Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Hanka33 ta starsza tez dopiero wstała :P obudziła sie rano zjadła sniadanie połozyła sie i jeszcze zasneła :) ogolnie ja lubie porzadek wiec nie mam co robic i czas mam dla siebie :) odkurzyc powinnam ale kurde nie chce małej obudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 ja nie cierpie bałaganu w moim domu nie ma prawa nawet jeden kubek stac brudny bo juz mnie wnerwia :) wszystko musi byc czyste i na swoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 moj mąz mnie dzis spytał czy 2kg na tydz to nie za duzo , czy mi nic nie bedzie i td ale kurna przy takiej masie ciała to normalne ze wiecej leci bo to woda spada czy tuszczyk troszke tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ciężko z tobą ... ;-) nie obraź sie ale przy dwójce dzieci to jak dajesz radę ... ja mam jednego i wiem jak to czasem potrafi nabałaganić a w jego pokoju... sprząta raz na tydzień ;-) sam więc... nie wiem czy lepiej jest przed czy po sprzątaniu w końcu jego pokój ;-)) ja lubię czystość ale nie przesadzam ;-) w końcu wychodzę z założenia, że dom jest do mieszkania a ja nie jestem jego niewolnikiem ;) mam kumpele która jest pedantką na tle czystości i kiedyś jak mnie odwiedzała to miałam stresa czy wszedzie kurze wytarlam i w ogóle.. ale teraz jak przychodzi to poprostu się smieję i jak co to mogę jej dać szmatkę ;-) ja sie nie obreżę jak mi posprząta ;-)) jak coś znajdzie ;-)) ona wie o tym bo kiedyś ję nawet mówiłam też się śmiała i mówiła że sama walczy z tym ;) ale tak już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 mam takie zboczenie ze sprzatam na bierzaco, zmyam na bierząco i td:) w szafie układam prawie codziennie jak zrobie bałagan:) takie juz mam zboczenie :) moje dziecko umie się tez zajac samo sobą układanki czy cos takiego:) jak ona robi bałagan to ja ganiam do sprzatania albo sama sprzatam jak konczy zabawe:) znim pojde spac dom musi lśnic:) juz tak mam:) nawet w łozeczku małej musi byc wszystko ułozone aby to miało rece i nogi:) juz taka jestem:) duzo osob się dziwi jak ja to robie przy 2ce dzieci:) kurwa jak sę chce to wszystko mozna :) wstaje rano sciele łozko, robie sniadanie zanim je podam to juz zmywam po sniadaniu zaraz zmywam, scieram potem kurze,odkurzam:) przecieram wszystko w kuchni i łazience :P nie wiem juz tak mam ze dbam aby było czysto:) chociaz jak ktos przyjdzie to nie musze mowic sorki za bałagan ale nie miałam czasu blablabla bez obrazy ale jesli człowiek się zorganizuje to bedzie miał porzadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 moja siostra ma 2ke dzieci jak do niej jechałas to sie rzygac chciało, ciuchy rozjebane, zlew pełen garow, prania w huj, łozko rozwalone zabawki rozwalone i jak zwykle miała wymowke bo 2ka dzieci, az mi sie słabo robiło jak na to patrzyłam:-/ dzieci to nie wymowka do bałaganu:-/ jak ktos sprzata sporadycznie to jasne ze ma syf albo spi uj wie do ktorej:-/ jak by sprzatali luydzie na bierząco to by mieli czysto. Ja jesli robie cos to moja cora ma ochote to mi pomaga, sciera kurze, obiera ziemniaki , kroi marchewke:) chce pomoc prosze bardzo:) ona ma zajecie uczy się czegos i ja swoje zrobie:) niech mi nikt nie mowi ze ma bałagan bo dzieci sa w domu :) bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ale czasem to mi się poprostu nie chce więc cie podziwiam, że tak rano zaraz kurze, odkurzanie .... ja owszem dbam o prządek ale też nie przesadzam jak nie pościelę łóżka to przecież nic sie nie stanie w końcu moja sypialnia i nikt tam nie ma prawa wchodzić wieęc ... każdy jakieś wady i zalety musi mieć ;-))) a powiedz bo pytałam wcześniej ćwiczysz coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ja tak nie dopuszczam też nie nawidze ciuchów porozwalnych i garnków w zlewie co to to nie..... to też mnie szlak trafia jak tak widzę u kogoś ... tu masz rację i jak najbardziej sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 do ginekologa miałam wizyte na 21 sierpnia ale udało mi się wczoraj dostac:) i powiedziała ze moj urlop juz się skonczył heh juz mi wszystko wolno:) planuje kupic rowerek i na rowrku jezdzic jakies 2,3h w nocy jak dzieciaki bedą spac:) włacze jakis film i bede kręcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 ja nie potrafie usiąsc na dupie i nic nie robic :( ciagle sobie zajecia szukam:-/ jakos tak juz mam :-/ a propo łozka mamy 2pokoje wiec niestety mus nie mus łozko musi byc poscielone :) ogolnie to mnie wnerwia widok rozwalonego łozka:-/ np kosmetyki mają swoje miejsce a moj mąz stawia je na wannie a ja az się gotuje jak to widze wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 podłączyłam sobie pas na brzuch nie wiem czy cos daje ale skoro siedze to co mi szkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak się ma dwa pokoje to dużo tłumaczy.... a ja teraz czas na drugi posiłek a co kefirek ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 wiesz mamy mieszkanie 40m ale swoje i nie na kredyt, nikt nam go nie dał sami na nie zpracowalismy:) wole mniejsze mieszkanie niz kredyt na głowie :-/ a pasik vibroaction:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no tak my mamy dom i kredyt ;( ale ja jestem zadowolona bo naprawdę warto było nie załuję decyzji mieszkamy już 5 lat i tak pomału sobie robimy bo jeszcze mamy troszkę do skończenia ... a jeśli chodzi o tabletki to nie biore bo przez nie jak kiedyś brałam to przybrałam na wadze i tera nie powiedziałam .... a ty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie powiem ze to wygodne jak sie bierze tabletki ale ...ja już się przyzwyczaiłam i jakoś ponad 3 lata daje radę bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi dziewczyno
Kiwi pytanie. Karmisz? I co ta gin ci przepisała? Bo przy karmieniu nie można dwuskładnikowych. Szlak mnie trafia jak lekarze przepisują tabsy bez badań hormonalnych, jeszcze osobie, która ma je rozchwiane i będzie miała jeszcze na pewno 2 miesiące. Potem się dziwić, że kobiety tyją, albo się źle czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi dziewczyno
Nie chodzi o to czy chcesz czy nie. Tylko czy to, co ona tobie przepisała ci spasuje. Poza tym mąż chyba też ma trochę rozumu i nie będzie naciskał przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są inne metody ;-) ja teraz też nie mogę sobie pozwolić na dzieck choć bardzo bym chciala ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi dziewczyno cilesi czy cos takiego probuje rozczytac na recepcie i chyba to tak brzmi:P, wczoraj gin mi powiedział ze mozemy to moj mąz się juz wczoraj do mnie dopadł:-/ ehhh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kiwi ;) jak idzie odchudzanie i zrzucanie wagi ? widze topik przetrwał i ma się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarie jak dla mnie świetnie:) w miesiac czasu 8kg:) było 102kg jest dzisiaj 94,2kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×