Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

ja także chyba na tą pierwszą :) bo jest najprostsza :) hej dziewczynki u mnie na razie dobrze dziś kefirkuje na kefirach ale smakowych mam żurawinowy i truskawkowy 0 procent / 450 gram, do tego mam sok warzywny prowansalskie pola i to mój cały jadłospis na dziś teraz popijam kawkę i szykuję się do pracy nie wiem czy wam już pisałam ale bardzo ważne są przyprawy jak pijemy kefir warto do niego dodać cynamon bo wspomaga trawienie jak parzymy herbatę ścieramy do niej trochę imbiru bo przyśpiesza przemianę materii oczywiście papryczki chili, zioła prowansalskie, pieprz czarny i kolorowy, czosnek, cebula, papryka ostra, kardamon, tabasco - wszystko to przyśpiesza trawienie i usprawnia przemianę materii jest taka świetna dietka 3 d jest świetnie skonstruowana właśnie o posiłki i przyprawy które należy łączyć np sok pomidorowy z tabasco, pomidory z ziołami prowansalskimi, kawa z kardamonem, leczo z kurczaka z ostrą papryką czy omlet z cynamonem i kardamonem oraz kefir z cynamonem do tego obowiązkowo dużo herbaty z imbirem i mięty :) miłego dnia wszystkim od jutra mogę wrzucić tą dietę pierwszą którą podała Kiwi ale zmodyfikuję ją przyprawami będzie np kefir na ostro i kefir z cynamonem mięsko przyprawione i podobnie ze serem :) trzymać się nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Jedna - tak szybko poszło mi to 1,5 kg za dzień bo w pracy miałam dużo ruchu :) i bardzo mało jadłam za cały dzień właściwie tylko popijałam kefir rozłożony na 3 porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny no to dziś spróbuję jeden dzień głodówki ale kawy nie mogę sobie odmówić więc kawę z mleczkiem pije;( to co kiwi jesteś dziś ze mną ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawowa najlepszy jest ruch więc ja jak mam też dużo zajęc w pracy to mi też się jeść nie chce i to plus gorzej zawsze z weekendami .... to co spróbujemy tą diete co kiwi napisała ta pierwszą ;-)) jeśli tak to od kiedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no dzieciaczki śpią, a starszak w przedszkolu to mogę zajrzeć ja chyuba na tą przez 5 dni to i to a dwa dni do 1000 kcal to jest fajne np. jak jest jakiś wyjazd czy coś mi ubyło jak na razie jakieś 3 kilo, ale przy mojej wadze to nawet nie widać najważnejsze to jest to że nie jem na noc, lub np. pomidor a wcześniej to problem był bo mąż o 22 rozkładał całę żarełko to jadłam razem z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdegs a już myślałam że dziś sama będę ;-) to tak jak ja dużo mam do zgubienia i ... ciężko mi idzie... a dziś mam głodówkę i jak narazie się trzymam ale nie wiem, jak bedzie później... bo w pracy łatwiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś daję radę na jednodniowej głodówce jak narazie tylko kawka z mleczkiem potem 2 zielone herbatki i woda ;) mam nadzieję, że w domu też dam radę pewnie bedzie to trudniejsze ale postaram się ;-)) będę dzielna a jak tam dzionek u Was?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie wiem co robić:( chciałam zacząc tą diete kefir,ser i td ale jakoś nie mam do tego zaufania przeciez białko jedzą faceci na podniesienie masy zamiast schudnąc jeszcze przytyje heh nie wiem ale się boje , miałam dzis głodowac ale postawiłam na dzien sałatkowy:) mix sałat, rukola, rzodkiewka, kiełki, omidor, papryka wszystko polane sokiem z cytryny to bede teraz jeśc przez kilka dni:P:P:P ostatnio zamieniłam chleb chrupki na razowy i zdaje mi się ze przytyłam albo mnie tak wydeło bo kalafior jadłam, byłam znow po tą wage ale facet jeszcze mi jej nie dowiozł ma byc po południu, pojde potem jak nie bedzie to pojde gdzies indziej ile moge czekac na wage??? Miała yc wczoraj potem dzis rano a jak dzis poszłam to on w hurtowni był ehhhhh. Jakas ostatnio zła jestem, jakos mi cięzko nie moge już wytrzymac bez owoców ehhh wogole jakos przy męzu mi cięzko ale o tym pogadamy potem co i jak bo mała zaczyna płakac:) ehh dziewczynki potrzebuje wsparcia i motywacji bo cos mi zaczyna siadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi czasem tak jest że nic się nie chce ale i tak jesteś dzielna i dasz radę !!!! damy radę wszystkie a co ! a powiedz mąz twój pracuje na dojazdach?! a może ma teraz urlop że jest w domu ;-)) ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi dziewczyno
