Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość audrey1991
jak to robisz ze masz ochote wsiasc na rower i jechac? bo mniie ta praca wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
jezu ale masz zapał... ja mam duza talie zrobila mi sie od cwiczen od tego jak lezalam na plecach zgnalam nogi w kolanach i podnosilam pupe wysoko do góry, autentycznie na mnie podziałało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
audrey mysle sobie co bede robic jak nie bede cwiczyc,odpowiedz brzmi lezec i czytac ksiazke, czy od tego zrobia mi sie miesnie? nie! poza tym czytac moge krecac hulahopem.jest wiecej korzysci po prostu. poki myslisz ze to straszne to to bedzie katorga,wszystko najpierw dzieje sie w glowie.mam zakwasy?och jak fajnie!moje miesnie sie napracowaly przez co beda silniejsze, a ja bede sie lepiej czuc i wygladac.trzeba znalezc pozytywne strony. co do mojej talii taka mam budowe po prostu, ostatni raz 60cm w talii uzyskalam dopiero przy wadze 43kg po polrocznych cwiczeniach,mam nadzieje ze teraz proporcje miesnie-tk tluszczowa sie troche zmienia i dojde do 60-tki przy wyzszej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
staram sie,bo kiedys potrafilam tylko plakac nad swoim losem i niczego nie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
no dobra jest:D wkurza mnie juz ten internet czytam cos o jezdzie na rowerze to pisze ze sie miesnie zrobia zze plywac to kregoslup padnie a biegac tez przerabane zaraz sie poloze i nie wstane;p pozatym dalej chce czekolady nienawidze swojej psychiiki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey to moze gorzka zjedz 2-3 okienka podobno pomaga w walce ze slodyczami gorzka czekolada, a 3 okienka gorzkiej to nie zbrodnia, ja poki co 4 dzien bez slodyczy oby tak dalej ale moze za pare dni tez sie odezwie we mnie ochota na slodkie, ale dosyp sobie do platkow rodzynek i zjedz z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zmniejszyć ochotę na słodycze powinniśmy zwiększyć ilość warzyw i owoców. Owoce zawierają w sobie naturalny cukier, który jest zdrowszy niż ten zawarty w słodyczach. Ponadto w diecie powinny się znaleźć produkty o działaniu odkwaszającym, takie jak: naturalny jogurt i kefir oraz twarożek. Warto jeść posiłki regularnie i nie dopuszczać do nagłego spadku cukru we krwi. Wówczas występuje wzmożona ochota na słodycze. Ponadto apetyt na słodycze zaostrzają kawa, alkohol, papierosy i mocna herbata. W miarę możliwości należy rezygnować z tych używek. Zamiast kawy można wypić wodę mineralną z wyciśniętym sokiem z cytryny, oczywiście bez cukru. Najlepiej pić wodę małymi łykami, wtedy można łatwo oszukać żołądek i go zapełnić. Takie cos znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
audrey-nie mozna wierzyc wszystkiemu co jest w internecie;)plywanie na kregoslup ponoc jest zbawienne:P przeciez nikt tego nie robi 10 godzin dziennie.co by musieli powiedziec ludzie ktorzy startuja w zawodach, juz dawno byliby na wozkach wg takich tresci. a jak sie polozysz to dostaniesz odlezyn:D gorzka czekolada jest swietna przy odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia27 - dziekuje :) co do wyzycia sie przy cwiczeniach - ja zauwazylam, ze czym wiecej cwicze wieczorami tym jestem spokojniejsza i kochansza dla dzieciakow :P ona40juz_nadiecie - dziekuje :) moglo by schodzic ladniej hehe, ale moja dieta jest niedietowa:P w sensie za duza kalorycznosc jem zdrowo i ladnie ale duze posilki i klops 😭 ale teraz mam nadzieje troszke zmobilizowac sily bo rozpisuje kalorycznosc dla siebie i meza :D maz jest na diecie innej, on to wysokobialkowa i weglowodanowa na mase, bo cwiczy codziennie godzine na naszej malej silowni ;) wild cranberry - ja tez bardziej naciskam siebie na wyrzezbienie cialka:) i u mnie z talia tez kiepsko:P ja mam na dzisiaj 1500kcal rozplanowane:) a wieczorkiem godzina cwiczen... tez zawsze padam, wstaje o 5 rano, szykuje siebie do pracy a dzieci do przedszkola, zawoze ich na 8, do 17 jestem w pracy, odebrac dzieci, do domu, obiad, sprzatanie, polozyc dzieci spac... izaczynam cwiczenia ok 20.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
