Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Też trochę tępiłam sosssa,wkoorviał mnie tą emotą ' : )' :classic_cool: Zaraz dostane koorvicy przez greyjoya,no zaraz piertolne,wkoorvia mnie bardziej niż joffrey,sansa i carsei razem wzięci.😠 Skoro zdobył winterfell,to zostanie tam 'na zawsze' czy go wypiertolą:O?:classic_cool: 'To że będziesz powtarzać tę frazę to ja już wiem od wczoraj' widzisz jak mnie dobrze znasz:D ty bugu :classic_cool: Koorva,a mi się gotuje kukurydza.:classic_cool: a zachlałabym pałę,nawet tym twoim okotzimiem😭:classic_cool: Holenderkełe czasem nosi okulary,ale takie zwykłe,i zastanawiam się czy popiertala w zerówkach,co jest idiotyzmem bo nie dodaje jej to urody,wręcz przeciwnie,amoże takjak gitarzystełe nakoorvia w soczewkach,bo wątpie żeby gitarzystełe nosił zerówki...:O rozkminiam to od prawie roku, i nie mogę rozkminić,a jak się jej pytałam w question rounds ,czy nosi soczewki,to posyłała mi totalny ignor.:classic_cool: pozatym nawet moich soczewek na zdjęciach nie widać,i u niej też nie widać.nie ogarniam,nigdy jej nie zrozumiem.:classic_cool: Laserowe usuwanie roztępów,tłuszczu i wszelakich blizn musi być w pytę!😭:classic_cool: skoro stać jej na 30 pędzli do fatzjaty,gdzie cena pojedyńczego wacha się w okolitzach 50-150 zł,to koorva,wygrała znowu...😭:classic_cool: Moim też,ale funkcje były gorsze,poprawiałam ten sprawdzian 5 razy:O japiertole,3 z matmy,kiedy ja ostatnio widziałam 3 z matmy:D:D ledwo na 2 wyciągam,jeszcze ten typ w połowie czerwtza gadał mamełe 'najprawdopodobniej będzie miała poprawkę' :O:O:O:O:O W mojej rodzinie są same jeuopy,więc dziwię im się,że oczekiwali geniusza.:classic_cool: spłodzili kolejnego jełopa,do tego uposledzonego und rozchwianego emotzjonalnie.:classic_cool: Dziękuję,ja za to życzę ci motzy anglistycznych😭:classic_cool: Witaj wale korbowy,jesteś przemiłą osobą.❤️:classic_cool: 'Jaka analiza, masz chyba fabrycznie wgrany program porównań fatzjatowych tzo powoduje, że nawet klona Holenderkełe uznałabyś za brzydszego od Holenderkełe':D:D:D Jej fatzjatę znam lepiej od swojej ,i analizę rzeczywiście mam w małym paltzu grzebaltzu.:classic_cool: Ja nie mam rodzeństwa,dlatego swoje nienawistne uczucia przeniosę na siostre holenderkełe,greyjoya i matematykę.:classic_cool: Holenderkełe się nie spasła,a wręcz momentami wygląda jak anorektyczke.Ale tak to jest jak się wpiertala niskokaloryczne sery.:classic_cool:🖐️ Mam małą łazienkę,i to jest hooynia.:classic_cool: ale przynajmniej jest w pytę oświetlona.:classic_cool: Bez makijażu to obie mamy szansę w holenderskiej fundatzji spełniania marzeń osób upośledzonych.:classic_cool: Hahahahh :D ja się wkoorviłam,jak po tym uderzeniu berłem w doopie skończyła się ta stzena,bo jestem ciekawa czy 'zostały' ślady po tym..:O ale wyraz jego uciechy był przerażajątzy :O:O:classic_cool: Niestety,więtz przepiertolone na max,dlatego nie mogę powiedzieć,że byłam w egipte czy innej hiszpani,bo spyta się mamełe 'jak tam kochaniutka wczasy?' a ona 'koorva,jakie wczasy?' :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w październiku przywiozę ze sobą jajka :classic_cool::classic_cool::D... żeby zrobić rano jajecznicę :classic_cool: no co Ty :classic_cool: gdybym zobaczył, że to muszyn to spierrtoliłbym w podskokach :D:classic_cool: też grałem w Carmageddon gdy byłem mauy :classic_cool: był dołączony do gazety "Click!" :D:classic_cool: z dziką rozkoszą rozjeżdżałem krowy und przechodniów :classic_cool: latające ciała und dźwięki przejeżdżanych trupów były wprost zajeebiste :classic_cool:😭 nigdy nie ukończyłem wyścigu robiąc okrążenia :classic_cool: zawsze pozbywałem się wszystkich konkurentów 😭:classic_cool: nigdy nie jeździłem spokojnie, nawet w grach stricte wyścigowych robiłem rozpierrtol :classic_cool: a najwięcej radości miałem grając we "Flatouta" :classic_cool: sorry, ale przy Tobie będzie to niemożliwe 😭:classic_cool: najwyżej śmiejąc się niczym Loonies z GTA 2 