Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biforres

Jaki macie kredyt i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam kredyt 3200 zl. Splacam pol roku, zostalo mi 2 tysiace. Zawsze to trzeba tw glupie 150 zl dawac na kredyt ale jak widze ze niektorzy ludzie maja po 30 tys 50 tys kredytu to ja dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikacie kredytów. Zarabiają na was krocie. Polska kredytem stoi. Już nawet ludzie biorą kredyt na ciuchy. CHORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Widziałam, że ktoś tu też pisał ze korzysta z pożyczek ze Sprint Casha, ja też jestem tego zwolennikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja też Sprint Cash, tylko jedynie co to pożyczyki a nie kredyt, natomiast ja wolę taką formę, szybko bierzesz, bez zbędnych formalności i już. A nie milion formalności, papierów, nigdy nic z tego nie rozumiem. Tam za to wchodzę, wszystko jest czytelne i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:25, Gość bierzecie 200 tys napisał:

a oddacie lichwiarzom 450,000 😕 Co za głupota. To już wolę całe życie wynajmować.

I spłacać czyjeś kredyty 🙂 taki mały fuck-up logiczny popełniłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2017 o 20:04, Zlosnicazla napisał:

''o właśnie mnie też to interesuje, czy przeciętny Kowalski z Kowalską zarabniający po 2 tys.zł są w stanie wziąć taki kredyt i go spłacić ? Czy to jest jak podłożenie sobie noża pod gardło na 30 lat ?" jest cieżko ale się da

Osobiście bym się na to nie pisał. Będą sobie odmawiać wszystkiego, a gdy RPP podniesie stopy procentowe (co muszą zrobić, a podobno kolejna zmiana będzie drastyczna; trzeba poczytać) będzie dramat. Trzeba kalkulować a'la worst case. Założyć, że kilka rzeczy się nie powiedzie, zbierać paragony z zakupów, za paliwo, za dodatkowe, standardowe wydatki (pizza, kino, wypad do baru). Wtedy więcej prawdy wyjdzie. I liczyć, liczyć. Matematyki nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidesa

Nie zarabiam kokosów, ale zazwyczaj starcza mi od wypłaty do wypłaty. Zbliżający się miesiąc będzie trochę trudniejszy, bo pierwszy raz organizuję u siebie święta. Zastanawiam się nad niewielką pożyczką w Wonga. Wiecie może jak wygląda u nich weryfikacja pożyczkobiorcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Lidesa, Wonga nie udziela pożyczek online bez weryfikacji. Sprawdzamy nie tylko Twoją zdolność kredytową, ale także weryfikujemy Twoje dane osobowe. Dlatego też musisz mieć własny rachunek bankowy, który posłuży do weryfikacji. Po uzupełnieniu danych we wniosku o udzielenie pożyczki na raty bądź pożyczki krótkoterminowej, poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości przy użyciu jednej z dwóch dostępnych metod weryfikacji tożsamości: - logowanie do systemu Twojej bankowości online lub - wykonanie przelewu internetowego w wysokości 10 groszy z Twojego konta. Pamiętaj, że rachunek, którego użyjesz w celu weryfikacji będzie także służył do ewentualnej wypłaty pożyczki. Bardzo ważne jest to, aby było to konto osobiste, którego jesteś jedynym właścicielem. Nie akceptujemy kont firmowych, walutowych, oszczędnościowych oraz rachunków bankowych innych osób. Pamiętaj, że udzielenie pożyczki online bez weryfikacji numeru konta nie będzie możliwe.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:25, Gość bierzecie 200 tys napisał:

a oddacie lichwiarzom 450,000 😕 Co za głupota. To już wolę całe życie wynajmować.

ale głupi jesteś. Czy tak czy czy siak komuś płacisz kupę kasy a przy kredycie masz przynajmniej swoje lokum z którego nikt cię  z dnia na dzień nie wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
Dnia 15.08.2012 o 15:25, Gość bierzecie 200 tys napisał:

a oddacie lichwiarzom 450,000 😕 Co za głupota. To już wolę całe życie wynajmować.

I zostac z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
Dnia 10.12.2019 o 21:41, Izzie_Stevens napisał:

ale głupi jesteś. Czy tak czy czy siak komuś płacisz kupę kasy a przy kredycie masz przynajmniej swoje lokum z którego nikt cię  z dnia na dzień nie wyrzuci

 

W sumie to by splacal komus ten kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeta

można nie brać kredytu i nie wynajmować, wystarczy zbudować sobie domek z kartonu i zamieszkać pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Wynajem jest jak najbardziej ok. Prospektywny 

 

Mateusz Grzesiak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×