Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ps: wyobraziłem sobie empikowtza na imprezie i wiesz z czym mi się skojarzyło? :D:classic_cool: ze sceną z "Kutapokalipsy", gdy najeebany Głuś i Bomba ruszyli na parkiet :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie najdłuższy post ever und najdłużej pisany, bo ciągle ktoś lub coś mi przeszkadza :o:classic_cool: Obawiam się, że przed chwilą miałam pod drzwiami Krzysztofa pragnącego zabrać ode mnie doniczky, ponieważ ktoś ochoczo piertolnął w dzwonek, ale z ratzji tego, że ja koorwa chodzę po domu w bieliźnie to nie mogłam otworzyć na czas. No cóż :classic_cool: Dodatkowo chyba nie jadę na wieś w piątek, a jadę dopiero 9 września, a to oznacza, że moja współlokatorka zapije mnie na śmierć przez najbliższy tydzień :o:classic_cool: Ja też jestę z siebie dumna, ale znacznie bardziej jestem dumna z Pawełe :classic_cool: W ogóle przez myśl mi przemknęło, że to jakaś podpoocha i ktoś ze Społem próbuje zdobyć moje dane, ale jak zobaczyłam kartę to moje oczy zaświeciły jak reflektory i z marszu zapomniałam o teoriach spiskowych :classic_cool: Dodatkowo mam motzno szczęśliwy dzię ponieważ właśnie otworzyłam paczkę Cheetosów i wygrałam małą paczkę Cheetosów, zara się okaże, że jeszcze Pawełe mi za drzwiami stoi :classic_cool: Muza leci w tle i jest całkiem w pytę, stwierdzam nawet, że idealnie nadaje się na budzike, ale wrzucanie dobrych kawałków na budzike to morderstwa z powodów, o których piszesz. Dlatego też mój budzikie to obecnie jakiś fabrycznie wmontowany wkoorwiający dźwięk baby drącej gębę: "sunshine, sunshine", żeby jej nie słyszeć und się nie wkoorwić reaguję od razu :classic_cool: O KOORWA! Jaki zabytek! :D:classic_cool: Miałam taką samą kilka lat temu, obecnie chyba babcia na niej nakoorwia wiadomości do obcych ludzi na facebookełe :classic_cool: W każdym razie pamiętam czasy jej istnienia i jeśli moja szwankowała po kilku latach używania to problemy Twojej po 10 latach są całkowicie zrozumiałe und uzasadnione :classic_cool: Ja bandełe flecistełe pokochałam od razu, właśnie przez kawałek z mojej stopy, pewnie do dzisiaj nie wiedziałabym o ich istnieniu gdyby panna, z którą grałam nie miała swojej audycji w radiu z internete i nie puściła mi tego z dedykacją :classic_cool: Naprawdę nie wiem jak ja żyłam tyle lat bez świadomości istnienia felcistełe :classic_cool: Oy tam, mamełe mogłaby zaszaleć i poczuć się po raz kolejny jak nastolatka baunsując wściekle nawet do muzyki, której nie lubi :classic_cool: Ale rodzitze są niereformowalni to stracona pozycja, dlatego zmieniam cel kciukowy i trzymam za to, żeby koncertełe był choojowy :classic_cool: Szczypior też lubię, do cebuli mam wstręt po tym jak moja ex współlokatorka dopiertoliła jajecznicę z 10 jajetz na dwie osoby i nayebała tam dwie tzebule :o:classic_cool: Nigdy do głowy nie wpadł mi pomysł dmuchania kaszek, ale mój mózg nie był tak plastyczny jak mózgi Twoich patologicznych koleżanek 😭:classic_cool: Mnie motzno wkoorwiają dzieci chodzące do podstawówki i jeśli będę miała swoje za milion lat to na okres podstawówki będzie zajmował się nimi tatusiek albo podrzucę je Tobie, a Ty mi podrzucisz swoje małe, dwuletnie bebiki :classic_cool: Ja byłam taka dla kuzyna młodszego o 3 lata, zawsze tak dopiertoliłam szataństwem, że on dostawał wpiertol, później los się odwrócił i ja jako ta starsza byłam winna wszystkiego. Obecnie on jest ulubieńcem całej rodziny, a ja czarną owcą, ale mimo wszystko zajeebiście się z nim dogaduję nawet wtedy kiedy siedzimy przy wigilijnym stole und napiertalamy się łyżkami po czerepach :classic_cool: Wyglądasz jak suodka trzynastolatka :classic_cool::classic_cool: Ale Holenderkełe na pewno oceniła Cię na więcej, ponieważ klepanie trzynastolatek po doopach byłoby dziwne :classic_cool: Już wiem, że te Twoje mordy mnie bawią und zarażasz humorem, bo dławię się czipsami :D Ratzja, chyba że akurat jesteś na pogrzebie, wszyscy płaczą, a Twoje mięśnie twarzy odpiertalają dziką sambę, co mnie raz spotkało, ale na szczęście Trójca Święta pomogła mi obronić własną repootację :classic_cool: Za to na chrzcinach mojego chrześniaka dostałam takiej padaki, że prawie naplułam księdzu do rękawa :classic_cool: Nie to, że coś mnie śmieszy w pogrzebach i innych uroczystościach, ale czasem jak mnie dopadnie to ciężko