Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

hej , ja wczoraj już padłam :) po pracy ale dziś jestem :) ruch zrobił swoje - mam ładny spadek po pierwsze Astralko nie chciałam Cię urazić, po prostu było mi żal Kiwi że musi się ze wszystkiego tłumaczyć i odpowiadać na taki ostrzał.... mam nadzieję, że będziesz zaglądać trochę się bałam, że nasza Kiwi podda się i odejdzie, a sama wiem po sobie byłam na różnych forach i wiem jak ważne jest wsparcie i pomoc bez wytykania - dlaczego tyle ważysz itp.... właśnie wypiłam sok grejpfrutowy kawkę i zaraz wypiję sobie kefir spróbujcie wypić na czczo szklankę soku z grejpfruta u mnie na przykład pita każdego dnia hamuje poranny apetyt :) do później - trzymajcie się babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo cześć dziewczyny już jestem kilka dni przerwy a tu tyle się działo ;-)) właśnie czytałam wasze wypowiedzi i... ach co będę pisać lepiej nie ;-)) Foxy jak tam mąż lepiej?! Kiwi jak tam dzieciaczki jak mała maluda ;-) ja za moim tak się stęskniłam a on mnie tylko wyściskał i pobieg bo nie maiał czasu bo... i tak to jest mama stęskniona po tygodniu nie widzenia a tu... ;( no ale cieszę się że on zadowolony i wiem że teraz ju z go mogę smamego na wakacje do babci dać ;)) na wagę nie wchodizłam bo ;( no cóż mam się okłamywac troszkę przez weekend pojadłam ale na usprawiedliwienie też miałam wysiłek popływałam troszkę w jeziorku i na rowrze wiec ;-)) nie zupełnie całkiem grzeszyłam ale już wracam na swój tor więc do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe pytanko do kawowej bo tak jakoś się pogubiłam z twoim poprzednim niciem wiec jakbyś mogła mi wyjaśnić kto ty... ;-) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ja też niestety podjadałam przez to, że stw, że muszę się wyszaleć z jedzeniem skoro zakupiłam dietę :D głupie, ale tak mi będzie lepiej zerwać z nałogiem.. waga nadal podobna dobre i to, że nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziś nie zjem śniadanka bo raz że mi się nawet nie chce wiec co bedę jadła na siłe ;-) a dwa to chociaż nadrobie to co w weeekend dobrałam ;-) a muszę też pomyśleć nad taką jednodniową głodówką jak wy dziewczyny... ;-) czy ktoś by sie tez przyłączył np jutro co wy na to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam sie i ... czasem można sie wku.. no ale ... dziś chyba mam dzień bez sniadania bo nawet mi się nie chce wiec... odpuszczam tym bardziej że czas mojego posiłku minoł następny może być dopiero po 12 ;-)) jak to dobrze czasem sobie coś narzucic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam sie i wszystko znikło błąd ... czasem można sie wku.. no ale ... dziś chyba mam dzień bez sniadania bo nawet mi się nie chce wiec... odpuszczam tym bardziej że czas mojego posiłku minoł następny może być dopiero po 12 ;-)) jak to dobrze czasem sobie coś narzucic ;)) no widzisz to tak jak ja ale teraz bierzemy się za siebie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dzisiaj wpadnę wieczorkeim, bo nie mam za bardzo czasu ale dietkę trzymam kiwi a o jakich lekach mówisz? bo ja tez się zastanawiam, ale się kurcze b0oję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę jednak częśc przeszła ;-) sorki ale .. błąd był na stonie i ztąd tyle moich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to teraz juz jasne ;) kawowa ;-)) mykaj pracować i ćwiczyć a ja w pracy zaległości z wczoraj ;-)) no właśnie dziś jeszcze nie było kiwi więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawowa co zrobiłaś że tyle masz