Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biforres

Jaki macie kredyt i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość gość
owocowy majonez, kto kogo przezywa, tak się sam nazywa. Brutto mam 30 tysięcy miesięcznie, 16 na rękę, branża informatyczna i własna firma. Jak ty masz najniższą krajową, to nie oznacza, że reszta Polaków też tak wegetuje. Trzeba było się uczyć i trenować mózg, a nie inne części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO płaci Wam za takie komentarze jak powyżej ? ile masz od posta ? 50 gr ? złotówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna chwilowo
Oj tam, oj tam. Co do kolegi- informatyka to jestem w stanie uwierzyć. Mój mąż zarabia mniej ale podobnie- średnia pewnie wychodzi 10 000zł. Kolega mojego męża zarabia minimum dwa razy tyle co kolega-informatyk, ale pracuje po 12h dziennie 6 dni w tygodniu, ale kocha to co robi, więc nie marudzi. Z tym , że to są wyjątki, a i przyszłość zagadkowa i za 5-10 lat może byc d...a zbita ( to tak dla pocieszenia dla zawistników;)) My mamy kredyt na 3 lata jeszcze -1500zł i do sierpnia do spłacenia 15000zł z kredytówki ( przyznaje się bez bicia, że ostatnimy czasy żyliśmy ponad stan) i chyba już nigdy nie będziemy się wiązać czymś takim bez potrzeby, no chyba, że będę widzieć, że dzieci ambitne i mądre to wtedy pomyślę dla nich o jakiejś nieruchomości. Swoją drogą, to straszne jakie u nas są rozbieżności zarobkowe. Np nasz sąsiad samego kredytu ma do spłacenia miesięcznie ok 10 000zł, pracuje średnio 10 mcy w roku - więc nie wiem ile taki zarabia ( chyba ze 40 000zł). Nie jest obibokiem, długo i ciężko na to pracował, więc aż miło się patrzy, że mu się udało, ale i tak jak sobie pomyslę, że inni też się muszą nacharować sporo ale za 2000zł to aż się przykro robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 6500 netto. Od 1,5 roku mam kredyt na 220000 z ratą 940zł miesięcznie (30 lat by rata była jak najniższa, a nadpłacać zawsze można). Nie rozumiem takiego gadania, że nie opłaca się brać kredytu...oczywiście, bank weźmie swoją prowizję. Wcześniej wynajmowałem i było: 1200 wynajem+ 450 czynsz+ 80 prąd=1730zł. Teraz: rata 940+ czynsz 300+ prąd 80=1320zł. Pewnie za jakieś 15 -20 lat mieszkanie będzie moje, a z wynajętego nie miałbym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO CI TYLE DA OŚLE
ty zarabiasz 6500 netto ale rubli ! o tylu złotówkach na miesiąc to ty możesz pomarzyć baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doczytałam do końca , nie starczyło mi cierpliwości :) Mało kto patrzy na to z perspektywy takiej że spłacając własne mieszkanie w razie sprzedażny wyciągasz z powrotem to co włożyłeś no bo miesiące leciały kredyt malał a nie stał w miejscu tak jak jest to w przypadku mieszkań wynajmowanych płacisz płacisz ale na dobrą sprawę potem tego w żaden sposób nie odzyskasz natomiast gdy spłacasz własne mieszkanie jest inaczej.Zarobisz mniej albo więcej może wyjdziesz na zero i krzywda nikomu się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nigdy nie wierzyłam w magię i przesądy będąc w trudnej sytuacji finansowej zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://energiaduchowa.pl , nie liczyłam na dużo, zrobiłam to bardziej z desperacji….. ale o dziwo moja sytuacja finansowa rzeczywiście zaczęła poprawiać się z tygodnia na tydzień. W tej chwili pozbyłam się długów i mam dobrze płatną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kredytu mam lokaty, akcje zarabiam średnią krajową z + na etacie, dodatkowo male co nie co na zleceniach. Mniej zarobie to mniej wydam. Nie znam nikogo, kto by zarabiał, jego zdaniem za duzo, wszystkim mało. Nadrobić się i zarobić to nie dla mnie. Wole mieć czas dla siebie, niż kasę na koncie, która nie mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to życie a nie loteria z wygranymi. Chociaż, ja np. marzyłam o własnym mieszkaniu, ale ciągle brakowało mi pieniędzy. Ciągle odkładałam, ale zawsze było mało. Za mało. Na szczęście jest coś takiego jak MDM - czyli program dofinansowania do kupna mieszkania i to dzięki niemuu dostałam pieniądze na kupno. I to mniej więcej- a właściwie więcej- niż potrzebowałam. Warto zapoznać się z warunkami programu: http://mieszkaniedlamlodych.com/wystartowal-nowy-program-mieszkanie-dla-mlodych-rynek-wtorny-i-wyzsze-doplaty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że biorąc tak wysoki kredyt trzeba pamiętać też o pomocy doradcy finansowego. taka osoba powie nam w jakim banku będzie najtaniej. Mi pomogli oni http://www.eurekafinanse.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kredytu, mój majątek to komp,rower, meble wieża i trochę ciuchów cywilnych i rowerowych. Zarabiam 1780 zł i mieszkam z mamą w jednym pokoju. Wszystko to definiuje mnie jako nieudacznika życiowego ale powiem wam że jest mi z tym dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWiWi
My wraz z mężem zarabiamy około 6 tysięcy netto. Też potrzebowaliśmy kredytu na mieszkanie i mieliśmy kłopot z jego uzyskaniem. Dopiero wizyta w Multi Sferze: http://www.multisfera.pl/ nam bardzo pomogła, bo spotkaliśmy się z dobrym doradcą. W banku w życiu nie dostalibyśmy kredytu, tu nam się udało i jesteśmy z tego b zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie czytajcie tyego przebrnelam przez wszystkie wypowiedzi i każda jedna to opłacona przez banki, zachęcacjąca do kredytów, to JEDNA WIELKA REKLAMA USŁÓG BANKOWYCH każda wypowiedż jest opłacona przez jakis bank lub inny parabank, żadana z wypowiedzi nie jest autentyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w PL (łącznie z mężem ok. 8 tys) - oszczędzanie przez kilka lat i zakup mieszkania, potem sprzedaż mieszkania i kupno domu (+ dołożona spora część). Dostane od rodziny - 0 zł, Kredyt 0 zł. i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesa2
Sama od dwóch lat spłacam kredyt 50 tys. Ale musiałam się namęczyć żeby dostać :) Najlepszą opcją jest skonsultowanie się z doradcą kredytowym :) Z własnego doświadczenia mogę polecić Pana Strzylaka :) http://www.strzylak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nobem bylam jestem i pozostane. Netto 3 z przodu, rzadko coś więcej. Kredytu 0,00. Na chatke, autko i coś na czarne godziny uciulalam. YOLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam w Profi Credit na rozruch firmy ok. 20 tys. Spłacam raty, ale nie jest źle ;) Firmę polecili mnie znajomi i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
Ja się zdecydowałam na kredyt gotówkowy dla wolnych zawodów , bo ich oferta jest atrakcyjna http://finar.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menjola
Nie miałam pojęcia , że w ogóle istnieje coś takiego jak kredyty dla wolnych zawodów, że jest finar, zajrzałam na ich stronkę, bo mąż jest geodetą, bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt 230 tyś. na 30 lat, jesteśmy po 30, spłacamy drugi rok, zarabiamy 5 tyś średnio razem (zależy od miesiąca i opcji premii, itp) Jedno dziecko,a chciałabym mieć chociaż trójkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrekk56
Według mnie podstawową sprawą przed wzięciem jakiego kolwiek kredytu jest obliczenie odpowiednich rat kredytowych i oprocentowania, http://www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytowy/ tutaj sprawdzicie i wyliczycie sobie wszystko dokładnie, lepiej wszystko posprawdzać przed braniem kredytu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z narzeczonym zarabiamy łącznie około 7-9 tys. Finalizujemy umowę kredytową, 250 tys kredytu, rata koło 1200. Nasza aktualna sytuacja: -opłata za wynajem 1400 (centrum dużego miasta, 50 m2) - czynsz 450 - internet 40 - prąd 75 Łącznie 1965 zł. W przyszłym roku, kiedy mieszkanie będzie gotowe: - rata 1200 - brak czynszu - media: gaz około 220 miesięcznie (pytaliśmy sąsiadów z wcześniejszego etapu osiedla), prąd 75, internet 40, zimna woda, ścieki 100 (?), śmieci 22. Łącznie 1657. Opcja z kredytem wychodzi zatem taniej niż wynajem o ponad 300 zł miesięcznie. Nawet jeśli wezmę pod uwagę wkład własny i wykończenie mieszkania to na przestrzeni 30 lat i tak posiadanie własnego mieszkania będzie mnie kosztowało mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy nick 2016
Kredyt jeszcze 27 lat Pozostało do spłaty 178 tys zł Rata: 670zł Dom. Własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćim happy
On 15 tys , ja 10 tys, kredyt na 10 lat na 400 tys jest piekne, jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bayca21
Czasem jest tak że aby spełnić swoje marzenia niestety potrzebujemy pieniędzy ale często są to tak duże koszta że jedynym wyjściem jest kredyt. Dla takich własnie osób powstała oferta od https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/ Dzięki której szybko i bez większych formalności uzyskamy kredyt gotówkowy który pomoże nam spełnić nasze marzenia. A co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście zarabiam 8600 + dodatki, łącznie wychodzi nieco ponad 10000 zł, żona 3900 na policji + dodatki czyli około 4500 zł + premia. Łącznie zarabiamy (bez premii) około 15000 zł. Spłacamy kredyt na 10 lat, po 6000 zł miesięcznie. To bujda że w Polsce z kredytem nie da się żyć. Trzeba tylko uczciwie zarabiać. Przy okazji polecam porównywarkę kredytów i pożyczek dla niezdecydowanych -> divers.leadkredyt.pl Nie oszukują na %! :D divers.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×