się ogarnąć :o Popierame, niech robi to co jej najlepiej wychodzi, bo fasola wcale nie musi być żadnym sukcesem :classic_cool: Koorwa, to wychodzi na to, że ta hołota wyłazi ze swoich nor wtedy kiedy ja jestem na mieście und załatwiam ważne sprawy, a oni mi przeszkadzajo 😭:classic_cool: Właśnie leję z tego "gehen, ging, gegangen" :D🖐️ Ło koorwa, to bankowo by się dogadały skoro to taka mała różnica :classic_cool: Skoro ja się z wami dogaduję będąc taką staroochą to nasze piesełe bez cienia wątpliwości znalazłyby wspólny język :classic_cool: Boszełe, obecnie jestem najstarsza na tym topełe, najszybciej umrę :classic_cool: Chyba, że cichcem grasooje tu Fajansełe to w takim wypadku on jest najstarszy, ale to nie zmienia faktu, że i tak umrę pierwsza :classic_cool: PRZEMIŁA OSOBA! Mam fazę! ❤️:classic_cool: I jak możesz myśleć, że nie lubię Twoich potoków słownych und myślowych 😠:classic_cool: Pawełeeeeee ❤️ Nie mam pojęcia jak mogłam zrobić na nim jakiekolwiek wrażenie skoro morda mi się nie zamykała przez całe spotkanie, a on powiedział może trzy słowa. Pewnie odbiera moje teksty typu: "Dasz sobie radę" jako troskę i jak na maminsynka przystało widzi we mnie swoją matkę 😭 Kafetełe to moja rodzina, za chooja was na nitz und na nikogo nie zamienię, a Ciebie und siostrełe to nawet za milion dolców nie odeślę na bamboos :classic_cool: Ja również go nigdy nie miałam, za to moja współlokatorka ma takowego regularnie, więc zawsze muszę słuchać tego piertolenia :classic_cool: Ja jedyne co robię to piertolę goopoty und czepiam się jednego tematu, który drążę do zayebania :classic_cool: Pawełe, Ty najbardziej boski samtzu jaki istnieje, zrezygnowałabym nawet z randki z Batmanełe na rzecz randki z Tobą ❤️:classic_cool: Dzisiaj mam jakiś w miarę pozytywny dzień, więc póki co żadne czarne myśli jeszcze nie wystąpiły i oby tak zostało 😭:classic_cool: Jak rozpowie to mam nadzieję, że w taki sposób, że cały blok będzie mi zazdrościł :classic_cool: To pewnie dlatego, że masz w sobie boski pierwiastek 😭:classic_cool: W takim wypadku telefone musiał palić Ci się w rękach, po moim widać jedynie, że często odbieram telefon, bo zielona słuchawka jest już cała pozdzierana :D:classic_cool: Czwkawka pewnie czułaby się jak w raju :classic_cool: Ja musiałabym zaopatrzyć się w kilof, żeby w takim miejscu nie czuć się jak prześladowana tooreckimi fatzjatami ofiara :classic_cool: Dziękuję mój Pawełe, z Twoim wsparciem duchowym na pewno niedługo zastanie mnie koniec ❤️:classic_cool: O koorwa, Bąbełą to fest doyebałeś, teraz już nigdy nie spojrzę na Empikowtza bez cienia ubawu na twarzy :D :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorva,4 odcinek mi się ładuje :classic_cool: Doniczki!doniczki są w pytę,można w nich przechowywać płody i robić im mini terraria,gdzie taki płód w doniczce rozwija się prawidłowo i nawet można przez te dziurki na korenie przecisnąć pępowinę płodu,lub uciąć ją pozostawiając... pępuszek:classic_cool: norowietz ma w pytę pępuszek,holenderkełe też:classic_cool: ale płodowe pępuszki są najbardziej w pytę ze wszystkich pępuszków świata.tak samo jak płatki uszu,które płody memłają w ustach ,jeszcze bezzębne płody,i zaciągają się esencją płatków uszu.:classic_cool:płatki uszu to była moja faza w okresie czerwiec2011-pazdziernik2011.:classic_cool: nie wiem czy lubisz i czy wogóle posiadasz płatki uszu,ale ja i norowietz posiadamy wykoorviste płatki uszu i czujemy się z nimi zayebiście.płatki uszu norowtza są o wiele większe od moich, ich kształt możemy przyrównać do trójkąta,a na dodatek są tzudnoffnie różowe.:classic_cool: Masz współlokatorkę= masz znajomych.jesteś popularna,lubiana und rozchwytywana i tylko udajesz na kafe.:classic_cool: Ciekawa jestem ta karta wygląda i czy są na niej dane odnośnie twoich płatków uszu.:classic_cool: płatki uszu top wbrew pozorom istotny element naszego ciałą,pozwalający na prawidłowy rozwój,oraz utrzymanie równowagi fizycznej i psychicznej.jeśli równowaga psychiczna jest zachwiana,to najprawdopodobniej przyczyna leży w uszkodzeniu płatków uszu.równowagę fizyczną jest znacznie trudniej zachwiać,bo aby do tego doszło musimy trwale uszkodzić lub nawet stracić płatki uszu.dlatego pilnuj swoich płatków uszu i wprowadź dane o nich na swojej karcie stałego klienta społem.:classic_cool: W pytę,że wygrałaś