na wadze mnie ;-) bo ja zamierzam chyba jutro sobie glodówkę zrobic a tak na jeden dzień niech się organizm oczyści ;-) czy ktoś chetny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ja bym chyba nie dała rady bez jedzenia tylko na samej wodzie czy herbatkach to nie dla mnie, znajoma była aż tydzień za zgodą lekarza podziwiam.. bóle głowy i te sprawy murowane, ale straciła momentalnie kilka kg tzn., wodę pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja bym tylko tak jeden dzień spróbowała ale nie wiem czy dam radę ;-) dlatego szukam kogoś kto się dołączy razem zawsze raźniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi porzucila dietkę
i nawpiewrzala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi porzucila dietkę
i nawpiewrzala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowa Dietkującaa jestem jestem:) mam troszke biegania, dziś byłam na pobraniu krwi rano potem zakupy i jeszcze goście dopiero pojechali a nastepni się pchają heh, dietke dalej prowadze, mąz w domu wiec korzystam i załatwiam różne sprawy bo akurat mam z kim dzieci zostawić :) kurna przyzwyczaiłam się do tego pierwszego nicka:( Hanka33 ja jutro robie głodówke :P moge się przyłączyć :) chyba w każdą środe będe robić :) GDEGS ja byłam u lekarza od chorób metabolicznych a 22 ide do dietetyka, tez się bałam bo wstyd mi było na samą myśl że mam komuś sadło pokazac ale poszłam i nie załuje:) taka-jedna33 dzieciaki wporządku starsza szczęsliwa bo tata w domu :) na krok go nie odstępuje a jak musi jechac gdzies sam tak jak np teraz pojechał sam to jest ryk i wyk bo ona chce do taty:), jak tam ta twoja dietka? Wogóle faceci sa jebnięci , wczoraj siedzimy gadam z mężem on coś tam mamrocze a ja do niego nie cieszysz się że się odchudzami wiecie co mi odpowiedział???? "Tak ty schudniesz poznasz kogoś a mnie w dupe kopniesz i tyle cie bede widział" noż kurwa szlak mnie trafił takie farmazony pierdoli, zamiast się cieszyc ze będe wygladac tak jak wtedy gdy mnie poznał to ten mi tu takie bzdury gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie że na takiej diecie mozna schudnąc? jedna z dziewczyn na forum bardzo poleca te dietke.. trwa 10 dni i chudnie się na niej od 7 do 12 kg..ona osobiście schudłam 9 kg a jej koleżanka np 11kg po diecie oczywiście należy uważać i ograniczać jedzonko... więcej sie ruszać itd. Oto dieta: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D I E T A N O R W E S K A Aby osiągnąć zadowalający rezultat, najważniejsze jest to, żeby jeść każdy z produktów wymienionych poniżej. Mniej ważną rzeczą jest to, ile się je. Jeśli przerywamy kurację, musimy potem zacząć od początku. Po dwóch tygodniach (kuracji nie można przedłużać) można osiągnąć spadek wagi aż do 10kg. Po zakończeniu programu łaknienie powinno się znacznie zmniejszyć, ale należy unikać produktów z dużą zawartością skrobi. Jeśli pomimo schudnięcia 10kg w pierwszej rundzie stosowania diety uważamy, że mamy jezszcze pewne nadwyżki do zrzucenia, to po miesiącu od zakończenia pierwszego etapu rozpoczynamy odchudzanie od nowa. Śniadania: Codziennie grejpfrut, 1 lub 2 jajka, herbata lub kawa (z wyjątkiem poniedziałku, kiedy to jemy 3 jajka na twardo lub na miękko, ale zawsze gotowane) PONIEDZIAŁEK Lunch: 3 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata Obiad: 3 jajka, surówka (np. z marchwi, ogórka, selera naciowego, korniszonów, pomidora), herbata/kawa, 1 kromka chleba WTOREK Lunch: 1 lub 2 jajka, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, herbata/kawa ŚRODA Lunch: 