Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Ey, o chooj tu chodzi? :D Oj siostrełe, Ty opiertalaczu biednego Pawełe :D❤️:classic_cool: Jeszcze trochę i będzie 69 :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Ja obetznie przez 24h na dobę to mam Pawełe, a on jeszcze Paltza pewnie zarywa na boku, no w pytęęęęę 😭:classic_cool: Ja w soomie straciłam chyba wtedy sens siedzenia na kafetełe i z braku laku pisałam poyebane tematy, dobrze że ten poyebany sąsiad podrzutził tę kosmetyczkę, bo by była lipa :classic_cool: Bardzo chętnie skorzystam, nie wiem czy będziesz w stanie ogarnątź moją tępotę, ale mam nadzieję, że w trakcie nie strzeli Cię łysy chooj :classic_cool: Też lubię sowy, podobno to symbol mądrości, tzała ja :classic_cool: Doyebałaś z tymi jabłkami, ogarnę to na trzeźwo, bo czytam trzy razy i im bardziej się w to wgłębiam, tym bardziej nitz nie rozumiem. Chociaż musem yabłkowym z kranu to bym nie pogardziła :classic_cool: Chyba nie to samo, ale prawie, więtz jeden chooy. Lessie był chyba tym normalnym collie, a nie borderem, ale może to tylko moja alkoholowa faza :classic_cool: A mój biedny czołgiste nie ma żadnych przyjaciół, bo najbliższy piesełe mieszka w następnym bloku 😭 Jest za to kot nakoorwiajątzy po parapecie od zewnętrznej strony, on nakoorwia w lewo i w prawo und mruczy przy tym jak tygrys, a czołgiste leży zahipnotyzowany na balkonie i liże szczeble. To chyba miłość :classic_cool: Popierame, stwierdzenie: lepiej być popiertolonym niż normalnym to już ofitzjalne mottełe tego topełe :classic_cool:🖐️ Ona chyba yebnęła ostatnio topełe, że ma dzietzko. Albo to mnie poyebało. Jakiś yebnięty prodżekte, jeszcze yasnowidz do tego :classic_cool:🖐️ Pawełe, nie umiem w literaki, mogę Ci pozgadywać hasła w kalamburach 😭:classic_cool: Chociaż nie powiem, na samą myśl o Pawełe z Paltzem przy jednym stole to mnie jasny chooj zalewa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kryzys żytziowy, nie wiem tzo ustawić na tło w tej yebanej osi czasoo, a wkoorwia mnie jak jest tak łyso 😡:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już próbowałam, ale moja tępota niszczy system. Ja jestem jedynie od grania w kółko i krzyżyk 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawię tzeboolę :classic_cool: Sami mi doyebali, jeszcze 6 sierpnia miałam normalnego facebookełe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście nadal mam normalny profil :classic_cool: i jeebuckie zdjęcie ze studniówki prawie na całą tablicę :D🖐️ przecież jesteś inteligentną loszką 😭:classic_cool: i mimo wszystko, chcę Cię nauczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Tylko uważaj, żeby Cię nie okradli :classic_cool: Pawełe Farciarz, ja nie wiem czym sobie zasłużyłam na taką karę boską 😭 Z tej Twojej studniówki to musiała być zajeebista impreza, jak masz jakiś film to go dla mnie trzymaj :classic_cool::classic_cool: Nie jestem inteligentna, jestem goopia i bezsensowna jak kalosz Hunter 😭:classic_cool: Przemyślę to, bo po pijakoo to mi mózg stoi w poprzek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Ey, o chooj tu chodzi?' też chciałabym wiedzieć :classic_cool:🖐️ 69 to taka w pytę liczba,musimy to jakoś oblatź,tylko jak skoro ja bez alko😭 Garełe nitz nie zarywa siostrełe,spokojnie,hyp-noooza,hyp-noooza:classic_cool: 30sekunda:classic_cool:🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=xKIbgqoK11A Sens siedzenia na kafe jest zawsze,miałam taką fazę,że na lektzjach wpisywałam w pole szukajątze frazę 'zwłoki' i czytałam wszystko o rozkładzie zwłok.:classic_cool: zawsze są jakieś temate do poczytania