Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość neotricia

Białystok : Poliklinika Arciszewscy

Polecane posty

Gość emila12345
Ja za wizyte z usg place 160zl. to niby niewiele, ale to kropla w morzu. Za kazde badanie na ktore kieruja trzeba zaplacic. Ja od 32 tygodnia ciazy ( wczesniej moja ciaze prowadzil ginekolog w NaPro Medica - wszystko refundowane) wydalam juz blisko 500 zl. na szczescie to juz koncowka. Zdecydowalam sie na porod w poliklinice bo panicznie boje sie naszej sluzby zdrowia. i nie chodzi o kompetencje lekarzy a raczej o ich podejscie do pacjenta Place wiec, jedynie za wlasny komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konowały w tej klinice . nie rozpoznali u mnie ciązy pozamacicznej w rezultacie trafiłam z krwotokiem wewnętrznym na stół a jajowód do usunięcia dr. nowak tak mnie prowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marys20
witam chciałabym sie dowiedziec jaka jest aktualna cena porodu naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poliklinice ładnie niczym w hotelu pięciogwiazdkowym ale co z tego że za wszystko płaci się słono, obsługa różna często niemiła a lekarze chamscy. To jak ktoś nazwał fabryka...kasy. Nie pójdę już tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam. Chciałabym się dowiedzieć którego z lekarzy polecacie na prowadzenie ciąży i późniejszą cesarkę ? Miałam pierwszą cesarkę i boję się rodzić naturalnie więc wolę zapłacić. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat tylko liczy się kasa a nie zdrowie matki i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam rodziłam i nie narzekam. Bardziej bałam się państwowych szpitali i znieczulicy tam panującej. Tu jest prywatnie, więc wiadomo, że trzeba płacić. Poród ok 2000, wizyty i badania to tez koszt pow. 1000zł. Oficjalnie nie płaci się za poród, tylko za opiekę po nim. Poród refunduje NFZ, dlatego też potrzebne są wskazania do cc-musza mieć jakąś podkładkę, np zaświadczenie od okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny, które mają problem z zajściem w ciążę, ta klinika to jakaś kpina, może warunki mają lepsze do porodu, ale jak już ktoś ma jakieś problemy to zgadują co tu by zrobić. Zacznę od tego, że moim prowadzącym był dr Nowak. Bardzo mu zaufałam, był miły i zapewniał, że jak nie w pierwszym cyklu to prędzej czy później zajdę w ciążę. Pan doktor mi nie zrobił żadnych badań krwi, przez 4 miesiące, które u niego się leczyłam. Zastosował u mnie lek, bardzo niefortunnie bo po obejrzeniu endometrium powinien stwierdzić, że jest on nie dla mnie, bo było bardzo małe i nawet jak pęcherzyki pękną to do zagnieżdzenia by nie doszło.. Zgłaszałam brak śluzu płodnego, już samo to powinno go skłonić do myślenia.. Poza tym, gdy pęcherzyki rosły były takie dni, gdzie płakałm przy każdym ruchu. Po 3 cyklach okazało się, że pęcherzyki nie pękają, zalecił podwójną dawkę CLO, a jeśli się nie uda to on już rozkłada ręce i odesłał mnie do Artemidy. Moim nieszczęściem było to, że zgłosiłam się do tej kliniki po wzięciu podwójnej dawki leku. Okazało się że mam torbiel 7,5 cm.. CLostibegyt jeszcze ją tylko "napompował".. Po miesiacu pojawiła się druga torbiel 5,5cm.. Walczyłam z nimi 3 miesiące, na szczęście udało się bez laparoskopii.. Pan doktor może i sympatyczny, budzi zaufanie , cała klinika też, tylko że służy ona do prowadzenia prostych, bezproblemowych ciąż i tyle. Powinni na samym początku odsyłać gdzie indziej a nie eksperymentować. Moja noga tam już nie stanie. Zdecydowanie NIE polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam z nadzieją na nowe opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pan rodzila niedawno SN i zechce podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku 2014 urodziłam w Poliklinice -trafiłam tam przypadkowo i nie żałuję- komfort psychiczny i opieka przy pierwszym porodzie bezcenna. Trafiłam tam wypisując się z warszawskiej, gdzie drugi raz z własnej woli nie wróciłabym - chyba że sprawa potoczy się o zdrowie moje