Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Ja tez z poczatku nie wierzylam ale daje rade:) a biegam juz z 2 tyg, teraz wlaczylam diete:) i jak sobie pomysle ze moj wysilek ma szlag trafic to mam jeszcze wieksza motywacje. Ok ja tez musze zastosowac ta glodowke kiedys. Slyszalam ze oczyszcza organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ kiwi Głównie wielkie krwiaki na nogach, biodrach i talii. :P A tak poważnie to bardzo pomaga zredukować tkankę tłuszczową talii, bioder i oczywiście fałdki na placach i boczki. Niektórym dziewczynom przy intensywnym kręceniu znika po 3 cm tygodniowo z pasa. Ale początki są BARDZOOO bolesne. http://files2.vitalia.pl/gfx/paski_wagi/1/0/6/6/0/1066034/zdj_9d94988c05da3ccd3dda5257198838e3.jpg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foxy roxy toja się chyba w takie hula zaopatrze młoda_00 to sobie poprostu teraz postanów że koniec i zacznij z nami:) Kammm123 u mnie bieganie ogpada bo z 2ka dzieci to ja nie mam jak heh ale postanowiłam ze bede zbiegac i wbiegac po schodach heh jak dzieciaki bęą spac i jak juz będe mogła, myśle tez o kupnie rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy roxy ale
masz chlopieca figure bleeeee fuuuuj ;////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm Ja nie mam wyjście. Mam wielką oponę, która nie chce znikać. Chudnę z rąk, pupy, buzi, nóg... tylko nie z cycek i brzucha. Nierówno ze mnie tłuszcz spada i muszę mu trochę pomóc... bo kupiłam sobie sukienkę w którą właśnie w talii nie wchodzę. I do połowy września muszę talię wyszczuplić. Nawet gdybym się miała zamienić w wielkiego krwiaka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy! Naucz się czytać to nie moje zdjęcie! Tylko z netu zdjęcie dziewczyny, która kręci takim kółkiem jak ja. Ja mam gorszą figurę. Teraz możesz rzygać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja to przes samo karmienie po porodzie schudlam duzo:) a pozniej przestalam karmic i mam taka sama wage jak w ciazy:( niepotrzebnie tak dlugo sie zaniedbywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foxy roxy kochana ty sie czyms takim katujesz z takimi wypustkami:o kamm123 ona oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammm123 tez chciałam karmić bo to tez pomaga ale niestety cycki duże ale atrapy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 Ty zobacz czym nasza koleżanka sie katuje heh ja sie nie dziwie że ma krwiaki, pełen podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze wlasnie. Bo po to wlasnie sie tluszczyk magazynuje w ciazy zeby dziecko wykarmic i zawsze troche by Ci spadlo:) ja jeszcze mialam cc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 ja walczyłam 3 tyg o pokarm i dup, odciagałam po 10,20ml mała nie mogła ssać bo sie denerwowała i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie widzialam;p Ehh czego to sie dla figury nie robi:) ja tez mam brzuszek i oponke i zaaawsze mialam. Kiedys robilam brzuszki to troche pomagalo. Teraz znow zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie hula hop z masażerem. Mam identyczne. Nawet kolory takie same. :) Te wypustki robią takie krwiaki ale też doskonale rozbijają komórki sadełka. Poza tym z tego co czytałam to krwiaki są tylko na początku. Później skóra się przyzwyczaja i już się nie robią. Ja póki co mam jednego siniaka na nodze, gdzie mi koło spada. I z boku na talii. Ale jeśli mam tracić centymetry z talii to chrzanić siniaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czasem bywa niestety. Ja mialam duzo pokarmu ale po 3 miesiacach musialam przerwac karmienie bo mialam operacje na woreczek zolciowy i tez juz mi sie nie udalo podtrzymac laktacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy a drogie takie cudo? I gdzie mozna to kupic? Ide pobiegac teraz, bede za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foxy roxy to skoro morele transportuja tlen to wychodzi na to ze trzeba je jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×