cheetosy,ja mam za to w pytę humor,więc cieszę się twoim szczęściem i życzę,aby poszło w tzytzki.:classic_cool: Skuteczna pobudka to połowa sukcesu,jednak wiem że takie drące sie baby czy inne skowronki z rana powodują poważne wkoorvienie und nerwitzę lękową,dlatego zostanę przy wibratzji.:classic_cool: Fajną masz babtzię,że nakoorvia na komputerełe.moja ogarnia tylko obsługę komórki,umie robić nią foteły,ale kompa by chyba nie ogarnęła.:classic_cool: Swoją drogą jestem ciekawa,o czym twoja babtzia pisze :classic_cool: Ja pomyślałam,że 'nawet fajne' i dopiero po dłuższym czasie przyfazowałam niektóre piosenki i w końcu sie od nich uzależniłam,i niczym rasowe narkomane potrzebowałam więtzej.:classic_cool: szczerze mówiąc to z żadnym zespołem nie miałam tak,że odrazu wpuściłam ich do sertza,tylko potrzebowałam czasu und kilku przesłuchań,aby wyczuć rytm i potem totalnie się uzależnić.:classic_cool: 'Naprawdę nie wiem jak ja żyłam tyle lat bez świadomości istnienia felcistełe' wyraz flecistełe zamieniam na holenderkełe.:classic_cool:wprawdzie to było tylko niecałe 13lat,ale nie wiem jakim tzudem to przetrwałam.:classic_cool: Ona nie baunsuje,jest bardzo stateczna undstoi w miejscu i 'słucha'.:classic_cool: itak sie cieszę,że na holenderkełe chce jeździć,bo o tonie muszę nawet prosić,bo t oczywiste że pojadę.:classic_cool: chyba że odpiertolę coś extra hardcore w stylu 7 zagrożeń,ale staram się do tego nie dopuszczać.:classic_cool: Ouu ,to współczuję:classic_cool: sama i tak nie lubię jajek,ale 10 jajek+2cebule to masakrełe und morderstwo w biały dzień.:classic_cool: Te w podstawówce też są straszne,ale podstawówka obejmuje dzeitzi w przedziale 7-12 lat,a te 7 latki da się jeszcze znieść:classic_cool: zależy też jakie ogółem jest dziecko,bo ja np byłam w pytę :classic_cool: a niektore to chodzące koszmary od 8 ...tygodnia życia ..płodowego...:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:.....:classic_cool: płód!:classic_cool: Ja jestem czarną owcą,chodziaż i tak 3/4 rodziny nie zna mnie a ja nie znam ich,ewentualnie znam ,ale udaje że nie znam.:classic_cool: Trzynastolatka,dopiertoliłaś:classic_cool: 13latki nie są słodkie,ja byłam pasztete:classic_cool: 'Ale Holenderkełe na pewno oceniła Cię na więcej, ponieważ klepanie trzynastolatek po doopach byłoby dziwne' :D:D:D:D:D:D:D:D pewnie dlatego jak miałam 14lat to mnie nie poklepała po doopie,tylko po pletzach,und nie wkoorviała się gdy patrzyłam na nią i cieszyłam michę,blokując innym dotarcie do niej w celu zdobycia autografu,podczas gdy ja miałam już 4.:classic_cool: 'Już wiem, że te Twoje mordy mnie bawią und zarażasz humorem, bo dławię się czipsami' mnie też to bawi:D:D:D:D ja się dławię powietrzem:classic_cool: Koorva,jedyny pogrzeb zaliczyłam w wieku 6lat i zbytnio nie pamiętam,a na chrzesty też nie chodzę,ale raz byłam na slubie i chciało mi się spać.:classic_cool: za to najbardziej chce mi się śmiać na polskim,koorva jak zacznie się polski to zaczną się też śmieszne odpiertole,będę ci o tym opowiadać:classic_cool: 'Za to na chrzcinach mojego chrześniaka dostałam takiej padaki, że prawie naplułam księdzu do rękawa' :D:D:D:D Nie to,że śmieszy mnie łysina n_ka w kształcie pochwy(:classic_cool:) lub ascetyzm,'ale czasem jak mnie dopadnie to ciężko się ogarnąć' :classic_cool: To wyłaź w godzinach 9-15,wtedy jest looz,na dwortzu tym bardziej.:classic_cool: 'Właśnie leję z tego "gehen, ging, gegangen"' jak coś znajdę zaraz w zeszytach to ci pokaże...:D:D:D Chodziaż skoro obie to samiczki,to mogłoby byćciężko:O chodziaż norowietz nie jest agresywna,ale czasem jej odpiertala i szczeka na maskę buga buga:classic_cool:🖐️ A paletz nie jest starsza,skoro jest twoją mamełe?:classic_cool: To przemiłe z twojej strony,przemiła osobo!:classic_cool: 'Kafetełe to moja rodzina, za chooja was na nitz und na nikogo nie zamienię, a Ciebie und siostrełe to nawet za milion dolców nie odeślę na bamboos' jesoo jestem wzruszona,powtórzę ale z ciebie taka PRZEMIŁA osoba!:classic_cool:❤️ koorva,jest mi przemiło!:classic_cool: ale kafetełe też jest dla mnie jak rodzina,zresztą tu sama rodzina siedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
