Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość malgosia89
Ja obiecuję sobie to każdego miesiąca i jest dobrze tylko do owulacji a potem się nakręcam wmawiam wszystkie możliwe objawy ciążowe ehh. Aż boję się mierzyć temperaturę żeby tylko spadku nie zanotować :( Wiecie co jest dla mnie najbardziej irytujące, że jakaś 15-latka idzie na imprezę nawet nie zdaje sobie sprawy, że może zajść w ciąże i wpada bez żadnych starań :( potem nie potrafi zapewnić właściwej opieki dziecku albo co gorsza usuwa ciążę! a ktoś kto naprawdę pragnie dziecka nie może go dostać TO JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
bylam na shopingu a tu tyle czytania. ja chyba oprocz castagnus nie bede brala nic wiecej. Zobaczymy czy przyniesie rezultat. niestety musze czekac na meza ktory jest w delegacji i wraca za jakies dwa tyg. A moze to lepiej bede brala codziennie tabletki to pozniej zadzialaja. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Ja uważam, że powinnaś je brać od zaraz w sumie to nie wiadomo po jakim czasie Twój organizm zacznie na nie reagować. A od 1dc je bierzesz? Bo podobno z costagnusem jest tak że trzeba go brać koniecznie od 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
1 dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki :) ostatni dzień cyklu to to dzień przed nastąpieniem krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja się dołączę, choć to już nie początek, bo staram się już ponad 3 i pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
może poczytaj na innych watkach jak to wygląda jeśli nie zaczęłaś stosować costagnusa od 1dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
echhhhh tam. dzisiaj juz wzielam i bede brala co bedzie to bedzie:-) mam nafzieje ze dziecko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
Witam . Wkoncu odwazylam sie tez napisac. Od kilku miesiecy przegladam rozne fora ale wkoncu tez chce sie do was dolaczyc. Tez jestem starajaca od kilku miesiecy ale jak narazie nic :(. Juz 10 miesiecy od odstawienia tabletek. Chyba nie dane mi zostac mama a tak bardzo tego pragne. Przyjmiecie mnie do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale 10 miesięcy to jeszcze nie jest długo, rok to standard. Ja staram się już prawie 4 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26......43cykl starań.......@-05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki nowe i stare :) nowe - dopisujcie się! witamy i zapraszamy wszystkich, jak szaleć to szaleć na całego :D Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do castagnusa to o ile lekarz nie przepisał, to na Waszym miejscu na własną rękę bym nie stosowała, bo jeśli z hormonami jest wszystko ok, to po zastosowaniu castagnusa wszystko może się popieprzyć, czytałam o tym na forum, także uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do castagnusa - w ulotce nie jest napisane zeby brac od 1dc, tylko ze rano przez 90 dni, wiec mozna zaczac w kazdym dniu cyklu, bo to tylko zioła, pytalam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
A jest jakas przyczyna czy poprostu nie wychodzi?? 4 lata to dlugo :( i jak sobie radzisz?? Ja tak naprawde na powaznie to dopiero od 2 miesiecy ale te ostatnie 9 to zawsze bez zabezpieczenia i do konca i nic z tego :(. Ostatni okres mialam tylko 2 dni, ciagle mi sie kreci w glowie i mialam mdlosci ale teraz juz sie uspokoilo. Tylko kilka razy dziennie mam zawroty glowy. Mam wzdety brzuch i juz nawet myslalam ze sie udalo ale wlasnie zrobilam test i nic z tego. Bola mnie jajniki . W krzyzu ale to pewnie bole owulacyjne. A jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia - masz racje, jak cykl jest ok to lepiej nie brac castagnus jest tylko dla tych, ktore maja nieregularne cykle i pms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oeparol mnie pomógł jeśli chodzi o śluz, było go strasznie dużo i to przez tydzień. ale stosuje się go tylko od 1dc do owulacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
Jak mam sie dopisac do tej listy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam leczenie w czerwcu tego roku, od razu wysłał mnie na monitoring cyklu i okazało się, że miałam niepęknięty pęcherzyk, niestety. Prolaktyna i tsh idealne. Mozliwe, że mam cukrzycę, bo przy okazji robiłam krzywą cukrową. I gin mi powiedział, że to może być przyczyną. Teraz czekam na wizytę u diabetologa. A i muszę partnera zbadać, jak z żołnierzykami. Nie mam już sił tak naprawdę, a najgorsze, że moja siostra właśnie drugi raz zaszła w ciążę przez ten czas jak ja sie staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - skopiuj i sie dopisz Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są tylko zioła, one mogą wpłynąć na Twój organizm zupełnie odwrotnie niż się tego spodziewasz, jednym mogą pomóc, a innym poważnie zaszkodzić, wiem, że się pewnie naczytałaś o cudownych ziołach, ale pamiętaj, mogą Ci zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam historie kazdej z nas, mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie bedziemy sobie gratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy może tak: Bullitka - skopiuj i sie dopisz Nick .......... wiek ...............cykl starań.........termin @ elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ciąża onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.........43.................05.09 co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedtem tabelka podobala mi sie bardziej, bylo wiadomo kiedy ktoras miala oczekiwane 2 kreseczki, a wiekszosc ma nieregularne cykle wiec termin @ na chybil trafil no ale jak chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
Elli 30 czy mozesz mnie dopisac? Mam 30 lat. Ja pisze z telefonu i jakos nie umie tego skopiowac . Wiem co czujesz. Moja siostra tez ma 2 pieknych dzieciaczkow po 2 lub 3 miesiacach staran. A teraz zona brata meza zaszla w ciaze w 2 miesiace odkad wzieli slub i ma 22 lata. Ja mam 30 ,9 miesiecy i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaż napiszcie w tabelce ile się staracie, bo tak to nic nie wiemy, jak ktoś nowy przychodzi to nie będzie przecież czytał 20 stron, spojrzy na tabelkę i widzi ile która się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań ..............II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 ......................... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań ..............II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 ......................... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26............43.......................... Bullitka.............30.............9........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... malgosia089..........23.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbmy tak: Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×