na noodę.:classic_cool: ale dobrze,że odnaleźlismy sięna tym topełe,bo inaczej nadal by stypa była.:classic_cool: Skoro ty jesteś w stanie ogarnątź moje piertolenie i goopotę,to ja twoją tymbardziej :classic_cool:🖐️ Sowy są w pytę,ale ostatnio wolę krowy,ale to przez fazę na 'masz jak krowie w rowie':classic_cool:🖐️ No problemo,chodziaż nie widzę różnitzy pomiędzy tobą napiertoloną a trzeźwą,no może na trzeźwo masz bardziej rozbudowany szyk zdania😭:classic_cool: Noo właśnie,lessie!:classic_cool:a hooy z tym :D Szkoda,że norowietz tak daleko od czołgiste,ale ma przynajmniej przyjaciela w internecie:classic_cool: Koty są w pytę,też chcę kota nakoorviajątzego po parapete:classic_cool:🖐️ 'Popierame, stwierdzenie: lepiej być popiertolonym niż normalnym to już ofitzjalne mottełe tego topełe'❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro wyślę Ci fotkę z poloneza, muszę się przespać z tą myślą :classic_cool: a ja Ci mówię, że jesteś inteligentna und oryginalna ❤️:classic_cool: mam nadzieję, że się zgodzisz boska Dżoano :classic_cool: a teraz myyyyyk do łóżka :classic_cool: dobranoc moja Meganełe 👄🖐️ und Kootziapa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnię prawie codziennie odkąd się poznaliśmy 😭:classic_cool: a oglądanie zdjęcia Dżoany 8128381283 razy dziennie wzmacnia moje sny o Niej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz oblewać wodą mineralną i organizować zawody w miss mokrego podkoszoolka :classic_cool: Dlaczego jak nie znałam tej kreskóffki? Za to uwielbiame "Porę na przygodę" z natziskiem na odcinek "Donek", Finn jest taki suodki! A autore tej bajki taki popiertolona jak ja, więc codziennie przybijam mu telepatyczną pionę liczątz, że to czooje i w ten sposób zdobywam przyjatziół :classic_cool: Ja chyba nigdy nie korzystałam z pola szukajątzego, za to uwielbiam klikać und klikać "następne" bez opamiętania tzo czasem doprowadza mnie do uskuteczniania takich wykopków archeologicznych, że przez tzały dzień przeletzę tematełe z całego tygodnia, czuję przy tym takie flow, że moja fascynatzja blokuje drzwi wejściowe do mojego pokoju i nikt mi nie może przeszkodzić w robotzie :classic_cool: Moja boska siostrełe! ❤️:classic_cool: Danger danger! Obsesja! Teraz będę powtarzać: "masz jak krowie w rowie", ja piertolę :classic_cool: Tyle dobrego, że ja po pijakoo umiem w miarę pisatź, chyba że mam ostrą fazę przepitą. Wiem, że bardziej rozbudowany, też to zauważyłam 😭 Mam nadzieję, że mają podobnie rozwiniętą motz telepatyczną i sobie gadają o piertołach tak jak my :classic_cool: Ja mam uczulenie na sierść kotzią, ale na szczęście jedynym objawem jest tymczasowe swędzenie szyi und brody, więc kota mogłabym posiadać. Niestety nie przepadam za kotami, bo to skoorwysyny, a ja jestem przecież taka kochana, że nie mogłabym hodować kotziego egoisty 😭:classic_cool: Lisico, aż mnie zabolało :D:classic_cool:🖐️ Pawełe! ❤️ Prześpij się, wstań spełniony und zadowolony i mi prześlij, bo chętnie obczaję. Wysłałabym swoją w zamian, ale nie byłam na studniówce z powodów zdrowotnych :o😭 Suodki Pawełe! Muszę się zgodzić, bo wierzę we wszystko tzo mówisz to nie mam innego wyjścia 😭:classic_cool: Dobranotz, śpij suodko und motzno ❤️:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bożełe, jestem wzrooszona i moja wódka jest teraz drinkiem z łez und wódki 😭 Tzo nie zmienia faktu, że ja robię to samo, bez foteł Pawełe nie zaczynam, nie kontynuuję und nie kończę dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletta87
żeteż to sie wam jeszcze nie znudziło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×