"Czwkawka pewnie czułaby się jak w raju Ja musiałabym zaopatrzyć się w kilof, żeby w takim miejscu nie czuć się jak prześladowana tooreckimi fatzjatami ofiara " o jakie miejsce chodzi? :classic_cool: jak zwykle nie umiem czytać miedzy wierszami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrtolę :D:D właśnie wszedłem na fejsbuka, a tam paru moich znajomych podnieca się wywiadem z Kamilą :classic_cool: koorwa to już wyszło poza kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, obczaj mój post z 14:22 :classic_cool: a miejsce to pewien lokal z kebabem w Lbn, który chyba jest bazą ciapatych :classic_cool: siedzą tam, wpiertalają baraninę i oglądają Al-Jazeere :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
dotarłam póki co tylko do postu daweoo albo opel :O :O :O i w sumie powiem, nie wiem co by było :O ale tak mysle ten "moj' turek w ogole chyba nie ma auta, a zreszta co mie to, i tak nie bede z nim... mikojan - zapiertol to fajnie przydałoby mi sie cos robic, a nie widzialas mojej facjaty :classic_cool: moze chcesz mnie spotkac? w zasadzie po to byl ten topik, kiedys szukałaś kogoś na piwo (chociaż obawiam się,że teraz mam już za dużą konkurencję 😭)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
a ten post z 14:22 to własnie to :classic_cool: mikojan Ey dopra, bo wy mnie wykończyta Idę nałożyć fluide na swoja szpetną buzię und będę z doskoku, chyba że siostrełe yebnie esej to udam, że poszłam do sklepu... --przeczytałam "ide nalożyć fiuta na swoja..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka, weź mnie nie rozśmieszaj jakimiś fiootami, bo ja już oplułam cały monitor :D Jak lubisz zapiertol to popracuj na kasie przy gazetach w Empie, podobno można otzipieć jak przyjdzie stara baba i chooja słyszy :classic_cool: Towarzystwo na wspólne popijanie browarów jest zawsze poszukiwane, póki co siostrełe jest osobą permanentnie trzeźwą, Pawełe mnie rozpije za miesiąc, więc została mi jedynie współlokatorka, czyli żadna konkurencja :classic_cool: Jednym słowem, ja do picia zawsze chętna :classic_cool: Pawełe Masz zajeebistych znajomych, moi nie wiedzą co to Kamila i raczej się nie dowiedzą, bo ich obchodzą jedynie seriale und święte komunie 😭:classic_cool: Siostrełe, tworzę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
podobno można otzipieć jak przyjdzie stara baba i chooja słyszy -- ja to mam codziennie, mam dwie babcie i jak do mnie dzwonią to nic nie słyszą :O i chooy po co do mnie dzwonia jak są głuche :( :O 😭 i moja mama też już pół głucha, muszę krzyczeć by słyszała a potem mi mówią " TY AWANTURNICO!" :O i nikt mi za to nie płaci :O :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
moja kol zakochała się w Turku :classic_cool: ale ona tak poważnie, codziennie z nim na fejsie grzmoci miłosne wyznanka :classic_cool: oczywisćie po turecku przez gugl translate :classic_cool: a ja?co jest ze mną nie tak? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe ❤️ a raczysz go takimi tekstami? 😭:classic_cool: jestę zazdrosny :classic_cool: nic dziwnego, że się do Ciebie przywiązał skoro tak się o niego troszczysz 😭:classic_cool: a ja po alkoholu robię się jeszcze bardziej pojeebany und zabawny niż jestem :classic_cool: ostatnio śpiewałem jakąś piosenkę Dr Albonisty i koorwa wszyscy mieli ze mnie bekę :D:D:classic_cool: tylko dlatego, że Batmanełe nie istnieje 😭:classic_cool: ale doceniam to moja cudowna und przemiła niewiasto ❤️:classic_cool: cieszy mnie, że dzisiaj masz dobry humor :classic_cool: może nawet zagralibyśmy w literaki, ale po wczorajszym wpiertolu mam dosyć tej gry na miesiąc :classic_cool:😭 a jak rozpowie, że pojawiasz się z nieznajomym, a potem zapraszasz go do siebie i organizujesz dziką imprezę suto zakrapianą alkoholem und wixą na fulla? :classic_cool: sąsiadki będą krzywo patrzyły... :classic_cool: oj tam, od razu boski pierwiastek :classic_cool: po prostu jestę inny niż wszyscy 😭:classic_cool: już kilka osób mi to mówiło :classic_cool: palił się głównie od smsów und grania w "Czołgistkę Lidkę" z kumplem z ławki :classic_cool::D co tam w raju! jak w niebiańskiej skurva'alii :classic_cool::D ależ proszę bardzo, dla Ciebie wszystko słoneczko ❤️:classic_cool: a jak pomyśli, że uśmiechasz się do niego i potraktuje to jako zachętę? :(:classic_cool: koorwa, sam się zastanawiam skąd mają link do tego wywiadu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: tak się nakręciłem Sleeping Dogs, że zaraz obejrzę sobie film "Dzieci triady" :classic_cool: z Tobą jest wszystko w porządku 😭 to dobrze, bo bałem się, że już Cię stracimy na rzecz ciapatych :classic_cool: a koleżankę niech sobie biorą :classic_cool: po tym jak ją opisałaś nie dziwię się, że leci na ciapatych, bo tylko takie tępe dzidy w nich gustują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
