Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

taka-jedna33 chodziła od wrzesnia do stycznia i wypisałam bo przez ten czas była może z 10 razy:-/ dzien w predszkolu 2 tyg na lekach w domu aż odpuściłam, teraz od wrzesnia znow idzie :) przedszkole mam za blokiem:P wiec blisko a wtedy miałam dalej, musiałam wyjsc z nia gdzies 7:35 aby dojść na 8:P mam nadzieje ze teraz az tak nie bedzie chorowac:( ona nie moze brac tyle lekow bo jest na swoich stałych lekach:( kurna tak bym chciała juz wrocic do pracy a tu dupa bo jak ona bedzie chorowac to nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wynajmowalismy opiekunki i pracowałam ale po pewnych przezyciach powiedziałam nigdy wiecej opiekunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 ja w tamtym roku podałam 3 adresy i dostałam sie do 2giego, w tym roku podałam tylko jedno przedszkole i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam rano sniadanie i tak nic jeszcze nie jadłam i nawet nie mam ochoty, nie iem czy jesc czy nie , żeby potem mnie tylko nie złapało:-/ ostatnio mnie bardzo boli juz sama nie wiem czy żołądek czy brzuch, nie wiem czy to od diety czy od tego cholernego pasa:( w sumie ten pas ma 2wałki trzesie tym sadłem a te wałki obijaja przeciez ciało:-/ chyba odpuszcze sobie ten pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi może od warzyw i owoców bo dośc duzo teraz jesz a jak masz wrażliwy żełądek... a może tak jak wspomniałaś od paska ... odstawa na kilk dni pasekto sama będziesz wiedzieć ;-) no a ja jeszcze troszkę i będe mieć weekend ;-) wiec pewnie tak często tu nie zajrzę (może jeszcze na chwilkę wieczorkie) bo wyjerzdzamy wiec jak co to do poniedziałku no chyba że mi sie uda gdziec neta dorwać ;-)) to miłego weekendu wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawna pisownia
ja tylko male slowko do Kiwi-Ortografie trzeba od poczatku przerobic,poczynajac od slowa 'wazy",a reszta jak najbardziej w porzadku-chudnijcie rowno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawna pisownia
bo piszesz ,ze wazysz przez RZ,a we mnie sie gotuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad pierś na parze z papryką, szpinakie, koperkiem :) własnie sobie zjadłam:P pycha nie wiem czemu ale jak coś zjem to mnie bebechy bola:( juz nie wiem czy to mnie boli brzuch czy żołądek:( ale raczej żoładek i nie wiem czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawna pisownia
tylko sie nie wykrecaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nikogo nie ma.... sniadanie 3xpieczywo chrupkie zytnie i jogurt naturalny 100g ladny dzien sie zapowiada wiec trzeba go wykorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie 2 x chrupki graham (49kcl) 3 x plaster sera (69kcl) pół małej papryki 5 plastrów pomidora zielona herbata kurna nie wiem czy ostatnio nie za dużo jem tego sera żółtego:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, chciałam napisać z rana, ale nawet u mnie już popołudniu ;) A ja w łóżku jeszcze siedzę... Moje dziecko kochane, zrobiło mi śniadanie do łóżka( tosta z odrobiną dżemu+ filiżanka mleka), a wcześniej pozwolił mi sobie pospać, a sam bawił się z bratem :) Najukochańszy syn na świecie :) Niedawno zmierzyłam się, postawiłam na obwody, a nie na wagę bo ćwiczę. Mierzyłam się w środy, ale coś mnie tknęło i sprawdziłam dziś, a tam- Ramię- -1cm Biust i pod- bez zmian talia- -5cm biodra- -1cm udo najgrubsze miejsce- - 2cm udo- 2,5cm łydka- -0,5cm Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie musze do czegoś pryznac :( przed Wami i przed sama soba :( nie miałam czasu robic dzis sobie obiadu wsumie