Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

cześc dzieczyny ja dopiero teraz bo rano jakoś nie było kiedy ;) witam wszystkie nowe dzieczyny kiwi gratuluję spadku oby tak dalej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię truskawki
Dobry wieczór :-) Można się do Waszego grona dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi no co Ty nie upada, tylko jak ma się męża całymi dniami poza domem, bo jest w pracy to się chce w dzień wolny spędzić trochę czasu razem :) ja mam nadzieję, że jutro moja dieta już będzie :) a z córą już dużo lepiej, krostek już prawie nie ma, zresztą od początku były bardzo blade, humor też się zdecydowanie poprawił, chociaż i tak przez tą gorączkę dużo za dnia śpi, mam nadzieję, że to jej minie. Wcześniej były 1-2 drzemki a teraz mogą być 3 i jeszcze normalnie na noc ok. 21-22 idzie. No, ale wtedy strasznie po nocach się męczyła, co chwilę budziła, płakała itd. to musi chyba odespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię truskawki jasne że można :) taka-sobie33 no wiem coś o Tym bo jak moj wrocił na tydz. to prawie wcale mnie tu nie było:) kurna a mi mała dzis zwymiotowała 2 razy ma takie jak by małe krostki na buzi i jednym boku, ale to chyba potówki bo moja mama ją przegrzewa:-/ tak mi sie wydaje :P ogolnie non stop się ulewa kurna moze mleko nie takie juz sama nie wiem:( jutro pojde do lekarza:( połozna powinna jeszcze przyjsc ale poszła na urlop i dupa:-/szkoda słow :-/ moja doktorowa na urlopie a w przychodni lekarz ktory się nie zajmuje małymi dziecmi, masakra:( mam zajebistą przychodnie troszke dalej ale kurna tu mi wygodniej bo mam 300m:-/ Chciałam leki dla starszej wczoraj odebrac to się okazało ze ecepta nie podstęplowana ehhh co za ludzie w tej sużbie zdrowia pracują :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi moja też ulewała coś do 8mieś. albo dłużej. Dopóki nie zaczęła jeść stałych pokarmów.Jak Twoja malutka nie ma wymiotów chlustających na odległość i ładnie przybiera na wadze to raczej nie będą chętni do niesienia pomocy. Jak się pytałam lekarza o leki czy coś to powiedziała, że to samo minie ok 6mieś. :/ to kupiłam mleko ar, na początku pomogło, a później przestało i dalej ulewała. Z lekarzami już tak jest, jak są potrzebni to nigdy ich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego teMatu
kiwi a po zo ty pierogi z truskawkami kupujesz jak jestes na diecie?hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki tego teMatu z serem i truskawkami:-/ nie samymi truskawkami:P ja jestem na diecie ale moja mama ktora przyjechała na kilka dni i dziecko na diecie nie sa wiec chyba normalne ze kupuje rozne rzeczy nie?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 dzis już 2 razy z niej chlusło:=/ kuzwa ale mnie obcy ludzie rozliczaja co ja kupuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza ;) a może ją przekarmiasz? dzieci też od tego ulewają. Ja moją musiałam przebierać chyba z 10 razy dziennie, jakiś koszmar, co położyłam do łóżeczka to się obrzygała. Nic nie dało trzymanie dłuższe na rękach, czekanie aż się jej odbije czy włożenie czegoś pod łóżko by miała wyżej główkę. Trzeba przeczekać. No i pamiętam te wymioty kiedy była podłoga, łóżko i ja zarzygane :D cudowny okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego teMatu
kiwi rozliczaja cie bo sama taki topik zalozylas o tym jak oszczeszc a ty na pierdoly wydajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki tego teMatu no tak założyłam:) ale bawi mnie to że doczytałaś/eś że kupuje pierogi i jestem na diecie :) ale to że mam dziecko to już Ci gdzieś uciekło??? Dziwne by było jak by dziecko jadło to co ja na diecie nie??? taka-sobie33 no ja tak własnie mam, non stop przebieranie, ulewanie rzyganie masakra :-/ szkoda mi jej do tego kolki po mimo tych lekow ziołowych:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4lata i 4 dni:P było ustalone ze jak mała skonczy 3lata to bedziemy sie starac i prosze udało się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi moja córcia ulewała do 8 miesiąca, miała tez kolke bardzo długo, jak dziecko duzo ulewa to daje się takie zagęszczacze do mleka, ale jak Ci ładnie przybiera na wadze, to raczej pediatra nic nie przepisze, uciążliwe to ulewanie , bo prania co nie miara, ale przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi ty cos sciemniasz
