Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Gość kiwi dziewczyno
Wiecie co? Moje dzieci były odpieluszkowane w wieku 12-13 miesięcy. :) Da się. Nie dajcie sobie wciś kitu, jakoby dziecko musiało się nauczyć trzymać zwieracze i dopiero wtedy się pieluchę zdejmuje. Dziecko dopóki nie poczuje, że ma mokro, dopóty nie będzie się kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja córkę uczyłam nocnika od 10mieś. życia mimo, że zawsze do niego sikała, nigdy sama nie dała znaku, że chce. Dopiero przełomem okazał się punkt, gdzie latała po domu na samych majtkach, sikała ile wlazło, leciało po nogach i skojarzyła. Mokra pielucha nic nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dziecko jest inne ja też zaczynałam wcześnie z nocnikiem do od 7 miesięcy i sama go wysadzałam potem poszedł do przedszkola jak miał 16 mc i ... pieluch po pół roku już było ok ;-) pielucha nawet w przedszkolu była nie potrzebna czasem tylko do spania była no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja znam dzieci co mają 3l i nadal robią do pieluchy, nie można wymuszać tego etapu, bo będą odwrotne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna czyżbyś miała 33 ;-) tak jak ja ;-)) też mi się drugie dziecko marzy ale praca ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibasek
Jesteś przeciwko GMO? Poprzyj petycję zakazującą obrotu genetycznie zmodyfikowaną żywnością na epetycje . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po drugim posiłku serek wiejski z pomidorkiem i ogórkiem ;-) a na obiadokolacje ?!.. jeszcze nie wiem ale cos się wymyśli ;-) a wy jak tam coś cisza sie zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi dziewczyno
taka-jedna33 dokładnie właśnie o tym pisałam. 3-latki i nie można wymuszać, to co? Czekać, aż dziecko będzie miało 5 lat? Dopóki pampersa nie zdejmiesz, to dziecko się nie n a u c z y. Wyrzucasz z użycia jednorazówki w wieku 11-15 miesięcy, przyzwyczajasz ostrożnie do nocnika i to wszystko. Ja tutaj nie widzę żadnego wymuszania. Z resztą do nocniczka można przyzwyczajać wcześniej, tak jak sama to robiłaś. A z drugiej strony, przecież jak my byłyśmy niemowlakami to byłyśmy na tetrówkach i wszystkie dzieci w wieku 1,5 roku dawno siusiały do nocników. To era pampersów sprawiła, że 3-letnie dzieci jeszcze z pieluchą chodzą, bo tak jest rodzicom wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam!!!! Jestem:P dzis już w lepszym nastroju:) mąz mnie dalej chyba próbuje od diety odwieżć bo wczoraj jem sałatke polałam ja jogurtem zero % tuszczu i bez cukru a ten do nie ze jedzac smietane to napewno nie schudne to go zjechałam aby mi sie nie wcinał co ja jem jak nie wie co mam na talerzu, dzis jadłam sniadanie o 7 to ten do mnie znow ze wpieprzając płatki z mlekiem to ja nie schudne a jadłam płatki musli z mlekiem 0,5% i to poł szklanki i 3łyzki musli, potem mi próbował dosrac ze jedząc 5posiłkow dziennie to ja napewno nie schudne nie wiem o co mu chodzi, na kazdym kroku mnie zniechęca:( ale niech spada kupiłam baterie okazało się ze waga jest sprawna wiec dobrze ze nowej nie kupiłam, mimo ze ostatnio pofolgowałam jadłam czasem kanapki po 20:p i owoce i tak teraz się warzyła po obiedzie i mam ponad kilo do tyłu co mnie znow zmotywowało ze schudłam:P wkurwia mnie to jego paplanie :( nie wiem co on taki drażliwy zamiast się cieszyc to jakies jazdy mi robi. Jutro rano się zwarze przed sniadaniem zobaczymy co waga pokaze :) teraz pokazuje 94,8kg:P:P Od wczoraj jem sałatki , dziś musli z melkiem, sałatka a na obiad to co wczoraj:) piers z kurczaka z papryką i szpinakiem na parze mniam:P:P:P dziewczynki napewno się nie poddam:) nie mam czasu tak teraz pisac:( moj wrocił na tydzien i potem dalej do pracy, wiec korzystam i załatwiam swoje sprawy dzis znow byłam u lekarza jednego i drugiego jutro znow na badania uja idzie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi dziewczyno coś mi się z kompem zrobi ło nie moge wejsc ani na maila a ni na allegro nie wspomne o fejsie:( nie moge nawet maila załozyc :( pamietam o tobie pamietam jak uda mi się z tym ogarnąc to napewno ci go podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie wszystko wykasowało ;( jak tam jesteście?! ja lecę zaraz synka połozyc i jak nie zasnę to jeszcze do was zajrzę ;) kawowa to co od jutra kefir ja sobie nawet kupiłam wiec ;) kiwi ja bym się tam mężem nie przejmowała wirecz przeciwnie bardziej powinnaś się mobilizować zeby mu udowodnić że ty jesteś dzielna i osiągniesz swój cel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka dobrze piszesz :) mężowie już tacy są, ale w głębi duszy na pewno się cieszy :) A ja od wczoraj mam zmartwienie, mała ma gorączkę coś ok. 38 stopni , czasami lekko wyżej i się zastanawiam czy to od ząbkowania czy może 3dniówka się szykuje.. :/ oby nie.. U mnie dieta na razie mizernie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć taka jedna