ona jest nie tylko mało bystra, ale do tego dość otyla i w Polsce żaden jej nie chciał :O właściwie to,że ją chcieli zdecydowało o tym,że o nich źle myślę :O skoro chcą każdą tzn że nie musze byc ladna żeby mnie chcieli a zatem doopa i brak dowartosciowania :( a ja z kolei jestem podła :( jak zmienic charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :classic_cool: popatrz na te poleczki, które prowadzają się z ciapatymi i murzynami. większość z nich to paskudne grubasy z tlenionymi,blond włosami, a do tego głoopie jak but :classic_cool: potem takie twierdzą, że Polacy są do bani :D a kto koorwa chciałby być z taka kobietą? :O tylko murzyni i ciapaci, którzy biorą wszystko co nie ucieka na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie czytam "Grę o tron" z wykorzystaniem słownika, zamiast koorwa się wziąć za prasowanie to ja prasuję sobie mózg :classic_cool: Ale zaraz się muszę wziąć za robotę, bo jeszcze naczynia muszę pozmywać po notznym gotowaniu mojej współlokatorki 😭 Właściwie ta współlokatorka to ex współlokatorka, ale ja jestem prostym człowiekiem und wszystko upraszczam, więc dla mnie to już na zawsze będzie moja współlokatorka :classic_cool: Ja piertolę, Ty to powinnaś pisać książki naukowe na temat życia płodowego und sztucznej hodowli płodów w doniczkach, a także o sposobach ogrzewania doopy płodem :classic_cool: Byłabyś równie sławna und w pytę co ta Szwedka czy inna Norweżka tworzątza książki o koopie :classic_cool: Płatki posiadam i są całkiem w pytę, ale jakoś szczególnie nigdy się nimi nie zachwycałam, uwielbiam za to uszy mojego czołgiste, które mogłabym ciamkać w buzi przez cały dzień, gdyby tylko czołgiste nie gryzła mnie wtedy po twarzy wbijając swoje pazoory w moje browarne oczy :classic_cool: Gdyby moja współlokatorka nie mieszkała 500 km od Warszawy to mogłabym uznać, że to jedyna moja znajoma, ale niestety takie kilometry są zabójcze und robi się z tego v-znajomość. Mam jedynie internetowych znajomych, ale lepszy rydz niż nitz :classic_cool: Ja piertolę, siostrełe, Ty chyba chcesz mnie zabić :D :D Karta Społem nie posiada takich informacji, ale zaraz je wpiszę, bo jeśli kiedykolwiek ma mi uratować życie to lepiej, żeby była peuna właściwych informacji :classic_cool: Jestę wzruszona und dziękuję za te życzenia, zaczynam tyć, więc prawdopodobnie niedługo moje tzytze będą jak donitze i urządzą sobie wyścigi z brzuchem o to, które będzie większe, a ja będę musiała wmawiać ludziom, że dopadła mnie wiatropylna ciąża :classic_cool: Mnie by żadne wibratzje chyba nie obudziły, nawet gdyby to była wibratzja wibratore w moim oczodole :classic_cool: W sumie przez długi okres czasu miałam poważny problem ze wstawaniem, bo bez względu na to jak daleko leżał budzik to wyłączałam go w trakcie snu, nawet w kuchni go kładłam, a i tak wstawałam 3 godziny po tym jak dzwonił. Na szczęście tryb żytzia na tym topełe nauczył mnie wstawania o 11 :classic_cool: Uzależnienie od komputera jest w mojej rodzinie przekazywane genetycznie 😭 Babtzia z reguły przyjmuje wszystkie możliwe zaproszenia, po czym dostaje requesta do facebookowych gier i odpowiada osobie, która go wysłała: "Przepraszam, ale nie umiem angielskiego. Jeśli chcesz porozmawiać to napisz po polsku." :classic_cool: A największą siarę robi jak pisze na tablicy jakichś obcych dzieci: "Drzewo genealogiczne mojej rodziny jest tak ogromne, że istnieją duże szanse na to, że jesteś moim wnuczkiem. Ściskam, babcia." :o:classic_cool: Powaga, niedługo zmienię jej hasło :classic_cool: W sumie ja ze wszystkimi bandełe miałam podobnie, jedynie te, które słuchałam już od dziecka, bo na przykład mój bratełe/tatełe katowali typu Prodigy czy starocie pokroju Philę Collinsę wpadają mi do sertza automatycznie, ale to raczej przez kwestię wspomnień :classic_cool: Do reszty muszę mieć kilka podejść, chyba że to Eluveci, ale jeśli o nich chodzi to jestę psychofanę :classic_cool: I tak posiadanie takiej mamełe jest zajeebiste, szkoda, że moja nie chce słyszeć o żadnych