twoj dzisiejszy post 09:31 [zgłoś do usunięcia] kiwi1988 Chciałam sie pochwalić 10.07.2012 102kg 10.08.2012 94,2kg dzisiaj 15.08.2012 TADAM!!!!!!! 92,6kg Jeszcze 600g i cel 10kg osiagnięty i zaczynamy kolejne 10 a tytuł topiku 100 kg napisany 1 sierpnia cos klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ty cos sciemniasz tytuł dałam taki jak sama uznałam, chyba wiem ile warzyłam 10 lipca a ile w sierpniu:-/ mow sobie co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola. prania mam soro fakt:) nie zdarze zapiąc kaftanika a juz do prania bo ulewa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ty cos sciemniasz i jeszcze jedno:) jak bys przeczytał/a całość to byś wiedział/a że 10 lipca warzyłam sie w przychodni i wagi nie miałam do 10sierpnia a jeszcze wczesniej warzyłam się tez w przychodni i było coś 96 dokładnie nie pamietam:-/ ale widac kolejna osoba ktora ocenia nie czytajac wszystkiego:)ehhh co za ludzie ... nie wiem zazdrość was zżera że komus się udaje że sie uparł i brnie do obranego celu czy o co tu chodzi?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pocieszę Cię bo u mnie mała też dużo ulewała po nakarmieniu starałam się żeby troche poleżała ale i tak fikała nóżkami więc się wszystko ulewało, może spróbuj dać troszkę mniej mleczka, zresztą jak ma kolkę to i tak jej się będzie ulewało, nam na kolke pomagał debridat i infacol koleżanki polecały sab simplex kropelki sprowadzane z NIemiec podobno na niektóre dzieciaczki super działają. gratuluję Ci samozaparcia i trzymaj tak dalej , nie przejmuj się takimi wpisami zawsze się ktoś "życzliwy" znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola. zapewne takie wpisy to od tych życzliwych co ich zazdrośc zżera że ja moge a on nie :-/ :D olewka nikt mnie tu nie zniechęci:) No ja jej daje esputikon i bio gaje :) przed tym miała takie kolki ze szok teraz zmniejszyłam mniej dawałam i znow sie zaczeły 3 dni temu:( chyba jednak musze dawac 2 razy dziennie po jednej a nie tylko jeden raz po jednej:( ulane kaftaniki to nie problem, czasy ręcznego prania mineły:P ale mi małej szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz córka jako 4latka pomaga Ci przy małej? nie jest zazdrosna? wiesz jak byłam w przychodni to była dziewczynka miała 5,5roku to strasznie za małymi dziećmi była, zamiast siedzieć z mamą swoją to siedziała ze mną i moją córą i ciągle do niej zagadywała, łaskotała itd. i mówiła, że chciałaby mieć taką siostrę, a jej mama no przydałby Ci się taki maluszek w domu co, a ona noo tylko by musiała być spokojna :D ładny warunek co haha! Dzieci są rozbrajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi moja kolek nie miała na szczęście, ale wiem co to za ból przebrać na czysto, bo się ulało i jak tylko to zrobiłam to znowu ulała. Przy takim dziecku trzeba mieć pełno ubranek na przebranie albo kłaść tetrę, chociaż to też niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a ja dziś zaczynam od kefirku dzionek ;-) no zobaczymy jak to będzie ;-))' kiwi cieszę się że sobie nie bieżesz do serca tych " życzliwych" w końcu oni tylko mogą pisać a my wiemy swoje .... a ktoś jak jest złośliwy i zazdrosny to ma on/ona problem! ;-)) taka jedna cieszę się że z córa to już ok ;-) moj synek cos wczoraj zaczoł pokaszliwać ... ;( ale podalam mu syropy i mam nadzieję, że bedzie lepiej niestety tak to jest już w przedszkolu dzieci chorują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli chodzi o ulewanie to mój sy nie miał tych problemów na szczęscie więc nie mogę sie wypowiadać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna pokaszluje;( na szczęscie nie tak mocno .... ale zawsze ;( jeszcze jutro przedszkole a potem ma jechać do babci wiec nawet dobrze się składa się wykuruje jak co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×