1 lub 2 jajka, szpinak (gotowany), herbata/kawa Obiad: 2 kotlety z jagnięcia (można zastąpić np. kurczakiem lub indykiem- oczywiście bez skóry), seler naciowy, pomidor, ogórki konserwowe, herbata/kawa CZWARTEK Lunch: surówka z warzyw, grejpfrut, herbata/kawa Obiad: jajka, biały ser, gotowany szpinak, 1 kromka chleba PIĄTEK Lunch: jajka, szpinak, herbata/kawa Obiad: ryba, surówka, 1 kromka chleba, herbata/kawa SOBOTA Lunch: sałatka z owoców (bez cukru) i nic innego Obiad: dużo wołowiny, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone lub konserwowe, herbata/kawa NIEDZIELA Lunch: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut Obiad: zupa jarzynowa (na wywarze z warzyw, bez zasmażki czy śmietany), mięso z drobiu, pomidory, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, herbata/kawa P A M I Ę T A J! Do surówek i sałatek warzywnych nie używamy oleju ani dressingu Kawę i herbatę pijemy bez cukru i śmietanki (dozwolone w małych ilościach są słodziki) Mięso na obiad możemy przyrządzać w opiekaczu, na grillu lub gotować. Dotyczy to również ryb. Absolutnie nie wolno nam smażyć mięsa na tłuszczu ani z dodatkiem tłuszczu. Jajka można spożywać tylko w postaci gotowanej. Powinno się ograniczyć do minimum spożycie soli, pić dużo wody mineralnej, herbat ziołowych (do 3l dziennie). Woda pomaga nam oczyścić organizm, zmniejsza uczucie głodu, a do tego, przy okazji dobrze wpływa na cerę. Dietę opracowali lekarze i fizjolodzy ze szpitala uniwersyteckiego w Oslo. Jest ona bardzo skuteczna pod warunkiem rygorystycznego przestrzegania zaleceń. A wszystko po to, aby w organizmie nastąpiły chemiczne zmiany w przemianę materii, czyli jej przyśpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno spotkalam moja dawna znajoma i nie moglam uwierzyc wlasnym oczom jak schudla.......i udalo mi sie wyciagnac w jakis sposob to zrobila. Otoz stoswala diete ktora wygladala nastepujaco: Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina noc godz 22.00 -3 razy numerek z ukochanym to sobie dodaje kto chce!! Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam!!! Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcl.Kolezanka w taki sposb schudla 15 kg.A druga kolezanka co zaczela diete tydzien temu juz prawie 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie diety znalazłam na forum:P to co dziewczynki którą wybieramy:P:P:P mi by było chyba najłatwiej na tej pierwszej nie ma pierdolenia gotowania srania i td heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam te diety i... no nie wiem czy sie też nie skusić ale masz racje ta pierwsza jest najprostrza i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale nie miałam czasu zajrzeć wczoraj :) Kiwi u mnie akurat to samo.. jakoś tak niby się cieszy, ale i tak ma głupie gadki pod tym względem. Wiadomo nieatrakcyjna żona to minus i plus całej sytuacji.. nikogo sobie nie znajdzie :D dzisiaj moje nowe ciuchy przyjdą jeszcze jakieś fajne buty na obcasie chce sobie kupić :) najpierw będzie taka zmiana. Kurcze a może mogłam sobie zamówić o 1 roz. za małe :p bym miała większą motywacje hehe! Hmm ja już pisałam zamówiłam sobie zestaw na 1 tydzień na początek diety Cambridge nie wiem kiedy zacznę stosować, najpierw musi przyjść paczka, ale nie mogę się doczekać :) znajoma po niej schudła, ale i też efekt jojo powrócił, ale to dlatego, że zapewne zaczęła od razu po diecie normalnie jeść. Z każdej diety trzeba potem powoli wychodzić i nie rzucać się od razu na jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×