Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

To dobrze Pawełe, bo ja Tobie też 😭:classic_cool: Nie byłam, wstyd jak jasny chooj, ale mam w zakładkach gdzieś z Youtube i muszę obejrzeć :o😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żem już obejrzał :classic_cool: we wrześniu ma być premiera nowego filmu o Bombie :classic_cool::D a tak się przypadkiem składa, że w Lbn nie ma Heliosa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obczaiłam zakładki, znalazłam i chyba na notz obejrzę :classic_cool: Jaka bieda, jedź zatem do tzywilizowanego miasta 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikojanu, jaką płotką? :O Jesteś co najmniej rekinem młotem :classic_cool: Poza tym mi zawsze wiatr w oczy, nie wiesz wogle co mówisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczy Fajansełe, czuj się telepatycznie pomiziany po policzkach :classic_cool: To tylko los próbuje złamać und zmienić Twoje wielkie sertze, niedługo będzie już z górki 😭:classic_cool: Pawełe, ja z ratzji mojej choojowej orientacji w terenie tym bardziej się w nim gubię, ale dla Ciebie się postaram i oprowadzę Cię nawet po samym kosmosie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achtunk, Paletz nie może jeść, więc najprawdopodobniej jest w ciąży! będziesz miała siostrę albo brata! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem dojade do domku i beda ruchy posowisto osganistyczne hag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się mamełe już lepiej nie rozmnaża, bo będę musiała rywalizować z jakimś małym człowiekiem o jej miłość und uwagę 😡:classic_cool: Biest To gorątze chwile się zapowiadają :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś przeboleje tę stratę :classic_cool: przecież dobro córki jest najważniejsze, c'nie? 😭:classic_cool: jeszcze pooglądam Twoje zdjęcie przez 5 min i idę spać 😭 także słodkich snów Dżoannełe Meganełe ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzicie stąd czasem
tj na forum ogólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
dobranotz:classic_cool: 'wychodzicie stąd czasem tj na forum ogólne?' no pewnie że tak!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe Mam mieszane uczutzia tzo do tej foteły :classic_cool: Garę Sam musisz otzenić czyje dobro jest dla Ciebie ważniejsze 😭:classic_cool: Dobranotz mój Pawełe, śpij suodko ❤️:classic_cool:🖐️ wychodzicie stąd czasem Ja wychodzę, ale ostatnio taka stypa und choojnia na ogólnym, że nawet po pijaku nie mam gdzie się zakrętzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ja też:classic_cool: jakby tzo zaraz spiertalam z forume,bo mnie siłą rzeczy wypiertolą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, bo już się bałam, że nadal się wahasz 😭:classic_cool: Siostrełe, schizofrenia mode on, zaraz Ci to na gg powtórzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mam się zaraz kopsnąć na mobilne gg czy kafełe?😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
schizofrenia,socjopatia,zaburzenia postrzegania...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
dobra,to zaraz będzie mobilne gg mode on:classic_cool:🖐️ ale czuję się dziwnie styrana,nie wiem czym,chyba odchorowywuję wczorajszy najazd tatarów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tu jak w doopie samotnego pedaua :classic_cool: W takim razie ja też idę w peezdu z kafetełe, bo muszę się nastroić na suodkie sny z boskim Pawełe, więc po raz kolejny mówię dobranotz :classic_cool: Und do jootra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×