Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość Bullitka
Elli 30 to ja sie staram juz 9 miesiecy. Dziekuje ci bardzo xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo silny PMS, ale prolaktynę mam w normie, też chciałam zacząć brać castagnusa, ale się naczytałam, że może mi to bardziej zaszkodzic niż pomóc, a że wyniki prolaktyny w normie, więc nie biorę castagnusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30.............9........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.................43.............lub Bullitka.............30............. no i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullitka
Dzieki dziewczyny. Kiedy wkoncu sie doczekamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisujemy malgosie ... Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30.............9.................... .................... malgosia089........23......................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26.......... Bullitka.............30............. malgosia089.......23...........5.............śląskie.......10.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, co mi wyszło :D Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
dziewczyny a prowadzicie może obserwacje cyklu tzn wykresiki np. na enpr.pl? Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
oj tam oj tam :) a może akurat @ nie przyjdzie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mierzę temp bo pracuję na zmiany, również nocne, więc u mnie nie ma sensu mierzyć temp, ale obserwuję śluz. Z monitoringu wiem, że owulację miałabym około 19-20dc o ile pęcherzyki by pękały. Zamierzam podejść do inseminacji jeśli już ustalę to, czy mam cukrzycę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
Ja polecam oczywiście jeśli ktoś prowadzi obserwację cyklu :) wykres jest bardzo czytelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
przed owulacją żeby sprawdzić czy są pęcherzyki i po aby skontrolować czy pękły... przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam tylko dwa razy na USG 17dc jeszcze nic nie było i 21dc miałam przerośnięty pęcherzyk już. Szczerze powiem, że nie wiem co ile się biega, ale pewnie co dwa dni od 10dc jakoś pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27................ Sawa83........29............... 2 mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. ..........................14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...............43.......lub Bullitka.............30...............9......... malgosia089.......23...........5.............śląskie... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
a ile płacicie za monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy czekacie na 2 kreseczki, ja się jakiś czas temu doczekałam, ale moja radość się skończyła na 12 tc na usg ale na pewno zacznę starania jak wszystko będzie ok :) za jakiś czas chciałabym dołączyć do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że to nowy temat bo ciężko się wkręcić w stary :) ale wy się staracie a ja we wtorek mam zabieg i się boje bo jestem daleko od mamy, brakuje mi jej mimo że mam 27 lat :) a mąż nie zawsze zrozumie choć jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia89
moim zdaniem na początek najlepiej kupić sobie testy owulacyjne i tak mniej więcej ustalić kiedy owulacja występuje. Ja na przykład stosuję je kiedy zauważę płodny śluz. Testy nie są drogie ja kupuję na allegro ok 1zł za szt. można też dostać taniej jeżeli kupujesz w pakietach :) fajna alternatywa jeżeli nie chcesz bezsensownie latać co drugi dzień na monitoring i za niego płacić. Należy jednak pamiętać że test nie potwierdza czy owulacja się odbędzie, mówi jedynie że wzrósł poziom lh więc jajeczko jest przygotowane do owulacji ale nie mamy pewności czy pęknie, dlatego warto prowadzić wykres i mierzyć temperaturę, jeśli wystąpi skok to najprawdopodobniej owulacja wystąpiła :) zachęcam do prowadzenia wykresu w grupie zawsze łatwiej je analizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - u nas jak w domu ;) serio! 3maj sie, bedzie dobrze, a faceci - z pozoru nie rozumieja, ale rozumieja wiele, choc nie zawsze to okazuja, a im wiecej bedziesz mu tlumaczyc i mowic, tym bardziej wyczulony bedzie na rozne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×