to juz miałam dość fileta i ryby, małej odgrzałam na obiad 2 malutkie kotleciki drobiowe ona ich nie zjadła, ale ja owszem :( czuje sie okropnie :( niby 2małe kotleciki i to drobiowe ale tak czy tak kotlety!!!!!! Płakac mi sie az chce że je zjadłam:( strasznie źle sie czuje :( nie moge tego przetrawic że zjadłam te kotlety!!!!! Jutro chyba za kare az sobie głodówke zrobie bo tak aż sie czuje przez te kotlety okropnie psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty! Nie przejmuj się tym zupełnie! Nic ci się nie stanie jak czasem coś zjesz nie tak- ważne żeby tego codziennie nie robić ;) Poza tym jaK nie połączyłaś tego z węglami to luuuuz ;) KOBIETO! ;) Ja też mam chooyowy dzień dziś boćle ię czuję= okrees mi się zbliża i boli mnie brzuch, a do tego zjadłam dziś tylko śniadanie i potem 2banany przez cały dzień... a zła jestem, że mogłabym kogoś zabić gołymi rękami... Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi od jednego razu na 1000000% nie przytyjesz :D ja to się za to rozbestwiłam na maksa wczoraj to zrobiłam mega pyszny obiad i niestety nie żałowałam sobie mięsa ;) chyba pół kg jestem do przodu :D bo jak zjadłam obiad ok. 15 to do teraz nic więcej nie jadłam :D kurcze no nie mam samozaparcia, chyba kupię sobie mniejszą rzecz i to będzie mój cel.. schudnąć do niej :D dzisiaj jedziemy córze kupić buty, bo z każdych po ok. 3mieś. wyrasta, jak te dzieci szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze pogoda odciagnela wszystkie kobietki od komputera heh ja tez ide z moim synkiem na dlugi spacer...jak tylko sie obudzi i naje oczywiscie:) milej niedzieli wszystkim zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda nie dopisała dziś niestety, ale nie powstrzymało to nas od naszej coniedzielnej wycieczki. Dziś tylko park zaliczyliśmy- ale jak! Biegaliśmy, ćwiczyliśmy prawie 3h. Z czegu biegu 40min- interwałowo. Dzieci na rowerach i nawet nam ten deszcz tak bardzo nie przeszkadzał bo byliśmy w takiej części gdzie jest dużo drzew- taka długa aleja :P Właśnie zjadłam obiad i zaraz jedziemy jeszcze do muzeum, a po powrocie mam jeszcze tereningi na ramiona i plecy, na brzuch i na koniec na nogi. Jutro nie będę miała czasu na nic więc cały trening zrobię dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieję że można się przyłączyć. Kiedyś przeszłam już raz tą trudną drogę i zgubiłam zbędny balast ale niestety mam ten problem że zajadam stresy i buuumm zanim się obejrzałam zrobiło się 115kg (po ciąży zostało mi trochę kg, potem choroba i śmierć matki, brak pracy, prawie depresja) Ale postanowiłam powiedzieć dość i basta trzeba się wziąć za siebie i znów zacząć wyglądać jak człowiek :) Stosuję dietę 1500 kcal i do tego piję ocet jabłkowy. Na razie waga drgnęła i po tygodniu jest 110,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wróciłam z zakupów, nawet się udały i jestem przez to bardzo zadowolona ;) Wioletta to witaj w klubie kobiet uszczęśliwionych przez ciążę :D zazdroszczę kobietom co mają taką przemianę materii, że jedzą ile chcą i są chude jak patyki, tylko mają wielki brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakbym powiedziała że to przez ciążę to bym skłamała bo mój syn ma już 4 lata a ja ważę 30 kg więcej niż po porodzie. Najgorsze jest to że żaden grubas nie zdaje sobie sprawy że tak tyje. Najczęściej ma się jedne spodnie i jak się zniszczą to kupuje się następne a że znów o rozmiar większe to się już nie liczy. I tak to człowiek budzi się z ręką w nocniku ;p Mając problemy z obcięciem paznokci u stóp i ogólnie z poruszaniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×