koncertach, jedynie ten nieszczęsny tatełe chciał iść ze mną na AC/DC und IM, ale tradycyjnie chooj wyszedł :classic_cool: Ostatecznie wszystkie koncerty mi przepadają, łącznie z koncertem Slayera, Machine Headów und Prodigy, które były w tym roku prawie za darmo 😠 Ja byłam suodka do wyrzygania i grzeczna jak dziecię zakonnicy :classic_cool: Później w gimnazjum dorobiłam się czupryny przypominającej włosie hipisa i jak zobaczyłam siebie na zdjęciu to łzy ciurkiem leciały mi ze śmiechu, bo byłam taka w pytę :classic_cool: PŁÓD! @__________________________@ I rekin muot :classic_cool: Moja rodzina jest tak porozpiertalana po wsiach polskich, że to już prawie jak tubylcy. Połowa ma mnie za poyeba do dziś, bo jak byłam w podstawówce i robili naloty na moją mieścinę to udawałam dziecko z niedowładem stóp i sunęłam po podłogach jak płetwal błękitny, nawet pomimo wstydu jaki wypisywał się na twarzy mojej mameue :classic_cool: Pewnie są święcie przekonani, że dzisiaj jeżdżę na wózku, a ja wolę nie psuć ich przekonań i nie pokazuję się im na oczy, pomijając rodzinę mojego kuzynełe :classic_cool: Ja też byłam pasztete! I nadal jestem! :classic_cool:🖐️ Pewnie myślała, że pletzy to Twoje tzytzki. Żartooję, tylko ja mam pletzy z obu stron :classic_cool: Ty chciwa piczqo, pewnie tysiące zablokowanych fanełe chciało wyrwać te Twoje boskie włosięta :classic_cool: Ja byłam na dwóch pogrzebach, dwóch ślubach und jednych chrzcinach. Wszystkie były z deka traumatyczne, a najbardziej to mi wstyd, że na ślubie własnego brata byłam jeszcze osobą niepijącą i siedząc przy stole wyładowanym masą zajeebistych, młodych samtzów proponujących mi wódkę wolałam wyjść na sztywniarę i namiętnie odmawiałam. Co za żenada, pewnie śmieją się ze mnie do dziś 😭:classic_cool: Czekam z niecierpliwością na Twój polski und Twoje historie, przy których poskładam się jak leżak plażowicz :classic_cool: N_K! Uśmiecham się na samą myśl o tym małym pochwowym hooltaju :classic_cool: Chyba muszę zacząć preferować te godziny, bo jednak w godzinach 17-20 na ulice wybiega jakaś zbieranina ludzi ciapatych :classic_cool: Mój czołgiste bywa bojowy, ale skoro norowietz należy do psów niewielkich to byłoby w pytę, bo czołgiste jak na czołg przystało atakuje tylko cele większe od siebie o dwa razy :classic_cool: Trzeba to będzie kiedyś sprawdzić :classic_cool: Właśnie ja za chooja nie wiem ile lat ma mameue, ale obstawiam że jest w przedziale 23-25 :classic_cool: Same przemiłe osoby tutaj :classic_cool: Und Czkawka z depresją 😭:classic_cool: Czkawka Ja mam tak z dziadkiem, w sumie mamełe też już przygłuchawa, więc ostatecznie gadam sama do siebie :classic_cool: Ale skoro masz wprawę to na kasę w prasowniczym bankowo byś się nadawała, zawsze jest optzja że przyjdzie jakiś samietz kupujący "Polskę Zbrojną" i puści Ci oczko, a Ty od razu będziesz wiedziała, że to pasjonat woyska i warto go poderwać, bo tylko tacy się liczą 😭:classic_cool: Pawełe, zaraz odpiszę tylko hołocie drzwi otworzę und porozstawiam ich po kątach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
z kolei moj ciapek (jaki on ciapek jak miał niebieskie oczy?! ) nie mówwił mi I love you! ani razu :classic_cool: za to od początku zawuażył 'you are very clever' i to mi powtarzał, myslisz że to dlatego że jestem brzydka? :classic_cool: albo wiedział,że do tego targetu dotrze tylko w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po prostu był jednym z nielicznych ciapków, których nie interesują wakacyjne romanse :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
rozwaliło mnie z tą babcia na fejsie :D :D i szczegolnie z tym co pisze obcym dzieciom :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawkabezdomnabezrobtonaiiiii
