Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

ja jakieś 4 lata po ślubie jestem zmykam oglądać...Bibliotekarza 3 na jedynce :)) dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
noooo mam taka cicha baaaardzooooo cicha nadzieje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 w niemczech jest inaczejze slubem ja mam meza niemca :) a 1 dzien w szkole mala zadowolona jak niewiem , juz jutra nie moze sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za gratulacje :) Jestem szczęśliwa ale dopóki nie usłyszę bicia serca dziecka będę niespokojna. W którym tygodniu będzie je słychać ? (w niedziele minęły 3 tyg). No my mieliśmy wczoraj pierwszą rocznicę ślubu i były też urodziny męża. W prezencie wręczyłam mu ten test. Powiedział że to za duuużo wrażeń i musi usiąść hehe. Popłakał się ze szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
my w pazdzierniku mamy drguga rocznice i mam nadzieje pokazac mu test z dwiema kreseczkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 9 miesiecy od slubu i 9 miesiecy staran . I jak narazie 9 rozczarowan. Ja tez robilam test ale wyszla 1 kreska. Po tych zawrotach glowy i mdlosciach to pomyslalam ze moze akurat ale jednak nie :( . Nawet nie wiem kiedy mam okres dostac bo ostatni to bylo tylko 2 dni . Najgorsze jest to ze tak mi sie brzuch zaaokraglil kiedy ja prawie wogole nic nie jem !!! Jak balon . Dziwne to wszystko. Sama sie nakrecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
witam Was dziewczyny:)jestem tutaj nowa i tak jak Wy czekam na upragnione 2 kreseczki na teście.Razem z mężem staramy się dwa cykle. @ powinnam niby dostać wczoraj, ale kurcze czasami @ płatał mi figla:). jestem mamą 6-letniej Amelki i w poprzednią ciążę zaszłam w 2 cyklu starań....mam nadzieję, że teraz też tak będzie....wiem powinnam zrobić już test, ale kurczę jakoś przeciągam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nowe i "stare" :D Bullitka, nadejdzie taki dzień, sobie tez tak mowie ! enya - zrob test, bedziemy wiedziec na czym stoimy ;P masz 30 lat? dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ilośka85............27............2.................mazo wieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow. moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ilośka85............27............2.................mazo wieckie enya_30...........30............2.................wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
elli30.........tak mam 30 lat:)Mąż mówi, żebyśmy poczekali z testem do końca tygodnia, ale kurcze juz jestem tak nakręcona, że chyba zaraz po pracy wstąpię do apteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli , Enya to jestesmy wszystkie 3 w tym samym wieku. Moja siostra miala juz 2 dzieci w naszym wieku. My intensywnie sie staralismy z mezem w tym cyklu ale napewno nic z tego. Juz od 2 tyg nie mam sluzu wogole a owulacja chyba byla bo strasznie mnie jajniki bolaly. Chyba ze to moze ze wzgledu na brak owulacji tak bolaly i dlatego nie ma sluzu?? Wiecie co jest najgorsze? Ze zona od brata mojego meza zaszla 2 miesiace po slubie w ciaze i byla jeszcze dziewica i wszyscy mnie pytaja : a ty?? Kiedy ??? I z mojej strony i strony meza!! Nie moge tego scierpiec :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja tez ciagle slysze kiedy nasza kolej, co prawda staramy sie od niedawna, ale tez mam cykle nieregularne i narazie obserwuje sama siebie a we wrzesniu do gina sie wybieram niech mi badania zleci wokol tez wszyscy dzieci maja, i duzo mlodsze pary ode mnie, po 2-3 dzieci, ale nie mysleli o tym i same im sie przytrafily, a ja chce i narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli A ile sie juz starasz? Bo na tablicy pisze ze 2 cykle. Mi sie to wydaje ze chyba nigdy nie zajde choc co cykl mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, ja odstawialm tabletki anty 6 miesiecy temu, pierwsze 3 cykle nie specjalnie sie staralismy bo gin mowil zeby odczekac troche, co prawda kochalismy sie ale jakos nie speclanie celowalisy w dni plodne, poprostu spontan :) a potem zaczelismy sie starac, ale cykle mi sie rozjechaly, mam ok 45 dniowe ( moze to przez tabletki, prawdopodobnie ) i niestety jeszcze fasolka sie nie udala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy jestescie dziwne...
