Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Mgosia świetna ta stronka - na razie wczytalam się wćwiczenia bo czesto słysze aerobowe a nie bardzo wiedzialam o co chodzi - i ztego co wyczytalam to jabardzo dobrze sobie dobrałam ćwiczenia bezwiednie - bo tak z aerobow polecaja to robic przynajmniej 2 razy w tygodniu od 20do 40minut a i dobrze do 1,5godziny a ja jak jade rowerem to w jedna strone z 40 minut i w drugą tyle samo i z bieganiem mysle ze dojde do wprawy zeby biegac 40 minut isc z 15 i znow bieg 40 minut, a brzuszki są anaaerobowe i ich robie tyle co polecaja z 15 minut - super stronka, ale widze że mgosia rozpedzila sie ze stronkami dla nas - fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło o blonnik;))a nie o stronkach;) ciesze sie ze sie podoba. lubie wyszukiwac bo sama sie przy okazji dowaiaduje roznych rzeczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno policzyłam , ze ok 1200. ale to bardzo roznie.zalezy na co mam ochote.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często na śniadanie jadam owsiankę z otrębów...bardzo syci...a nie obciąża żołądka. 1 szkl.mleka 1,5% 2 łyż. otrębów owsianych 1 łyz.siemienia lnianego odtłuszczonego szczypta soli...no i jak kto woli:-) cukier lub słodzik Jeżeli już coś słodzę to już od dłuższego czasu używam cukru trzcinowego. A co do bananów to są nawet wskazane przy dużym wysiłku bo zawierają dużo potasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majak. a jak robisz siemie lniane?bo ja czytałam o roznych sposobach przygotwania.po prostu te nasionka surowe wsypujesz czy jakos gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia ja kupuję w aptece odtłuszczony i zmielony len i jak gotuję owsiankę to łyżeczkę dodaję tak aby troszkę napęczniał...to tak wygląda troszkę jak kaszka manna,nawet kiedyś na kolację zrobiłam sobie tylko takie mleko z tym lnem i też smakowało:-)...a len jest bardzo dobry na przemianę materii.:-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze do was dolaczylam i marzenie takie moje zebysmy wszystkie trwaly w tych naszych postanowieniach jak najdluzej, nie poodaly. cieszyly sie z sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam do tej pory straszne zaparcia.;( ja tez sie ciesze, ze mamy taki zgrany team;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-ka pętelka
Z zainteresowaniem przeczytałam Wasz topik. Też jestem na drodze do zmiany nawyków żywieniowyh.Przy okazji może mi się uda stracić kilka kg.Chciałabym około 4.Powoli ale skutecznie.Nie interesują mnie głodówki. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka owsianka z lnem na zaparcia u mnie zadziałała :-p L-ka witamy z otwartymi rękami :-)) Dziewczyny jak można zapytać...z jakich miast jesteście??? Ja z Włocławka, KUJAWSKO-POMORSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheElatha
Ja zaczęłam tydzień temu. Prowadzę bloga, a tam moje efekty, sposób odżywania, przepisy ze zdjęciami i wyliczoną ilością kcal oraz makroskładników. Zapraszam. To adres bloga http://fit-mammy.blogspot.com/ Jeśli się Wam spodoba i chcecie być w tym ze mną to wystarczy polubić stronę bloga na facebooku i będziecie na bieżąco. http://www.facebook.com/fitmammy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-ka pętelka
Ważę 63 kg przy wzroście 168 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>majka:-) musze zacząc stosować taką owsiankę.teraz juz ze mną dobrze, bo tak co drugi dzień, ale wczesniej to raz w tyg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
Ja nie wiem czy potrafię... Tyle razy juz sie odchudzałam... Raz 12kilo schudłam na 10lat starczyło potem 7kilo i na pół roku bo potem w ciąże zaszłam i +20kilo a potem 10 gdzies zgubiłam i wciąż mam o 20kg za dużo A pamiętam jak w wieku 14lat robiłam 4000skoków na skakance jak były wakacje to nawet dwa razy dziennie-a wszystko po to by troszeczke zwiększyła mi sie masa mięśniowa ud bo miałam koszmarnie chude nogi i wystające żebra kości miednicy Wyglądałam jak szkielet pokryty cienką skórą-jadłam tony słodyczy i nie przybierałam na wadze Lekarze zawsze straszyli mnie anemia i bialaczką miałam około 20kg niedowagi No to teraz mam 20kg nadwagi!:D ŻYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heellooo ale ja równiez sie kilkanascie razy odchudzalam czasami po kilku dniach rzucalam diete kilka razy chudlam z wiekszym efektem 9, 7 kg, 6 tu nie chodzi o to zeby sie katowac, po prostu moze zacznij od tego ze sie nie odchudzasz tylko zmieniasz nawyki zywieniowe? trzeba jest zdrowo czyli nie wrzucac smieciowego jedzenia w siebie i pustych kalorii, smacznie i nie tak duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czas na zmiany po prostu zamiast ziemniakow i schabowego na obiad warzywa na patelnie z piersia z kurczaka gotowana. albo makaron pelnoziarnisty z brokulem duzo warzyw i owocow zamiast batonikow czekolady a przy tym zachowac szczupla i zdrowa sylwetke mozna a przy czekoladach fast foodach to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
Ja już tak jem od dawna Chociaż jak przychodzi lato to raz,dwa razy na sezon skusze się i zrobie ciasto:biszkopt,bita śmietana,owoce leśne,i galaretki-nie potrafię sie wówczas pohamować! No a tak to zdrowo żyje chyba śniadanie warzywa świeże +pieczywo i jakaś zawsze chuda wędlinka czasem rybka Obiady jakobiady raz zupa raz drugie danie Jak zupa to deser np powyższe ciasto czy gofry,lody A jak drugie danie to na deser owoce Kolacja latem to albo gotowana kukurydza albo bób albo nic. Co powinnam zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wazysz ile wzrostu? moze jesz nie regularnie, robisz duze odstepy pomiedzy posilkami, jesz tylko 3 posilki? zrob sobie przekaske , jogurt, salatki warzywne owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
Fast foody jadam rzadko Raz na pół roku /rok Teraz robie badania-powiedziałam lekarzowi że w przeciągu 6lat jestem cięższa o 20kg i mimo zdrowej diety nie chudnę a nawet mam wrażenie że powoli tyję. Jestem w trakcie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllooo
Mam 173cm i 78kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×