i dziecka. Jestem obecnie w drugiej ciąży i pytam czy ktoś poleciłby mi w poliklinice "życiowego" lekarza ? nie służbiste, do takich mam uraz po szpitalach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo wcześniej prowadzilas ciąze? Polecam dr Mlodzianowska-Kosel lub dr Nowaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jestem w 28 tyg. wiec już muszę się decydować w miarę szybko gdzie chcę rodzić (do tej pory prowadzi mnie mój gin. na nfz), bardzo poważnie zastanawiam się nad polikliniką, ale mam jeszcze różne wahania, ciąża przebiega ok, pierwszy poród na warszawskiej było ok choć skończyło się cesarką, teraz chciałabym naturalnie, a może zapłacić jakiejś położnej i rodzić w państwowym, ktoś korzystał z takiego rozwiązania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Nowaka. Będę rodzić cesarką, podkładkę (skierowanie od innego lekarza należy załatwić sobie bądź prowadzący w tym pomaga). Na razie nie mam co narzekać, miło, profesjonalnie, bardzo skrupulatnie prowadzone badania. W klinice nie jest jak w typowym szpitalu. Jest bardziej domowa atmosfera. Odezwę się po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2016.06.28 Ja chodzę do dr Nowaka. Będę rodzić cesarką, podkładkę (skierowanie od innego lekarza należy załatwić sobie bądź prowadzący w tym pomaga). Na razie nie mam co narzekać, miło, profesjonalnie, bardzo skrupulatnie prowadzone badania. W klinice nie jest jak w typowym szpitalu. Jest bardziej domowa atmosfera. Odezwę się po porodzie." Hej, może już urodziłaś? :) Również prowadzę ciążę u dr Nowaka i jestem ciekawa Twoich wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Pań rodziła w 2016 ? w tym roku planujemy przeprowadzkę, poród pewnie w Białymstoku, proszę o opnie. Czy nadal mają tam przypadki gronkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam prowadził mnie dr lipski ,jestem zadowolona na 100 % ,druga ciaza również w klinice, warunki super miła atmosfera , komfort ,moje koleżnki tez mają podobne odczucia - polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva886
Słyszałam różne opinie dotyczące kosztów. Ja mam wskazanie do cc i jest to mój pierwszy poród. Czy na Zamenhofa koszt podany na stronie (2.900) to koszt porodu i 2 dniowej opieki? Są tam jakieś dodatkowe koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Urodziłam w Poliklinice miesiąc temu. To moje drugie dziecko urodzone u nich. Poród sn. Koszt 2000 sn, cc 2500. Zawiera dodatkowo opiekę dwudniową oraz miesięczny pakiet opieki dla mamy i dziecka. Poród przebiegł sprawnie. Opieka super. Polecam z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 8
Orientujecie się jakie są dopłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym? Standardowo dostaje się miejsce w dwuosobowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiewa123
Moze mi ktos opisać jak przebiega od poczatku do konca cc ??? I czy jest możliwość żeby rodzic cc a nie naturlnie mimo to ze plod rozwija sie prawidłowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Mam do was pytanie . Czy orientuje sie ktos z was jaka jest aktualna cena na dzien dzisiejszy cc w raz z pobytem i opieką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ceny troche wzrosly. Za wizyte z usg 170 zl a porod sn 2900 a cc 3500. Ja bede rodzic tam w styczniu, prowadzi mnie dr. Lipski ktory zostal mi polecony przez przyjaciolke u ktorej Po cc blizna jest praktycznie nie widoczna. Pan Doktor jest bardzo mily odpowiada na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby miec cc potrzebne jest wskazanie od lekarza prowadzacego ? Czy mozna sie dogadac z lekarzem z kliniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego polecacie lekarza z kliniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
tam jest dużo specjalistów ale ważne jest np. ile masz lat, czy ciąza jest pierwsza czy kolejna, czy po poronieniu, czy jesteś na lekach napisz postaram ci doradzić jak najlepiej odnośnie tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×