Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

kama czas się zebrac i ruszyć ;-) a z drugiej strony nie brak ci kontaktu z ludzmi ;-) bo mi tego było brak jak byłam w dom,ku ;-) choć z drugiej strony cię też rozumiem bo też mi było przez te pare miesiecy dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama nie powiem że mi teraz też dobrze bo syn juz bardziej samodzielny .... nawet był na tydzień sma na wakacjach u babci pierwszy raz ;-) wiec... super mi też ;-)) i co gorsza mam też swiadomość ze już coraz bardziej robię sie wygodna i drugie dziecko ... no właśnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza :) tak jak przypuszczałam - koniec słynnej trzydniówki :) zapisała lek na szybsze zejście krostek, gardło czyste. No i to by było na tyle.. a przez zęby nie chce moja maruda nic jeść :( ze wszystkim wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) ja dzis zjadłam 2kromki chlebka chrupkiego z wedlina i kawałek papryki:) około 16:00 parówke z ryby troszke papryki 3 plasterki sera ( 3 plastry 69kcl) i to by było na tyle:P aaa jeszcze jakos około 20 ugryzłam ogorka konserwowego:P dzis moja waga znow spadła :P:P:P i to nie mało:) ehhh ale się cieszę :) Jak tam wam idzie dietka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna chce kupić orbitreka do 200zł, aby zobaczyc czy po 2ch tyg nie bedzie tylko się kurzył a jak bede biegać to kupie lepszy:P znalazłam kilka doradzicie ktory kupic czy szukac dalej? http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sport-rekreacja-hobby-pozostale-hobby-Sprzedam-orbitrek-eliptyczny-W0QQAdIdZ397443616 http://tablica.pl/oferta/orbiterek-eliptyczny-te-603-malo-uzywany-ID1nuOX.html#1d6d0b52;r:7;s:136 http://tablica.pl/oferta/sprzedam-rowerek-treningowy-ID1o5h5.html#1d6d0b52;r:7;s:136 http://tablica.pl/oferta/orbitrek-magnetyczny-olpran-ID1jYIZ.html#49748a52;r:7;s:136 ja się na tym nie znam, chce kupic jakis aby zacząc a szkoda mi wydawac jakies 600zł jak po 2ch tyg. sie okaze ze juz mi się nie chce :( ze steperem kiedys tak było:( mąz mi od kolegi pozyczył przez 2tyg non stop w ruchu potem stał i oddał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie pochwalić :P 10.07.2012 102kg 10.08.2012 94,2kg dzisiaj:P 15.08.2012 TADAM!!!!!!! 92,6kg:P Jeszcze 600g i cel 10kg osiagnięty i zaczynamy kolejne 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje śniadanie :) 30g musli (110kcl), pół szklanki mleka 0,5% (44kcl) = 154kcle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili nie jem pieczywa, nie słodze nie jem słodyczy, makaronu ryzu i tp:P jem duzo warzyw. Robie sałatki z pomidora, mix sałat,papryka i tp:) na obiad też sałatka albo pierś z apryką i szpinakiem na parze, czasem twarożek chudy z jogurtem zero cukru:) musli z mlekiem :) ogolnie sie nie głodze ale jak jestem głodna to jem sałatki do syta, mam 2ke dzieci wiec mam sporo ruchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili miałam mieć diete 1000kcl lecz u mnie sie to nie sprawdza bo jem często duzo mniej niż 1000kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili tera idąc do sklepu wybieram tylko produkty chude, bez cukru albo 0% tuszczu td:) jesli widze ze ciś ma np w 100g 200kcl to automatycznie odrzucam:) teraz sa tanie warzywa to korzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze 4 lata starsza ode mnie i już 2 dzieci :D a ja się przerażam że chłopak mi truje o dzieciach za 4 lata :P ale tak z tego co piszesz to malutko jesz :P w ogóle przepraszam że się wypowiadam ale lubię przeglądać topiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili tu prawie wszyscy mile widziani:P heh ale prawie :P:P:P wiesz nie mam czasu za bardzo na jedzenie :) a to cały dzien gdzies biegam bo babcia akurat jest wiec załatwiam rózne rzeczy, a to dzieciakami sie zajmuje i tak to wychodzi ze często chyba jem z 500kcl a nie 1000:P teraz chce kupic orbitreka ale wcale sie na tym nie znam :( a mysle ze to chyba tez pomoze bo moj cem to minimum 60kg:) ale ide tam powolutku:) każdy cel to 10kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili aj tam narazie kupie najtanszy jaki znalazłam a potem jak cos to wymienie tylko mąz pojechał i nie ma kto go przywiezc ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1986
kiwi gratuluje takiego spadku!!! w tak krotkim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze jak zawsze ostatnio piszę sama do siebie :-/ 2 śniadanie 8 pieczarek w zalewie wychodzi około 120kcl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1986
sniadanie 50g ryzu basmanti 50 ml jogurtu naturalnego 1,5% spadek wagi jest ale duzo wolniejszy:( od jutra odstawie ryz i kasze zeby troszke przyspieszyc:D przy takiej wadze nie ma co sie ociagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi a Ty karmisz piersią czy mlekiem modyf.? bo 500-1000kcal to za mało jak na żywienie takiego maluszka. Co do orbitreka fajna sprawa, ale dla wytrzymałych :) ja tam wolę brzuszki robić, ale też nie mam do tego silnej woli, porobię 2-3dni i zapominam :D chociaż na brzuch nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 nie nie karmię, nie miałam jak:(:(:( a dziękuję, dziękuję :P kurna moge kupić tego orbitreka za stówe a nie mam z kim go przywieżć :-/ a taxówką się nie opłaca :-/ kurna też się boje że pobiegam tydzien dwa i naraz za to chce taniutki kupic, jak sie okaze ze mam chęci około 2ch miesiecy to kupie droższy:P kurna dopiero w piatek mam z kim po niego jechac:-/ jak tam córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła wrrrr!!! Kurde ja to jestem normalnie w goracej wodzie kapana :-/ jak cos mi się zachce to musze miec już i to teraz w trybie natychmiastowym wrrr:-/ bo mam taki kaprys i dzien mam dzis zjebany:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioikj
na jakich dietach tak schudłyscie? gratuluje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mioikj MŻ :P i oczywiście odstawić cukier, słodycze, ziemniaki, przetwory maczne, chipsy i inne przekąski:) ograniczac kalorie i wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioikj
dzieki, ,a liczycie tak dokładnie kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioikj
a owoce jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mioikj jeśli chodzi np o musli to pilnuje sie tego aby było to 30g:) i pół szklanki mleka 0,5% aby było 150kcl:) jeśli jem cos nowego to tez sprawdzam na wadze :) ogolnie zanim cos kupie to sprawdzam kalorie, wszystko staram sie kupowac bez tuszczu i cukru i chude :) jak jem warzywa to nie licze kalori bo co m po warzywach jem je do syta az sie najem czyli np jednego pomidora jedna papryke i troche mixu sałat:) wiesz juz orientacyjnie sie wie ile się zjadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×