcową noc, im nas wiecej to lepiej bo moze zawsze cos sie od ktorejs dowiedziec. Audrey z tymi obiadami to masz racje że problem ja np czesto wyjadam mieso z zupy z jakas surowka albo kalafiora z jajecznica albo ziemniaki z buraczkami i tak kombinuje obiady zeby bialko raczej z warzywami a jak ryz czy ziemniaki to wtedy daruje se mieso dzis np kapusta z piersia i pieczarkami a na jutro kupilam kalafiora to do niego sadzone jaja. Dzis juz u mnie bardziej zdrowo bez słodkości troszke jeszcze tlusto bylo bo zostaly schaby prawdziwe ale wykonczylismy i od jutra jem wzorowo. Jednak dzis z rana nie pobiegałam bo jak wstalam to taka obolałabyłam - jednak te 40 minut biegu w sobote to był dla mnie wyczyn bo tak jak ktoras mówila zazwyczaj ja po 5 minutach wysiadalam ale wyczytałam że trzeba biegac takim tempem zeby mozna było swobodnie rozmawiac wiec jest to powolne bieganie przy którym za bardzo sie nie męcze. Jednak tak calkiem bez cwiczen dzis nie było bo jak bylismy na plazy to jak weszłam pływac to na pewno dobre 30-40 minut tylko pływałam i to w tym basenie gdzie nie ma gruntu zeby nie oszukiwac i nie odpoczywac. Darusia ja sie jutro z ranca postara zmierzyc- znaczy tylko w pasie bo najbardziej o brzuch mi chodzi i sprawdzimy po miesiacu czestych ćwiczen i biegow czy cos zleci a moze juz po 40tce nie zmniejsza sie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmiki swietne, bede systematycznie cwiczyc. i pracowac nad cialem, dietetycznie ok. koncze 3 dzien. jest ok. czuje sie lzejsza. przynajmniej nie taka pelna i ociezala. ale wiem ze musze zaczac uprawiac sport cwiczenia rower koniecznie bo rower lubie, i jak zrzuce te 5-7 kg wybiore sie na basen pomysly na obiad, w sumie na necie jest tego troche, ja niestety w tygodniu nie mam szans na jakis typowy obiad cieply z racji pracy od 8-17 siedze w pracy. Ale mysle ze dobym pomyslem na obiad jest: piers z kurczaka z warzywami, salatka udko pieczone z warzywami warzywa z ryzem zupka jakas, w sumie to tez ubogie te moje pomysly. musze posiedziec i poszukac jakis przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
czerwcowa noc witamy serdecznie 🌼 ona40 haha ja sama jestem pod wrazeniem swojej mobilizacji, ale widze ze ewidentnie mi tego brakowalo. sama lubie maltretowac swoj brzuch wiec zaraz poszukam co tam mam za linki i wrzuce na pewno. powiem szczerze ze wiekszosc filmikow mam bardziej ogolnie dzialajacych po trochu na kazda partie, bo zauwazylam ze jak pracuje nad znienawidzona partia i zaczyna ona lepiej wygladac to potem kolejna rzecz mi sie nie podoba:D a wiedzialam co mialam pisac!obiady!mianowicie cholernie fajne na diecie sa zupy,lekkie, w wiekszosci niskokaloryczne albo na takie da sie je przerobic:Pz reguly jak zupe je jedna osoba to ma sie obiad na 2-3 dni z glowy:)powiem szczerze ze ja sie nie boje jakos nadmiernie ryzu czy makaronu po prostu jem mniejsza porcje a ze mieso do tego?przy takiej ilosci (tak zeby nie czuc sie najedzona)to nic mi nie bedzie. co do biegania i innych aerobow faktycznie tak powinno byc zeby moc gadac a nie sapac:)ja dobieram odpowiednie tempo w ten sposob ze jak mowie to tylko robie wiecej przerw ale nie stękam, za to spiewam juz z problemami np nie moge dokonczyc dluzszego wersu bo brak mi tlenu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