oj to ci wspólczuję mam nadzieję ze to tylko ząbki więc szybko minie ... biedne te dzieciaczki ;( a ja dziś zaczynam mam nadzieję że razem z KAWOWĄ nową dietę i dziś mam kefir ;-)) cały dzień no zobaczymy czy bedzie spadek wagi ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki dzis weszłam rano na wage zaraz po obudzeniu i waga pokazała 94,2kg:):):) w miesiąc czasu spadło 8kg:) jak ustawic tą stopke z kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje kiwi ;-) bo jest czego gratulować ;-)) to teraz masz większą motywację ;-) do walki dalej a stopkę to chyba ustawiasz moje konto jeszcze tego nie robiłam ale sądzę że to tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 Już znalazłam ale nie moge ustawic bo wpisuje swoje hasło a ciągle wyskakuje ze to nie to :P aj tam w dupie z ta stopka :) humor mam dzis rewelacyjny maz mnie o dziwo wychwalił że ho ho:P nie wiem czego on sie tak boi przeciez go nie zostawie :) ehhh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tak to jest juz z nimi ;-) oni poprostu potrzebują wiecej czasu żeby się z pewnymi sytuacjami zapoznać ;)) u mnie też tak było... ;-) A ty jak tam sniadanko zjadłaś co miałaś pysznego ;-) bo ja kefir ... zastanawiam się czy dziś walczę sama czy nasza koleżanka KAWOWA walczy ze mna ... wczoraj obiecała a dziś jej nie ma jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kalafiorek, 3plasterki pomidorka i troszke papryki:) zaraz czas na drugie sniadanie ale nie wiem co zjesc:) kurna ja mam mieszane uczucia do tej diety:-/ nie boisz się ze na tej diecie przytyjesz? Ja się boje bo kefir, ser to chyba białko nie? A białko jedza faceci którzy budują mase :-/ chyba ze się myle :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo stosowałam kiedys dukana i tam jest też duzo bialka a chudnie się ;-) o to jestem spokojna tylko trzeba po każdej diecie stopniowo wychodzić i nie wracać do złych nawyków;( to był mój błąd! a tak spoko ja po diecie kopenhaskiej mam metode 3 posiłków i powiem ci ze to mi teraz duzo ułatwia i nawet moj żełądek też to zaakceptowal i ne doma się po za tymi godzinami ;-) wiec łatwiej mi rano kefir ok 130 kal i popołudniu też tak no i na obiadokolacje wiec w sumie to razem bedzie gdzieś 390 kal wiec sama zobacz jak mało a nawet jak wypiję jeszcze jeden kefir to i tak mało kalori ;-) potem i tak bedę na 1000 -1200 kal bo to najlepsza dieta bo możesz wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 tez moze nad nia pomysle tylko nie wiem czy jest sens skoro jem dużo warzyw czasem kanapke z chrupkiego chleba z wędliną, piers z kurczaka na obiad musli z mlekiem i takie tam i spadło mi 8kg w miesiac czy się pchac na diete kefirową i td :P tak mi chyba dobrze:) zobaczymy ile w tym tyg zgubie :) fajnie by było jak by kolejne 8:P to juz by było 86kg:) mieszkam obok rynku i to najtanszego w całym miescie :P wiec warzyw mam pod dostatkiem i to za grosze :P więc stawiam chyba na warzywa :P chyba musli zjem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tak naprawdę liczenie kalorii i jedzenie wszystkiego jest najlepsze więc ... pozostań sobie na swojej diecie ;-) jak ci tak dobrze a co do spadku to życzę ci tego ;-) chociaż wiem po sobie że potem jest coraz gorzej zrzucać te kilogramy ;( ale damy radę ;-) ja dziś bede miec dzień kefirowy a jutro zobaczę zawsze w weekend jest gorzej ;( nie ukrywam że też wolę dietę liczenia ;-) i wszystkiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 ja juz tu nie słucham co kto gada co jest dla mnie dobre co nie :P jem to co uwarzam za stosowne :) jakos jem mięsko na obiad i to nie mało bo całą piers pojedyncza i jakos schudłam:) robie sobie ja z warzywami na parze i jest ok:) warzyw tez nie ograniczam jem tyle warzyw aby się najesc :) wkoncu jedzac same warzywa i ta piers czasem usli ni uja chyba mi nie wyjdzie 1000kcl:-/ tak mi sie wydaje :-/ bo je gównie pomidory, papryke, kalafior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu masz rację kiwi każdy musi pod siebie też menu ustawić bo ty sama wiesz co lubisz i co powinnaś a czego nie ;-) ja też czasem pozwole sobie na loda czy ciacho ale wiem ze jak ograniczam jedzenie to i tak waga leci ... a jak się obrzeram no to potem są skutki niestety;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 no chyba same :) mąz auto zawiozł na serwis to mam troszke czasu:) jedna bajki oglada bo wstała a druga spi:) no ja teraz zjadłam musli z maslankom bo mi się moje mleko skonczyło a w lodowce mam tylko 3,2% a tego nie tykam:P zjadłam 3łyzki musli poł szklanki maslanki ale miałam ochote na jeszcze i zjadłam kolejna troszke miejsza porcje :P nie zjem dzis mięska i się wyrówna heh na obiad sobie zrobie papryke i szpinak na parze z ziołami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz chwilkę dla siebie ;-) ta młodsza mam rozumieć śpi ;-) ja to w pracy ...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×