Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani D.

Brak seksu w małżeństwie - pomocy

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
nds, męczący? mój mąż się tam w ogóle przy tym nigdy nie męczył bo praktycznie zawsze był na dole... ale ile jest takich zwiazkow? to promil promili w znakomitej wiekszosci to faceci musza sie meczyc w seksie, bo jest wiecej pozycji w ktoryhc to facet jst strona aktywniejsza a wiele kobiet w ogole nie chce sie kochac w pozycji na jezdzca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Pani D. Nie przejmuj się tym co pisze ten shelter. Facetowi po prostu nie staje i potrzebuje intensywnych podniet. Łatwiej powiedzieć to wina mojej żony bo się zaniedbała niż to moja wina bo mam problemy z erekcją :) I proszę nawet sobie taki pan dowód znajdzie bo przecież przy innych mu staje. Ciekawe tylko czy po 10 latach na widok tej jego bogini jednej drugiej czy dziesiątej też mu będzie stawał czy już mu się opatrzy i będzie szukał dwudziestej, trzydziestej lub pięćdziesiątej. Facet ma problem, ale przedstawia go tak by wyglądało że jest macho... Nawet gówno można ładnie opakować i ktoś kiedyś kupi... Ważne by dopisać do tego wiarygodną historyjkę. A to że ma 10 kochanek już go nie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
faceci wybieraja masturbacje bo widocznie spuszczenie z krzyza to wszystko czego potrzebuja [wybacz ze tak napisalam] mnie wibrator nie zadowoli i nie ma zadnego porownania z penisem kochanego faceta ale ja wlasnie o tym pisalem seks dla faceto jest duzo bardziej meczacy a przy tym duzo mniej przyjemny niz dla kobiet, wiec nic dziwnego ze wielu facetow wybiera masturbacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
meczacy? od kiedy? to dlaczego w wiekszosci mezczyzni zdradzaja? dlaczego funcjonuja burdele ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani D.
nddsdsdsds W seksie byłam nauczona inicjatywy. Okazało się jednak szybko, że mój mążwoli ją przejawiać. W zasadzie powinnam napisać nie inicjatywa tylko decyzja (częste zmiany pozycji, przekręć się tak a siak, nie tak itp.). Wierz mi, łatwiej było być bardziej bierną niż aktywną (choćby się chciało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
nagle jak sie okazalo ze kobiety nie zadawola sie wsadzeniem tylko chca czegos wiecej, mezczyzni sa zmeczeni :P zapracowani:p bo chcieliby byle jak...a tu dupa...zona chce byc zadowolona, usatysfakcjonowana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
od zawsze seks jest meczacy dla facetwo, to spory wysilek fizyczny tym bardziej ze wiekszosci obiet to klody, ktore rozloza noga i czekaja na trzaesienie ziemii w wiekszosci faceci zdradzaja? ciekawe z kim zdradzaja, z facetami? hmmmm burdele istnieje bo faceci maja z reguly wiekszy poped.... seks w burdelu bynajmniej nie jest dlugi i nie liczy sie przyjemnosc kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani D.
Dobra. Muszę się już zbierać, bo młode głodne a przede mną sen w wersji szarpanej (pobudka co 2-3h). Dziękuję za wypowiedzi. Jutro sobie je jeszcze przeczytam na spokojnie. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
W seksie byłam nauczona inicjatywy. Okazało się jednak szybko, że mój mążwoli ją przejawiać. W zasadzie powinnam napisać nie inicjatywa tylko decyzja (częste zmiany pozycji, przekręć się tak a siak, nie tak itp.). Wierz mi, łatwiej było być bardziej bierną niż aktywną (choćby się chciało). napisz jescze raz, bo nie... rozumiem,- mam na mysli o ostatnie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Nds, normalnie ciężko mi uwierzyć w to co piszesz? W dzisiejszych czasach kiedy dojrzałość osiągają kobiety wychowane na Cosmopolitan i Bravo Girl nie chcą się one kochać na jeźdźca? Ja mam wrażenie że ja ze swoim doświadczeniem nie dorównuję przeciętnej obecnej 18-latce choć oporów większych nigdy nie miałam (bo wychowałam się właśnie na cosmopolitan i artykułach pt co zrobić by twój facet krzyczał z rozkoszy i8 osiągał wielokrotne orgazmy (tak, to podobno możliwe) itp. Chyba że mówisz o kobietach dużo starszych ode mnie czyli np. w wieku mojej mamy. Jednak zakładam że ich z racji menopauzy ten temat już tak bardzo nie interesuje. Oczywiście nie wątpię że potrzeby mają, jednak z racji wyciszonych hormonów myślę że są one dużo mniejsze... Pani D. Kurcze nie wiem w takim razie co Ci poradzić. Ja się boję najbardziej że skoro już coś się zaczęło to ciężko to będzie zatrzymać a co dopiero cofnąć. Sama mam z tym złe doświadczenia więc i optymizmu w tej kwestii jakby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani D.