talia http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&feature=related dolne partie brzucha (troche rozneglizowane:D) http://www.youtube.com/watch?v=I7kcKvtcziI&feature=relmfu ogolnie brzuch choc dla mnie bardziej talia, boczki http://www.youtube.com/watch?v=Wq-VeGdQptQ&feature=relmfu ogolnie brzuch http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo&feature=related ponadto a6w, 8min abs poziom pierwszy i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no nic ide na ostatni spacerek i lulu bo rano trzeba wstac. wiecznie niedospana jestem:O po cwiczeniach jestem wykonczona a znowu wieczorem mam faze ze rozpiera mnie wewnetrzna energia tak jakby mi słoneczko z tyłka świeciło:D moze cos dorzuce na wieczor jak znowu tak bede miec:P to dobranoc królewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Jutro pobudka o 6.30 i pierwsze co to sie musze zmierzyc tu i tam Mam lekka zalamke ale NIE w zwiazku z dieta, diety sie trzymam, zycie niestety;/ ale moze to mnie jeszcze bardziej zmobilizuje zeby sie wziasc za siebie schudnac dla siebie i udowodnic sobie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ci wild cranberry:) :) - skonczyłam pranie i naczynia i mowie że jeszcze musze zajrzec na chwilke do was i wyobrażcie sobie że te filmiki na stojaco troszke przerobiłam a te leżące to gorzej ale dam rade jutro - super - nie ciezko a jak ma brzuszek tak wygladac jak u tych lasek to bede to cwiczyc. Dobranoc kobietki, ja jutro 4.30 pobudka bo musze glowe umyc i z 15 minutek pocwicze brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. Kolejny dzien. Pocwiczylam tylko chwile 8minotowki a dzis czuje swoje nogi, ale to chyba dobrze Zmierzylam sie, i generalnie jestem zalamana cos strasznego nie wiedzialam ze jest az tak zle. Na sniadanie byly 4 wasy 2 liscie salaty lodowej plasterek szynki Milego dnia Wam zycze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;)) witam tez nowe dziewczynki;)) wczoraj w nocy wrocilismy i juz nie miałam silki włączać komputera. ogolnie weekend zaliczam do udanych pod wzgledem zdrowego odzywiania i ruchu. w sobote godzinkę spedziłam w jeziorze, troszke sie opaliłam;)) duzo spcerowalismy po lesie, wieczorem był grill- zjadłam cała miseczke ogorków małosolnych;)) za to w niedzielę wybraliśmy sie na długi marsz;)) moj mąż jest miłośnikiem survivalu, wiec obładowana duzym wojskowym plecakiem maszerowałm z nim po lasach, łąkach i bagnach, duzo fotografując. trasa juz pod koniec była mega męcząca.okazało sie ze zrobilismy 15, 5km;))byłam w szoku.nozki potem troche bolały ale sie bardoz ciesze z tej wyprawy;))) w pracy u mnie dzis spokój.zaopatrzyłam sie w butelkę wody 1,5l, wziełam z domku jogurt natural 0% i włąsnej roboty muesli. no i miseczkę warzywek od tesciów (ogorki, pomidorki, rzodkiewki i marchewki) miłego dnia Wam zycze;) >>>wild cranberry.świetne filmiki.dzis na pewno przerobię;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
siemanko:D dziewczyny doprawdy zawstydzacie mnie;)zebym miala sile tak maltretowac te filmiki caly rok to by bylo pieknie a tak to mam okresowe zrywy przez co baza filmikow sie powieksza:D ja juz po sniadaniu kolejny raz 2 kromki z serkiem-juz mi sie brzydnie:P ogarnelam troche chalupke, bylam na malym spacerku i teraz beda aerobiki choc przyznam szczerze ze przy tej temperaturze ledwo siedze:Oupaly mnie wykanczaja bo jeszcze nie wstane a juz jestem zmeczona. darusia-glowa do gory,ulozy sie🌼a wymiary spadna w koncu po to tu jestesmy:) ona40-nie ma za co,te cwiczenia maja to do siebie ze niby niewinne ale efekty daja mgosia-to widze udany wyjazd,teraz pewnie jeszcze wiecej pozytywnej energii:) no nic zbieram swoj przyszly brazylijski zadek i trzeba dac sobie wycisk,moze nie umre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Darusia, Mgosia, Wild i pozostale babeczki które jeszcze cos dzis napisza. Darusia ja tez się załamałam jak zmierzyłam swój obwod brzucha mam 90cm pamiętam jeszcze jak kiedys dochodzilo do 80 to już było straszne a teraz powinnam siąść i plakac ale się nie zalamuje w ubraniach tak źle nie wyglądam przynajmniej nie czuje że on taki wielki a na plaży większość czasu staram się popływać wiec malo co go wystawiam:), no nic jest nad czym pracowac co do poruszania sie to z rana będę ćwiczyć przy laptopie te filmiki od Wild a