dziekuje koebietki za rady, jakos wytrwalam w diecie 3 tyg bez slodyczy cos swiruje od 2 dni wczoraj mars dzis snickers! koniec z tym jak by mnie mieli biczowac nie tkne juz nic slodkiego do mojego powrotu do polsk!i ide cwiczyc spale to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
nie jem bo nie mam ochoty,ale jak bylam na diecie kiedys to wlasnie jadlam gorzka-pasek na podwieczorek.ma tluszcze mufa o one pomagaja w zwalczaniu tluszczyku na brzuchu. wiecej o mufa tutaj: http://polki.pl/dieta_dietyodchudzajace_artykul,10014891.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1991
tak wogoole dlugo trzeba sie odchudzac aby nastal spadek wagi? 2 miesiace 3? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
spadek wagi to indywidualna sprawa.jedni chudna szybciej inni wolniej.z reguly w kazdym niemal tygodniu mozna odnotowac spadek wagowy chyba ze akurat mamy zastoj (po jakims czasie diety). nie łam sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie kawa to wlasnie czas na slodkie bo to jedyna rzecz z cukrem jaka pije/jem :P oczywiscie mowie tu o cukrze-cukrze a nie cukrze w owocach ;) uwielbiam kawe z mlekiem i brazowym cukrem i tak sie tym delektuje mmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no mnie kawa nie prowokuje do slodyczy bo ona jest dobra sama w sobie.ochota na slodkie mnie bierze po zjedzeniu czegos bardzo slonego typu kebab,glownie mieso jakies slone i zaraz mam ochote na czekolade zeby to zabic. wlasnie przejrzalam zamrazarke i odkrylam piersi z kurczaka:)do tego w lodowce pucha fasoli i juz mam obiad na 3 dni:)czad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no i 45 min hulahopa odbębnione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja juz po kolacji-2 kwasne sledzie i ogorek konserwowy:D pycha bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Witam Nowe Dziewczyny :-) Super,że tak się rozkręciłyście,jeden dzień mnie nie było,a tu tyle napisane. Ja biorę Vita-min plus dla kobiet Olimpu...są tu wszystkie witaminki,składniki mineralne, żeń-szeń,skrzyp i kwas hialuronowy. Wild...fajne te stronki,ja właśnie zawsze ćwiczę rano talię przy tym filmiku yt. Na działce dużo nie zgrzeszyłam,oprócz kilku słonych paluszków;-) Ale jak to na powietrzu zawsze chce się więcej zjeść. Pozdrawiam Wszystkie...duże buziaki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja wlasnie wrocilam z ostatniego spaceru, ta temperatura jest nie do zniesienia i jeszcze komary tna jak opetane. cholera chodza za mna pieczone ziemniaki:O zjadlabym na obiad ale nie oplaca mi sie piekarnika zalaczac na godzine dla 2 sztuk. rozpisalam sobie cwiczenia na kolejne 2 dni tak zeby mi sie nie powtarzalo za czesto to samo, zeby byly rozne partie i zebym odkrywala coraz to nowsze miesnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ;)) u mnie dzis pracowity dzien. godzinke sprzatałam mieszkanie, tak sie rozpedziałm, ze umyłam wszytskie okna i mnostow rzeczy poukładałm, ktore lezały od jakiegos czasu... od 7 pol godzinki biegałam, 50 przysiadów, potem zrobiłam tylko pol godzinki z płytki ewy chodkakowskiej, bo wiecej nie dałam rady.ale są super!!! polecam!!! wypociłam sie jak szczur. ale to uzaleznia!!!juz nie moge doczekac sie jutra;))) kolacji nie jadłam. wypiłam 2 herbaty zielone ;)) wkreciłam sie w to wszytsko na maxa i nie zamierzam przerywac!!! babeczki, pisac jak minał dzionek???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Majka.sporo bierzesz tych tableteczek;) jutro poczytam, musze sobie cos kupic. na razie kupiłam magnez i wapn. kolezanka dzis w pracy stwierdziła, ze poprawial mi sie skora...moze to działanie duzej ilosci wody i sporej dawki warzywek codziennie!!! bardzo sie ciesze z takich opinii...;))) >>>wild cranberry. pogoda jest straszna.wracajac z pracy byłam cała mokra,dzis 3 razy brałam zimny prysznic, zeby sie schłodzic. jutro chyba pojde na basen;))) mi sie w ogole wydaje, ze ja w ogole nie schudłam, ale to na razie nie jest dla mnie najwazniejsze, nie mam wagi, a jutro moze kupie