jajnik was boli myślicie owulacja -bzdura! gdzie tak napisali ?! cykle po 45 -50 dni ale do lekarza sie nie pofatygujecie innym udzielacie "dobrych rad" a same nie wiecie ze w cyklach ponad 30 dni NIE WYSTEPUJE OWULACJA jeszcze żeby było zabawniej uważacie ze to normalne hahahaha. chcecie dzieci a nie umiecie najpierw zainwestować w swoje zdrowie i przebadać się a jaka inwestycja będzie w dzieci ....? Jak już wam sie ten okres spóźnia to zamiast pierwsze co leciec po test i cieszyć się albo dalej załamywać dzięki głupocie to boicie sie go wykonać ...czy wy jesteście normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta znająca swoje ciało wie kiedy ma owulację. Ja zazwyczaj cykle mam 32 dniowe, ale były też 45 dniowe i na pewno była owulacja. Widziałam to po sobie jak i na usg Pani doktor. Po prostu są kobiety które maja krótkie cykle, i są kobiety które maja długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wystepuje, choc mam dlugie cykle :) trzeba ignorowac takie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed poprzednią ciążą robiłam wszystkie badania. Mimo że mam cykle 35-40 dniowe to jakoś lekarz na usg pęcherzyk widział, owulacja była i w ciążę też wtedy zaszłam w pierwszym cyklu starań. Bzdurą to jest ta wypowiedź "jakie wy jestescie dziwne...". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na wstepie pozdrawiam was wsystkie i kolejny dzien bez@ a teraz kilka slow do jakie wy jestescie dziwne.. jajnik was boli myślicie owulacja -bzdura! gdzie tak napisali ?! - kazda kobieta , ktora zna swoje cialo i tojak reaguje na jakiekolwiek zmiany, potrafi czuc co sie dziejei to samo dotyczy owulacji.... widocznie ty tak nie masz , zepotrafisz odczuwac co sie z twoim cialem dzieje cykle po 45 -50 dni ale do lekarza sie nie pofatygujecie innym udzielacie "dobrych rad" a same nie wiecie ze w cyklach ponad 30 dni NIE WYSTEPUJE OWULACJA jeszcze żeby było zabawniej uważacie ze to normalne hahahaha. - owszem owulacje wystepuja ,przejdz sie do lekarza i zapytaj, wielekobiet ma dlugie cykle i jakos dzieci maja, co dla ciebie jest niemozliwoscia bo przeciez owulacji nie mialy chcecie dzieci a nie umiecie najpierw zainwestować w swoje zdrowie i przebadać się a jaka inwestycja będzie w dzieci ....? Jak już wam sie ten okres spóźnia to zamiast pierwsze co leciec po test i cieszyć się albo dalej załamywać dzięki głupocie to boicie sie go wykonać ...czy wy jesteście normalne ? - testy robimy , do lekarza chodzimy poczytaj dokladnie i ze zrozumieniem tekst a o nasze przyszle dzieci sienie martw ....... ijesli nie dotyczy ciebie temat i masz bzdury wypisywac to lepiej nie pisz wcale, i dajnamwolnareke do czucia naszych cial, testowania i chodzenia do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki :) Dowi - szkoda nerwow przed snem :) ignorujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj elli wiem szkoda szkoda ale wkurza mnie takie cos u mnie kolejny dzien bez@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie nie zawsze byla na czas pozniejprawie roknie mialam ale to byl powod zamknietej macicy i teraz mam stracha ze znow sie zamknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
Witam Was:)jednak wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam test, ale niestety tylko jedna kreska...ale @ jak nie ma tak nie ma, zawsze 2-3 dni wcześniej czułam że nadchodzi....a teraz nic. mało tego samopoczucie mam takie jak w pierwszej ciąży.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
Ilośka85 ....kurcze sama już nie wiem, ale okres powinnam dostać już dwa dni temu......a ja nic nie czuję, że się zbliża.....poczekam do końca tygodnia, ale mam nadzieję że @ nie "nawiedzi"mnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×