wieczorkami będę biegac już mi nie przeszkadza że sama, kolezanka zaczyna urlop to będzie przez 3 tygodnie nieuchwytna wiec aż tyle nie będę na nią czekac. Jedzeniowo to w domku przed pracą zjadlam śliwke i nektarynke a do pracy wziełam kiwi, jogurt naturalny ale nie 0% bo naczytałam się że te 0% wcale nie są takie zdrowe - wiec patrze tylko żeby bialek było wiecej lub mniej wiecej co węglowodanów i takie wybieram do jogurtu troche otrębów rodzynek słonecznika, na potem serek wiejski i pieczywo żytnie, pomidor, marchewke , i tak jak Mgosia mam przed soba 1,5 litra wody i do 15.00 musze to obalic. W domku tak jak wczesniej pisałam kalafior, 2 jajka sadzone a na kolacje salatka typu grecka. I ok. 18,00 19,00 ruszam pobiegac. Mgosia podziwiam że na grillu tylko ogóreczku wtrząchnęlaś, ja bym nie dala rady, no i ten marsz 15 km super! Wild jestes na urlopie, czy ty masz wakacje - zazdroszcze tyle czasu mozesz poswiecic dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia, Wild, ona40 na diecie nie zapeszajac jakos nam sie udaje i sie trzymamy. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no i jestem:) godzina aerobiku i cala mokra jestem gorzej niz szczur z kanalu:D ona40-mam wakacje ale tak czy inaczej teraz ucze sie zaocznie wiec zwykle mam sporo czasu bo pracy szukam bezskutecznie:Ojak uczylam sie dziennie to nawet zjesc nie mialam czasu i czesto bylam na jednej kanapce i 4 kawach dziennie bo po szkole trzeba bylo zakuwac do nocy. czasem wolalabym nie miec az tyle czasu bo oglupieć mozna,dlatego staram sie byc ruchawa na wlasnym terenie bo inaczej w depresje bym wpadla. mam ochote na rower jeszcze ale musze dychnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
a propos plakania z powodu wymiarow-od plakania jeszcze nikt nie schudl:Dprobowalam jak bylam nastolatka i pomimo morza łez jaka to ja jestem upasiona (a wtedy mialam rozm m) nie schudlam ani grama wiec wam gwarantuje:D lepiej pocwiczyc,wymiary spadaja,energia z tyłka paruje i nie mamy opuchnietych oczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wild cranberry. ja tez dosc dlugo szukałam pracy.i siedziałm w domu i sie objadałam. zyczę zebyś szybko znalazla pracę ;)) ja dzis w skowronkach.kolezenka z pracy zauwazyła ze troszke moze schudłam.w sumei to nie wiem. nie mierzyłam sie, nie wazyłam sie tez...ale takie cos cieszy;)) mam pytanka do Was dziewuszki, 1)czy bierzecie jakies tabletki?ja chyba kupie sobie magnez i wapn, bo w piatek na basenie złapałm mnie skurcz... 2) czy duzo pijecie kawy? ja teraz staram sie tylko wypic jedną,ale wczesniej potrafiłam 3-ale fusiaste, bez mleka, bez cukru. 3)co sadzicie o jogurtach ACTIVIA?czytałam, ze nic nie daja.ostatnio kupiłam, ale w sumie nie widze zadnej roznicy.tyle ze sa drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
mgosiu-zeby sie objadac to trzeba miec za co:Pja dodatkowo staram sie zyc w miare oszczednie bo nie wiem co bedzie dalej jak tak ceny ida w gore,marze o pracy fizycznej:D jak ktos uwaza ze schudlas to na pewno tak jest,nam jest trudniej zobaczyc zmiany bo widzimy sie non stop,powiem szczerze ze jak wazylam 43kg to i tak nie widzialam siebie szczuplej mialam ciagle wrazenie ze jestem taka sama. co do suplementow-ja juz przed dieta bralam bo ostatnio mam oslabiony organizm i wlosy mi leca,biore magnez (bo żłopie kawe jak wode),komplex wit b i belisse bo duzo ma skladnikow, niedroga i skuteczna. kawa to kawa przynajmniej starzec sie nie bede:Dczasem sie smieje ze sie żywcem mumifikuje:D activia-kiedys skuszona reklama postanowilam sprobowac z racji zaparc i wzdetego brzucha,poki jadlam bylo ok ale potem problem sie zwiekszyl.moim skromnym zdaniem jogurt nat (i wlasnie nie bez tluszczu tak samo jak w przypadku siemienia) z otrebami i siemieniem czy suszona sliwka jest o niebo lepszy i bardziej