a co miałaś zrobić? Miałaś sobie zrobić nowego maila. I co? To jak ja ci mam kilka fajnych rzeczy napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się chyba udało bo jeszcze nic nie zjadłam dałam radę ;-)) a wy jak tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka idę zaraz na rowerek pojeździć, chociaż się wyładuję zmęczona jestem po całym dniu ale na szczęśćie dziewczynki już zasnęły, tyle nie dość że synek jeszcze szaleje i je co chwila budzi, to jeszcze mamy mega ząbkowanie, bo jednej idą 3 ząbki na raz,a druga nie dała sprawdzić dom mi wygląda jk pobojowisko, bo dzisiaj kleiłam masę pyzów na dodatek to jeszcze zaspałam, bo mąż mnie nie obudził (zawsze wstajemy o 5, ale dzisiaj się mu zaspało i szybko się zebrał i pojechał, a ja spałam póki teściowa nie zadzwoniła o 7 rano) w każdym razie 2 godziny w plecy dziewczyny skąd wogóle jesteście? ja podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny z samego rana ;-) taka jedna i co ciuszki fajne ;-) z tego co piszesz to chyba tak ;-)) super gdegs oj kochana to współczuję z tymi ząbkami a jeszcze obie na raz ;( no ale co zrobić za jakiś czas wszystko minie ;-) a ja jak wczoraj pisałam udało mi się pierwszy raz w życiu wytrwac i zrobuić głodowkę ;-0 bardzo się cieszę z siebie i dziś już waga ciut mniej pokazała ;-) 103.3 ;-)) oby tak dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także witam z rana :) moja waga także póki co bez zmian , dziś postaram się aby było dietetycznie choć nie będzie to dzień kefirowy - nie mam smaku na kefir :) na śniadanie zjadłam płatki owsiane z wiśniami i czuję się syta mam w planach dziś połazić po sklepach i poprasować - ja to mam zawsze pełno prasowania :) moje córy mają tyle ciuchów, że głowa mała :) życzę wszystkim powodzenia - będę dziś zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zawsze dużo prania, dlatego, że odpieluchowuję córę :) i czasami się jej zapomina powiedzieć, że chce siusiu to leje w majty. Co dziwne pamięta powiedzieć, że chce siku jak ma coś założone np. tetrę i majtki lub pampersa, a nie pamięta jak lata zupełnie na samych majtkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka my juz po spacerku (odprowadziłam synka do przedszkola) więc dziewczynki zasypiają a mnie szlag normalnie bierze, bo pomimo diety to waga stoi w miejscu! za dzień-dwa dostanę @ i dlatego przeważnie to przed @ mi 4 kilo przybywało a potem jakoś znikało nie wiem jak więc teraz nie mogę się doczekać żeby coś spadło ale takie momenty to potrafią dobić u mnie też stosy ciuchówzawsze pamiętam jak synka oduczałam pieluch to jak latał w majtach to siadał na nocnik i zrobił siku tylko tych majtów zawsze zapominał zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawowa to co od kiedy kefir zaczynamy ;-) ja tak myślałam od jutra co ty na to?! jestes ze mna?! ja też miałam na śniadanko jogurt naturalny troszkę mussli i otrębów owsianych ;-) też czuję się syta na drugi posiłek mam przewidziane serek grani i do tego ogórek i pomidor ;-) taka jedna ja juz mam spokój z tym bo mój synek ma skończone 3 latka wiec jest samodzielny ale też to przechoiłam powiem ci ze teraz to najlepsza pora oduczenia sikania w pieluchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta A.
ja zaczynam kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna na początku to go jeszcze tak o 23 wysadzałam na nocnik bo on tak o 19 chodził spać teraz o 20 ;-) ale za to teraz już przesypia całe noce i czasem potrafi się przebudzić że chce siusiu ;-) nie powiem że mu się może ze dwa lub 3 razy zdarzyło posiusiać no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawowa jestem za tylko mam pytanie co z kawa bo w pierwszym dniu pisze a potem ;( bo ja musze przynajmniej 1-2 wypić i to z mlekiem... wiec... a ty?! bo reszta to ok ;-) czy kawę można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka u mnie będzie z tym ciężko, bo ona jest wściekła jak się ją budzi, czytam, że dużo osób właśnie dzieciaki wystawia ok. 23-00, nie wiem jak przebrniemy przez ten temat. Ja się nie mogę swojej diety doczekać :) może w między czasie zacznę się wprowadzać na 1000kcal. Tylko zakupy muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna mój syn też nie spał nigdy twardo i nawet jak z fotelka go chcieliśmy przełożyć to zawsze się budził a potem mu to mineło a jak go wysadzaliśmy to na śpiku ;) da radę a ja jeszcze tak jak miał już isć spać to nie dawał mu tyle płynów i nadal mu ograniczam ;-) w dzień do woli ale tak 1 1,5 przed mniej ;( no trudno zawsze mu tumacze że rano dostanie dużo a ile twoja córka ma ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rok młodsza od mojego synka bo on jest 2009 rocznik ;-) to i tak super jak już sie uczy bez pieluchy myśmy też tak mieli i tak jak miał 2.5 to już było ok w nocy ;) wiec spoko ;-)) dziewczyny a co z kiwi bo wczoraj miała chwile zwątpienia..,. KIWI jesteś?! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też liczę na te 2-2,5 roku, że się odpieluchuje :) ale z dziećmi to różnie bywa, czasami mają zwrot akcji i bunt nocnikowy. no właśnie jak tam Kiwi :) działaj kobieto działaj!! najgorsze jest to, że powoli też mi się marzy drugie dziecko, coraz więcej o tym myślę, ale najpierw to chyba wypada schudnąć :) potem nacieszyć się ciałem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×