Pisząc wprost: Moja aktywność była mu nie na rękę. Wolał mnie bierniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Pani D, od jakiego czasu sypiacie osobno? Czy tak bylo zawsze i jak wygladaly Wasze sprawy damsko-meskie na poczatku Waszego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
nagle jak sie okazalo ze kobiety nie zadawola sie wsadzeniem tylko chca czegos wiecej, mezczyzni sa zmeczeni zapracowani bo chcieliby byle jak...a tu d**a...zona chce byc zadowolona, usatysfakcjonowana ! no niestety, ale zadowolenie kobiety jest znacznie trudniejsze i bardziej meczace niz zadowolenie faceta.... wiec sie nie dziw ze faceci wybieraja masturbacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale_shelter
zejdźcie ze mnie, bo primo nie mam żony (i nigdy nie miałem), a po drugie nigdy nie zdradziłem żadnej. preferuję krótkie/średnie związki i wolne układy. nie uważam się za poradnik małżeński. chciałem tylko napisać, dlaczego (być może) facet nie ma ochoty na seks. a wy główkujcie nadal, nic to że brzuchy rosną, a z paszczy jebie jak krowie spod pachy. psycholożki z pękniętym jeżem :D oczywiście po porodzie i małżeństwie dochodzi znudzenie, ale to nie moja działka bo jak napisałem w pierwszym zdaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
W dzisiejszych czasach kiedy dojrzałość osiągają kobiety wychowane na Cosmopolitan i Bravo Girl nie chcą się one kochać na jeźdźca? Nie, nie chca, bo czytaja w gazetach ze facet ma zapewnic kobiecie mega orgazmy, kilka pod rzad, ma byc swientym kochankiem a jak nie jest, to wymiana i nastepny, bo kobieta ma prawo do orgazmu o potrzebach facetow,ich zmeczeniu nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Nds, skoro jesteś facetem, to napisz mi w takim razie jedną rzecz: pisałeś wcześniej że łatwiej facetowi mówiąc wulgarnie zwalić konia czy tam spuścić z krzyża za pomocą własnej ręki niż kochać się z kobietą. W związku z tym: czego faceci szukają w burdelach? Czy tam panie wobią wyłącznie laski i kochają się na jeźdźca podczas gdy facet gapi się w sufit bądź na jej skaczące cycki. Bo jeśli tak to nadal rączka wypada taniej. Czyli podejrzewam że jednak faceci szukają w burdelu czegoś więcej? Czego? Potwierdzenia swojej męskości, atrakcyjności? Gdybym ja miała korzystać z usług faceta to chodziłoby mi o kontakt z facetem, dotyk jego ciała, zapach, mięśnie i wszystko to co kręci kobiety w facetach? Samo bzykanie, orgazm byłby sprawą drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1
o czym wy wogóle mówicie o seksie mężęm. Są typy facetów, którzy adorują swoje żony a są i tacy, ze należy siłą do seksu zachęcać" z autopsji wiem, ze twój facet nigdy się nie zmieni. mASZ DWA WYJSCIA ALBO SIĘ Z TYM POGODZIĆ ALBO SZUKAC NORMALNEGO.DECYZJA NALEŻY DO cIEBIE. jA PO 20 LATACH ŻAŁUJE , ŻE NIE ODESZŁAM. fACETOWI , KTÓREMYU ZALEŻY NA KOBIECIE I SEKSIE JEST INNY...............nIE ŻYJ ZŁUDZENIAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
W związku z tym: czego faceci szukają w burdelach? Zacznijmy od tego, jacy faceci chodza do burdeli.... tak jak pisalem, faceci z regulu maja wieksze poped....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Gdybym ja miała korzystać z usług faceta to chodziłoby mi o kontakt z facetem, dotyk jego ciała, zapach, mięśnie i wszystko to co kręci kobiety w facetach? nie jestem kobieta i nie wiem co kreci kobiety w facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
pale shelter, nie denerwuj się aż tak bardzo :D Sam pisałeś że unikałeś seksu z partnerką bo była mało atrakcyjna więc tak jak ktoś pisał zaprzeczyłeś sam sobie że wybierasz tylko te atrakcyjne. To Ty najechałeś tutaj na nas że pasibrzuchy więc nie dziw się że ktoś najechał na Ciebie. Swoją drogą nie zastanawia Cię ta niechęć do stałych związków??? Może jednak się obawiasz że nie podołasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
nds ale jesteś facetem i wiesz co kręci facetów w kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
mam ten sam problem wiem co mnie kreci, z facetmai ejst roznie jeden woli biust drugi intelekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
anioł, Ty masz niestety chyba rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
to po co mi facet? przeciez zwiazek, uczucie w nim polega na wzajemnym sobie dogadzaniu... w burdelu nie licza sie doznania partnerki? ha! wlasnie o to chodzi!!! facetom sie nie chce ! teraz slysze ze bzykanie mnie to wysilek ! kiedy duzo latwiej zyc dzieki technice... bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
oczywiscie ze kochanie sie z kobieta, zwlaszcza jesli kobiete chce sie zadowolic porzadnie to jst ogrom,ny wsyilek fizyczny kobiety tego nie rozumieja, bo dla nich to frajda sama, prawie zero zmeczenia, ale ktos musi odwalic czarna robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Facetow kreci wyglad kobiet, zapach ciala, to, jak sie poruszaja i wiele innych rzeczy. A czasami sami nie wiemy co nas fascynuje w danej kobiecie. Ciagnie nas do niej, lubimy przebywac w jej towarzystwie, a tak naprawde nie wiemy co nas tak w niej fascynuje. No i my tez lubimy tez sie przytulic do kogos bliskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
nie wiem co wy macie z tymi zapachami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
to sa wszystko wykrety pretekst by nie podac prawdziwego powodu niecheci do seksu bylam w takim zwiazku, w ktorym tylko na siebie popatrzylismy juz bylo wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
nds to tak samo jak z kobietami. Też mają różne upodobania. Ja też podobnie jak autorka, uciekam spać bo jutro rano praca... Swoją drogą nds ciekawi mnie dlaczego nie masz kobiety. Z tego co piszesz wydajesz się być całkiem sympatycznym facetem. No nic, miło się rozmawiało za co dziękuję. Kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
twierdza podalem cie powody niecheci do seksu, nie chcesz wierzysz, twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×