naturalny. nic poki co lece na rower zobacze ile podolam jak juz ledwo nogami przebieram:Ppotem prysznic i spacer zatem do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia ja biorę multiwitamine i skrzypowate na wlosy i paznokcie. Co do kawy to pilam zazwyczaj jedna kawe w pracy z 1 lyżeczka cukru a w domu jak mam wolne czy weekend to jakos nie pijam kawy i się zastanawiam czy w pracy nie zaprzestac tez picia bo specjalnie mi się nie chce tylko robie to dla towarzystwa. Dziewczyny a jak robicie np. dzis u mnie taka sytuacja kolega z pracy przyniosł weselne ciasto i głupio mi było odmowic bo posiedział troszke z nami i się skusiłam na 2 kawałki, po prostu nie umialam odmowic, mam teraz wobec siebie wyrzuty a gdybym nie zjadla bym miala wyrzuty wobec tego kolegi i bądź mądry i pisz wiersze:), no ale brzuch to mój będzie się powiększał a nie tego kolegi wiec trza zacząc odmawiac szkoda że nie doszlam do tego wniosku godzine temu eh i nawet plakac nie ma co nad tym faktem bo jak mowi Wild nic to nie da. Co do activii to te naturalną tez czasem piję, w niej stosunek węgli do bialka nie jest tragiczny wiec jak dla mnie ok. Wild jaką masz wage i wzrost bo to mnie ciekawi nawet jak masz tylko zrywy do ruchu to i tak bardzo duzo tego masz wiec pewnie wymiary super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia nie biore zadnych tabl, z kawy poki co zrezygnowalam, 4 dzien bez kawy, ale nie wiem czy nie wprowadze, co dwa dni albo w week, o activi nie wiem czy sa skuteczne czy nie pewnie zalezy od organizmu pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore skrzypowite ale wlasnie wczoraj mi sie skonczyla i sie zastanawiam nad silką bo slyszałam że lepsza ale to pewnie zalezy od organizmu i ile czasu sie bierze, paznokcie bardzo mi sie poprawily przy skrzypowicie ale teraz bym chciala cos na wlosy bo wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona40 - co do 2 kawałkow ciasta, nie martw sie tym i wyrzuc z pamieci, nie mysl o tym, zjadlas dwa kawalki ok, uznaj to jako nagrode za wczesniejsze dni. i idz dalej, wiesz co bylo by najgorsze gdybys przez te dwa kawalki wogole sie poddala albo rzucila na slodycze a nie te dwa kawalki. Glowa do gory o ciastach zapomnij ze je zjadlas, a jak bedziesz sie lepiej czuc to np. dzis o 15 min dluzej cwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka, ze tak sie wtrace w topic :P wild cranberry ;) chcialam powiedziec, ze jak dla mnie Tiffany Rothe to najlepsza instruktorka fitness dla kobiet ! takze swietnie zrobilas pokazujac dziewczetom linki ja sama cwicze razem z jej filmikami:) polecam z calego serca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ona. u mnie tez czesto jakies ciacha, czekoladki w pracy.a to imieniny a to urodziny albo zebranie zakładowe.ciezkie jest odmowic, bo przeciez nie powiem szefowie ze sie odchudzam czy nie jem słodyczy.zazwyczaj jem ten jeden kawałek na "odczepnego". za to w domu staram sie zmiejszyc porcje obiadu albo dłuzej cwiczyc... a propos tabletek, to chciałabym tez kupic bellisse na poprawe skory, włosów i paznokci, ale jeszcze poszperam po necie co proponują... dzis nudy w pracy. wszyscy na urlopach.ja planuje od przyszłego poniedziałku wziać 2 tygodnie urlopu.jeszcze nie planowalismy, gdzie wyruszymy. niestety nie mamy kasy na zagraniczną wycieczkę;(( najprawdopodobniej odwiedzimy najpierw moich rodziców, potem teściów, a na koniec pojedziemy na parę dni nad morze...;)) dziewuszki, ogromnie się cieszę,że zaczęłam w końcu dbać o siebie, o swoje zdrowie. w sumie od 2 tygodni codziennie jakiś ruch: albo bieganie albo basen,wczorajszy marsz albo ćwiczenia w domu. czuję sie świetnie!!! nie przejadam sie, nie jestem ospała albo ciągle zmęczona. mam takiego powera;)) razem damy rade!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×