Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

my tu mamy sposoby na marudzenie :) a czasami tez trzeba sie wygadac i ponarzekac, wtedy lzej na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
no już lepiej ale wolę uważać i nic nie dżwigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj na siebie, oszczedzaj sie :) a do pracy chodzisz? czy na l4 jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no wiec zaczynam:-) maz w delegacji siedze sama w domu. szukam jakiwjs pracy ale u nas to ciezko. wczoraj ciotka mnie wnerwila. stara panna i zaczela mi kazania prawic. niedowytrzymania. dzisiaj odwiedzila mnie siostra ze swoimi maluchami. echhh dola mam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
L4 do 27. i idę do pracy:) skoro mogę to pracuję nie lubie sie lenić;d ok mykam będę jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - no wiec: maz wroci z delegacji - wiesz, ze przywitania moga byc calkiem przyjemne i "owocne" :P z praca ciezko, to fakt, sprawdzaj codziennie ogloszenia w necie, ja trzymam kciuki starymi samotnymo pannami sie nie przejmuj, one zawsze zrzedza i narzekaja - nie ma czemu sie dziwic ze sa same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no z praca to przegladam jutro musze wyslac cv. a za mezem strasznie tesknie. moze przyjedzie w sobote pi poludniu i w niedziele na wieczor spowrotem ma wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, to maz chyba ciagle w trasie, to nie dziwie sie ze masz dola, szczegolnie ze pracy nie masz a moze warto cos samemu otworzyc? a moze uda sie znalezc cos lada dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
akurat z firmy jakies zlecenie maja i musial wyjechac. sama nie otworze nic nawet bym nie miala pomysly. w malych miastach wszystkiego pelno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, dokładnie nie dołuj się...ja też strasznie tęsknię za mężem jak wyjezdza, ale potem jak wraca to jest strasznie fajnie:) a starymi pannami sie nie przejmuj, zauwazylam ze takie to starsznie wszystkiego zazdroszcza i chca namęcić w głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, nie wiem w czym dobra jestes i jakie masz doswiadczenia zawodowe, ale pomysl cos, czasami nawet z urzedu pracy dotacje daja na otwarcie firmy, warto poszperac po necie i sie dowiedziec , moze jakis fajny pomysl wpadnie ci do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wiem wiem ze sa dotacje z up. moje znajome braly a pozniej na zus ledwo uzbieraly kase. poki co wole poszukac pracy i miec umowe normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, to trzymam kciuki zeby i praca sie znalazla i fasolka zafasolkowala :) dlugo sie staracie? pewnie pisalas ale nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
jakies dwa lata. raz poronilam nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy. poprostu rano brzuch mnie strasznie bolam myslalam ze okres poszlam siku i wszystko ble wylecialo ze mnie. strasznie w szpitaly plakalam. bylam dopiwro w drugim tygodniu albo trzecim,ale syrasznie to przezylam. wtedy nie myslelismy o dziecku wcale. dopiero po tym zdazeniu zaczelismy. wtedy zrobilam sobie badania w klinice nieplidnosci. wszystko wpirzadku tylko robic lekarz tak powiedzial. i ciagle robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domciu przesiaduję na wychowawczym. W tym roku byliśmy nad morzem, ale pogoda była taka średnia bo to był początek lipca. Zresztą może i lepiej bo się dziecko w upały nie męczyło. Dziś rano zaczęłam już chyba coś sobie wkręcać heh ;) staram się odciągać myśli od wiadomego tematu, ale wiedziałam, że tak będzie. Jestem w połowie cyklu i im dalej tym bardziej zaczynam myśleć i się nastawiać. A obiecywałam sobie że w tym cyklu nie będę się stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawa kobieta , ktorapragnie dziecka chocby chciala nie myslec i sie nie nastawiac to i tak podswiadomie idzie wszystko ku mysleniu tylko o tym ... mysle , ze kazda z nas tak ma i bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wakacji to spedzilismy tydzien w Polsce u moichrodzicow i tydzien w Niemczech u tesciow. aleplanujemy jeszczejakis maly wypadzik weekendowy w gory do chaty gorskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi, to widzę że wakacje jeszcze w pełni ;) Ja już myślę o jesieni, kończę przetwory a nawet myślę o sprawach związanych z zimą i świętami ;) Choć w sumie to przede mną imprezowy miesiąc... wrzesień. Mój dziadek kończy 89 lat, moja babcia (od drugiej strony) kończy 90 lat, potem brat ma urodziny, potem ja i moja teściowa mamy urodziny a na koniec moja bratowa na urodziny :) Ale pewnie jakoś to wszystko połączymy w kilka przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie to imprezy za imprezami u mnie corka urodziny w listopadzie razem z mezem heheh kilka dni roznicy tylko teraz moi tescie mieli urodziny tesciowa w poniedzialek a tesc we wtorek heheh ale sie dobrali wiec u mnie imprez niezawiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci powiem lepiej..... ja mam urodziny tego samego dnia co moja teściowa, mój mąż ma urodziny tego samego dnia co jego ojciec a nasza córka urodziła się tego samego dnia co brat męża :))) to dopiero są zbiegi okoliczności, aż po dziś dzień nie daję temu wiary :) Pierwszy cykl mi przepadł, ale jeśli teraz zajdę to jest szansa na kolejny zbieg okoliczności, bo jego drugi brat i siostrą są oboje z maja... więc kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby , napewnosie uda tym razem jajuz 5 dzien spoznienia@ ale teraz poczekam dluzej z testem zreszta we wrzesniu mam wizyte umojego doktora hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saawa to u mnie w rodzinie tez tak jest ja mam w tym samym dniu urodziny comoj tato , mamy ta sama grupe krwi ten sam kolor oczu i ten sam harakter ja sie urodzilam o 15, a tato o 15. 05 mojbrat urodzil sie w tymsamym dniu co mama i jest jejodbiciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dzień to bardzo ładnie bym powiedziała :) ale zdaję sobie sprawę z tych nerwów czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no popatrz :) jak to się dziwnie układa ten świat :) A mąż mi mówił kiedyś jeszcze zanim się pobraliśmy, że jestem podobna do jego matki (i z wyglądu i z charakteru) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie czy to u ludzi często się zdarzają takie zbiegi okoliczności w najbliższej rodzinie, bo do tej pory to tylko u siebie takie coś miałam. No a teraz widzę że u ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×