wykitujemy, a po jakimś czasie znajdzie nas pan Krzysztof 😭:classic_cool: chyba dzisiaj znowu nie zagramy w literaki 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie on cały wkoorwiał, ale fatzjatę ma całkiem w pytę :classic_cool: Dobrze wiedzieć, że nie tylko na mnie działa jak chroniczny stres na leminga :classic_cool: Tatusiek go przywoła do siebie, a w Winterfell zostanie jego siostra. Albo coś mi się poyebało :classic_cool: Szkoda, że Paktofonika nie nagrała kawałka: "Jestem bugiem" :classic_cool: Ja właśnie planuję zachlać swoją, ponieważ mam ochotę na czipsy, a jak czipsy to tylko do alkoholu. Poczekam do 22 i sobie strzelę na pocieszenie :classic_cool: Obstawiam, że nosi soczewki, chociaż jak widzę panny w jakichś musztardówach, które wyglądają jak pół doopy zza krzaka to stwierdzam, że niektórych to poyebało i może Holenderkełe też lubi ujmować sobie z urody :classic_cool: Ja miałam całkiem w pytę nauczycielkę, która z ratzji tego, że urodziła fasolę dostała niesamowitego zastrzyku zrozumienia und troski, więc zawsze cudem wyciągałam się na to marne trzy zaliczając 5 prac klasowych po raz pięćdziesiąty :classic_cool: Trzeba było gościowi powiedzieć, że jak tak dalej pójdzie to on będzie miał poprawkę chirurgiczną fatzjaty, bo mu zrobisz przemeblowanie :classic_cool: Dlatego niektórzy nie powinni się rozmnażać, najlepiej to widać na kafetełe :classic_cool: Dziękuję siostrełe 😭:classic_cool: "Witaj wale korbowy,jesteś przemiłą osobą." Jak suodko! Codziennie będę powtarzać to patrząc lustro :classic_cool: Ja chyba muszę zanalizować tak fatzjatę flecistełe. Bo póki co to tylko fatzjatę Pawełe mam obcykaną jak drogę do domu :classic_cool: Chyba wprowadzę do swojego żytzia dietę serową. Ale najpierw musiałabym polubić sery, bo jelit und kubków smakowych to mi nie urywają :o:classic_cool: Ja mam z kolei taką w miarę, ale światło do chooja 😭:classic_cool: Ty masz przynajmniej piekarnik, w którym możesz spiec się jak Moorzyn 😭:classic_cool: Też mnie to ciekawiło, ale chooje zawsze wszystko zepsują. Mamełe go pewnie okładała tzytzem po głowie skoro ma takie podniety :classic_cool: Między innymi dlatego nigdy nie chciałam mamełe nauczycielki. Ale w sumie u mnie jeden chooj, bo w mojej wsi każdy zna każdego, więc ploty plotami poganiają od zawsze :classic_cool: Pawełe, jajka się zawsze przydadzą, więc nie zapomnij :classic_cool::classic_cool: Ja instynktownie spiertalam tak przed wszystkimi Moorzynami. Pewnie to podświadomy lęk przed ich sprzętem w gatziach, w końcu od dziecka boję się ogromnych kominów, zwłaszcza tych z fabryk und kotłowni :classic_cool: "Click!", lubię to :classic_cool: Ja też nie korzystałam z okrążeń, zawsze próbowałam być mistrzynią prawdziwego rozpiertolu :classic_cool: Ale zwierząt to nie rozjeżdżałam, bo było mi ich szkoda 😭:classic_cool: W ogóle ta morda z okładki to mi się po notzach śniła :o:classic_cool: Ty geniuszoo zła :classic_cool: Ja nie grałam w "Flatouta", bo mi bratełe zabierał, jak zresztą wszystko 😭:classic_cool: Krzysztof na pewno się ucieszy, w końcu od roku mi piertoli, żebym znalazła sobie chłopa, jak Cię zobaczy to przynajmniej się ode mnie odpiertoli :classic_cool: Mimo, że po wykitowaniu to już mi będzie wszystko jedno :classic_cool: Jeśli jutro wstanę prawą nogą to obietzuję, że pierwsze co zrobię to wbiję na koornik :classic_cool: A w ogóle tzo jest takiego zajeebistego w tych literakach? :classic_cool: Jest piątek, dlaczego tu nikt ze mną nie będzie pił? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w moim bloku ma urodziny, wypiję jego zdrowie wmawiając sobie, że to mój przyjaciel, a ja jestem na motzno zakrapianej imprezie urodzinowej :classic_cool: Cytrynóffka smakuje jak rozpuszczone lody Kolorki od Algidy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczy Fajansełe, wiedziałam że gdzieś tu grasujesz :classic_cool:🖐️ W sumie z wódką pod pachą to mam szansę wkręcić się na każdy balet. Dzisiaj świat jest mój 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że dziś jest piątek - tygodnia koniec i początek, także dzień Ci sprzyja, tworzy dodatkową pozytywną aurę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie już uruchamiam swoją schizofrenię i idę na jakiś zajeebisty balet pełen alkoholu und laserów prosto z gorątzej Ibizy :classic_cool: Ludzie na facebookełe zaczęli wrzucać zajeebiste fotentzje ze swoich wakacji. Zastanawiam się czy to czasem nie jest odpowiedni moment na epizod depresyjny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie udawaj 😴 Garę się martwi, Wykałaczka się martwi, Mameue sę martwi, Tateue się martwi, Czołgista się martwi, Empikowietz się martwi 😭 Ja się martwię... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczy Fajanseue, Ciebie to tylko motzno ściskać z nadzieją, że będziesz mógł oddychać 😭:classic_cool: Ale za tego Empikowtza to bezlitośnie ciągnęłabym Cię za uszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież Empikowetz nie umawiałby się z Tobą z braku laku :O Jak Ty z nim :classic_cool::D Musisz być dla niego ważna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawia się, bo liczy, że ocalę go przed losem starego kawalera, który nie będzie akceptowany w jego rodzinie :classic_cool: Żeby się koorwa nie zdziwił :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niechcemisielogowac
Ja pierdole,odpisze rano albo za godzine,jesli sie ogarne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jest :classic_cool: Myślałam, że nie poznam większej sieroty und niedorajdy życiowej niż ja, ale jak widać życie lubi zaskakiwać 😭:classic_cool: Gdzie był Bogu jak typa podrywałam 😭 Pawełe, nie denerwuj się 😭 Dobranotz und suodkich snów ❤️:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema paooky :classic_cool:🖐️ właśnie zasalam się przesolonym popkornem, ale i tak yest zayebiscie :classic_cool: Fajansiarzyku Ty suodziaQ 😭:classic_cool:))) a teraz achtungełe ełe ełe 🖐️ możecie mi powiedzieć dlaczego czekacie do października z tym spotkaniem waszym? :classic_cool: bo czegoś tu nie rozumiem :classic_cool: spuszczacie się tak oboje nad sobą, a koorwa czasu się spotkać nie majo :O:classic_cool: znacie to prawełe? :classic_cool: jak zależy to sie szuka sposobu, a jak nie zalezy to szuka się powodu :classic_cool: takie mamełowe mądrości :classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yebnęłam z groobej roory czyli wykorzystałam pakiet: biedna, mokra niewiasta ze spojrzeniem labradore widzącego smaczną pierś z koorczaka, zarzucająca włosami jak Ibisz w reklamie Head&Shouders i uśmiechajątza się nieśmiało jak zakonnica podglądająca nagiego kaputzyna 😭 I wtedy on doyebał: "Do pani to się pewnie koleyki ustawiają", a ja powiedziałam, że jeśli chce to może stać pierwszy 😭 FACEPALME 😭 Pjontka mamełe, prawie się nayebauam :classic_cool:🖐️ Studente nigdy nie majo czasoo, studente tylko pijo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no to teraz mu powiedz, że jakiś nieokrzesany natręt bezczelnie wyebau się w kolejkę :O i Ty niestety nic nie możesz zrobić 😭:classic_cool: ja też sie prawie nayebałam. i dobrze, bo ostatnio troszke przesadziłam. to znaczy nayebałam się chyba najmniejszą ilością alkoholu jaką piłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey mameue, to jest całkiem w pytę :classic_cool: Jak uratujesz mi doopę to idę do Ciebie z flaszką tak jak pielgrzymi z Warszawy zapiertalają do Częstochowy 😭:classic_cool: Ja się ostatnio nayebauam jednym Okotzimem, księżyc był chyba w choojowej fazie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koorwa przeca nie od dziś wiadomo, że ja mam łeb nie od parady :O:classic_cool:))) chooj mi z faz księżyca, one na mnie nie działają bo znajduję się pod stukilometrową warstwą chmur przez którą jedyne co przechodzi to tysiące hektolitrów deszczu :classic_cool: może więc jakaś chmura jest w choojowey fazie :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×