no własnie wygladal mi na takiego poważnego... co to nie zaczepia wszystkich..w ogole to nie on mnie poderwał :D ja sie w niego wpatrywałam jak pedofil w przedszkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gości tylko współlokatorka przyjechała, bo za kilka dni ma 2 poprawki und obronę pracy licencjackiej, więc siedzi mi na głowie już dziś wyłażąc z domu jak poyebana bez kluczy :classic_cool: Ale w końcu to blondynka :classic_cool: Przeca ja się nie troszczę o Empikowtza tylko piszę na odpiertol, żeby się odpiertolił 😭 Ale skoro ma to wydźwięk troski to muszę zmienić wersję na: "Chooj mnie to boli" 😭:classic_cool: Nie wiedziałam, że to w ogóle możliwe, ale skoro możliwe to koniecznie muszę to sprawdzić :classic_cool: A jeśli Krzysztof ma tutaj zamontowane kamery und podsłuch to następnego dnia wbiję mu na chatę und zabiorę taśmy, żeby mieć pamiątkę po Twojej pijatzkiej zajeebistości :classic_cool: Batmanele istnieje na bank! Przy okazji zamieniłabym nawet randkę z flecistełe und innymi boskimi samtzami na randkę z Tobą, więc Batmanełe to właściwie małe piwo :classic_cool:❤️ Ze mną byś wygrywał na sto procęt, ponieważ to ja zawsze przegrywam, chyba że jestem pijana to akurat mam taki przyrost masy mózgowej und rozrost inteligencji, że żadne literaki mnie nie złamią :classic_cool: Przestaną patrzeć krzywo jak Cię zobaczą, przy takiej doopencji jak Ty to nawet będą mnie prosić o możliwość wbicia na chatę 😭:classic_cool: W takim razie popierame te kilka osób, bo wiedzą co mówią :classic_cool: Nigdy nie grałam w "Czołgistkę", chyba nie miałam życia, w sumie ja grałam jedynie w Snake'a i w Splinter Cell'a jak mi się nudziło przed wykładami, ale wyebywało mi całą baterię w pięć minoot :classic_cool: "jak w niebiańskiej skurva'alii" O koorwa :D:classic_cool: Tak mi dzisiaj suodzisz, że aż jestę motzno poruszona i w trakcie rozmowy telefonicznej z mameue, która przed chwilą dzwoniła nie potrafiłam niczego zrozumieć ❤️😭:classic_cool: To wtedy będę musiała iść z Tobą do Empiku w jego godzinach pracy i przedstawić Cię jako samtza mojego żytzia 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A babcię mam naprawdę w pytę i jest to jednocześnie największy szatan mojego żytzia, może Pawełe kiedyś ją pozna :classic_cool: Oglądałam tylko "Niepokonany", ale domyślam się, że 2 i 3 mają Twoją rekomendację :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 była akurat słaba w porównaniu do 2 i 3 :classic_cool: wię, że lubisz takie napierrtalanki jak w Batmanie, więc te dwa filmy powinny Ci się bardzo spodobać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dzisiaj lub jutro odmóżdżę się przy drugiej und trzeciej części, bo prasowanie i zmywanie nie wchodzi dzisiaj w grę z ratzji aktualnych zerowych chęci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pod szybki prysznic w celu wyszorowania czupryny :classic_cool: Wrótzę za pół godziny z polotem do godziny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie skapnęłam się,że cały dzień przesiedziałam w piżamie.:classic_cool: 'zamiast koorwa się wziąć za prasowanie to ja prasuję sobie mózg' :D:D:D:D prasujesz prasownikiem,a tak serio to po hooya chcesz prasować?:classic_cool:nieprasowane ciuchy wyglądają tak samo jak te prasowane,chyba że leżą przez pół roku na dnie szafy zwinięte w kulkę lub robią za zabawkę dla norowtza,ale wtedy to już strzępy a nie ciuchy :classic_cool:🖐️ Książki o kupie też pisałam :classic_cool: jednak moja twórczość jest zbyt awangardowa i niszowa,aby zwykły przeciętny polak mógł utożsamić się z głównym bohaterem,czyli płodem.:classic_cool: dla zwykłego człowieka płód to tylko płód,czy aż płód,szczególnie dla obrończyń życia masowo ujawniających się na kafe ,w topach z hasałem 'aborcja':classic_cool: Norweżki jak i norweska uroda jest w pytę,chciałabym być norweżką😭 vibeke jest:classic_cool: Uszy norowtza też uwielbiam,można je miziać i memłać w dłoniach bez końtza,bo ona nie lubi dotykania nosa,łap i ogona,reszta ujdzie :classic_cool: 'Ja piertolę, siostrełe, Ty chyba chcesz mnie zabić' ja?zabić ciebie😭?nigdy!😭 dlaczego wysnuwasz tak brootalne i haniebne wnioski?:classic_cool: Ciekawe czy holenderkełe ma kartę stałego klienta w jakimś niemieckim odpowiedniku społem,ale już prędzej ma kartę w macu( nie mylitź z mc donaldem :classic_cool:)czy innej sephorze:classic_cool: Skoro twoje tzytze będą jak donitze,to pan krzysztof się po nie zgłosi?:classic_cool: Widzisz jak wiele dobrego to topełe wniosło w twoje życie😭:classic_cool: nigdy nie miałąm aż tak poważnych problemów ze wstawaniem,ale myślę że gdybym mieszkała sama to miałabym takowe codziennie.:classic_cool: tutaj zawsze jakieś domownike przepędzi mnie z łoża hałasem,jaki uznaje za normalne czynności życiowe,czyli przykładowo napiertalanie obtzasami o 9 :classic_cool: Koorva,piertolnełam o tej babci:D:D:D:D:D:D hahahahahahhh:D:D:D:D:D japiertolę,u mnie niestety wszyscy są zgorzkniali ,zresztą ja też nieraz słyszę,że jestem zgorzkniała,ostatnio baba od wdżwru powiedziała,że nigdy nie spotkała tak zgorzkniałej osoby jak ja,i że to niemożliwe żeby w tak młodym być zgorzkniałym niczym stara dziadówa.:classic_cool: widać,możliwe.ale myslę,że ta kobita po prostu mało w żytziu widziała.:classic_cool: Mam pechełe,bo nie posiadam żadnego zespołu który znałabym z dzieciństwa.