Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

mioikj ja teraz owocow unikam jak mi doktorowa uswiadomiła ilke maja cukru :( a kiedys jadłam klo czeresni kilo sliwek na dzien szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają cukier owszem ale nie można unikać owoców... ogólnie nie można unikać żadnych produktów no oprócz tych fast foodów i bardzo przetworzonych rzeczy... kiwi ja trzymam za Ciebie kciuki ale też radzę troszkę zwiększ ilość kalorii żeby Ci nie zaszkodziło taka mała ilość...i nie obrażaj się na mnie bo jakbym chciała Ci ubliżyć to bym pisała na pomarańczy :D a tak to to tylko radzę a czy posłuchasz Twór wybór :D ogólnie to ja się cieszę że osoby "otyłe" czy z "nadwagą" próbują zmienić siebie na lepsze :) tylko nie trzeba popadać w skrajności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1986
dopiero 3kg mi zeszlo... chcialam wolniej chudnac ale to chyba zbyt wolno... od jutra sie poprawie tez 10kg to moj cel:) a potem zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka papryczka chili unikam ale to nie znaczy ze nie jem wcale :P poprostu juz nie mam pełnej lodowki owocow bo jestem łasa na owoce i bym je zjadła wszystkie heh dlatego teraz ide i kupuje np 5 sliwej:P albo jedna nektarynke czy cos takiego a nie jak kiedys kilo sliwek, kilo nektarynek, kilo czeresni i bog wie czego jeszcze :P ojjj owoce to mja słabosc:P 22 mam dietetyka ma mi rozpisac diete :) narazie chce troszke zrzucic sama wiec jem jak jem :) ale tez jem mieso, wedline, nabiał ale najwiecej warzyw :) jem to co mi kazała babeczka od chorób metabolicznych:) powiedziałam jej co jem i powiedziała ze jest ok:) wiec jem tak jak jem ale owocow kazała mi jesc jedna porcie np 2 3 śliwki nie wiecej :P a m tak teskno za owocami buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama1986nie moge sie doczekac jak bedzie np 89,9 :P juz nie 9tka z przodu ale bede szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie ta stopke to macie tam jakiś obrazek lub kod? ja ni cholery nie moge ustawic tej stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem niedawno wazylam 84kg i obiecalam sobie ze nie przekrocze juz 90kg no i mam heh ale super bylo zobaczyc 8 z przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że koleżanka ma takie kilogramy i wzrost jak ja :P a jaki masz biust przy tych wymiarach:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki akuratne mam teraz piersi:D moj jest z nimi zachwycony, jak schudne to moje piersi tez i to sporo:((( cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamaa1986 ja mam nadzieje ze przez 3tyg spadne do 85:) wkoncu to nie całe 8kg, może sie uda :) do wrzesnia chce warzyc około 75kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamaa1986 a ja mam kurna duże cycki:-/ zawsze miałam kupienie stanika to dla mnie koszmar:-/ jak warzyłam 56 to kupowałam staniki D:-/ nie wspomne o teraz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeczkaam
cześć dziewczyny ja też jestem po ciąży. Przed ciążą Ważyłam 59 a po 76. Wiem że dużo przytyłam ale cóż miałam słabość do słodyczy. W lutym i marcu schudłam 8kg poprzez rozsądna dietę. Później trochę odpuściłam i na początku maja ważyłam 64kg. W ostatnim czasie znowu przybrałam na wadze i obecnie mój licznik wskazuje 67kg. Chce schudnac przynajmniej 7kg niby nie dużo ale najgorzej się przełamać. Dietę zaczełam od 13.08;) wszystkim życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez bym chciala juz miec 80... dlatego musze zaostrzyc diete. ogolnie chcialabym dojsc do 65/68 ewntualnie ok 70. ja nie mam za duzo w staniku jak schudne ale za to biodrami nadrabiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamaa1986 pytam o miske :P heh a na mnie nie ma stanikow heh nie no żartuje sa ale ciezko kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie ze...
ja gdybym jadla kilgramami nawet same owoce i warzywa to bym byla chuda ze hoho,pare lat temu zjechalam tak do 50 kg,ech kiedy to bylo:/nie chce mi sie rozpisywac,ale moje zycie to wieczne tycie i jojo:/teraz waze 75 kg,nie mieszcze sie w ciuchy ktore nosilam jeszcze rok temu,a te ktore mam od niedawna sa ciasnawe juz masakra:/biore sie tez za siebie,od teraz wlasnie a nie od jutra,musze zjechac do 58 kg,mam 170 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilo mi sie ze. a ze mnie ubrania zaczynaja spadac :P w ciązy warzyłam ponad 110kg:( a teraz 92,6 i wszystkie bluzki sa jak worki:-/ mimo ze to tuniki:-/ chyba musze sobie szafe wymienic :-/ ostatnio załozyłam bluzke to ramiona mi spadały a tak ja lubie :-/ Kamaa1986 a jaki rozmiar nosisz teraz wybacz ze pytam:) kurna ja nawet jak warzyłam to 56 to miałam problem bo w cyckach mi nic nie wchodziło:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiwi
ale dziwna jestes sklepy pozamykane a ty chcesz po jakis orbiterek jechac a pozatym takie byki strzelasz ze hoho!jaką ty szkole skonczylas kobieto!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laotia
kiwi zrob ta stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiwi używany do kogoś widziałas nowy orbitrek za stówe?:-/ byki pfi trudno:P nie bede sie tutaj do tego przykładac agus555 jasne zapraszam, czemu masz doła?:( laotia chce ale nie moge :( non stop to samo buuu No moj obiad to pierś z kurczaka na parze z papryką, pomidorem, natką pietruszki, szpinakiem i koperkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu każdemu wchodzi ta stopka a mi nie?:( co ja robie nie tak?:( wpisuje stopke nic nie zmieniam regulamin zatwierdzony i nic. Próbowałam wogole nic nie wpisac w miejsce hasła, potem swoje obecne hasło, potem nowe i nic :( noz ni cholery nie moge ustawic wiecznie ze hasło nie prawidłowe :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasazascxz
musisz wejsc w moje konto a potem w punkt b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasazascxz napisze Ci jak to robię heh znaczy tą stopke :P 1 Moje konto pojawia sie potem login i hasło wpisuje kiwi.... hasło i zatwierdzam... 2 Przechodzi do innej strony Tam mam swój login, mail, komunikator tlen, okienko na cos o sobie i okienko na stopke i hasło ( wpisz tylko jesli chcesz je zmienić) regulamin automatycznie jest zaznaczany wiec jest akceptacja, wpisuje stopke i czy hasło wpisze, czy nie to i tak nie przechodzi tylko wyskakuje że hasło jest złe :-/ CO JA ROBIĘ NIE TAK?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum - strona główna Blad Wystąpił błąd! Podane przez Ciebie hasło jest nieprawidłowe. Wróć do poprzedniej strony i popraw wpisane hasło zgodnie z zaleceniami. coś takiego mi ciagle wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi - jak jestes juz na tej drugiej stronce to zmieniasz stopke i klikasz tylko 'potwierdzam'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... no juz tak robiłam nie raz i nigdy nie wychodzi 1. klikałam bez żadnego hasła 2. klikałam z obecnym moim hasłem 3. wpisywałam nowe hasło i zawsze wyskakuje ten błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×