Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani D.

Brak seksu w małżeństwie - pomocy

Polecane posty

Gość nddsdsdsds
mam ten sam problem wlasnie dlatego ze jestem symaptyvzny to jestem sam... gdybym byl zimnym draniem... dobranoc, dziekuje za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
nddsdsdsds nie pisz tak kochajaca kobieta tez sie angazuje i rowniez wiele wysilku wklada w to, by facetowi bylo dobrze...sa takie pozycje w ktorych mozna sie kochac bardzo lagodnie, dlugo, miec przyjemnosc a nie meke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale_shelter
Ja też idę spać ale na koniec napiszę że kobiety w końcu mają za swoje :P Jeszcze 20 lat temu mogły "grać seksem" osiągając wszelakie korzyści (głównie materialne) i korzystały z tego bezwzględnie. Dzisiaj kobiece potrzeby rosną szybko (wyzwolenie, zmniejszająca się rola kościoła, moda, koleżanki itp) Z kolei facetom spada libido (GRY KOMPUTEROWE !!! , sprawy ewolucyjne-gatunek nie wyginie, piwo, samochody, dużo rozrywek, których kiedyś nie było, bądź były towarami luksusowymi). Kobiety więc mają przekichane. na krótką metę ratują się seks-wycieczkami do krajów 3 świata, gdzie nie dotarła jeszcze cywilizacja, ale za jakieś 50-80 lat, gdy już wszędzie będzie internet i piwo, to wszystkie burdele pobankrutują, z kolei powstawać będą męskie. Nawet prawiczki z kafeterii będą rozchwytywani. Nosił wilk razy kilka... :D :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
.....twierdza Z tym angazowaniem jest bardzo roznie,, nawet jesli kobieta kocha.... niestety jest tak ze zeby byl seks to facet musi sie wykazac aktywnoscia, kobieta nie. to jest podstwowa roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Ja nie wie co ndsd caly czas pisze o wielkim zmeczeniu. Ja to spostrzegam calkiem inaczej. Sex to przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Chyba jednak nie pójdę tak szybko spać :) Nds pytasz co z zapachami... Ja np. zauważyłam że facet pachnie tak jakoś specyficznie. Nie jest to zapach potu ani żadnych kosmetyków. To jakby piżmo. Jest kilka takich punktów na ciele w których czuć to wyraźnie. Np. w okolicach głowy-uwielbiam zapach męskich włosów (nienormalna jestem czy cos). Lubię widok pracujących mięśni i nie muszą to być jakieś mięśnie jak u kulturysty, ot zwykłe przemykające pod skórą ścięgna, żyły, i poruszające się mięśnie. W ogóle normalnie zbudowany facet w ruchu wygląda pięknie i koniec. Pośladki, poezja. A najgorsze jest to że takiego faceta mam sobie w domu i on wyłazi np. spod prysznica a ja mogę co najwyżej przełknąć ślinę bo i tak nic z nim nie zrobię, bo wiem że zmęczony albo mu się nie chce. A propos zmęczenia to uwierz mi że np. za naszych dobrych czasów to ja się pociłam, bo mój facet w 99% przypadków był bierny i tylko sugerował co robić by było dobrze. A że ja lubię być aktywna to dobrze się z tym czułam i takie męczenie zupełnie mi nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie, powodowało wzrost tych wszystkich hormonów szczęścia i dużo lepsze samopoczucie niż przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
gall anonimowo ja nie mowie ze seks nie ejst przyjemnoscia, jest ale przy okazji wielkim zmeczeniem dla faceta, duzym wysilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
mam ten sam problem dlaczego nie idziesz spac? potem bedziesz narzekac ze sie nie wyspalas... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
A propos zmęczenia to uwierz mi że np. za naszych dobrych czasów to ja się pociłam, bo mój facet w 99% przypadków był bierny i tylko sugerował co robić by było dobrze. A że ja lubię być aktywna to dobrze się z tym czułam i takie męczenie zupełnie mi nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie, powodowało wzrost tych wszystkich hormonów szczęścia i dużo lepsze samopoczucie niż przed No tak, samopoczcie po dobrym seksie jest znacznie lepsze niz przed.... no ale, zycie jest brutalne, nie kazdemu jest dany seks, nawet bycie z kobieta czy mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
mam ten sam problem, A ja na przyklad lubie zapach kobiecych wlosow. Czasami nie moge sie oprzec temu i jak widze piekne zadbane wlosy nawet u obcej kobiety to potrafie dyskretnie je powachac, by poczuc, jak pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziowapani
Jestem w 33 tygodniu ciąży i już ze 2 miesiące nie ma seksu... Myślę, że radzi sobie sam. Nigdy mnie nie poprosił czy nie zasugerował , żebym mu zrobiła w tym czasie posuchy loda. Tez sie nie przytula i unika mnie fizycznie. No cóż, kobieta z brzuchem jest widocznie aseksualna. Martwie sie co będzie dalej, jak to będzie wyglądac po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Hmm. pale shelter, w sumie to może jest jakieś światełko w tunelu. Bo gdyby przyzwolenie społeczne na zdradę kobiecą było takie jak jest na zdradę męska to nie byłoby tych wszystkich sfrustrowanych kobiet. Czytałam ostatnio na jakimś portalu o syndromie niedopchania, dokładnie tak to było napisane, kiedy kobieta jest zrzędliwa i w ogóle nie do życia. Gdyby były takie domy uciechy dla Pań, a korzystanie z nich byłoby akceptowane i rozpowszechnione tak jak to ma miejsce w przypadku Panów to myślę że przynajmniej część tych niedopchanych przestała by zrzędzić :D I jest to jakiś plus. Nds, mnie też trochę dziwi to co piszesz o tym wysiłku... Nie chcę nic sugerować ale trening czyni mistrza. Ja np. rozpoczęłam ostatnio nową serię ćwiczeń, zupełnie innych niż wykonywałam do tej pory. Dostałam takich zakwasów że myślałam że się nie podniosę z łóżka. Jednak po kilku dniach jest jakby lepiej, i te ćwiczenia zaczynają mi nawet sprawiać przyjemność. Może z seksem też tak jest? Gdybyś regularnie ćwiczył to może nie byłoby męczące? A co do bycia w związku to ja nie wierzę w to że nie jest dane. Uważam że każdy ma duże szanse na znalezienie drugiej połówki. Oczywiście trzeba patrzeć na to realnie i np. nie oczekiwać księcia z bajki czy też księżniczki. I dodatkowo im więcej się ma w sobie pozytywnej wiary w to że się uda i w sumie im mniej się szuka tej drugiej połowy tym większa szansa że się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
mam ten sam problem dlaczgo nie poszlas spac? ja o tym zmeczeniu nie pisze w kontekscie siebie, bo seku nie uprawiam, tylko w kontekscie facetow ogolnie to nie przypaddek ze wielu facetow po seksie od razu zasypia a kobiety chca sie prztulac rozmawiac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
zuziowapani no to troche niepookojace jest, ale po porodzie, moze wszysto wrocic do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Nds szkoda tracić czasu na sen skoro można w miłym gronie pogawędzić. Zuziowapani czy jakoś tak, może on się po prostu boi o dziecko? Gdzieś kiedyś słyszałam lub czytałam wypowiedź jakiegoś pana że właśnie jego żona jest w ciąży a on się boi z nią kochać bo jakże to tak miałby walić tego dzieciaka kut***em po głowie :D Poza tym może rzeczywiście jesteś dla niego w tym momencie aseksualna bo nosisz jego dziecko... A kobieta w ciąży nietykalna jest przecież. Ale na pocieszenie napiszę Ci że mam kolegę którego najbardziej kręcą właśnie kobiety w ciązy. Zawsze się za takimi ogląda na ulicy i fantazjuje czego to by z nimi nie zrobił. A facet jest naprawdę niczego sobie i w życiu bym nie pomyślała że ma takie fetysze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
. Uważam że każdy ma duże szanse na znalezienie drugiej połówki jestes optymistka, ja jestem realista szansa ze przestane byc singlem jest znacnzie mniejsza niz to ze umre nigdy nie bedac w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Nds, to zacznij uprawiać! No chyba że jesteś jakimś zakonnikiem albo księdzem. Choć ostatnio chyba w newsweeku czytałam że bodajże 60% księży ma kochanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Gall, to feromony, mówię Ci :) Nds, kurcze chłopie-a co Ci dolega że uważasz że jesteś na tym polu stracony? Żebyś Ty wiedział jakie ja czasem dziwne pary spotykam to się w głowie nie mieści. Mam z racji pracy kontakt z różnymi ludzmi i czasami nie mogę uwierzyć własnym oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Dla mnie moja pani, jak byla w ciazy, nie byla aseksualna i uprawialismy seks do samego porodu. I nie bylo zadnych obaw o pukanie dziecka po glowce:) . Troche edukacji w tym temacie i nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
mam ten sam problem zacznij uprawiac hehe dobre trzeba miec z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
co mi dolega? nie mamy tyle czasu by o tym pisac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
wiecie co naprawde przestancie z tym zmeczeniem :D to zmeczenie to jakas choroba cywilizacji w zyciu od zadnego faceta nie slyszalam ze go seks meczy...kazdy chcial sie pieprzyc i pieprzyc ...juz nie mogl ...a jeszcze chcial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonimowo
Twierdza pieknie to opisalas;) Jestem tego samego zdania, co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
gall, wiesz ja myślę że to dużo zależy od faceta. Np. sama mam mieszane uczucia odnośnie wspólnych porodów gdyż znam sytuację jakby z obu stron tzn ze strony kobiety rodzącej ale również po trochu ze strony mężczyzny bo mój bliski kolega zwierzał mi się właśnie z kłopotów z pożyciem po tym jak uczestniczył w porodzie swojego dziecka. Po prostu mówił mi że to silniejsze od niego ale nie może zapomnieć tego widoku i po prostu za każdym razem jak się zbliża do żony to przed oczami ma ten obraz tej głowki w tym rozerwanym i zakrwawionym kroczu. Mówi że seks oralny to już w ogóle przestał istnieć, natomiast wszelkie inne próby często kończą się fiaskiem bo nie jest w stanie zapanować nad obrazami jakie przemykają przed jego oczami i psują cały nastrój. Ale z drugiej strony np. mąż mojej kuzynki był przy wszystkich 3 porodach i teraz ma być przy czwartym więc jak widać z ilości dzieci zupełnie to mu w niczym nie przeszkodziło... Także co facet to inna reakcja i inne rzeczy mu po głowie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
z porodami to trzeba bardzo uwazac absolutnie nie mozna zmuszac faceta do bycia na porodzie, byl przpaadek ze facet zmarl na porodznie obrzydzenie do seksu po porodznie nie jest czyms bardzo rzadkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
Gall tak bylo :D nie wiem moze teraz mezczyzni 20+ do 35+ sa jacys inni ;) ale chyba az tak sie czasy nie zmienily... chyba ze te cholerne kredyty na domy i samochody nie pozwalaja normalnie zyc...i potem facet zamiast bzykac...siedzi w pracy, zaiwania za trzech zeby go nie zwolnili...bo chce swoj wypasiony dom i fure ;) bardziej tego pozada niz kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Nds, już nie przesadzaj, przed nami cała noc... :D Twierdza, kurcze to wszystko jest takie piękne na początku. Wtedy rzeczywiście każdy, albo przynajmniej większość chce. Mój mąż też chciał. I co z tego, jak z każdym miesiącem chciał mniej, aż mu chęci całkowicie zanikły. Z nową, młodą dupę pewnie by mu się zachciało. Ale z żoną, to tak jak kazirodztwo... To chyba nawet on sam mi powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Twierdza problem wymagan kobiet wzgledem facetow to inna bajka Jakis czas temu a Rzepie byl artykul, podnoszacy bardzo istotny problem w spoleczenstwie, prawie w ogole niezauwazalny, zwlaszcza przez kobiety. Problemem tym jest wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem mezczyzn, wymagania ktore sa sprzeczne i nierealne. Wiele kobiet, zwlaszcza tych singielek narzeka ze dzisiejsi faceci to dno, ze sa slabi, pytaja sie gdzie Ci mezczyzni. Narzekaja na jakosc facetow mowiac ze przez to sa skazania na samotnosc - typowa singielka mowi ze jest sama bo nie ma wartosciowego faceta z ktorym by sie mogla zwiazac. Kobiety nie zauwazaja ze wymagaja od facetwo nierealnych rzeczy. Faceci sie gubia, nie spelniaja wymagan kobiet, przez to sie czuja gorzej,traca pewnosc siebie i staja sie jeszcze mniej atrakcyjni dla kobiet. Drogie panie spojrzce na te wymagania. "Czy prawdziwy mężczyzna ma zachowywać się jak macho czy być miękki i grzeczny, nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności? Zdaniem Boba Hanssona mężczyźni żyją pod presją dostosowywania się do wielu norm. Mają obowiązek utrzymania rodziny, nie mogą okazywać uczuć i mają być silni. Szwedzi za najbardziej męską cechę uważają „roztaczanie poczucia bezpieczeństwa", a za najmniej męską niemożność utrzymania swej rodziny twierdzi. To trzeba zmienić.Pisarz Inti Chavez Perez również jest zdania, że wielu mężczyzn czuje się przygniecionych istniejącymi stereotypami. Rola mężczyzny dusi nas i nie pozwala być w pełni człowiekiem podkreśla.Podobnie uważa Pr Strm, autor książki „Ucisk mężczyzn i władza kobiet". Od mężczyzn żąda się, by byli delikatni i otwarci na ideały równouprawnienia, a jednocześnie pielęgnowali cechy tradycyjnie uznawane za męskie. Nie sposób tego pogodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....twierdza
mam ten sam problem to moze sama instytuacja malzenstwa to przezytek ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
Mam ten sam problem? sorry za pytanie, moze nie doczytalem jestes mezatka? cala to nie, rano wstaje,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×