Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość patusia88
BYLISMY BRALAM RO LEKI A POZNIEJ PRZESTALAM BRAC TERJAZ SPOZNIA MI SIE MAM MALE OBJAWY ALE WIECIE JAK TO JEST JAK KTOS CZEKA TYLE LAT. 3 TESTY I POZYTYWNE MAM NADZIEJE ZE TO BEDZIE CIAZA. INACZEJ NIE WYTRZYMAM CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia88
ESTROFEN I DUFASTON CHYBA JUZ PONAD ROK NIE BRALAM MIALAM REGULARNIE JJUZ OKRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak test wykazuje ciążę to ciąża jest a jak jej nie wykazuje to wcale nie znaczy że jej nie ma. ps. zaczerniłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia88
JUTRO WAM DAM ZNAC JADE WIECZOREM MAM NADZIEJE ZE BEDZIE TO NA CO TAK DLUGO CZEKALISMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia88
TAK Z TYM BYL PROBLEM MIESIACZKI SPOZNIALY SIE NAWET O 3 MSC A OD TEGO CZASU JAK ZACZELAM JE ZAZYWAC BYLO JUZ DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia88
LEZALAM W SZPITALU I STWIERDSZILI PODEJZENIE INNY LEKARZ TO WYSMIAL ALE WSZYSTKO MOZLIWE. A TY SIE STARASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z PCOS sprawa jest bardziej złożona, ale jeśli nie masz anemii, a miesiączki rzadko, to może to być zespół policystycznych jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja tylko się wklejam w nową tabelkę ;) Patusia moje gratulacje! ciąża na 100 % :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............11......śląskie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia88
BARDZO DZIEKUJE A CO OZNACZA TA TABELKA ? CHCE SIE CIESZYC ALE POCZEKAM DO JUTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia nie mam niestety bladego pojęcia :( lekarz mówi,ze miałam pecha,podpiera się statystykami i karze probować az sie uda. Podobno błąd genetyczny,ale skąd oni to moga wiedziec skoro fasolka wyladowała w szpitalnej toalecie..Mam niedoczynność tarczycy i myślę,że mógl to być powód. Po prostu lekarz nie podniósł mi dawki leku od początku ciąży,a je nie wiedziałam że trzeba tak robić,ufałam mu. Już się przyzwyczaiłam do tej straty,ale nie pogodzę się z nia nigdy. Dziewczyny nie wiedzialam w sumie jaką liczbe cykli wpisać w tabelce ze względu na to poronienie. Mam nadzieję,że mój całkowity czas oczekiwania na dzidziusia w tabelce nie bedzie wam przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niedoczynność tarczycy rzeczywiście mogła być powodem, no i organizm, że tak brzydko powiem "eliminuje" fasolki, z którymi coś może być nie tak... to straszna strata, ale przynajmniej wiesz, że możesz zajść w ciążę... ja tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hiaisiaiaia
kamisia_k daje sobie stawiasz diagnozy sama???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jest to jakies pocieszenie,jeszcze gdybym zaskakiwala od razu,a tak sie tylko dołuje,że może mam zbyt rzadkie owulacje albo mąż żolnierzyki slabiutkie. Nie zazdroszcze Ci Kamisiu..ja bym sie poddała chyba już dawno mam bardzo słabą psychikę,podziwiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra starsza czy młodsza? Wiesz,niby nie powinno się zazdrościć,ale wiem jakie to wkurzające kiedy co chwilę dowiadujesz się o czyjejś ciąży,a Tobie nie wychodzi. U mnie 16 letnia sąsiadka nawet z brzuchem lata i codziennie gdy ja widzę,to wzbiera we mnie złość,że świat jest niesprawiedliwy,choć życzę jej zdrowego dzidziusia. Skomplikowane to,ale myślę,że większość z nas ma tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×