centymetr, to sie zmierze. najwazniejsze jest to, ze w koncu sie ruszam i zmieniam podejscie do zycia.jestem codziennie tak radosna, rozpiera mnie energia. chce mi sie wyjsc z domu, a wczesniej po obfitym obiedzie ok 16. potrafiłam ledwo dojsc do łozka i zasnac...zycie mi przez palce uciekało... nigdy wiecej takiego stylu zycia!!! w koncu sie wysypiam, bo nie objadam sie na kolację. kurcze.mogłabym ksiazke napisac o złych nawykach;)) CZUJE SIE SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA. zapomniałam jeszcze.jak ktos posiada facebooka, to tam jest fanpage ewy chodakowskiej.mozna zobaczyc w albumach jak wygladały i aktualnie wygladaja dziewczny, ktore stosowały jej program. to bardzo motywujące.;)) to tyle ode mnie. dobranoc dziewuszki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...ja też się wkręciłam na maksa,wczoraj na działce wyciągnęłam mojego M na długi spacer...także trochę ruchu było, dzisiaj na śniadanko: jogurt z ziarnami + mango+kiwi,2 śniadanie: dwie kromki chlebka żytniego fit z plasterkiem chudej wędlinki,4 plasterki pomidorka,ogórek małosolny i kawałeczek papryki,obiad: płatki fitness z mlekiem 0.5 proc. kolacja: sałatka z pomidorka,ogórka,papryki i serka wiejskiego light. Na marszu byłam rano,a ćwiczenia z yt zaliczone wieczorkiem. Wild...a jakiej rasy masz pieska,duży czy mały Ja mam dwie suczki, spanielkę i młodziutkiego 5 miesięcznego owczarka niemieckiego...ale mieszkam w domku więc mogą same biegać,chociaż często też je zabieram na spacery. Miłej nocki życzę...pa,pa,pa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo:) ja wlasnie skonczylam godzine cwiczen nogi sie jeszcze trzesa ;) dzisiaj 20 min rowerku + 10 mins abs + 30 min bicep+triceps :) z kalorii pewnie kolo 2000 ogolem Mgosia27- wow, ale entuzjazm, oby tak dalej dziewczyno :D pozdrawiam walecznie i do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia bierze się jedną dziennie,więc opakowanie starczy na miesiąc,a w aptece u mnie zapłaciłam ok.16 zł. I muszę Ci powiedzieć,że też się o wiele lepiej czuję...widzę już pierwsze efekty,spódniczka jest o wiele luźniejsza hihihi... SUPER...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dziewczynki pochwale sie dzisiejszym dzionkiem, ale najpierw rzeknę że bardzo przyczynilyście sie do tego iż mam chec wogole sie ruszac - niech żyje Mgosia ze wymyslila taki topik. Co prawda myslalam że wszystkie moje plany runą czyli wszelkie cwiczenia na powietrzu bo zanim dotarlam po pracy do domku zjadlam obiad to tak sie zachmurzylo że z plazy nici ale odbebnilam najpierw u rodzicow 40 minut na chybaa to orbitek musze luknac kiedy w neta i zobaczyc co oni za urzadzenie maja a po burzy poszlam na 40 minut biegow i z 15 minut marszu. A teraz jeszcze zanim zaczelam pisac przerobilam od Wild 1 filmik ale na nogi bo czuje ze chyba dzis troszke przesadzilam i moga mnie bolec girki ale tak jak chyba Wild mowi - jak boli znaczy pracują i sie wysmukla cialko. To jest cos niesamowitego - czuje to co Mgosia że moglabym cwiczyc i cwiczyc takze ciasta mam nadzieje wypocilam a po poludniu bylo naprawde zdrowe jedzonko wg planu. Aha Mgosia ja kupiłam belisse 40+, nie wiedziałam na co sie zdecydowac - u mnie 50 tabletek kosztowało 17zl z groszami, jednak skrzypowita tansza a jeszcze kupowalam w rossmanie jak byla w promocji ale zobacze jak to bedzie dzialalo. Ja rano wstane przed5 zeby zaliczyc filmiki na brzuch, aha audrey - wiem jak sie nie chce nieraz nawet wstac z pokoju do pokoju a o cwiczenich to u mnie mowy nie było bo przeciez zawsze padałam na pysk po calym dniu od 5 do 23 na nogach wiec gdzie tam mi do cwiczen, ale tak sie zaraziłam i mam nadzieje ze ty i które dziewczyny jeszcze nie zarazone to niedlugo bedziemy takie wycwiczone ze same wydamy plyte z cwiczeniami i ze zdrowym jedzeniem:). To dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pochwalę. Wprawdzie nie ćwiczyłąm wczoraj, ale za to rozwalałam pokój, calutki dzien. A dzis jestem od 5.30 na nogach i czeka mnie drapanie ścian, tak że cały dzień w ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×