😭:classic_cool: Dlatego się cieszę i nie płaczę za scabbią,bo i tak zobaczę holenderkełe.:classic_cool: też się możesz wybratź,nie musisz nikogo pytać o zgodę tylko z kasą gorzej:O jakby tyle koncertów przeszło mi koło nosa to dostałabym istnej koorvicy,chodziaż mi przeszły koło nosa już 3 koncerty holenderkełe,bo jak 30 września byli w poznaniu,i tam byłam,to potem 1paz byli w katowicach,a tam już nie byłam...:O tak samo 15maja byli w katowicach,a potem 16maja w wawie...:O chodziaż i tak nie wytrzymałabym koncertów z dnia na dzień,boja po jednym nie mogę rąk wyprostować przez kilka dni,ledwo chodzę und jestem padnięta,a co dopiero tak pod rząd,ale i tak żaluję😭:classic_cool: Ja byłam słodka,grzeczna też,ale nie tyle grzeczna co nauczona,tylko miałam wszystko w doopie i żyłam w swoim świecie,ciągle mamełe w 1-3 dostawała uwagi, że na lektzjach nie słucham,nie zgłaszam się,siedze zamyślona i nieobecna:classic_cool: Koorva,byłam taka w pytę!:classic_cool: Rekin młot!:classic_cool: U mnie nawet nie wiem gdzie są porospiertalani,a może to nawet lepiej.:classic_cool: hahahh kooorva:classic_cool: ona ma mniej więcej takie tzytze jak ja,więc pewnie zna ten ból,chodziaż wątpie aby się tym przejmowała z uwagi na jej twarz,włosy,głos und tziało.:classic_cool: Akurat moja ex znajoma wyrwała jej włosa i schowała do płyty,potem wstawiła to na fejsbuke a ja byłam wkoorviona:O:classic_cool: 'Czekam z niecierpliwością na Twój polski und Twoje historie, przy których poskładam się jak leżak plażowicz' :classic_cool:❤️ Będziesz miała w pytę relatzje pisemne i fotorelatzje!:classic_cool: Ja też się uśmiecham,zobaczę go już za tydzień na siarczystej lektzji fizyki:classic_cool: Norowietz też,czasem się wkoorvia i szczeka ale ogółem jest patologicznie łagodna i ufna za bardzo.:classic_cool: Nie znalazłam tego,czego szukałam,ale mam inne fajne rzeczy.Jest tego trochę,więc ponumeruję.:classic_cool: 1.Psychodeliczne królike na początek :classic_cool: http://www.voila.pl/070/l75qa/index.php?get=1&f=1 2.gehen ging gegangen!:classic_cool: Po lewej stronie masz rzyganie tęczą:classic_cool:a to pochyłe pismo innym długopisem jest nie moje:classic_cool: http://www.voila.pl/079/1mdnr/index.php?get=1&f=1 3.To pokazywałam we wrześniu,ogółem piałam z uciechy jak to robiłam:classic_cool: tam na dole,bardziej po prawej stronie jest zielony króliczek...widzisz?:classic_cool: http://www.voila.pl/080/i3wdh/index.php?get=1&f=1 4.Płód!:classic_cool:@________@ widzisz jak się śmieje?:classic_cool: http://www.voila.pl/082/ljp00/index.php?get=1&f=1 5.Płody... @_______@:classic_cool: http://www.voila.pl/083/5knz5/index.php?get=1&f=1 6.Fakty na temat homera i jego twórczości są takie,że..miał jaszczurkę na głowie:classic_cool: ta jaszczurka to też była jedna wielka faza:classic_cool: http://www.voila.pl/085/of3er/index.php?get=1&f=1 7.Tu się przyjrzyj,w ukryciu chowa się cool.:classic_cool:wprawdzie symboliczny,ale jest.:classic_cool: a to na górze,to s...c i płód :classic_cool: http://www.voila.pl/086/lozt7/index.php?get=1&f=1 8.Faza na wunderbar :classic_cool: pojawiła się po tym ,jak holenderkełe na pisała 'berlin,du bist so wunderbar!' a napisała to w trakcie mojej extrafazy na gehen ging gegangen,przez co łaziłam i powtarzałam tąfrazędo zajeebania.:classic_cool: http://www.voila.pl/087/0654w/index.php?get=1&f=1 9.To jakaś pratza z polskego,przy której widnieje uwaga 'pismo!' ,mówiąca o brzydkim und niewyraźnym piśmie:classic_cool: a akurat wtedy koorevsko się starałam aby pisać ładnie.ta foteła to zestawienie mojego 'ładnego' pisma z tym naturalnym:classic_cool: http://www.voila.pl/088/5kaku/index.php?get=1&f=1 10.To symbolizuje moje myśli...:classic_cool: http://www.voila.pl/089/oee5e/index.php?get=1&f=1 11.A to s..c i moja faza na 'bogu ducha winna kobieta' :classic_cool::D:D:D:D:D:D:D http://www.voila.pl/090/8t7no/index.php?get=1&f=1 Ja piertolę:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×